хочу сюда!
 

Татьяна

51 год, телец, познакомится с парнем в возрасте 47-50 лет

Терор! чи вже забули про шатуна?ч6

 • 11.11.17, 20:39

ТЕРОР! ЧИ ВЖЕ ЗАБУЛИ ПРО ШАТУНА?         

                                            Частка 6

 

Червоний терор, та усі системи нищення людей, війна з власним народом, проти минулої влади та за нову владу, різноманітні системи каральних органів: Реввоєнкоми, трибунали, ГПУ, ВЧК, комбеди, виконавчі ради, тощо. Всі мабуть сперечалися: кому ж саме належить верховенство права нищити життя людей? Система того ГУЛАГу стала однією з найстрашніших сторінок в історії червоного терору. Мільйони в'язнів були закатовані в концентраційних таборах СРСР, багато з них були відправлені в табори цілими сім'ями, яким вже ніколи не належало знову зустрітися.

Система ГУЛАГу: це був жах, залякування людей така людожерська программа (явно у відкритих джерелах не віднесена до ідей КПРС) – але стала основою держави Сталіна….

У новітній історії людства, цю систему ГУЛАГу треба б відносити до найстрашніших сторінок в історії червоного терору. Мільйони в'язнів були закатовані в концентраційних таборах СРСР, багато з них були відправлені в табори цілими сім'ями, яким вже ніколи не світило знову зустрітися з родичами чи повернутися на рідну землю. А всі масові переселення людей, головним чином до Сибіру, то це було окремою сторінкою – і там, і там головною складовою були українські етнічні групи. Йосип Вісаріонович страшно боявся українців, можливо це була стала психічна фобія, а на практиці він нищив український народ та Україну. Геть повсюди, не тільки українське селянство, а і українську інтелігенцію, нашу культуру, наших технічних фахівців, науковців тощо. Переслідували, з особливою жорстокістю, і представників української церкви, бо державною програмою був – атеїзм.

      ГУЛАГ був надзвичайно масовою системою виправно-трудових таборів. Протягом усієї своєї історії близько 18 мільйонів людей пройшли через тюрми й табори ГУЛАГу. При Сталіні укладені виправно-трудові табори стали важливим трудовим ресурсом для інтенсивного розвитку багатьох, майже всіх галузей промисловості, в тому числі транспортної інфраструктури країни, видобутку корисних копалин і лісової промисловості. Мільйони жителів пройшли через пекло - горно ГУЛАГу, із них багато були зовсім не винні ні в якому злочині.

       Ідею використання примусової праці для будівництв комунізму Сталіну підказав в’язень СЛОНу – Нафталій Френкель, який з дозволу начальника лагеру Ейхсмана (свойого родича) написав, з викладками економічного обоснування, ідеї ГУЛАГу!!!  І це, незважаючи на Приговор до Смертної кари, замінений на 10 років позбавлення волі. Дивно, але сталося диво: дострокове звільнення (в історії радянських лагерів одне однісеньке виключення). У 1927 році, цей Френкель вже в ГПУ, керівник виробничого віділу СЛОНу, а з 1930 року ГУЛАГу, а у 1931..33рр. вже строїв Біломор-канал!

       Повернемося трохи назад… Це саме про Френкеля Дзержинському поступали свого часу свідчення, що в Одесі неможливо розібратися де чекист і де нальотчик, де звичайний мешканець і де «контра». А той бандикував разом з Япончиком. Відомий вислів О.Бендера що «всю контрабанду виробляють в Одесі – на Малій Арнаутський" теж була чиста правда "під контролем Френкеля та ГПУ", бо всі артелі належали Френкелю. А також погранці, угрозиск, суди та ГПУ і чиновники у Москві. Стало тільки зараз відомо, що гвинтиком банди там був майбутній і страшний Ягода. А гроші йшли на Френкілівськи рахунки до банків Ростова, Воронежу, Астрахані, Київу та цілої низки великих міст Росії! За заслуги перед Вітчизною у 1932 році Френкеля нагороджують орденом Леніна. Далі йому і надлежало очолити ГУЛАГ!

Термін «ГУЛАГ» є абревіатурою від радянської бюрократичної установи - Головного управління таборів, яке саме управляло системою радянських виправно-трудових установ за часів правління Сталіна. Концтабори були створені незабаром після революції 1917 року, у 1918 Ленін підписав декрет на те, щоби використовувати працю засуджених! Але по справжньому до гігантських розмірів система виросла завдяки Сталіну, та за підказкою Френкеля. А його мета побудувати сучасну індустріальну державу. Бісівська задумка спрацювала.

Вгадайте, а у кого навчилися німці будувати та використовувати концтабори. В сталінських концтаборах, у генерал-лейтенанта ІТС товариша Френкеля, двічі нагородженого орденами Леніна. Причому проходили стажування у Біломорканалі, у Воркуті, у Салехарді та Джезказгані. Ці стажування, (1936..1940) роки проводили регулярно…. Було і інше, наприклад: Загін 731 (хто в ньому був вчителем і хто учнем невідомо), але це лабораторія смерті по розробці бактеріологічної зброї - з дослідами над засудженими! Крім того, існували окремі спецзгони, для будівлі залізниць, видобутку корисних копален, валки лісу, будівлі шляху на Сахалін….

     Супроводжувалося це в умовах поєднання із спалахами насильства, в екстремальних кліматичних умовах, важкої праці, мізерних продовольчих пайків, антисанітарних умов існування та привело до надзвичайно високої смертності в таборах. Але, але… влада вважала «туди їм і дорога», отримане від цього важніше.

     До кінця 1940 року за відомством Головного управління таборів перебувало більше 50 таборів і не менше 1000 пунктів і відділень, більше 400 колоній, 50 колоній для неповнолітніх 90 будинків, куди відправляли немовлят після пологів ув'язнених жінок.

     З початком Другої світової засудженим дозволяли подекуди купувати життя у штрафбатах за такою формулою Володимира Висоцького:

       Як не спіймаєш до грудей свинець, з свободою,

       Медаль на грудь тобі тоді, стає винагородою….

Все це події описані до початку ІІ-ої світової, деякі додатки та наступне чекайте після цієї перерви…

 

(далі буде)

 

Джерела:

1. «ГУЛАГ – територя терору». territoryterror.org.ua/uk/history/ 

2. «Долина Смерті - звинувачення СРСР в дослідах над людьми ...», argumentua.com/…

3. «ГУЛАГ для самых маленьких», https://zona.media/article/ 4. «Архипелаг ГУЛАГ», librebook.me
2

Комментарии

111.11.17, 21:26

антін ти про меч кайдани чи горрала

  211.11.17, 23:56Ответ на 1 от сім на вісім

  Сім на вісім, мабуть дурень, чим пишається?
  Дайте меч йому та у кайдани - хай помається!
  Щоб не смів, на горе, нісенітни отут оті писати,
  Дайте дупу Сталіна такому дурню цілувати!

   312.11.17, 21:42Ответ на 2 от antiv

   шож такой гумний і нне во главе стада

    413.11.17, 07:34Ответ на 3 от сім на вісім

    Гуртом із баранів завди керує цап,
    Гуртовище свиней - очолює кацап...
    Той сім на вісім, із дитинства ідіот,
    Бо їм керує проросійський патріот!
    Усі гурти, веде відома в світі сука!
    А марші забезпечує така падлюка.