Зеленський,ставши президентом,дав указ-розпуску парламенту.

  • 17.01.22, 09:39
Як він міг? У них же діти та онуки навчаються в Європі.У них хатки розкидані по всім континентам.У них іноземні рахунки,великі забори,охорона та обслуга,недоторанність в кінці кінців.Та й госотримання не гірше ніж в розвинутих країнах,а він приїхав на велосипеді тай указує.Поїде далі з таким підходом.
Мені здається,як розпустити парламент,здати Українські землі в аренду Китаю-життя налагодиться:у людей буде робота,та людське життя.Розрахуємосьз боргами Євросоюзу та США.Донетчани та луганчани разом з Кримом прийдуть проситися в склад України

Україна-козацька.Початок вибору десятників,сотників,полковників.

  • 15.01.22, 09:47
В містах,селах-обирання козаків.Ніяких майданів,протестів.Все робимо цивілізовано.Контроль кордонів.Жоден парламентер,або його родич не повинен зникнути.З ними поговоримо про ціни,життя,вакцинацію здорових в парламенті.

Наша виборча система поставлена з ніг на голову.

  • 13.01.22, 09:46
Голова внизу-це люди,сама собі на умі.Вище сідниця-це парламент,засідання панове.З гори ноги-це призидент,куди б його далі піти?
16 століття-козаки з 10 обираютьдесятника,з 10 десятників обирають сотника,з 10 сотників обирають полковника,полковники обирають гетьмана.
Результат-ноги,це козаки.Десятники:дістали ці козаки.Тіло-сотники:дістали ці десятники.Руки-це полковники:дістали ці сотники.Голова-це гетьман:
дістали ці полковники.Система працює,люди спілкуються,знають потреби.