хочу сюда!
 

Людмила

41 год, рак, познакомится с парнем в возрасте 40-50 лет

Искать

Лента заметок за месяц

Скільки брехні, стільки і спростувань

Скільки брехні, стільки і спростувань

 

Гліб Бабіч

У нинішньої влади схема дій відпрацьована до дрібниць.
Зашквар – спростування.
Потім спростування на спростування. Потім пояснення. Потім доворот і коригування. Пояснення пояснення.

Оман – це східна перлина, звичайно. Там пояснень і версій стільки, що джин з лампи замурував себе назад, якби йому доручили зробити диво і правдоподібно відмити цей треш.
Хоча скільки брехні, стільки і спростувань.

Ракету, що збила Боїнг, теж спростовували. Разом з Іраном і Росією. Потім спростовували спростування. Ось сьогодні Пристайко послався на шок і все звалив на «іранську позицію».
Ніжні вони у нас і з тонкою конституцією, ага.
Кажуть, тепер навіть приказка така є “Бреше, як шоковане МЗС”.


Призов з 18 років вже теж спростували. Тобто закон є, і для його прийняття потрібна Верховна Рада. А щоб його не виконувати – тре просто спростувати, і вся халепа.

Прослушку в Кабміні одночасно терміново розслідують і спростовують, називаючи монтажем. Хоча це Арахамія. Вся його нова кар’єра – суцільне спростування очевидних речей.

Казкове підвищення зарплат і премій чиновників та нардепів спростовують.
А ніт…
Як води у рота. Крім Арахамії, звісно.

А щодо підтверджень і спростувань відставки Гончарука з детективною історією кому, куди і коли – так там ще попкорн не доїли. Все в розвитку.

Коротше, з тією кількістю брехні та зашкварів їм терміново потрібно створити Міністерство Спростувань, парламентську Комісію Спростувань і Державне Бюро Спростувань. І титулувати декого якось.
Наприклад, Верховний… як же це буде…
Спростар?.. Спростун?.. Спростуніст? Спростанець?

Коротше, сп… прости, Господі, що маємо, те маємо.
Бо це якийсь спростець… 


Українська музика 10030%, 0 голосов

0%, 0 голосов

0%, 0 голосов
Авторизируйтесь, чтобы проголосовать.

Більшість регіонів світу відчувають дефіцит чистої прісної води

  • 18.01.20, 10:32

Вода займає 70% поверхні планети, проте 97,5% всіх запасів води становить солона вода. Більше того, маса прісної води зосереджена в льодовиках і тому переважно недоступна. З 2,5% (прісної) води тільки придатної для безпосереднього використання людиною. Вчені-гідрологи виділяють два типи водних ресурсів: поновлювані і непоновлювані. До поновлюваних відносяться, перш за все, річки, опади, грунтові води. До непоновлюваних джерел відносять: льодовики, підземні води, «застійну» воду в прісних озерах (переважно льодовикового походження).

Інтенсивне використання невідновлюваних водних ресурсів називають хижацьким, так як воно завдає непоправної шкоди екології.

Багато економістів часто визначають воду цінний ресурс, та мають для цього певні підстави: вода, дійсно, ресурс, її ціну можна прорахувати, а обсяг та попит на нього піддаються досить точній оцінці. Прикладом є країни Південно-Східної Азії  -  Камбоджа, Індонезія, Філіппіни і В'єтнам втрачають щорічно близько 9 млрд дол. на рік, що становить 2% від їх сукупного ВВП в зв'язку з нестачею води.

Основною проблемою, що лежить на шляху більш ефективного водокористування, на сьогодні залишається проблема недостатнього інвестування в водний сектор. Проблемою залучення інвестицій полягає в тому, що, незважаючи на очікувану високу рентабельність, інвестор та одержувач - як правило, не один і той же суб'єкт.

Крім проблеми отримання вигоди інвестором постає питання окупності подібних проектів. Сферою, найбільш привабливою для інвестицій, сьогодні стає торгівля технологіями - з цим частково пов'язане різке зростання ринку очисних установок.

Одним з факторів водного середовища,  що впливає на стан водних екосистем та тим самим впливає на розвиток ціанобактерій, є надходження у водойми органічних або мінеральних речовин, що призводить до «цвітіння води»  (евтротрофії),  тому це вже проблема в Україні, так як зафісовано цвітіння Дніпра. 


Поділом клітин розвиваються ціанобактерії  та швидко захоплюють площу водойми. На воді виходить густа біомаса, яка не пропускає світло в товщу води, через що інші водорості не розвиваються. Пізніше вони загнивають, виділяють пігмент, через який вода зеленіє і неприємно пахне, та містить токсини.

При цвітінні водойми наслідки такі, що вода стає непридатною як для пиття. Отже, поступово вмирають риби та мікроорганізми.

При купанні у воді, що містить токсини ціанобактерій, може розвинутися алергічна реакція, наприклад астма, подразнення очей, висипи та пухирі навколо рота і носа.

Перебіг хвороб, викликаної токсинами ціанобактерій, залежить від виду токсину і характеру води або пов'язаного з водою впливу (вживання для пиття, контакт з шкірою і т.д.). У людей проявляються різноманітні симптоми, що включають роздратування шкіри, шлункові кольки, блювоту, нудоту, діарею, високу температуру, біль у горлі, головний біль, біль в м'язах і суглобах, пухирі у роті і пошкодження печінки.

Нітрати, потрапляючи в шлунково-кишковий тракт з питною водою та продуктами харчування, редуцірує в нітрити, які швидко всмоктуються в кров, концентруючись у еритроцитах, мають виражену здатність окислювати гемоглобін еритроцитів з виникненням метгемоглобіну, яка здатний постачати клітинам кисень, в результаті чого розвивається гіпоксія у людини і риб. При високому вмісті нітратів в питній воді, гіпоксією страждають немовлята, більш чутливі до метгемоглобінемії за рахунок більш високої рН в шлунково-кишковому тракті, в результаті чого редукція нітратів в нітрити відбувається більш інтенсивно. Крім того, нітрати в питній воді хімічно перетворюються на нітросамін-речовини, зміст яких має велику концентрацію.

Більшість каналізаційних очисних станцій  в Україні потребують реконструкції, так як були збудовані в 1960-х роках, але проблема з вискоим рівнем біонеггих елементів виникла практично тільки останнім часом.

Концентрація фосфатів у стічних водах, які надходили на очистку в минулі роки була меншою, або рідко перевищувала 3,5 мг/дм3, що дозволяло витримувати нормативні показники в водах з використанням на КОС старої технологій. Зараз вміст фосфатів в господарсько-побутових стоках, які надходять на очистку, значно зросли. Це обумовлено, головним чином, збільшенням використання населенням сучасних миючих засобів.18 січня. Перетин екватора зими. Не тількі в нас.

"....В общем, подведем итоги экватора зимы на Северо-Западе.
Медведи спать так и не легли.
А те, которые легли, - проснулись.
А еще проснулись ящерицы и очухались змеи. Правда, они снулые.
В лесу замечены грибы-лисички.
На клумбах пробиваются цветики-цветочки.
Морозов нет, следовательно, всякие вредители за зиму не вымерзнут, и летом их будет охуллиард на квадратный метр.
Ожидаем массовую гибель черемухи, нашествие короедов и изничтожение огородных урожаев.
И вечнозеленого Сказочного...."

Вєчнозєльоний сказочний їх теж дістає.... lol
А в Одещщині птахи не летять на південь. Ото таке.
Страницы:
1
2
3
4
5
6
7
8
46386
предыдущая
следующая