хочу сюда!
 

Александра

45 лет, лев, познакомится с парнем в возрасте 42-47 лет

Искать

Лента заметок за месяц

26 сентября -- европейский день языков.

  • 26.09.21, 00:40

На территории Европы функционирует около 200 языков.

Самым распространенным из них по числу носителей как родного является русский язык. Далее следуют: немецкий, французский, английский, итальянский, испанский, польский, украинский.


В качестве иностранных языков, которыми владеют европейцы, выделяются: английский, немецкий, французский, русский, испанский,  итальянский. По численности населения, владеющего иностранными языками, в Евросоюзе первые места занимают люксембуржцы, где 99%  населения знают как минимум один иностранный язык, словаки (97%) и латвийцы (95%). Лишь в некоторых странах -- членах ЕС среди населения преобладают одноязычные. По состоянию на 2006 г. это Великобритания (62% населения не владеет другими языками, кроме своего родного), Италия (59%), Ирландия, Венгрия, Португалия (по 58%), Испания (56%).


В границах Евросоюза около 40 млн граждан используют в общении более 60 региональных языков или языков национальных меньшинств. За сохранение национального, в том числе языкового, своеобразия континента борются несколько организаций, например Европейский совет языков (CEDL), "Двуязычный мир".
вечернее трестрочье

  • 25.09.21, 21:07
мидии, кальмары, креветки
под коньячок
саме то

Пригожин хоче купити кількох французьких журналістів

  • 25.09.21, 20:09

11:10 24 вересень Київ, Україна
Не зареєстрований фонд «боротьби з репресіями», фінансований кухарем Путіна, намагається замовляти антизахідну джинсу в європейських виданнях
Приблизно тиждень тому, 10 вересня 2021 року, французький журналіст видання Le Monde, який живе і працює у Москві, Бенуа Віткін написав у твітері, що отримав електронного листа з пропозицією співпраці.
У неочікуваному листі до представників преси (а не особисто до Бенуа Віткіна) французькою мовою звертався нібито представник «Фонду боротьби з репресіями» (скорочено — ФБР) на ім’я Іван Карамазов. Це ім’я Бенуа Віткін розкрив у своїй статті, яка вийшла згодом у Le Monde.

Таємничий Карамазов представився помічником керівника «Фонду боротьби з репресіями», заснованого у березні 2021 року. На сайті Фонду з тролінговою абревіатурою ФБР зазначено, що організацію створено за фінансової підтримки путінського кухаря та інвестора групи «Вагнера» Євгенія Пригожина. В той же час, жодної юридичної структури з такою назвою, яка була б зареєстрована згідно з російським законодавством із березня 2021 року по цей час, не існує.
Як пояснюють на сайті пригожинського фонду, для ініціативної групи жодна реєстрація не потрібна. Однак посіпаки Пригожина нібито готують звернення до міністерства юстиції Росії з проханням про офіційну реєстрацію структури.
У своєму листі таємничий Карамазов говорить, що фонд, якого на папері не існує, готовий оплатити проведення інформаційної кампанії у Франції, яка буде стосуватися критики французької влади щодо нібито застосування насильства проти протестувальників.
Російська пригожинська структура, в якої немає ні печатки, ні банківських рахунків, за словами Карамазова, обіцяє оплатити статті, фотографії, репортажі та навіть документальні фільми. А також пропонує допомогти з розміщенням цих матеріалів на російських та англомовних ресурсах, з якими у пригожинців є партнерство (а таких чимало).
Охочим робити і публікувати джинсу про «звірства французької влади» пропонується надіслати свої пропозиції поштою, або зв’язатися за російським номером телефону.
Згаданий Іван Карамазов представився помічником такої собі Міри Теради (в дівоцтві Оксана Вовк), керівниці пригожинського фонду. 21 травня 2021 року Терада разом зі своєю матір'ю Світланою прибули до Росії з США, де Терада відбула 2,5 роки в американській тюрмі.
Терада-Вовк народилася 1988 року в Санкт-Петербурзі, а пізніше переїхала в США, де навчалася в університеті у Вашингтоні. В Америці вона вийшла заміж за Алета Терада. У листопаді 2015 року чоловік у ході сварки поранив її з вогнепальної зброї, після чого вона провела тиждень у лікарні, де її прооперували. Американський чоловік виявився контрабандистом наркотиків. Пізніше, він був екстрадований в США з Петербурга.
Правоохоронні органи США звинуватили Міру Терада у причетності до оборудок чоловіка. Її затримали в Гельсінкі при пересадці в аеропорту і депортували в Америку. Там вона визнала провину, однак за допомогою адвокатів, визнання провини, інформації про чоловіка та запевнення, що вона була під його впливом, в суді їй пред’явили лише відмивання грошей, здобутих злочинним шляхом, та засудили до 46 місяців в'язниці. Після звільнення вона провела кілька місяців у депортаційному таборі, поки узгоджувалися документи на повернення в Росію.
Вже менш ніж через два місяці після свого повернення, 15 липня 2021 року, усі онлайн-медіа, що перебувають під контролем Пригожина, написали про рішення Міри Теради очолити новостворений «Фонд боротьби з репресіями».
Одним із членів ініціативної групи фонду, які задекларували свою причетність до нього, ще у травні 2021 року назвали Олександра Іонова. У жовтні 2019 року року Іонов разом із Марією Захаровою, спікеркою Міністерства закордонних справ Росії, зустрічав також випущену з американської тюрми Марію Бутіну. На відео зустрічі, після обіймів з батьком, Бутіна обіймає Іонова та говорить: «приємно познайомитися особисто. Дуже дякую…»
Окрім інших збігів, об’єкти моїх розслідувань про «пригоди Пригожина» є підписаними на її аккаунт в інстаграмі.


Серед 28 підписників Міри Теради на інстаграмі — той самий Іонов, Марія Бутіна, а також кандидат у депутати петербурзького законодавчого зібрання Максим Шугалей та його перекладач Самер Суейфан, які удвох були заарештовані в Лівії. Є в інстаграмі Теради і фотографія зустрічі з Максимом Шугалеєм.

Немає жодних сумнівів, що уся ця гоп-компанія займається підривною діяльністю у західних країнах під прикриттям нібито турботи про права людини. На сайті фонду публікується інформація про нібито допомогу іноземним громадянам, що були заарештовані у країнах, які по російському телебаченню називають «ворогами Росії».
Цікаво, що у своїй відповіді на публікацію Бенуа Віткіна у Le Monde фонд не спростував сам факт надсилання листа журналісту. Крім того, серед тих, хто підтвердив журналісту Віткіну факт звернення з пропозиціями співпраці, була французька організація Tmoins-Caisse de solidarit («Каса солідарності»).
Ще цікаве: після заяви Віткіна у твітері пригожинських посіпак підтримали медійно їхні «партнери» — англомовний NewsAnyway та українське видання «Вести». Не залишилось осторонь і посольство Росії у Франції, яке у неповторному стилі російських дипломатів оприлюднило заяву в епістолярному жанрі, де була використана така традиційна російсько-дипломатична лексика, як, наприклад, «Русофобская стряпня “Монда” давно уже утратила возможность претендовать на звезды “Мишлен”, а скорее попахивает дешевой снедью из закусочной эпохи “Чрева Парижа”».
Раніше я вже писав, як Пригожин організовує мітинги в Парижі з критикою французької влади. А також як французька сенаторка Наталі Гуле, яка нещодавно вчергове відвідала своїх друзів із ОПЗЖ, була спіймана на брехні, яку завзято підтримувала спікерка російського Міністерства закордонних справ Марія Захарова.
Ось така відплата президенту Емануелю Макрону, який особисто пролобіював повернення Росії до Парламентської асамблеї Ради Європи без виправлення жодних злочинів, за які її звідти виключали. Така йому дяка за постійні заклики до дружби з Кремлем.
А днями та сама Марія Захарова ще й нагадала Макрону відмову постачати вертольотоносці «Містраль» до Росії після відкритої агресії щодо України. Особливо смішним виглядає той факт, що на сторінках пропагандистського видання topcor.ru, яке цитує Марію Захарову, поряд із її тролінгом французького президента стоїть посилання на матеріал від 8 вересня 2019 року, в якому йдеться про «російський розворот Макрона».
Окрім цитування Захарової, topcor.ru публікує маніпулятивні матеріали про військові навчання Namejs 2021 у Латвії, готуючи аудиторію до потенційних провокацій в ході російсько-білоруських навчань «Захід-2021».
Усі ці факти говорять тільки про одне: політика умиротворення п’яного ведмедя, який не бачить берегів, що проводилася країнами Європи з 2014-го року аж до середини каденції президента України Володимира Зеленського виявилася не тільки безрезультатною, але й небезпечною для тих європейських політиків, які декларували бажання дружити з Володимиром Путіним.
На цьому тлі заяви міністра закордонних справ України Дмитра Кулеби про зниження довіри до країн Заходу з боку українців виглядають природно.

Невагомість...

Невагомість. Романтика.

Час дрімоти і чар.

Осінь вішає бантики

Нецілованих хмар.

Десять кроків до ирію.

Радість враження тчуть.

Павутинка за мрією

Вирушає у путь.Євгеній Пригожин фінансує глорифікацію тероризму

  • 25.09.21, 19:17

09:58 24 вересень Київ, Україна
Як я й прогнозував, колишній ув’язнений за розбій радянським судом Євгеній Пригожин отримав своє представництво у Державній Думі Росії на виборах, що пройшли в останні вихідні. Голова партії «Родіна» Олексій Журавльов за підсумками обробки 100% протоколів переміг на виборах у Держдуму, набравши 52,26% у Тамбовській області в одномандатному окрузі №177. Про це свідчать дані на інформаційному табло Центральної виборчої комісії Росії.
Інвестор і власник групи найманців Вагнера Євгеній Пригожин раніше «придбав» партію «Родіна» та вів своїх посіпак під її стягами у законодавче зібрання Санкт-Петербурга. Зокрема, до передвиборчих списків партії в Санкт-Петербурзі потрапили Максим Шугалей, який проводив у Лівії зустрічі з сином Муамара Каддафі в інтересах Пригожина, був заарештований і провів два роки в лівійській тюрмі, а також співачка Тетяна Буланова.
Одразу після завершення голосування Максим Шугалей заявив журналістам підконтрольних Пригожину онлайн-медіа про зловживання й порушення на виборах, через які він втратив лідерство на своєму окрузі, яке нібито мав за результатами екзитполів.
Політтехнологи Євгенія Пригожина скористалися практикою, яка була напрацьована партією «Слуга народа» на виборах до українського парламенту. За кілька днів до виборів у Санкт-Петербурзі, де балотується Максим Шугалей, провели кілька показів художнього фільму «Шугалей-3. Повернення», прем’єра якого відбулася три тижні тому.

Цей фільм про повернення Максима Шугалея до Лівії, де він знову нібито потрапляє в полон до різних озброєних угруповань, і врешті-решт зустрічає найманців Вагнера, які його звільняють, став частиною передвиборчої кампанії партії «Родіна».
Українським глядачам не варто дивитися цей фільм з огляду на переповненість пропагандистськими штампами та несмак. Тим більше, я вже зробив це замість них. І хотів би привернути увагу лише до одного кадру з цього фільму тривалістю менше однієї секунди.

За сюжетом фільму Шугалей та його перекладач Самер Суейфан учергове потрапляють у полон до озброєної групи бойовиків на території Лівії. З'ясовується, що ці бойовики переметнулися «під знамена терористичної організації ІДІЛ». Ватажок бойовиків наказує негайно вбити росіян Шугалея та Суейфана.
Однак у цей момент на бойовиків нападають невідомі та зчиняється хаотична стрілянина, в якій Шугалею та Суейфану вдається втекти від вірної смерті. Під час бою до об’єктиву камери й потрапляє шеврон на рукаві бійця атакуючих на фото вище. Усіх бойовиків убивають…
Після цього на місце події приїздять нібито англомовні американці й констатують, що осередок терористів був знищений силами Халіфи Хафтара, що їх нібито дуже розчаровує.
Наратив сценариста Володимира Ізмайлова та режисера Михайла Вассербаума зрозумілий. Полягає він у тому, що всі терористичні угруповання на території Лівії нібито утримуються урядом США. В той час як доблесні бійці фельдмаршала Халіфи Хафтара знищують їх, звільняючи свою країну.
Очевидно, що шеврон на рукаві бійця, який атакує осередок терористів у фільмі «Шугалей 3. Повернення», був показаний не просто так, а з певним сенсом і меседжем. Як виявилося, цей шеврон є ознакою приналежності до батальйону під назвою «Тарік ібн Зіяд», який воює на боці сил фельдмаршала Халіфи Хафтара, що очолює так звану Лівійську національну армію (ЛНА). Батальйон має свою фейсбук-сторінку, де можна в деталях розгледіти емблему, вміщену на шеврони його бійців.

Цікаво, що ще в листопаді 2016 року Держдепартамент США запровадив санкції проти трьох ватажків ІДІЛ: Абдулли Ахмеда аль-Мешедані, Басіла Хассана і Абделіла Хіміча. Третій терорист також відомий як Абу Сулейман аль-Фарансі. Він керував «зовнішніми операціями» ІДІЛ. У 2015 році Абделіл Хіміч (він же аль-Фарансі) і створив так званий батальйон «Тарік ібн Зіяд». Це терористична мережа, що включала свого часу до трьохсот людей. Крім того, Абделіл Хіміч міг бути причетним до терактів у Парижі 2015 року і до вибухів у Брюсселі в березні 2016 року.
Відтоді назва «Тарік ібн Зіяд» використовувалася різними терористичними угрупуваннями на територіях, що підконтрольні «Талібану», Халіфі Хафтару, а також інших ісламських країн. За даними моніторингу телеграм-каналів, що мають стосунок до головного розвідувального управління міністерства оборони Росії, ця назва є знайомою як партнерам Пригожина з ГРУ, так і співробітникам його медіаплатформи РІА «ФАН».

Через пів року після накладення американських санкцій на засновника батальйону «Тарік ібн Зіяд» стало відомо про ліквідацію в іракському Мосулі ватажка цього батальйону Абдула Каріма ар-Русія на прізвисько Абу Самір. Цей ватажок виявився (сюрприз-сюрприз) вихідцем із Росії.
Про удар іракської авіації в Мосулі, який знищив шістьох іноземців — ватажків терористичної організації «Ісламська держава» включно з росіянином-терористом, повідомив телеканал Al Sumaria з посиланням на іракську розвідку.
В лютому 2020 року, коли російська присутність у Лівії стала масштабнішою, російські медіа повідомили, що батальйон «Тарік ібн Зіяд» зі складу Лівійської національної армії (ЛНА) фельдмаршала Халіфи Хафтара, ймовірно, прийняв на озброєння бронетранспортери «Титан-DS»(Titan-DS), які виробляються компанією Inkas Vehicles (ОАЕ). За даними Jane's Defence Weekly, 4 лютого 2020-го компанія розмістила на своїй фейсбук-сторінці фотографії, на яких ідентифікуються як мінімум три бронемашини, з вигляду схожі з «Титан-DS». Логотип батальйону був розміщений капоті і дверях бронемашини.

А вже у листопаді 2020 року, після того, як протягом десяти місяців літаки, підконтрольні головному розвідувальному управлінню міністерства оборони Росії, здійснили більше ста рейсів, доставляючи зброю військам Хафтара з Об’єднаних Арабських Еміратів, пригожинське РІА «ФАН» і зовсім стало піар-агенцією для батальйону «Тарік ібн Зіяд», розміщуючи пресрелізи про їхні успішні навчання і бойову готовність. Кожен охочий може знайти десятки матеріалів про цей батальйон на сайті РІА «ФАН» Євгенія Пригожина.
Тож підтверджується факт, що шеврон цього батальйону з’явився у «передвиборчому» фільмі Максима Шугалея не просто так. Група Вагнера Євгенія Пригожина давно й тісно співпрацює з підрозділом «Тарік ібн Зіяд», представники якого перебувають під санкціями США як терористи і з яким воює іракська армія, тісно пов’язана з американською. Фактично Пригожин бере участь у підтримці тероризму, звинувачуючи в цьому самому американську сторону за допомогою своїх фільмів. Однак постійне бездумне марнославство крадія з вісімдесятих не дає приховувати цей факт. Його обов’язково слід прорекламувати у фільмі, показавши шеврон.

Між Україною та Німеччиною створять водневу магістраль

  • 25.09.21, 18:54

14:48 23 вересень Київ, Україна
Спільна ініціатива України, Словаччини, Чехії та Німеччини дозволить створити водневий коридор для транспортування водню з України в райони підвищеного попиту в ЄС.
Про це повідомляє в четвер, 23 вересня, пресслужба Оператора ГТС України.
"Спільна ініціатива "Центрально-водневий коридор" спрямована на створення водневої "магістралі" в Центральній Європі для транспортування водню з перспективних районів поставки водню в Україні, яка має хороші умови для виробництва зеленого водню, через Словаччину і Чехію в райони підвищеного попиту в ЄС.Водневий коридор також дозволить транспортувати водень з виробничих підприємств до споживачів водню в Чеській Республіці та Словаччині", - йдеться в повідомленні.
Відзначається, що Словаччина і Чехія експлуатують великий газопровідний коридор, що з'єднує Україну з зонами попиту на водень в Європі. Газотранспортні системи цих країн і Німеччини можуть бути перепрофільовані для транспортування водню.
Очікується також, що Німеччина стане ключовим регіоном попиту на водень в Європі, який буде імпортувати значні обсяги для забезпечення своїх потреб.
Також повідомляється, що водневий коридор можна створити шляхом перепрофілювання наявної газової інфраструктури в поєднанні з цільовими інвестиціями в нові спеціалізовані водневі трубопроводи і компресорні станції. Це дозволить забезпечити транспортування водню на великі відстані за доступною ціною.
Організатори проєкту вже приступили до вивчення можливості технічної реалізації створення Центрально-Європейського водневого коридору для транспортування чистого водню в обсязі до 120 ГВт-год на день.
https://myc.news/ua/glavnoe/mezhdu_ukrainoj_i_germaniej_sozdadut_vodorodnuyu_magistral

Конгресмени схвалили оборонний бюджет США

  • 25.09.21, 18:07

09:51 24 вересень Київ, Україна
Американський оборонний бюджет на 2022 рік 23 вересня був підписаний палатою представників Конгресу США, тепер залишилося узгодження версій бюджету Конгресу і Сенату, а далі остаточне схвалення бюджету Джозефом Байденом.
На підтримку проєкту бюджету проголосували 316 конгресменів, проти - 113.
Загальний обсяг прийнятого оборонного бюджету країни - близько $780 млрд, уточнює The Hill. Велика частина цієї суми передбачена безпосередньо на потреби Пентагону, частина - на Міністерство енергетики.
У законопроєкті є схвалені раніше регламентним комітетом поправки, які передбачають збільшення допомоги Україні в сфері безпеки до $300 млн, повідомляв "Голос Америки". Документ також пропонує збільшити присутність американських військ на східному фланзі НАТО - в Польщі, Румунії та країнах Балтії, і посилити співпрацю з титановою промисловістю України замість використання ресурсів з Китаю і Росії.
Законопроєкт містить три види санкцій проти РФ: проти російського держборгу (заборона на покупку і продаж американськими інвесторами нових випусків російських облігацій на вторинному ринку); проти 35 російських чиновників і правоохоронців за порушення прав людини, зокрема, переслідування опозиціонера Олексія Навального; а також розширення обмежень проти російського газопроводу "Північний потік - 2".
Документ також пропонує керівництву військових і розвідувальних структур країни чітко роз'яснити, як вони планують захищатися від терористичних загроз, що виходять з Афганістану; пропонує припинити надавати підтримку відомствам Саудівської Аравії через бомбардування Ємену, які призводять до жертв серед цивільного населення.
Допомога Україні в розмірі $300 млн уже є і в версії проєкту Сенату, відзначається на сайті сенатора Роба Портмана.

Новости от Аллы Комаровой

Алла Комарова


Падйом по казємату, там зелені вкрай охреніли! Так, як ви розумієте, ніфіга не доброго ранку.

Кому було мало вчорашньої зради у парламенті, де на очах у всього ізумльонного людства зграя людиноподібних зелених шмарклей ґвалтувала парламентаризм і базові конституційні права людей? Підходьте, я вам решти по кишеням насиплю. На ранок виявилося, що в угарі прийняття того юридичного трешу, що зібраний у законотворчого кадавра так званого закону про олігархів, гоп-компанія говорящіх фотографів і свадебних бобрів прийняла одночасно три правки, що прямо протилежно суперечать одна одній. Притомні люди вирішили, що це стане приводом для переголосування законопроекту наступного тижня. Ну бо треба ж бодай якусь видимість процедур соблюсті. Всі обрадувалісь, але х...й там плавав. Стефанчук (ота ліпідна людина-гора із стрінгами на фасадній часті черепа) просто ЗАЧИТАВ поправки до стенограми! Просто, бл...дь, зачитав! Янукович у Ростові вже п’ятий десяток штучних ліктів зжер і доламує третій вагон ручок із криками «А що так можна було??? Ну і чим я вам тоді гірший був?» Нє, ну ви просто уявіть – на...уй ті процедури, на...уй ті депутати там взагалі – беремо Стефанчука, він читає уголос все, що йому підсунуть – вуаля! Вважай, що закон прийнятий! Швидко, ефективно і на електроенергії можна заощадити. Триндець який, просто на голову не налазить. Європейська солідарність звісно що подає заяви про злочин до НАБУ, ДБР та Офісу Генпрокурора, і я знаю, що це може виглядати смішно на фон того, як там можуть кросіво ні...уя не робити, але для майбутніх кримінальних справ згодиться.

Бубочка – відважний! Саме так слід відтепер називати нашу Моніку Оманську, бо у відповідь на перфоманс із типу замахом (?) на Шефіра кортеж сонцессяйного збільшений, рухатиметься на великій швидкості, а поліція з 25 вересня переходить на посилений режим роботи. Аве, Вавася! Аве, с...арь, бл...дь.

Нестор Шуфрич (до речі, вам не здається, що якось підзатягнулось його __здорове__ бачення світу, If you know what I mean?) став співвласником аналу, ой, вибачте, каналу Перший Незалежний. Ну це та шобла, куди після типу санкцій, накладених на пучок медведчуковських помийок 112, ЗІК та Ньюзван, збіглись всі їхні 20-ти та 200-доларові працівниці усіх гендерів. А Шуфрич – це той, що голова комісії обліко моралє, тобто комітету Свободи слова (чесн слово, це звучит, як Чікатіло – голова комісії по перевірці дитячих таборів!). Зацінили «красату ігри» - Шуфрич-свобода_слова-співвласник аналу, ой, вибачте, каналу Перший Незалежний. Коли це звіздець закінчиться, хто у курсі?

Ввечері був черговий перфоманс безумної та Безуглої жінки, яка начебто щось там у Раді очолює з питань розслідування вагнергейту. Жінка традиційно панічно бігала від питань, вращала очима і плювалась словами «Іловайськ! Провокація! Зрада! Маніпуляція! Абир, абир, абирвалг!» погано, звісно, що в нас ось так плачевно виглядає допомога душевно хворим людям: замість лікувати їх теплим питвом, смачними пігулками та сонатами Шуберта змушуємо відповідати на камеру і ще й якогось змісту у вимовлених словах очікуємо.

А тим часом в Норвегії скасовують карантинні обмеження, бо в них вже 67% населення повністю щеплені проти ковіду, а 76% всіх норвежців отримали хоча б одну дозу вакцини. Нагадую. Що нам так не буде, в нас і 20% вакцинованих ніяк не доповзуть. Бо ми вільна від розууму держава! Тому жодних шансів рептолоїдам!

Ну і пандочка вам знайшлася. Виробник авіадвигунів Мотор Січ та турецька компанія-виробник безпілотників Baykar Makina підписали угоду про співпрацю. Деталі угоди не розповсюджуються, тому кричати знов про «аааа, бойові безпилотники будуть робити у Запоріжжі!» зарано. Але помріяти можна!

Всьо, мій Дозор на цьому тижні завершений, завтра з вами Орк, потім Бєлка, а потім знову я, бо Таня вирішила у Італії навєки посєліццо, тому шаліть! Дозволяю!


Страницы:
1
2
3
4
5
6
7
8
46122
предыдущая
следующая