хочу сюди!
 

Людмила

49 років, риби, познайомиться з хлопцем у віці 46-60 років

Черговий локальний блекаут

Районна трансформаторна задовбала разом з електриками! Аж захотілось тотального блекауту. Бо в інших районах міста нема таких проблем. А у нас щомісяця по декілька днів зникає струм. Так, вчора, через півмісяця від попередньої аварії, вкотре зник струм. Як назло, електрика вимкнулась під час роботи(!) за компом. Жалкую, що не прислухався до чуйки вимкнути комп, але захотів попрацювати ще. Але і це не все. Незадовго після вимкнення світла оголосили повітряну тривогу, а на телефоні сідала батарея.

На щастя, через пару годин електрику відновили. Але ДТЕК я задовбав! Бо вже питають хто, на кого житло записано. Однак я вважаю, що це правильно. В сенсі, правильно скаржитись. Бо віялових відключень поки не планують, а електропостачання вже нестабільне.
2

Коментарі

120.04.24, 18:33

а що ти хотів від йолопів які рулять у ДТЕК ? )

  221.04.24, 01:42Відповідь на 1 від WalKing

  ... починаючи з головного Гудка.

   321.04.24, 01:45

   Джерело безперервного живлення або ноутбук (який у Вас є). Зарядна станція recommended.

   Слухав, що влітку почнуть виводити залишок ТЕС на профілактичний ремонт, а люди — вмикати кондиціонери. Тобто ГАРАНТОВАНО будуть невеликі відключення. А на зиму — великі.

   Працюю з ноутбука.

    421.04.24, 04:29

    З нами рядом садівники,протягли не ізольований дріт,2 роки під час подиху вітру відлючення-короткочасне.зараз елетрики зробили і ми радіємо

     521.04.24, 11:42Відповідь на 1 від WalKing

     а що ти хотів від йолопів які рулять у ДТЕК ? )Підстанція нічийна. Тому ремонтують абияк.
     Ну і спеціалістів, напевно, мобілізували. А ті, що залишились, некомпетентні.

      621.04.24, 11:43Відповідь на 3 від Nech sa paci

      Джерело безперервного живлення або ноутбук (який у Вас є). Зарядна станція recommended.

      Працюю з ноутбука.
      Звик до компа. На ноуті менш зручно і не всі програми є.

       721.04.24, 13:59Відповідь на 6 від Makcімаліст

       згоден. Тим більше що є моменти коли процессор можна опустити в потужності в 2 рази і при тому базово він буде виконувати 99 % задач з меньшим енергоспоживанням ще й в базовій кількості простих задач в 1,3--1,5 рази швидше. Більшість простих задач віконуються 1-2 потоками, тому відключивши лишні ядра на пониженій напрузі решта що лишились можна розігнати на цій же пониженій напрузі, + L3 кеш також може взяти підвищені частоти без підняття напруги, + неочікувано оперативна память зможе працювати на понижених таймінгах, що також підніме її швидкодію, і все це без росту температур - навпаки. Є ще правда деякі нюанси, але в коменті все не опишеш. )

        821.04.24, 17:59Відповідь на 6 від Makcімаліст

        Працюю з ноутбука.Звик до компа. На ноуті менш зручно і не всі програми є.

        Я теж був звик до компа за 20 років. Тепер перевчився, й за компом уже трохи незвично на клавіші натискати. Ну а програми... Якщо у Вас куплені, тоді дійсно проблема.

         921.04.24, 18:06Відповідь на 6 від Makcімаліст

         Якщо комп, то купуйте джерело безперервного живлення простеньке й зарядну станцію побільше, бо комп жере чимало (мій ноут їсть у середньому 13 Вт у офісному режимі, максимум — 45 Вт).

          1021.04.24, 19:51Відповідь на 9 від Nech sa paci

          Якщо комп, то купуйте джерело безперервного живлення простеньке й зарядну станцію побільше, бо комп жере чимало (мій ноут їсть у середньому 13 Вт у офісному режимі, максимум — 45 Вт).В світлі неминучої мобілізації навряд чи є сенс вкладатись.
          Думаю навіть роботу зупинити. Заощадження якісь є.

           Сторінки:
           1
           2
           попередня
           наступна