Бірмікс CHILL

В місцевому супермаркеті у продажу з'явилося нове пиво  «CHILL» в двох смаках. Купив на пробу. Хоча крім мене ніхто вже алкоголю не вживає. Та й я зрідка.
Виявляється, це новинка. Чи точніше, повернення новинки. На початку 2000х вже випускали такий напій, і от знову випустили.

Насправді це ніяке не пиво, а пивний коктейль — бірмікс. Хоча й пишуть: «спеціальне пиво».
Зроблене за пивною технологією, з додаванням глюкозно-фруктозного сиропу, лимонноїт кислоти, натурального барвника і ароматизатора здивною назвою «Кайпірінья». Я так і не зрозумів шо це за фрукт такий. За ароматом — лимон.

На смак приємний. Спершу відчувається солодко-кислуватий смак. А потім нотки пива. Алкоголь не відчувається зовсім. Хоча бірмікс міцніший за пиво — 7% спирту.


Нові стовпи

Схоже, в місті планують замінити старі стовпи на нові. Досить дивно. В Боярці стовпи міняють тільки якщо їх знесуть автомобілісти) А це чомусь захотіли поміняти самі.


Причому опор багато. І різної форми. Круглі, напевно, для центральної вулиці, а квадратні — для бічних.


От тільки чомусь здається, що нові стовпи коротші за ті, що встановлені.

Нові опори — бетонні. Можливо, було б краще поставити металеві стовпи з труб, як у Києві?

Нові нерозвідані місця свого міста

Цікаво відкривати нерозвідані куточки свого міста. Хоча я його добряче облазив, та залишались неходжені вулички. І ось прогулявся біля школи №1. Виявляється, там гарно.


Навіть тротуари з бордюрами є.


Школа №1.

ZAZ Vida Cargo - перше знайомство

Вже розповідав про новинку від ЗАЗу — фургончик на базі Chevrolet Aveo II ZAZ Vida. На днях пощастило побачити в автосалоні. Так що показую фотку.
Нажаль, при собі не було фотокамери, тож довелося задовольнитися зйомкою на смартфон.Ходять чутки, що ZAZ Lanos PickUp планують зняти з виробництва, замінивши новинкою.

Нові "Трансформери" поєднали з лицарями

Епопея про "Трансформерів" продовжується. Звичайно, перший фільм був сенсацією і крутяком, а наступні фільми були менш популярними. Але ж не пропадати ж такій цікавій темі?!

В новому фільмі трансформерів поєднали з лицарями) Треба жт якось підігрівати інтерес. Але, на мою думку, трансформери-мушкетери було б теж прикольно. rofl
Свіжий трек від Васі Обломова. І про Україну

Класний кліп! Свіжак від Васі Обломова. Молодець, Вася! Жги!


Дивний деньок

Дивний видався деньок. Збирався на роботу і... пропали ключі від шкафчиків. Мама в паніці: «Тебе арештують, оштрафують» Після 10 хвилин паніки ключі випадково знайшлись на підлозі в ванні. Як вони там могли опинитися? Може випали з джинсів..? Але якщо це зараз такі складнощі, то що потім?!

Звільнився з роботи. В супермаркеті дуже здивувалися. Сказали, що уникаю відповідальності. Ну так а нащо на себе чіпляти ярмо?! Якщо по окремим аспектам, то можна було б працювати. Навіть дечому навчився: тягати рокли з коробками і користуватися різними сканерами. Але багато обов'язків, величезний асортимент товару, штрафи за будь-яку провинність і фактично роботодавець ні за що не відповідає. Служба безпеки — це окрема тему. Ну я не вірю, що не можна організувати все щоб було зручно і для працівників, і для охорони? Коротше, дуже налякали. «Слабак!» — сказав один із працівників. Ну а шо? Так і є.

Відвіз довідку в Центр зайнятості, що прийняли і звільнили з роботи. По інстерукції треба — значить треба. Навіть якщо пропрацював один день. Дуже здивувались такому розкладу)

По дорозі помітив в автосалоні новинку вітчизняного автопрому — ZAZ Vida Cargo. Я про нього вже писав у бложику. Це круто, що модель запустили в серійне виробництво. Думав, що новий фургончик залишиться прототипом.

Побачив маршрутку «Рута» без вікон, без фар, без бамперу(!), без номерів — яка їхала по дорозі. Від несподіванки не встиг зафоткати. Хоча на смартфон якісно не сфотографуєш. А ще прогавив Ікарус. А фотіка при собі не було.

Прогулявся по неходженим місцям Борщагівки. Цілком безпечний район.

Ось такий деньок.
Ну і встановив прогу для обходу блокування сайтів.

Заборона російських сайтів

Тут через роботу переживаєш. Але політики підкинули ще один привід понервуватись. Порох підписав указ про заборону російських сайтів в Україні. Якщо, Мейл.сру й справді є розсадников "вати", то чим не влаштував Яндекс? І під заборону потрапили не лише самі сайти, а й додатки.

Хтось з "ура-патріотів" каже, що є українські і зарубіжні аналоги. Які? Фейсбук: Твіттер? Так там теж повно "вати". А чому їх не закрити?!

Звичайно, є i.ua, але хто запропонує класні карти, безлімітний безкоштовний фотохостінг? Є такі українські соцмережі?! Отож...

Нафіг така робота?

Передумав працювати. Дуже налякали при оформленні. Я стільки не запам'ятаю - а потім відповідати. Коротше, хай йдуть лісом. У них й так працівників не вистачає. Але то вже їхні проблеми.

Пам'ятка для блогера

В Фаєрфоксі написали прикольну цитату:
«Кажется, сейчас вполне подходящее время для важного напоминания: Никогда не читайте комментарии

Це відноситься до топових блогерів. У них там іноді в коментарях такий зашквар буває. Наприклад, у russos або macos.
Страницы:
1
2
3
4
5
6
7
8
28
предыдущая
следующая