Кобзон

Ржачний відеокліп від Жадана і Собак.  Шидевр, я так вважаю!


Соціальна реклама (пародія)

Соціальна реклама дратує навіть більше, ніж реклама сумнівних псевдолікарських препаратів. Тому не втримався від пародії.

"— Чула, Семенівно? В сусідньому домі менше платять за житло.
— А це як?
— Створили ОСББ, поміняли вікна, здали на металобрухт старі батареї і газові труби, купили сонячні панелі і вітряк — і послали Обленерго і ЖЕК на *уй."

"— Чув? У Жовкві вже перейшли на альтернативне опалення. Вирубали весь ліс — зате не треба платити за газ."

ZERNO - Егоїст

Пісня, що підійшла б до крутого гостросюжетного українського фільму. Драйвове звучання і філософський тест.


Веселий тест-драйв

Веселий тест-драйв електромобіля.

Так, відеоогляди Інфокару тут вже викладав. Але цей тест-драйв розважив:)
До речі, і в нас дуже давно була ситуація, коли зачинили машину зсередини і потім довго думали як відчинити:)


Закинута в/ч

Якби знімав відео, то напевно б назвав в стилі хайпу: «Закинута військова частина: там хтось живе». Але фільмувати там нічого. Та й на Ютубі є відео з цієї заброшки.

Колишня військова частина, чи то декілька частин під одним парканом. Навіть закинута довгий час перебувала під охороною. А останнім часом охорону послабили. За словами місцевих там живуть самосели.

А на ваші: «А! Шо? Це ж сікретне місце!» скажу, що там від секретів нічого не лишилось. Та й військовим територія не потрібна.
Координати не розкриваю. Вам воно не треба. І заброшка понура.


Нажаль, в казарми і штаб лізти було ризиковано — на вулиці було повно народу.
Довелося пробиратись чигирями.

Переплутали електрички

Історія наприкінці насиченої прогулянки. Залізничний вокзал вузлової залізничної станції. Окремо — тупикові приміські платформи. Окремо — платформи для електричок дальнього слідування і поїздів. Розклад висить високо — ніхріна не видно. Добре, що додумався сфоткати. До відправлення потрібної електрички залишалося декілька хвилин. Швидко купили квитки і побігли шукати «тягу». На транзитних платформах стояла лише одна електричка. Поки не від'їхала, забігаємо. Вибираємо зручні місця, чекаємо відправлення.Поглядом вловлюю, що на сусідній платформі багато народу. Запитую у пасажирів: «Електричка на Київ?» «Ні, на Житомир.» Йопта! Вибігаємо — якраз на сусідню колію прибуває електричка. Надписів ніяких — маршрут невідомий. Заходимо. У вікні видно електричку, яка від'їжджає на Житомир. Хтось зриває стоп-кран і виходить з електрички. Ну а ми радіємо, що таки знайшли потрібну електричку.

А чи були у вас історії, коли ви ледь не заїхати в протилежному від потрібного напрямку? Або таки поїхали не туди, куди думали.

Про передвиборчу агітацію

Коли настає передвиборча агітація, згадую сцену з комедії «Фантоцці».

Українська дискотека 31

Через те, що з'явилося багато нової класної танцювальної музики не втримався заміксувати чергову дискотеку.

А все-таки вона кругла!

Google оновив сервіс GoogleMaps. Тепер Земля при масштабуванні зображується круглою, а не плоскою. Таким чином вдалося зменшити викривлення розмірів земель, розташованих біля полюсів.
Хоча дотошні користувачі можуть прискіпатися, мовляв, насправді планета не кругла, а приплюснута з боку полюсів.


День котів

Сьогодні міжнародний День котів. З чим вітаю домашніх улюбленців і кошатників. Наші Мурзік і Аліса. Самодостатні (в плані поведінки), майже не шкодять. В кожного свій характер. Скільки в нас було котів і кицьок — двох однакових не буває. Вони ще молоді: 2 і 3 роки — тому сподіваюсь, ще довго будуть радувати.

Ну і Рижика згадую зрідка — гарний був кіт.

Ну а щодо господарів, то читав, що на думку вчених (як вони це визначили?) коти вважають своїх хазяїв живими іграшками.


Страницы:
1
2
3
4
5
6
7
8
73
предыдущая
следующая