Продовження теми «Віті нада вийти»

Схоже, пісня ESTRADARADA «Вите надо выйти» не дає спокою і іншим виконавцям.

Найбільше сподобався кадр 1'39".


Топографічний кретинизм

Хочете історії — а будь-ласка. Хоча я б написав про нову вітчизняну музику.

Один чувак написав в приватні повідомлення на одному блозі. Цікавився закинутими місцями. Запитав де знаходиться запитуваний об'єкт. Відповів (хоча сталкери зазвичай не «зливають» координати заброшок). Назвав населений пункт, в якому розташований об'єкт. Карти в руки — і шукай. Ні, треба все розжувати, показати на карті де воно знаходиться. Здається, це називається «топографічний кретинизм».

А як же деякі дізнаються координати заброшок не знаючи ні назви населеного пункту, ні точного місцерозташування? Щось народ у нас зовсім розлінувався. Все подавай на блюдечку.

Астанавитесь! Вите нада выйти!

Не можу не писати про музику. podmig
Навіяно хітом «Вите надо выйти».....

Фіолет - Романтика

І знову музика. А про що ж ще писати?!
Нова пісня від гурту «Фіолет». Я за їхньої творчістю не слідкую. Знаю тільки, що змінився склад колективу. І не фанатію від їхньої музики. Але нова пісня «Романтика» зачепила. Така легка, літня пісня. 


Ремікс на пісню BRO — #Ніч#Секс#Рок-н-рол

Обалдєнний ремікс. В оригіналі теж непогано звучало. Але тепер танцювальна пісня ще танцювальніше!До речі, від оригінальної версії дуже відрізняється.
[ Можна порівняти... ]

Скрябін dance "Випускний" remix

Шикарний ремікс а-ля 80ті на стару пісню "Скрябіна".


Наталка Карпа feat. Захар — Літо / Оновлена версія хіта

В 2015му Наталка Карпа презентувала пісню «Літо-літо». У двох версіях: звичайні, і реміксі (Bakun remix). І начебто можна було б і зупинитися на цьому — але вийшла свіжа версія 2017 року, яку і пропоную вашій увазі.

По-суті, ремікс на ремікс(!!!) + речитатив від Захара. Нова версія хіта «Літо-літо».
Ні, це оновлена оригінальна пісня (не в реміксі) «Літо-літо» зі співом Захара.Класно ж?
[ Заодно можна пригадати попередні версії пісні... ]

Самопроголошені сторожі-алкаші

Прикольна сценка з цьогорічного «Вечірнього кварталу». Хочва в ній гумор і плоский — та все одно смішно.

«— Съезд сторожей?
— Судя по рожам, да!»«— Шо, всё-таки, вспомнили, хто вы?
— Нет.
— Да, малая. Мы — сторожа.»

«Вот вы тут ерундой занимаетесь, а мир — непростая штука»

Пропускаю цікаві заходи:(

Жаль, коли доводиться пропускати цікаві заходи. Ні, мова не про ЛГБТ-парад. Хоча там гарантовано буде треш з бійкою, поліцейськими, тітушками (без цього не обходилося). Але гарантована рейтингова тема і срач у коментарях. Сьогодні у Києві відбуватимуться інші заходи. Можливо не такі скандальні, як парад за права секс-меншинств, але не менш цікаві — парад трамваїв (на Контрактовій) і фестиваль дитячих професій (на Русанівці). Ну, що ж... мені не вперше доводиться пропускати щось цікаве. А блог... блог зачекає. Не буде про що писати — буду менше часу проводити за компом (хоча не факт!) — економія на електроенергії. Тим паче, процес написання постів ускладнився після блокування Яндексу. Так що обійдуся без нових поїздок і нових постів у бложику.

Ну а шоб якось себе заспокоїти, коли щось змушений пропустити, вмикаю «режим відмазок».  Вони є і цього разу.
1) Синоптики обіцяють дощі з грозами (не факт, що будуть — але погода переддощова).
2) Відсутність грошей (тільки цього тижня 3 рази їздив на співбесіди і в Центр зайнятості  — так що чималенько витратився на поїздки).
3) Запланова співбесіда (а це важливіше прогулянок).

А ці заходи, сподіваюся, нікуди не дінуться. Будуть і в наступному році.

Інтернет подорожчає

Випадково дізнався, що зх- наступного місяця подорожчає інтернет. Причому на 30%. Психологічний бар'єр у 100 гривень буде пройдено. Пишуть, що це пов'язано з заміною обладнання, подорожчанням аренди приміщень і каналів зв'язку, подорожчанням електроенергії. А ще зі збільшенням вимог до швидкості інтернету. Так що єдиним плюсом буде збільшення швидкості трафіку.

Пригадав, що місяць тому в новинах розповідали, що блокування російських сайтів змусить витратись провайдерам на дороговартісне обладнання. Але у поширеній заяві про це нічого не сказано.

Цікаво, а як у вас?
Страницы:
1
2
3
4
5
6
7
8
32
предыдущая
следующая