Прикольний трек

Прикольний трек. Вьєтнамський. Випадково почув по радіо як цей трек, так і mashup (інша пісня під цю мелодію). Хоча стиль Tech House не дуже подобається, але ж такі незвичні звуки.
Думав, може про секас, але пісня про випивку. До речі, завтра буде привід впити алькоголь.


Нове модне слівце

Іноді жаргон просто милує. Ось, наприклад, набирає моду нове сленгове слівце — "кринж", "кринжово". Судячи за змістом, це приблизно те саме, що й "кріпово"?rofl

Нудняк

Кінець зими - початок весни — депресивний період. Все-таки порожнеча від погоди за вікном і емоційне спустошення напередодні Дня народження (бо особливих досягнень нема, плюс цього разу не буде традиційної святкової екскурсії). Додає масла у вогонь й відсутність дозвілля. Ну шо ж, мені не звикати.

Щось пісня сподобалась-26

"Океан Ельзи" кілька тижнів тому порадували новою піснею. В принципі, що тут такого, але аранжування незвичне. Плюс — самоцитування. Ну і сама пісня легка. Презентували, до речі, на День закоханих.Що б таке подарувати

Скоро День народження, а що хочу в подарунок.Зазвичай дарую собі якусь екскурсію, але ж епідемія. Потрібен новий смартфон, але той, що подобається випустять лише через півроку — і то не факт що до країні дійде. Одяг? Ну а куди вдягати?! Футболок, толстовок й так купа. Що ще? Продукти? А якщо банальні продукти, а не якась екзотика, то тим паче. Банально — з'їси і нічого не залишиться.
Поки що вирішив, що можу собі подарувати спокій — на днюху вимкнути телефон, а робота і родичі нехай наступного дня, якщо треба, вітають або дають роботу. Головне, аби вистачило терпіння. Бо щось наплануєш, а потім цікаво: чи буде хтось дзвонити, чи ні. Робота то нехай. А ось родичі будуть дзвонити на інші телефони. Так що не варіант.
Є ще одна ідея — відпустка. Звичайно, неоплачувана. Звичайно, що нікуда її витрати. Проте нічого не робити — це теж кайф. Два тижні дивитись серіали, слухати музику, плювати у стелю — хоч відпочину від роботи.
Ну і ще один варіант — купити якусь х***ню, яка нафіг непотрібна. Десь на кілька сотень гривень.

Новий лічильник

В усьому будинку замінили лічильники електроенергії. Заміть 2-го класу точності встановили 1-го класу. Мабуть тепер буде більше рахувати. Особливо, якщо щось ввімкнене в розетку, але працює. Або вимикачі зі сітлодіодами, що постійно світяться. Це надодачу до скасування пільгової ціни і майбутнього здорожчання, що очікує з березня-квітня.От класно!

Дурний приклад заразний?

Одні дівчата (причому з мого міста — оце так прославили Боярку) вирішили перевірити пораду з ТікТоку. Інші почули новину — і теж вирішили наковтатися таблеток. А потім "пішло поїхало". Цікаво, що у підлітків у башці?! В мої шкільні роки ніхто не перевіряв на собі передозування ліками. А нинішнім жертвам ТікТоку просто нічим зайнятись.
Поки нема відповідей, цікаво що ви думаєте.

Чергові провали і зашквари Зе і його команди

Міністр МОЗу Степанов обіцяв, що вакцинування від ковіду розпочнеться 15 лютого — і де воно? Ще не розпочалося і невідомо коли почнеться. Навіщо було розкидуватись обіцянками? Тепер вже не називає конкретної дати. І не треба казати, що це винне антикорупційне бюро. Навіщо було створювати "прокладку" держпідприємство "Медичні закупівлі"?! Чого не захотіли купляти ліки через міжнародні організації?! В новинах нагуглив, що МОЗ і "Медичні закупівлі" звинувачують одне одного у зриві закупівель. А наразі Україна — єдина країна в Європі, де ще не розпочалася вакцинація! І все це через бажання "скосити бабла".

Зеля злітав до Об'єднаних Арабських Еміратів. Начебто, з офіційним візитом. Мабуть так само, як раніше літав в Оман. Бо він зустрічався не з президентом ОАЕ, що мало би бути за статусом, а з посадовцями нижчого рівня — з заступником Верховного головнокомандуючого збройними силами ОАЕ, і з прем'єр-міністром. Патріотичні оглядачі висловлюють припущення, що там могли вестися неофіційні перемовини з представниками Росії.

Траншу від МВФ напевно теж не буде, бо про кредит не домовились. Ну, це і зрозуміло, бо "мало прогресу". Зокрема, в сферах судочинства і антикорупційних установ. Цікаво лише чим будуть наповнювати бюджет і віддавати попередні кредити?

Хоча закриття Мертвертчуківських телеканалів і справа проти Шмарія можна записати в плюси, провалів і зашкварі набагато більше. Тому перефразую вислів: "Чим більше дізнаюся про клоуна дилетанта, тим більше починає подобатись шоколадний барига".

Алкашня

Виходив у справах. По дорозі додому ледве обігнав парочку алкашів (чоловіка й жінку), які ледве плентались, розхитуючись по сторонах і при цьому зайняли весь тротуар. Чую позаду: "Сигарета є?" Так я не курю. А є пару гривень на хліб, не вистачає. У мене й справді при собі не було зайвих, то так і відповів. Вони продовжували пояснювати, що "на хлєбушек не вистачає". Ага, на бухати і курити вистачає, а закусити нічим. Ще й російськомовне. Але оскільки я не майстер тролінгу, то пішов собі далі, не оглядаюсь (щоб не дражнити).

Білочка і синички

Декілька тижнів безвилазно сидів вдома, вирішив подивитись шо і як — чи можна пройти (не слизько), яка температура? Сходив до парку. Аж до двох парків. Але, майже нічого не сфоткав (тим паче, фотік знову глючить). Проте відзняв білочку і синичок.

Їх можна сфоткати лише якщо підгодовувати. Ось так робляться фотозони.

Ще ніколи так зблизька не фотографував білку. Та й думав, що у боярському парку Шевченка їх нема. Звідки вони взялиь, якщо лісу поруч нема?

Синички. Ракурс не дуже. Не хотів заходити в сніг, щоб зняти з більш фотогенічного ракурсу.


Страницы:
1
2
3
4
5
6
7
8
149
предыдущая
следующая