Віктор Павлік - Соло (DJ Light Remix)

Ремікс на кавер пісні «Скрябіна».

Мене це чомусь вже не дивує.


Старенька пісня, але ремікс класний

Цікаво не тільки розшуковувати музику, яку крутять на радіо, але й відшуковувати нові, чи точніше, нечувані пісні.
От як, наприклад, невідомий мені раніше (і вам мабуть так само) ремікс на хіт 2011 року — Влад Дарвін & Alyosha - Ти найкраща.

На мою думку, накращий ремікс на цю пісню. І особливо подобається, що мелодія нова, зовсім не схожа на оригінальну версію. Люблю, коли ремікси звучать начебто інший трек.Що цікаво, на цю пісню купа реміксів.

Несправний акумулятор ожив... і знову гавкнувася

На днях писав про несправний акум. Радів, що запрацював. Аякжеж?! Спробував поставити в фотік. Знову не працює.

Судячи з усього, зарядити його з великими зусиллями можна. А от заряд не тримає.

Прикол: нарантія 1 рік. А пропрацював майже 2 роки. Так що скаржитися нема сенсу. Та й фіг куди поскаржишся — у виробника немає зворотнього зв'язку.

P.S.: А що з ним робити придумаю пізніше.

Що скажете за повернення NOKIA?

Що скажете за воскресіння / повернення NOKIA? Як вам їхній камбек? Якщо не помиляюся, вже продаються моделі Nokia 3, Nokia 5, Nokia 6. На підході — Nokia 8.


Неправильні цінники в супермаркетах

Батьки нещодавно розповідали. Пішли в супермаркет "Фора", купили потрібні товари — але були ошелешені тому, що ціна не збігалася з ціннником на прилавку. Продавщиця нічого толком не відповіла. Дехто відмовився від покупки.

Наскільки я знаю, робітників торгового залу штрафують за те, що не співпадають ціни. Тому-то я й не захотів працювати у супермаркеті (правда, в іншому). Як мені розповідали, в такому разі покупець купляє товари за ціною, вказаною на ціннику. А у нашому місті, чи у "Форі" мабуть інші правила.

Несправний акумулятор ожив

Подивився відео як розправитися з несправним акумулятором і згадав що у мене вже півтора роки як валяється зіпсований акумулятор до фотокамери. Вже роздумував на тим, як його поламати, але на всяк випадок вирішив спробувати його реанімувати. Поставив на зарядку. Як не дивно, індикатор показував, що акумулятор не заряджений. Хм... а я його до цього заряджав, тільки він не зарядився чомусь. Після того знову заряджати було страшно. Та викидати не дуже хотілось.

Заряджався акумулятор не довго. Лампочка на зарядному згасла. Зазвичай заряджається 3 години, а тут так швидко. Спробував ввімкнути фотік — працює! Правда, акумулятор зарядився не повністю — на 2/3. А зарядне дуже сильно нагрілося (зазвичай так сильно не нагрівається).

Скільки протиримається не знаю. Лазити і фотографувати поки не хочеться. Вдома, знаєте, безпечніше.

P.S.: І трохи не по темі: помітив, що зарядка при зарядженні телефону теж почала сильно грітися.

Правила селфі біля дзеркала

А ви замислювалися над такою буденною річчю, як селфі?
А виявляється, це ціла наука)


Неприємний інцедент

Як цікаво жити! Людина може пройти йти по вулиці, а в неї можуть жбурляти з балкону. Проходячи повз багатоповерхівку відчув, що прилетіло в голову. ХЗ шо то було, але навряд чи ворони. Бо коли у відповідь показав факи прилетіло ще. Але цього разу мудило промазало.
Оскільки відбиватись було нічим і засобів для вандалізму чи самооборони не було, то не став видивлятись хто жбурляв. Живий — і добре.

Якщо чесно, до цього інцеденту був кращої думки про той район.

Таки дійшов! Але розчарувався

Якщо чогось дуже хочеш, то можна досягнути. Хоча і з трудом.
Проїжджаючи на автобусі №56 з Жулянського шляхопроводу примітив непоганий, як тоді здавалось, оглядовий майданчик. Начебто і панорама київських околиць яка-не-яка.

Місце незручне в транспортному плані — зупинки далеко знаходяться. Та й пішкеи йти далеко. 3 рази(!) пробував дійти, але не вистачало або терпіння, або часу. Бо чалапати треба було чимало. А ще й погода цього літа була нестабільна. І от, нарешті, таки дійшов! Але побачене мене невразило. З вікна автобуса краєвиди здавались цікавішими.От таке іноді буває: десь заплануєш погуляти, думаєш: "А там мабуть класно" — а виходить "нічого цікавого".
Єдиний плюс — те, що не відмовився від запланованого.

Фотозагадка №2

Знаєте, що це за фрукт? Чи може, овоч?А ще можете назвати до якої родини він відноситься.

[ Ще підказка... ]
Страницы:
1
2
3
4
5
6
7
8
38
предыдущая
следующая