Профиль

Віталій-

Віталій-

Украина, Киев

Рейтинг в разделе:

На захист Зеленського.

  • 12.10.19, 00:07
 Бо не можна ж звинувачувати людину за її переконання.
 Володимир Олександрович Зеленський і не може бути іншим, яким сформувався з дитинства - МЫШЕБРАТ, і оточення у нього відповідне - ОПГ "МЫШЕБРАТЬЯ". Він же не винуватий, що народився і виріс в Україні і має український паспорт.
 Також нема претензій до подобних мышебратьев з українськими паспортами які голосували за нього.
 Вопрос тіки до тих феєричних придурків які самі не являючись мышебратьями голосували за мышебрата віддаючи йому владу над країною і над собою. А особо феноменальними придурками вони утвердились на парламенських виборах, коли віддали ОПГ "МЫШЕБРАТЬЯ" монобільшісь і абсолютну владу плюндрувати минуле і майбутнє України.
 3/4 населення країни, я вас вітаю - ви ідіоти!

  ПиСИ
 
 Країна - це перш за все люди, от і виходить, що Володимир Олександрович по суті завідувач клініки откритого типу для слабоумних з 30 мільйонами підопічних різної степені ущербності. Він з ними поводиться як з придурками, а їм це тільки в кайф! 14 годинний сеанс психотерапії болєзним зайшов як ніколи!

Увидеть Париж и умереть.

  • 09.10.19, 08:32
 На затравку банальна аксіома:
"Шоб вибрати сепаратистів головними начальніками в країні нада бути як мінімум кретинами. Шоб дати сеператистам монобільшість, тобто владу повну, відповідно треба бути і кретинами повними"

 Фрау Меркель зубр в політиці. Дуже багато років на галерах. Має величезний політичний і життєвий досвід. В своєму житті надивилась на всяких і на всяке. Але з таким отстоєм зіткнулась вперше. Якби когось подібного вона зустріла просто на вулиці, то вона б і оком не зморгнула - мало яких уродів не буває в природі. Але цей отстой вона мала зустрічати на вищому офіційному рівні з усіма відповідними атрибутами. Такого приниження фрау Меркель ще ніколи в житті не переживала. На біду в неї не було ні однієї лазєйки для психологічного бєгства - якби цей обранець народу був з середньої азії, де від виборів одна назва, або з якогось тоталітарного суспільства, де повністю зачищений медіапростір, або з якоїсь монархії, де нікого не питають і влада переходить в спадок. Тобто, якби це був просто урод, а мало яких уродів не трапляється в житті. Але в даному випадку цю потвору вибрали на показово чесних і демократичних виборах подавляючою більшістю в країні в центрі європи. Тобто, якщо речі називати своїми іменами - в одній країні в одному місці компактно зібрались 25 мільйонів слабоумних. Фрау Меркель була вражена цим фактом до глибини душі. Від такого потрясіння і стресу якби в неї було б більш слабе серце вона б ласти склєїла б на місці. І весь світ став би свідком унікального явища - "увидеть Зеленского и умереть". Але на цей раз обійшлося лише сильною трясцею, свідками якої і став весь світ - коли людину тіпає од отвращєнія в присутності іншої людини поряд, яку вона презирає до глибини душі і до якої відчуває глибочайшу відразу, але з відомих причин не має змоги негайно дистанціюватися подалі, більш того, ще й мусить спілкуватися з отстоїщем, соблюдая протокол.

   ПиСи

 Хоча це явище природи здається неймовірним, але і нам білим воронам в Україні і решті світу треба нарешті прийняти і осмислити той факт, що 25 мільйонів слабоумних осіб компактно собрані в одному місці в межах однієї країни.

Експиримент.

  • 08.10.19, 18:36
 Якщо на помойкі зловить двох бомжів і устроїть їм очну ставку - спитать у одного бомжа про другого  - "Шо з ним не так?". "Все так" - скаже бомж і озадачиться в чому подвох. Тим часом як любій нормальній людині зразу ж сігануло б в ніс і в вічі - вонню, рванню, сранню.

  Щодо останнього епохального відеозвернення Володимира Олександровича Зеленського "Зрада відміняється".
 Не знаю, радіти чи сокрушаться.
 Радіти - бо виявляється що не тільки у мене одного Володимир Олександрович Зеленський викликає нестримний стійкий рвотний рефлекс. Бо в цьому відеозверненні від нього разить в нос і глаза гострою внутрішньою помоєчною вонню, рванню і сранню. Від його слів, від його інтонації, міміки, жеста, взгляда.
 Чи сокрушаться, шо принаймні кожні 7 із 10 людей в нашій країні щиро озадачені наїздами на їхнього кумира.

   Пи.Си.
 В разі гострого алкогольного чи харчового отруєння, коли срочно требується проригаться - просто нада подивиться любе з останніх відеозвернень Володимира Олександровича Зеленського. Еффект гарантований.
 

Іронія долі.

  • 04.10.19, 07:45
   Не секрет, що у ОПГ"узеленського" ізначально і самі не очікували на такі високі відсотки підтримки виборців - ізначально розраховували на напорядок менший відсоток. А вся пікантність ситуації в тому, що у ОПГ"узеленського" побудували стратегію своєї предвиборчої кампанії так, аналогічно якби їм нада було б розкрутити дешеву шлюху - іменно дешеву, бо розумні шлюхи ніколи не бувають дешевими, аналогічно шлюхи у яких є собственне достоїнство теж ніколи не бувають дешевими.
    Повелося більше 70 відсотків виборців!
 А памятуя, що країна це не територія, а люди які її населяють, плавно переходим до пред"яв Зеленському за те, що колись назвав країну повією. В результаті маємо злу іронію долі.

Камінгаут.

  • 03.10.19, 20:16
(звиняюсь за вимову)
 Зізнаюсь чесно, я і сам не очікував такого результату. Так, були деякі побоювання. І побоювання настільки, що аж заставили порушити клятву і перервати обєт неголосованія і рвать когті так, що аж підошви димилися, до виборчої дільниці, шоб тіки проголосувати проти Зеленського і його ОПГ, а корректніше - ОПГ і його Зеленського. Але реальність перевершила самі отстойні побоювання - Зеленський виявився самою, шо нинаєсть, справжньою маріонеткою кремля і мордорським викормишем.
 Для розуміння, це шоб євреї вибрали своїм головним начальніком з усьою повнотою єдінолічної влади ставленника-маріонетку іранських аятолл.
 І ось тут на авансцену виходить правило-закон англійських газонів аналогічно англійських джентельменів. Щоб стать справжнім англійським джентельменом мало просто рвать жопу, ібо потрібно як мінімум мати в активі десять поколінь англійських джентельменів. Аналогічно - щоб додуматись проголосувати за монозеленського, мало було бути просто будь-яким українським ідіотом, а нада було бути справжнім українським ідіотом - тобто, коє-что мати в активі.

"Тогда мы идем к вам!"

  • 03.10.19, 17:18
 Завжди бентежило питання, чому всі проголосували за Зеленського, а я ні?
 Жартую.
Насправді, завжди бентежило питання, чому тільки я проголосував проти Зеленського, а всі остальні "за"? Тобто, в своїй притомності я ні на хвилинку не сумніваюсь, я сумніваюсь в притомності інших - як так могло статися, що така масса народу могла одночасно перебувати в непритомному стані, так би мовити, проголосувати "нє приходя в сознаніє".
 І тут на допомогу, в розумінні цього явища природи, приходять три ключові речі: стара добра реклама "Тогда мы идем к вам!", модернізована формула Віктора Федоровича "Я почую кожного!" трансвормована ОПГ"узеленського" в "Мене почує кожен" і накінець, останній елемент пазла - старе забуте "Біле Братство".
 В свій час цілі особисті трагедії розігрувалися по вині "Білого Братства", ламалися цілі людські долі і т.д. і т.п. Тільки була одна умова - потрібно було фізично потрапити всередину секти, щоб поступово потрапити під її вплив і в кінцевому результаті втратити притомність.
 В нашому ж випадку не людина прийшла в секту, а секта прийшла до людей з допомогою сучасних медіатехнологій. В результаті утворилось не десятки, сотні, тисячі сектантів, а мільйони і десятки міліонів непритомних адептів секти "Свідєтєлєй Зеленського" які і прийшли і проголосували "нє пріходя в сознаніє".
 Але "Зелене Бе" (на відміну від "Білого Бе" - яке привело все ж таки лише до трагедії окремовзятих осіб) привело до трагедії цілої країни, цілого народу і мільйонів людей, власне, всього суспільства (хіба що за винятком ракової пухлини нашого суспільного організму - мордорсько-кацапського лоббі, яких ви можете спостерігати в ізобілії і в нашій лєнті, не рахуючи запорєбріковських тролів і тролів проплачених - у нас і своєї доморощеної онкології в ізбиткє).
 Чому ж я і такі як я не попали під вплив "Зеленого Бе" і теж не втратили притомність? А от зовсім і не тому, що особо розумні або особо порядочні. Все гораздо проще. Це пояснюється простими формулами, тіпа "Здорових нєт, єсть недообслєдованиє" ілі "Шо ви єщо нє сідітє - ето нє ваша заслуга, а наша нєдоработка" тощо. В тоталітарному суспільстві тіпа Германії 30-х чи совєтах притомних залишалось би реально одиниці. В сучасній же Україні, демократичній і свободній(на жаль і од здорового глузду) країні - таких цілі міліони, неохвачених сектою "Свєдєтєлєй Зєлєнского". А ще проще пояснення - поки остальні сумлінно протирали штани на уроках в школі ідіотів, ми її прогулювали, сачкували: прощолкали хлєбальніками і так і нє узрєлі істіну - як у тому старому анекдоті - "...а лев на том собрании не был и не знал, что отныне заяц царь зверей".
   ПиСи
 Мир вам, брати і сестри по вірі в найбільшого політичного і державного діяча сучасності, прихожанє сєкти "Свідєтєлєй Зеленського", категорія людей з релігійно-містичним сознанієм, готові повірити в кого завгодно і що завгодно аби лиш зняти свою відповідальність за власну долю. Бо таки да - свобода вам не крєндєльок з повидлом, нести її і страшно і важко і іноді так нестерпно хочеться укриця в лоні інфантильного патерналістичного уюта. А тут якраз до такої нагоди і з"явилася ваша спільна татомама Володимир Олексадрович Зеленський, яка вас і укриє і обігріє в своєму лоні і накормить своєю цицею і защитить своєю десницею от всіх буремних стихій цього неласкавого світу - і од олігархів, і од платьожок, і од куль і осколків мордорських закриє вас власним тілом. Амінь!
 Все вже було під зірками і місяцем. І все пройшло. І це пройде. А історія нас учить, шо історія нічому не учить. Амінь повторно.  

Школа ідіотів.

  • 03.10.19, 03:18
 Завжди бентежила обставина, чому всі проголосували за Зеленського, а я ні. Нарешті, здається, зрозумів - бо я легковажний і безвідповідальний. Коли всі сумлінно і дисципліновано відвідували школу ідіотів, то я прогулював. То й не дивно, що відбився від колективу.
 Пи.Си.
 Школа ідіотів, насправді, має нескінченну кількість матеріальних втілень. Одна з основоположних на даний момент - сучасне українське олігархічне телебачення.

Продамся. Недорого. Спросіть Віталія.

  • 11.09.19, 17:51
 Всю дорогу я предполагав шо за Зеленськог і "Слугу" могли проголосувати тільки повні кретини, бо мов, сподіватися що покращення життя відбудеться, коли президентом стане обкурена гламурна цяцюня, продажна блядюжка-отсосун, можуть тільки повні кретини. Мов, що сподіватися на закінчення війни, коли головнокомандуючим стане цей курдуплик, можуть тільки повні ідіоти. Але хто сказав, що народ не усвідомлено і осознанно обирав іменно такого? Хай частина і справді знаходилась в полоні ілюзій, але більшість - такі самі дешеві блядюжки-отсосуни як і їхній обранець, цілеспрямовано вибирали іменно такого, який міг би обміняти свободу на повне корито. А ісходя із аксіоми, що ті хто обирає позор і торгує своєю свободою і честю, все одно в кінцевому ітогі втрачає і те і інше, то і виходить, що на відміну від першої категорії, які просто ідіоти, ці - мало того що ідіоти, але ще й дешеві бляді-отсосуни.  
 Знову ж таки, великою помилкою було б сприймати Зеленськог як якогось окремого деміурга, коли насправді він тільки частина ОПГ - організованої преступної групіровки.
 Тут виникає цікаве питання, а чи можна вважати ідіотами дорогих блядєй-отсосунів із вершини умовного списка, які уже тут і зараз отримали масу цілком конкретних і нехилих ніщаків - різні посади, місця в парламенті, грошові потоки і т.д. і т.п.? Як на мене, той хто являється блядюжкою-отсосуном - ідіот апріорі, незалежно від того чи дешева блядь чи дорога, хоча це і не очевидно на перший погляд. Особенно бидлу - один раз отсосать кому нада і матимеш грошей стільки ж як за місяць роботи - для сучасних українських бидлонравів сучасного українського бидлосуспільства тут ніякої дилеми не існує - хто обирає роботу, той лох.
 Кому закортить списать ці пред"яви на злосного чорноротого наклепника - то звідкіля ж тоді такі дороги, ізнос інфраструктури, мародерська вирубка лісу і вандальний видобуток бурштину, тотальна корупція, попрана екологія, суцільні смітники і загальна моральна клоака - може це робота диверсантів із-за порєбріка, коварна спецоперація члєнолікого?
 Олігархічна система характеризується тим, що самим востребуваним є блядство і отсосунство. Не те що якісь конкретні специфічні люди, а абсолютно всі люди, які складаються із іня і яня, просто в олігархічні системі хорошо оплачується і монєтізірується іменно блядство і отсосунство. Як результат - суспільство поступово стає переважно блядьське. А молодь, яка підросла за ці 25 років олігархату, для неї взагалі - це єдина реальність і єдина норма, на відміну від старших, які ще пам"ятають інші часи і розуміють, що може бути і по другому.
"Людина одна в світі де не чутно ніяких голосів окрім її власного, в світі не благоволящому їй і не ворожому, а такому, який вона власноручно і створила" Але ж хто створює світ? Одиниці. А основна маса пливе за течією, за модою, трендами, стереотипами загалу, плюс детермінована своїми власними страхами, комплексами, тараканами і своєю конкретною життєвою ситуацією.
 Звісно це не зараз почалося, але цьогорічне голосування за президента і парламент, сам цей президент, ОПГ, парламент - безперечно стали вершиною і апофіозом бдядства і отсосунства сучасного українського суспільства в системі олігархату і стаціонарного бандіта.

ПиСи
 
 Мала кількість лайків і велика дизлайків за мої опуси безмірно мене втішає і радує - якби все було навпаки то це свідчило б, що щось іде не так - я починаю подобатись загалу - стаю популістом - стаю вульгарним. А це прерогатива Зеленського і його ОПГ(вірніше - ОПГ і його Зеленського), які монєтізірують свій популізм бєшєними темпами використовуючи людей до потрохів і міліонами.
 
 

Шестьорка.

  • 08.09.19, 19:11
 Небажано вибирати президентом нечистоплотного жевжика. Дуже небажано тупого, примітивного, невігласа тощо.  І так далі в тій же логіці.  Але абсолютно недопустимо вибирать президентом шестьорку.
 Нада буть полним ідіотом шоб номінувать шестьорку на президенти.  Я держу тих хто проголосував за Зеленського круглими ідіотами, а тих хто не прийшов проголосувати проти - просто ідіотами - у яких хватило ума шоб не голосувати "за", але не хватило ума шоб прийти і проголосувати "проти".  Мені триста лєт далося те голосування, але вимушений був іти і голосувати проти Зеленського - бо мати шестьорку моїм президентом - це вже занадто - естетично і чрєвато політично.
 Звісно наша няшка, мімімішка, курдупелька наша, наша пупсічка, наша блядушечка, наша шестьорочка -  наш упутінаотсосун`- він не єдиний і неповторімий судьбоносний деміург(саме словосочєтаніє "шестьорка-деміург" - уже анєгдот), звісно він(воно?вона?) тільки одна какашка із цілої кучі подобної по запаху і консестенції субстанції під умовною назвою ОПГ"узеленського".
 
 ПиСи
 Формально, усі ми упутінаотсосуни. І очевидно, за це повинні благодарить ОПГ"узеленського" загалом і самого іменинника Зеленського зокрема. Але очевидно що і степень благодарності у кожного своя - так, ті що голосували проти Зеленського-і(бн)-Слугународу вони благодарні поскокупостоку, ті хто взагалі откосив од виборів - благодарні уже в більшій степені. Але особенно благодарні, звісно, повинні бути хто голосував "за" - ось іх якраз і приклали максимально плотно до члєначлєнолікого - глубокоєгорлозпроглотом-стайл.

Король умер. Да зравствуєт король!

  • 25.07.19, 13:58
 Чому не пройшов Ляшко?
 у Радикальної Партії не було навіть призрачних шансів проходу в Раду.
 Совєцькій власті Бєні Кріки (конкуренти) не потрібні, а очевидно, що Ляшко співвідноситься з ОПГ"узеленського" щодо популізму як Бєня Крік з совєцькою властю щодо бандітізму. В своєму популізмі Ляшко на фоні ОПГ"узеленсько" виглядає як воплощєніє поміркованості і здравомислія. От ужеж дєйствітєльно "всьо познається в сравнєнії" - і популізм Ляшка це популізм, так би мовити з "чєловєчєскім ліцом" в порівнянні з оголтєлим, бездушним, безмежно цинічним, обєзчєловечєним популізмом ОПГ"узеленського", який по своїй природі навіть у проєкті не предполагає ніяких червоних ліній, от слова "совсєм", і який може зарождаться тільки в коксовому угарі гламурних богемних тусовок абсолютно відірваних від реального життя простих людей середовищ паяців-ліцедєїв-лукавих, по опрєдєлєнію продажних дєвок, блядєй, прастітуток, які мають тільки один інстинкт і життєве кредо прєсмикающєгося - "чего ізволітє господін? - любой капріз за ваші дєньгі!" - і не важливо, хто цей господін - чиновник олігарх чи гогочуща толпа чєрні. І біда кожному хто окажється під владою такого прєсмикающєгося, якщо ЕТО дорветься до влади.
 Ще на вікопомних дебатах на стадіоні ця гламурна богемна курдупля вела себе так вульгарно і гнусно, що здавалося, що від неї тепер відвернуться навіть ті прихильники, що на той момент були в неї, бо хто ж захоче голосувати за цю гнусность і пошлость? Хіба що кучка біснующихся люмпенів. Але як показали подальші події ця біснующаяся кучка люмпенів виявилася не такою вже і маленькою...

Страницы:
1
2
3
5
предыдущая
следующая