. По Деребасовской гуляют постепенно.(Поток сознанія)

  • 25.05.22, 13:40
 Я:
 Вийшов такий на гоп-стоп. Підхожу до пасажіра. Показую ножічєк: "фраярочєк, ану-ка гані кашільочєк, а нє то зарєжю!"
 Пасажір:
"іді на хутор!"
 Я:
 Ну шо ж. Не повівся клієнт, жаль... Залишусь я без гаманця. Ну я ж не дибіл якийсь, справді, шоб за якісь срані 100 доларів убивать людину...

 Дибіл:
 (Аналогічна ситуація).
 Тири-пири. Пири-тири. -"гані кашільок"  -"іді на хутор!"
 Дєлов-то для дибіла: бере і заганяє нож в пєчєнь. Без труда і опору забира гаманець у бездиханного тіла. Потім спокійно і невимушено (дєлов-то для дибіла) йде і конвертує 100 доларів на якісь ніщаки.

 Мабуть коли всі предполагали, ісходя із аналогічної логіки, шо путін не нападе ж насправді, бо він же ж не дибіл якийсь. При тому шо убить одного конкретного поца мордатого, жадіну вредну і масові вбивства всіх підряд без розбору - старих, малих, жінок, дітей, навіть своїх орків кацапожопих, котрим лік вже пішов на десятки тисяч. Тобто, даже якшо путін і дибіл, но не може ж бути шо аж до такої степені дибіл дибільний помножити на десять в третій степені дибілів. Тим більше шо, ну може в природі, теоретично, до такої степені дибіли і можуть існувати, але ж не цілий президент немаленької і неафриканської країни.

 Для всіх це був шок, це було откровення, це був катарсіс не згірш останнього, який пережило людство дві тисячі і двадцять два років тому.

 Чікатіла, якби був ще живий, запротестував би яростно: -"нє!нє!нє!нє!НЄЄЄ!!!" -"Порівнювати мене с путіним!?" -"ну знаєте!" -"все має свої межі!" -"майте ж хоч крупицю совісті і ума!" -"я убивав по одній людині, конкретній людині" -"робив це раз у місяць а то й рідше!" -"приносив горе в обмежену кількість конкретних сімей" -"а тут масові вбивства, без розбору, десятків тисяч, руйнування цілих міст, масовий ісход, масове переміщення мільйонів людей, руйнування доль десятків мільйонів людей, цілої немаленької країни" -"путін - це чекатіла помножений на десять в третій степені чекатіл"

 Тим прикольніша і стрьомніша всецела підтримка і схвалення дій путіна(тисяч чікатіл в одном ліце) артистами журналістами, селянами горожанами, режисерами інженерами, ректорами вузів, лікарями вчителями і проча і проча. Міліонами. Десятками міліонів. Странний народ. Странна нація. Странна країна. Справді особенна. В ній живуть особенні люди - особо душевні, особо співчутливі, особо справедливі, особо гуманні. Вєлікая стана с вєлікім народом.

. Про лошадь.(поток сознанія)

  • 24.05.22, 04:21
 (і це не про лаврова, а про лошадь троянскую 
 по імені медведчук).

 Помню те здивування, коли медведчук появився(тіпа "схопили")
 І аж ось тепер, нарешті, весь глибинний замисел і розчихлився.
 Тут же на память вспливають плівки мельниченка і всьо в етом родє. І немає значення хто їх тоді обнародував - причасний чи просто полєзний ідіот(чи був мороз агентом чи корисним ідіотом)  Неважно - не він, то хтось інший би це зробив. Головне шо тоді схватили наживку і почалася ланцюгова реакція яка принесла Україні багато біди.

 А ви шо думали, шо війна буде легкою прогулкою. І я наразі маю  на увазі не події на фронтах, там це очевидно.
 
 Я маю на увазі війну у слабих, примітивних, чмошних, алчних, мєлочних, падких до лєсті, падких до влади, падких до зависті, різної ступені гниття іржі і розкладу душах. По яких і піде ця ланцюгова реакція, яка закінчиться ядерним вибухом нашої катастрофи, нашої поразки. Для чого ядерна чи хімічна зброя, коли існує набагато руйнівніша зброя мєлочності і дешевизни душ і тупості мозгів. Згадать того ж шрьодера.
 Але звісно ж це тільки евфимізм. Ніякої душі не існує. Є тільки мозг. А всі вищесказані епітети зводяться лиш до примітивності мозга. Тупості. Дибілізма.
 І да. путін тупий. путін дибіл. путін тупий дибіл. Інтуїтивно кожен це розуміє. Незважаючи на те що "путін всєх пєрєіграл"
 Тобто путін не монстр, не маньяк, не мяснік, а простий дурак з красною кнопкою. Скільки кожен може спостерігати таких дураків навколо себе, різниця лиш, що червоні кнопки в них поменші. Різного калібру. Один дурень з ножем свою жену заріже. Інший з вогнепала на вулиці десяток люду розстріляє і т.д. і т.п. У нашого ж придурка є червона ядерна. І вона йому кортить. Кортить не нажать, а кортить використать її обьєктивний потенціал. А так як він дибіл, то цей потенціал і використовує по дибільному. Якби те саме він зробив(розвьязав війну) не маючи кнопки, його б уже давно спеленали б. Насправді ми всі такі - наприклад, маючи компьютери одні використовують їх для дизайна, інженерних розрахунків і т.п., а інші ісключітєльно для порносайтів - все зиждеться в степені примітивності мозга. Ненада далеко ходить - я наразі використовую пк шоб тріпаться, а якийсь програміст чи хакер в цей же час заробляє на ньому десятки чи сотні тисяч доларів. Так і путін замість того шоб використать потенціал дощу з нафтодоларів і тієї ж червоної кнопки щоб зробить з рашки другу америку чи китай, зробив з неї скотний двор оркостан і мордор. От те шо було в нього в мозгах те і реалізувалося.
 Чому путін раніше це не робив(розвьязав війну). Раніше у нього було тіло, а відтак і багато сопутствующих цьому ніщаків. Як і в усіх в подібній ситуації. Тепер дєдушка состарився, дєвушки його вже не люблять, от він і згадав про потенціал кнопки втративши потенціал тіла. Тобто це проізошло підсвідомо. Тому ж він і дурак, шо вірить в місію і тому подобне, не усвідомлюючи суті. Більшість людей мабуть такі самі. А можливо і подавляюча більшісь. Тому і потрібні вибори і обмеження термінів і противаги влад.
 Як кому це б не неподобалось, але путін таки ввійде в історію. Більш того, стане імям наріцатєльним, бо ж замість довгої фрази "Герострат з ядерною кнопкою", простіше сказать просто одне слово - "путін".

.Розділяй і володарюй.

  • 24.05.22, 01:11
 (На злобу дня. Погляд зі сторони).

Епіграф:
 "Неважливо що було до війни, важливо що ти робиш в даний момент для користі країни і перемоги"

 Коли узагальнений зеленський наїжає на порошенка(за минулі! гріхи) - він тим самим працює на путіна і допомагає йому у війні проти України і українців, сіючи в їхніх серцях мозгах і душах розбрат зневіру і сумніви.

 Коли узагальнений порошенко наїжає на зеленського(за минулі! гріхи) - він тим самим працює на путіна і допомагає йому у війні проти України і українців, сіючи в їхніх серцях мозгах і душах розбрат зневіру і сумніви.

 Начебто примітивна аксіома, але вочевидь існують примітиви примітивніші за примітиви.

 Є нюанс.
 Діяння зеленського (до війни!) ми бачили на власні очі, його слова - чули на власні вуха.
 Про порошенка ж (до війни!) (в даному конкретному кейсі) ми чуєм з вуст мєдвєдчука,знаючи хто такий мєдвєдчук і в якому становищі наразі знаходиться.
 
 А назагал можу всіх привітати з початком гарячої фази виборчого циклу: яка нафіг війна, яка нафіг доля країни, доля минулих і прийдешніх поколінь.

 P.S.
 Навіяно "останнім" фєйгоарєстовічем. 
(Звісно не можна не замічати що відбувається і на цьому сайті).

. Три способи.

  • 25.01.21, 18:26
 Військовий - фізичного знищення.
 Але в 2021 році і посеред Європи - дуже обмежений.
Одиниці в день. При нагоді десятки, сотні, але за весь час кацапсько-української війни. за 6 років, ледве до десятків тисяч знищених пішов відлік - це не варіант.
 Звісно ж залишаються гібридні методи.

 Хорошо було раніше. Знищуєш на місці маси народу, а потім заміщуєш їх готовим матеріалом. На крайняк вивозиш місцевих де-інде, а потім заміщуєш.

 Але наразі один спосіб і залишається. Гібридний. Обнулять моск клієнтам. Потом загружать в пустий моск кацапоязичіє. А там од кацапоязичія рукою подать і до кацапожопості.


 Глосарій.

 Кацапоязичниє - громадяни України, ментальні полукровки. Кацапоязичіє - нестабільний, тимчасовий стан носія, який неотвратимо розрішається двома стабільними станами - або клієнт стає нормальним українцем, або ж кацапожопою кансєрвою.

 Кацапожопі - завезений матеріал або ж лоботомований абориген. Те ж саме що й кацап, але має український паспорт. Всією жопою ненавидить Україну і всіма силами вредить Україні - в міру своїх способностей і навіженості.

. "Про це подумать навіть страшно..."

  • 23.01.20, 18:03
 Давос.
 Сидить Зеленський і відповідає на питання після свого виступу.

 І шо ж ми бачимо?

 Навіть непотрібно аналізувати зміст сказаного, або, як деякі роблять, фізіономіку читати, мову жестів
 А просто глянути на персонажа
 І сумнівів не залишається ні грама
 Перед собой ми бачим ідіота

 Але відразу ж виника питання
 Сумне й печальне і неотвратиме:

 Відомо, що в вожді країни
 Наш тертий виборець, майстрований не пальцем
 Свідомо вибира найкращого із себе

 "Але якщо цей імбіцил убогий
  Являється із них найкращим
  То хто ж тоді вся остальна громада?!
  Про це подумать навіть страшно..."

 Про це подумав чел питання задающий
 Також случайні пасажири, шо сиділи в залі
 Увесь Давос про це подумав також
 Про це подумала
Америка, Австралія, Європа
 І далєє по списку всі країни і народи...

. Зеленський - позор єврейського народа.

  • 23.01.20, 02:01
  Хоча до еврейського народа він має таке ж відношення як і до українського -
по чисто формальним признакам.
  Мова його - російська, культура його - совєтська.
  А так як совєтський союз наразі вже давно почив в бозі, то приходиться Зеленського на шось штучно натягувать.
  Бо не скажеш же: Зеленський - позор людства.
  Бо це звучить по дибільному пафосно -
причому тут людство, а причому Зеленський.
  От і приходиться штучно натягувать:
"Зеленський - позор єврейського народа."
  Бо сказати:
"Зеленський - позор українського народа,"
це буде звучати ще більш нелєпо і абсурдно,
бо до українського народа він належить уж аж занадто формально - це як комусь подарувати корочку, куплену в переході: "Заслужений працівник ОБХСС УРСР".
  Так само і Зеленському колись по приколу подарували український паспорт.
  Він такий же українець, як і президент, а президент такий же, як і українець.
  Його то і манкуртом навіть не назовеш, равно як і колабораціоністом чи сепаратистом -
ні його предки ні він сам, ніколи і нічого не мали спільного з Україною, так що йому не приходилось ніколи ніщо українське забувати чи зраджувати.

  А те що безмозгла курка вибрала своїм сторожем тхора, то це вже проблема самої курки.

. Формула успіху для країни,

  • 22.01.20, 01:54
сформульована Олегом із Тернополя, має такий вигляд:

 Успішні суспільства "руками" їхньої інтелектуальної еліти роблять лише дві речі для успіху:
 1. Не допускають до влади чужинців.
 2. Не допускають до влади ідіотів.

 Але національна інтелектуальна еліта, щоб мати можливість кого-то там допускати чи не допускати до влади спочатку має отримати фінансові, політичні і медійні важелі впливу.
 На перший погляд у випадку України це здається утопічним і безнадійним.
 Але, як однажди ізрьок Остап, "Жизнь это сложная штука, но эта сложная штука открывается просто, как ящик."
 Отже що потрібно зробити.
 Наразі маємо безліч розрізнених медійних центрів впливу здорових національних сил(це як і на кожних виборах - завжди маємо розпорошення наших голосів, що йде на користь нашим ворогам, збитим в монолітні банди).
 Наприклад наші відомі блогери - всі вони класні, але вони всього лиш люди і індивідуальності з своєю точкою зору і смаком, і кожен по своєму привабливий. Відповідно мають і різних прихильників, симпатиків, підписчиків.
 Щоб здолати всю цю вкусовщину і заангажованість, потрібен не блогер людина, а блогер ідея. Блогер під ніком "Успішна Україна". А управляти цим блогером якраз і буде ота присловута національна інтелектуальна еліта. Декілька надійних і перевірених осіб, які не зрадять і не зглуплять. Які мають сильний розум і міцну мораль. "Мудрого не одуриш. Достойного не купиш." А такі в нас є і їх немало, просто в основному вони маловідомі бо не одсвічують.
 Наприклад Ліна Костенко, Оксана Забужко і т.д.
 Отже, замість десятків блогерів, кожний з десятками тисяч підписчиків, матимемо одного блогера з 40 міліонами підписчиків.
 Звісно їх буде не 40 міліонів, бо отвалиця всяка антиукраїнська шваль - різна вата, совки, малороси, манкурти, колабораціоністи, сепаратисти, та і просто різна тупорила біомаса вроді зелебобіків.
 Але нам і 20 міліонів вистачить з головою.
 Отож уявіть, що на наступних виборах, які можуть статися і незабаром достроково, 20 міліонів виборців будуть голосувати синхронно за одного кандидата, або за одну партію, якого(яку) визначить, звісно шляхом непростого компромісу, блогер під ніком "Успішна Україна"
 Це дасть унікальну можливість позбавитись прокляття "розпорошення голосів" і привести до влади не тільки найдостойніших з наявних і відомих, але дасть змогу, нікому не відомим з широкого загалу, але справді найдостойнішим, стати до керма країною і править бал. Країна стане здоровою, а як наслідок і успішною, бо елітою країни буде не ряжена "еліта", а сутністю своєю еліта.
 Країною буде володіти не естетика медведчуків, януковичів, шуфричів, кернесів, шансона, попси,"іграющих ялдой на роялє" алчних вульгарних злодійкуватих примітивних мєлочних гопніків, а естетика Ліни Костенко, Тичини, Довженка, Стуса, Івасюка, Крушельницької, Солов"яненка, Мірошниченко, Горовиця, Лифаря, Вернадського, Сікорського, Капиці, Патона etc, з усіма витікаючими з цього наслідками.
 

. Очередна нетлєнка.

  • 20.01.20, 20:17
 Епіграф(она же аксіома):

 ЕСТЕТИКА - МАТЬ ЕТИКИ.

 Ну ви точно з дуба рухнули єслі очікували, що естетика сватів, голобородька, кварталу, росмішигоміка, лігигисміху, оліполякової, тіникароль і прочої лободи, призведе до зникнення корупції, олігархії, кумовства, непотизму, приведе країну до економічних, політичних, технологічних висот, підніме освіту, медицину, культуру і далєє по списку.

 А втім
 До кого я глаголю
 І апелірую завзято
 Метаю бісер перед ким
 
 До тих хто в захваті і упоєньї
 В соплях і слюнях зеленавих
 Внімає скорбь свого кумира
 Гнусавого картонного вождя?

 Якщо ця подла й низька тварь убога,
 Нічтожество й лукавая повія
 Є твій кумир,
 So who are you?!
 
 Хомячок?
 Морська свинка?
 Колонія живих клітин?
 Скупчення органічних молекул?
 Зигота? Біомаса? Протоплазма?

 ПиСи

 Чи не пора уже вручати паспорти не за вислугу років, а після здачі тесту на людину?
 І перездавати тест не рідше ніж на права.
 А іначе на вибори - ні-ні.
 А іначе на державну службу і в депутати - ні-ні.
 

.Хто ви?

  • 20.01.20, 12:59
 Дуже важко обійти усіх з дуроміром, особливо якщо їх 40 міліонів. Але саме цікаве, що цього робити і не треба.
 Є інший спосіб.
 Вже все зробили до нас і за нас. Нада тільки зайти в інтернет і найти список індексу держав по розриву між багатими і бідними.
 Чим більший розрив - тим більша питома маса придурків в суспільстві і тим тупіша їх тупість.
 На якому місці Україна в цьому списку, сподіваюсь нікому нагадувати не потрібно.

 Може хто не правильно зрозумів.
 Це в розумних суспільствах існує пряма кореляція між матеріальним і соціальним статусом людини і її розумом і моральністю.
 В таких суспільствах як наше, все зміщено, а часто-густо кореляція навіть обратнопропорційна. Це можна чітко бачити по нинішнім депутатам.

 Отже, хто ви?
 Але перед тим як відповідати на це питання, потрібно ясно усвідомлювати - не нада плутати свої розові затишні хотєлки з сірою прозою дійсності.
 Все ваше єство волає, що якраз іменно ви і не належите до 90% українських придурків. Але елементарна математика попускає фактом, шо ваші шанси не належати до тупих тільки 10%, і 90% шансів на тупость.
 


. Одна біда України.

  • 20.01.20, 11:25
 Бо всі остальні біди, наприклад присловуті дороги, то вже похідне від першої і основної - ДУРАКИ.
 А дураками людей робить страх називати речі своїми іменами.
 Передусім самим собі.
 Страх думати.

   Формула проста як конструкція цвяха:

 спіраль розвитку + страх = замкнуте коло застоя.

 На відміну від невеличкої кількості фізіологічних клінічних розумово відсталих, які менш ідіоти.
 Ніж ті, що маючи потенціал, добровільно кастрірують його - оце і є самі спражні ідіоти, дибіли, кретини, імбіцили.
 Раби своїх страхів з добровільно закріпаченим мозгом, які всю свою енергію і весь свій час витрачають на замкнутий цикл руху по колу.
 Блукають в трьох соснах. Яким страх заважає виходити за межі. До нових смислів.
  Спочатку дитина відкрита. Поступово образується звичний уклад життя. Але так же само і звичний уклад мислення.
 Дурних нема. Всі розумні. Просто деякі із них дураки.
 Однажди включили дурака, та так і залишились в цьому режимі на все життя.
 А включили вони його, бо однажди вони знайшли свою нішу психологічного комфорту і матеріального комфорту і перестали розвиватися, зустрічаючи в штики любі подразники, які порушують зону комфорту.

 ПиСи

 Зел-й і зе-манда, то не біда, то наслідок, справжня біда, що 90% українців - придурки.
 А це значить, що виходиш на вулицю, а там 90% придурків, заходиш в метро, а там 90% придурків, приходиш на роботу, а там 90% придурків, заходиш на сайт, а там 90% придурків і т.д.
 А це з невідворотністю тягне за собою два глобальних базових осоновополагаючих наслідки:
 1) Хто ж захоче таке чути(читати), думати про себе.
 2) Хто ж захоче таке говорити(писати), думати про інших, враховуючи, що 90% - це значить придурки в тому числі і твої знайомі(і хороші знайомі), і твої друзі(і близькі друзі), і твої родичі(і близькі родичі).
 І в такому контексті, хто ж захоче називати речі своїми іменами.
 І цей страх думати отупляє до стадії,
 коли СПІРАЛЬ РОЗВИТКУ кожної конкретної людини, кожної індивідуальної особистості з невідворотністю замикається в ЗАМКНУТЕ КОЛО.
 По якому її свідомість і буде циркулювати усе своє життя.
 Народиться новий придурок.

Сторінки:
1
2
3
4
5
6
7
9
попередня
наступна