Профиль

Віталій-

Віталій-

Украина, Киев

Рейтинг в разделе:

Мао Лао Цзи Дун

  • 01.06.20, 10:42
 Обранець уособлює всі кращі риси своїх виборців,
 Якщо цей чмошнік найкраший із них,
 То навіть уявити страшно,
 Що собою представляють вони...


. Екзистенційна Тррагедія .

  • 08.04.20, 01:16
 Як трапилось, що від ідіота так багато всього залежить.
 Як трапилось, що 100% не ломанулись аж бігом, в свій час, щоб цього не допустить.
 Чи можливо, що тільки я один бачив, здавалось очевидне, що він ідіот, а для всіх остальних це було далеко не очевидним.
 І якщо ізначально для всіх це було далеко не очевидним, то з якого б дива це б стало для них очевидним теперрича.
 Ібо прожити якийсь відрізок часу звично і по інерції, це не тотожно цілеспрямовано провчитись якийсь відрізок часу наполегливо збільшуючи розширення поступу. А відтак всі залишаться такими як і були. Ака сліпі щенки во мглє ночі. З глазами які не видять з ушами які не слишать з язиками які несуть чуш.

. Особь отсасывающая .

  • 26.03.20, 06:35
 Нема нінайменших сумнівів, що і династія зеленських і єрмаки і арахамії і прочіє новиє ліца належать до клану особєй отсасивающих.
 Для чого він зробив цей каммінгаут на стадіонних дебатах?!! Тепер же всі побачили шо воно і шо воно. Спала мара полуди іскажающої медійної оптики і всі узріли внутрішню суть - "особь отсасивающая".
 Але не тут то било. Не на тих напали.
 300 років рабства і 70 років совка не пройшли зазря не пропали дарром. А створили нову істоту - "особь отсасивающу" Бо і саме суспільство переважно саме таке. Тому звісно воно предпочло подобного собі. Тобто, камінг аут пішов тільки на корристь справі.
 Стоїть крихту задуматься і зразу все стає на свої місця. Все логічно, бо суспільство особєй лякає шось чужде і непонятне. А шо поселяни саме такі, це очевидно, бо олігархат в тому вигляді як він є, аналогічно як і все проче, може виникнути і існувати  тільки в середовищі отсасивающих особєй.
 Всі зусилля, всі труди олігархів і їхніх посіпак, аналогічно запорєбріковської і внутрішньої кацапоти, направлені саме на це - шоб суспільство завжди залишалось таким як є і там де є("ми такі як є").

 Притча про Іуду Іскаріота в суспільстві отсассивающих особєй непонятна, бессмисленна і позбавлена щонайменшого сенсу. Людина заробила гроші бо була така можливісь. Ну і чого переживать із-за цього?! Нормальна людина поступила нормально. Якшо б він цього не зробив, то був би неадекватом і того хуже - тупим. Як можна не взять взятку?! Як можна не обкрасти бюджет?! Як можна не продать країїну?! Як можна не продаця, коли за це харашо платять?! Нада бути останнім дибілом шоб цього не зробить. А ми ж не дибіли якісь. Ми нормальні здравомислящі люди. Ми не лохи - лохи не ми.

 МИ НЕ ЛОХИ-ЛОХИ НЕ МИ - релігія і внутрішня суть, життєве кредо і святе внутрішнє переконання нових зелених ліц.
 І переважної більшості суспільства, яке і породило із своїх нєдр нових зелених ліц.

. В полку гив-моторыл-захарченкив прибыло .

  • 16.03.20, 18:47
 Новоіспєчьонний сепаратист-тероррист єрмак, новоіспєчьонний сепаратист-террорист зеленський,
з множеством собі подобних. До речі туда же і всі депутати, крім тих шо внятно і однозначно відмежувались від дій зеленсько-єрмакоподобних державних злочинців .
 З таким же успіхом можна було брати гів, моторил, гіркіних тощо, шоб вони відстоювали інтереси України  тутечки і на міжнародних аренах. Результат був би аналогічним.

 Сподіваюсь всі ці мышебратья мышебратьев іступлённо-ідейні фанатитики русскага міра і знають на шо ідуть. І свідомо приносять себе в жертву во славу ватної справи імені єванглії от путіна.
 В іншому разі вони ідіоти. Хоча в любому випадку вони ідіоти. Але в цьому випадку особенно. Турбо ідіоти. Робити ставку на биту карту. Закладатися життям на дохлу рибу.
 Піднять бабла путінської чорної каси і здриснуть з бабками?
 Але куди?
Тарртаррщина і сама накануні великого шухера, а весь остальний світ наразі став таким маленьким і прозорим.
 Генералгубернаторствовать на маллоросії?
Але, шо до цього дійде, ше далеко не факт. І гарантовано шо не все пройде так гладко. І гарантовано шо знайдеться масса інших медведчуків-новінських охочих при случаї погріть руки на пожарищі. І феесбешникам отработанний матеріал, равно лишні рти, равно небажані свідки зовсім ні до чого. І доля гіві-моторил-захарченків уже в предкушенії свіжого мясця неофітів сепаратисько-террористичного двіженія мечаіорала імені зеленських-єрмаків-арахамій-іпроча.
 І в пандан - радість марплів і прочих віскарів і іжеснімі від усього проісходящого буде канєшно бурна, в короткій перспективі, але гарантовано недовга і трагопечальна фінітою.

. Галопом до малоросійської губернії .

  • 08.03.20, 23:32
 У марплів і прочих віскарів скоро буде свято.... Адэпты Свидетелей 8 Марта .

  • 08.03.20, 19:54
 Для совків це нормально. Суспільство совків зі своїм ментальним патерналізмом і політичною інфантильністю природньо перекочувалло в країну третього світу. Це нормально, бо було б великою аномалією якби утворилась країна другого світу, не говорячи вже про розвинену країну, з недоразвитого общества.
 Звісно подавляюча більшість виходців із совка до скону залишаться адептами Свідєтєлєй 8 Марта. Більш суттєво шо буде з наступнимми поколіннями. Звісно мордорщина, олігархи, прикацапнуті-на-всю-голову кровно зацікавлені шоб і наступні покоління українців були адептами Свідєтєлєй 8 Марта, як одної із безлічі інших совково-рускомірних скрєпп примітивного недоразвитого суспільства, бо іначе ні мордору, ні олігархам, ні прикацапнутим-на-всю-голову в Україні нічого не світить.

 Тому связкі мордор-олігархи-прикацапнутінавсюголову  так важливо не пускати це діло на самотьок, а з усіх сил культивувати і насаждати в суспільстві подібні совково-рускомірні ментальні віруси, бо іначе станеться непоправне - сформується вільна країна вільних людей.

 Розлічітєльні ознаки скрєппності головного мозга, по типу георгієвської лєнточки, захава тіки незначна кількість українців - а саме - прикацапнуті-на-всью-голову. А от "безобідну" благолєпно-умильну  наживку з щенячим восторгом захава подавляюча більшість населення(зелений троянський віслючок із тієї ж пєчки). Правда, шоб фішка спрацювала, є ряд вимог до реципієнтів - простота, обмеженість, скудоуміє. Але на наших теренах, як виявилось, цього добра не бракує.

. Побольше граблей, хороших и разных .

  • 25.02.20, 00:54
 Зокрема, це стосується і Євробачення 2020.
 Не пройшло й 15 років, як Ґринджоли повернулися в  в своїй новій реінкарнації.
 Хоча якраз це й не дивно.
 Бо ж наразі владу узурпували ватні совкомалороси.
 А шо найбільш за все абажають еті таварісчі?
 Правильно!
 Шароварщину!
 А вєдь же ж були шанси уникнути.
 Були ж варіанти.
 Звісно, не Boney M. в своєму апогеї, але все ж.
 Чому, наприклад, не Гурт [О]?
 Або ж Jerry Heil?

 А що це за мутні лічності в жюррі?
 Откуда звалився етот лисий чувачок?
 І звідкіля там взялася пронира Ліберман?
 І чому "ніколи такого не бувало, і вот апйать" - всі мали несказанно щасливе блаженство в котрий раз ліцезрєть упитанне хавальце безнадьожно запутавшогося в гендерах, міжконтинентально-міжгалактично, най-най-най, супер-супер-супер, звєзди-не-на-жарт-звєзди.
 Щоправда останнє в опрєдєльонній стєпєні стосується і Ліберманші.

 І як же ж тут, к слову, не згадати вікопомної памяті легендарного Андрія Вікторовича Кузьменка. Це ж яку залізну протизазвізденну імунну систему потрібно мати, шоб залишатися внутрішньо вільним, невзірая на всі іскушенія і зваби. Така чеснОта не може не викликати симпатію, навіть невзирая на деяку неперебірливість в фінансово-політичних звязках.
 Масштаб лічності не дружить са звьозднастью. Навпаки, вони не терплять друг-друга. Ба навіть ненавидять.
 Зате звьоздность любить всякого рода комплекси - просто абажає їх. Безтямно закохана в любі форми обмеженності і скудоумія, пристрасно   обожнює фальш.

. Резидент під псевдо "БУБОЧКА" .

  • 18.02.20, 22:28
 Толі вражини, толі ідіоти, а може й напару, постійно вбрасують в суспільство хибні дискурси.
 Один із них - наївність Зеленського, ідеалізм Зеленського.
 Болєзні окстітєсь!
 Тавварісч Зеленський - потомственний ватнік який все життя подвизався в богемі.
 Іними словами - цинічний до мозга костєй проходімєц на ватній заквасці.
 Таварісч Зеленський до цих пір не продав Україну з потрохами тільки благодаря своїй хитрожопості і незаурядній сцикливосці.
 А вірніше, він уже давним-давно це зробив, але, по-перше - на публіці ніззя робить різких рухів, для власної ж безпеки, а по друге - лягушок слід варити на мєдлєнному вогні, шоб не спугнуть.


. Статистика не врёт .

  • 18.02.20, 15:43
 А саме:
 Українське суспільство має таккий склад:
 50% - ВАТНІКИ (про це відомо ще з помаранчевих часів)
 40% - ОВОЧІ (тобто, байдужі)
 10% - ВСІ ІНШІ.

 А так як ніякої душі і "серця" і совісті не існує в природі, все це тільки евфемізми від мозга, а ще точніше - його наповнення. Відтак не існує і ніяких ватніків, овочів тощо, равно як і мерзотників, негідників тощо, а існують тільки ідіоти, кретини, дебіли, імбіцили тощо.
 З чого маємо уточнену статистику:
 90% - КРЕТИНИ
 10% - ВСІ ІНШІ

 А так як психологічно надзвичайно важко іти проти усієї громади, навіть у віртуальному просторі, відтак частково свідомо, а чаще неусвідомлено, мозг забільшує цифри в угоду власному психологічному комфорту, ба навіть виживанню.
 Отже, скоригована статистика:
 99% - КРЕТИНИ
  1% - ВСІ ІНШІ

  І якщо комусь здасьця, що 1% - це дуже мало, то, на хвилиночку, в абсолютних цифрах це майже пів мільйона некритинів! Це надзвичайно багато! Це неймовірно багато! Тому тут цілком можливе, і навіть очевидне, субьєктивне перебільшення кількості неідіотів по причині неістребімого оптимізму і невиправного человєколюбія. Варто тіки згадати, що в древні часи їх було настільки мало, шо їх усіх памятають по іменам.

. Уявимо сюрреалістичну ситуацію .

  • 16.02.20, 08:41
 Лікарня.
 Операційна.
 Проходить операція на відкритому серці.
 Кожна наступна дія хірурга визначається загальним всенародним голосуванням(миттєвим, електронним, через інтернет, 40 мільйонів сидять перед моніторами, спостерігають за перебігом і визначаються).
 Звісно в таких умовах правильний вибір роблять тільки 1...2 відсотків виборців, ті які мають профільну освіту і підготовку, хоча остальні неправі не тому що вони дураки чи невігласи - вони розумні і нормальні, просто вони спеціалісти кожен в своїх областях.
 
 Але якщо голосувати не за хід операції, а за хірурга на операцію, то все кардинально змінюється. Тоді стає неважливим що виборці не медики. Бо всі знають і розуміють що ось претенденти, вони з профільною мед. освітою, вони з досвідом роботи, вони мають якусь репутацію і успіхи в своїй галузі.

 То якими ж небаченими кретини мають бути виборці, якщо вони вибирають хірурга на операцію на відкритому серці - нехай не видатний хірург, а просто хірург, але він поганий, бо він барига і бере взятки, тому виборці голосують за харошого чєловєка. Так він не кардіохірург, так він і не хірург вовсє, і вообще не має ніякого відношення до медицини, але зате він хароший чєловєк.

 Але ситуація гораздо хужа, хоча казалось би куди вже далі:
 Для пояснення підійде уже інша аналогія - оббрати Зеленського президентом України, це рівнозначно вибрати педофіла вихователем в дитячому садку.

 Тобто наші виборці не просто небачені кретини, а якісь уже недосягаємо космічні висоти феєричного кретинізму ідіотизму і дебільності.
 Не втомлююся повторювати що це відноситься в равній степені як до тих хто проголосував "за", так і до тих, хто не прийшов проголосувати "проти" - тобто, близько 90 процентів населення України.

 А те, що феєричні кретини не змогли розлічити, що той непрофільний "хароший чєловєк" насправді на порядок хужий у всіх відношеннях і смислах навіть від посредственного хірурга-бариги, то тут якраз уже дивуватися не приходиться - недаром же вони феєричні кретини.

Страницы:
1
2
3
4
5
6
7
8
10
предыдущая
следующая