. Польові дослідження української содомії.

  • 17.01.20, 02:33
 Половина жінок пішла в комерцію. Друга половина - в емансипацію. Третя - вискочила заміж. Четверта - робить кар"єру.
 До прикладу(якщо не помиляюся)на цьому сайті, в знайомствах, анкет чоловіків майже в рази більше ніж анкет жінок.
 А любов не дремлє і не по дєцькі штирить. І не по дєцькі штирить зуд кохання.
 І що ж тепер робити бідному натуралу? Піти до повітруль - мало того що справжню віртуозну куртизанку шукай дньом с огньом - одна унила самодєятєльность, так ще ж і матимеш за рибу гроші - шпілі-вілі, та й по тому. А хочеться ж справжньої ніжності, щирої любови.
 Отож і не дивно, що
кількість вітчизняних гомосексуалістів експоненціально зростає.

  ПиСи

 Де ж ти мій, сужений-ряжений, один-єдиний і на все життя?! Де ж ти моя сувора чоловіча любове?! Відгукнися-зглянься мій любий друже!
 О! Прийди й возьми мну на любовном ложе! Войди в альков гремя мудями! Скажи, й твоїм пасивом тут же стану! А ні, то поміняємось ролями!
 Ти ніжно мнє шептав на вушко - "о мій содоміте!", а я в отвєт, так чуйно й томно - "о мій підарасе!"

ПиПиСи

Слава Хайду!

.Балерина Шредінґера

  • 16.01.20, 16:41


 Обертається одночасно і в праву і в ліву сторону.
 
 І тільки від конкретного спостерігача залежить в яку конкретну сторону обертається балерина в конкретний момент часу.

 Для двох спостерігачів в один і той же момент часу одна і та ж балерина може обертатися в діаметрально протилежні сторони.

 Для одного і того ж спостерігача в різні моменти часу вона може обертатися в діаметрально протилежні сторони, залишаючись тією ж самою.

 Чому такий тупо-занудно-детальний опис.
 Бо балерина Шредінгера може слугувати зручним костилем для мозга.
 Вона може дуже багато чого пояснити.
 Про те як функціонує свідомість людини.

 Наприклад з надлишком може пояснити, як одна й та сама людина, наприклад ряжений фуфєл Зеленський, для різних груп людей може бути в один і той же час, для одних взірцем, для інших - ряженим фуфлом.
 Стосується і всього іншого - відношення до війни, до кацапів, до України, до русскага міра і взагалі всього різноманіття буття, а не тільки конкретно політики.

 Тут все залежить від того в яку конкретну сторону ізначально розкручена свідомість конкретної людини.
 А головний глобальний прикол в тому, що одним їхню свідомість розкручує хтось інший в потрібну, цим іншим, сторону.
 Інші ж - самі хазяї своєї свідомості - таких подавляюча меншість.

 Тому зовнішнє фізичне рабство, кріпацтво - давно відійшло в минулі віки.
 Наразі в тренді закріпачення мозга. Стереотипами, модою, трендами.
 Непотрібно застосовувати фізичну силу. Потрібен тільки ідіот з дєвствєнним мозгом і Засіб Масової Інформації з завлікалочкою. А далі людина сама і добровільно все зробить як нада.

 Формула проста як конструкція цвяха:

 ЗМІ + ідіот = зєлєбобік
 ЗМІ + ідіот = хуженєбудєт
 ЗМІ + ідіот = всі однакові, а тому не піду голосувати
 ЗМІ + ідіот = акакаяразніца

    в загальному випадку:

 ЗМІ + ідіот = корисний ідіот

` фуфел, кукла, ряженный.

  • 14.01.20, 23:48
 Не тільки зелені безмозглі хомячки чи байдужа безмозгла сірість, а навіть внятно структурована антизелень, і навіть ті з них, які мають пристойну освіту, виховання, кругозір. Деякі навіть пристойний послужний список, досвід роботи на високих посадах.
 Навіть вони невзмозі називати речі своїми іменами:

 У НАС НЕМАЄ ПРЕЗИДЕНТА..
 НАТОМІСТЬ МАЄМО ФУФЄЛ, КУКЛУ, РЯЖЕННОГО.

 Невзирая на тончайшу зибку надстройку з виховання і освіти.
 Глибинно укорінене, ізначально вмонтоване в серцевину карми, генетичне архаїчне раболєпіє, чинопочетаніє, холопство, смердность, холуйство равно як і  неістребіме хуторянство, провінційність, вторинність - строго говоря третинність, бо рашутка сама є вторинною, а ми вторинні від вторинного.
 І от усі ці задавнені меншовартосні стереотипи і комплекси, хронічна інерція ницості, матрична екзистенція зашуганності - пробиваються крізь наносну корку цивілізованності, як молоді паростки крізь асфальт.

 Перспективи зламу порочної лакейської ментальності немає, від слова взагалі. Тільки пришлі варяги зі здоровими вродженими рефлексами і абсолютною владою могли б вирвати, тільки з мясом і кровю, гнилу серцевину усталенного буття тамтешніх тубільців, могли б здвинути цю титанічну глибу. Але в сучасному орвелівському постмодерновому, постправдному, фейкньюсному  ліволіберастичному інфантильному мозгорозмякшеному світі таких сценаріїв непередбачено.
  Не говоря уже про люту обструкцію внутрішньої і зовнішньої мясомордої орди алчущих гієн і глистявих паразитичних гнид, яка вкліщилась присмокталась, намертво вгризлась своєю зажерливою пащекою в розтерзану розчахнуту обезкровлену плоть країни - цей олігархічний лєпрозорій жлобської соціальної піраміди стяжатєльства намертво закупорив монолітною глибою погасшої домни будь-яку можливість зміни та розвитку, равно і будь-якої надії.

Shoot The Dog

  • 08.01.20, 17:11
 Історія і зоологія гласить:
 Можна надіти на корову сідло, але вона ніколи не стане лошадь ю, а завжди залишатиметься тією ж самою коровою.
 Можна дати Зеленському булаву, але він завжди залишатиметься тим же самим тупим злобним невігласом манкуртом, провісником руїни.

 Ситуація склалася ахова.
 Питання стало руба.
 Протиріччя між ними настільки суттєві глибокі і нездоланні, що вижити може тільки один.
 Або Зеленський або Україна.
 І я і будь хто інший, поміж цими двома категоріями, безперечно ж вибере Україну, бо величини занадто вже неспівмірні.
 You can choose the green dog, але для цього потрібно або ж занадто сильно ненавидіти Україну, або ж бути занадто тупим, або ж бути занадто ницим.
 Не говоря уже про запорєбрік, але і в середині України знайдеться немало ненависників, ницих і просто тупих.
 Що звісно ж усугубляє проблему.
 Але.  
“Борітеся – поборете, Вам Бог помагає! За вас правда, за вас слава. І воля святая!”.


   ПиСи
 
 Especially for prosecutors:
 Shoot The Dog - це моє бажання моя мрія, а не намір.
 Крім того, собаку не обовязково пристрілювати.
 Якщо вона скажена, можна просто посадити її у якийсь моцний вольєрчик, вона з часом і сама там сконає природним чином.
 Якщо вона не скажена, тим більше ніщо не завадить знешкодити її легалістичним законним шляхом, щоб ніхто не постраждав.
 І Україна залишиться цілою.
 І собачку завжди можна пристроїти в умілі ручки досвідченого кінолога.
 Наприклад Ігоря Валерійовича.
 Він знову посадить свою улюблену собачку на коротку фінансову шворку, знову знайде їй зручну медійну конурку, звідки вона благополучно знову буде брехати на Україну і українців в перервах між подобострасним вилизуванням дупи русскага міра.

Террорист № 1.

  • 04.01.20, 08:54
 Не розумію куди дивляться служби безпеки, ради безпеки і оборони, армія, міліція та і просто поселяни.
 Людина не криючись, не ховаючись, публічно висловлює заклики знищити державу:
 "Яка різниця чиї будуть памьятники, яка різниця як будуть називатися вулиці, яка різниця як буде називатися країна, яка різниця чия буде мова, яка різниця чий буде прапор, яка різниця чий буде герб".
 Але якби ж тільки слова.
 Ця людина, з групою установлених осіб, в простонародьє іменуємих банда, давно і активно займається підривною і диверсійною діяльністю всередині країни і на міжнародній арені.
 Люді!
 Челавєкі!
 Is it time to stop this coven?!

 ПиСи

 Shoot The Dog - George Michael (Official Video) -  YouTube

Що рік грядущий нам сулить.

  • 02.01.20, 11:49
 Пан Зеленський продукт консенсусу Європи, Америки, Росії і частини українського населення, з метою аннігіляції України як субьєкта на міжнародній арені.
 Так усім зручніше.
 Можна розмірковувати, яку частину українського населення такий стан речей не влаштовує - 10%?, 15%?, 20%?, а скільком байдуже, а скільки за. Але ми повинні бути свідомими того, що тільки для нас, 10%, це має значення.
 Отже ніхто крім нас нічого змінювати не збирається. Більш того, процентів 50 українців будуть нам протистояти в цьому, частина з них жорстко, не брезгуючи ніякими брудними методами. В тісній случці з кремлівським маньяком і серійним убивцем з практично невичерпним диверсійним потенціалом на всіх фронтах - від пропагандиського медійного до військового террористичного. При потуранні Європи, Америки. Не без участі маленького по площі, але не по впливу, архисуперцинічного у відношенні до інших народів і країн, крім себе, Ізраїля.

Вітаю народе!

  • 01.01.20, 23:48
 Вітаю усіх прогресивних людей в Україні і світі з днем народження Степана Бандери!

 Де був я, а де був Степан Бандера
 - на різних полюсах координатної решітки.
 Але завдяки Зеленським синочку і татусю зокрема, зеленому путінізму загалом, зеленим шакалам і гадюкам, зеленим баранам і овцам, зеленим хомьячкам і опаришам, зеленій плісняві і зеленому слизу.
 Сталося майже неможливе.
 Власне неможливе сталося трохи раніше, коли 73% моїх співвітчизників проголосувало за зелений путінізм, а згодом і зелених слуг путіна.
 Після чого остальне було лиш справою техніки і часу.

 Хоч я ніколи над цим особо не задумувався, але наразі ретроспективно розумію, що по структурі свідомості завжди був лібералом.
 Але після того як ліберальні зелені гниди продемонстрували, що їхня свобода, це свобода плювати на могили своїх власних захисників і героїв, при тому що плювати на могили навіть ворогів, то галімий отстой. Коли Зеленський-молодший, хворий на хронічну гонорею душі, привітав маньяка і серійного вбивцю.
 Стало зрозуміло, що нам не по дорозі із суперцинічною алчною жлобо-бидляцькою зеленою і сірою ліберальною пліснявою, свободною як від всяких мозгів, так і всякої
 моралі і відповідальності.

 Оттакий генезис.


 ПиСи

 Очевидно що, на жаль, ці вітання не стосуються 90% моїх співгромадян. І не тому що вони мають іншу світоглядну структуру, а тому що вата-сіра маса не може мати будь-якої світоглядної структури в принципі. Вона може тільки міняти свій колір у відповідності від вигоди на даний момент для якихось вищеструктурованих мозгів. Художникам-хазяїнам цієї сірої маси на даний момент є вигідно зафарбувати її в зелений колір, що вони і зробили з усією масою до якої змогли дотягнутися. А та що залишилася не охваченою пензлем малярів, так і залишилася сірою.

Без нас не ростимуть троянди.

  • 30.12.19, 12:46
 Майже поема.


 Харчовий ланцюг.
 Те ж саме що піраміда.
 Самий низ - самий масивний, самий багаточисельний.
 Складається з усякого навоза, гумуса, інфузорій, амеб, плісняви, опаришів, навозних зелених мух.
 Поживне середовище для росту троянд.
 
 Ми поживне середовище для більш розвинених і більш цивілізованих країн.
 Все чесно, все справедливо. Все по законам природи і діалектики.

 Кожна жива істота в світі без виключень і без пауз і отстрочок постійно робить вибір. Робиш вибір - значить живеш. Позбавлення від необхідності постійного вибору - привілей мертвих.
 Амеби завжди роблять свій вибір на амебному рівні.
 А от з людьми все набагато цікавіше і різноманітніше.

 what about us?
 Як могли обрати своїх же пожирателів?
 Як могли обрати своїх же продавців?
 Питання в корні неправильне.
 Правильне питання - як могли обрати щось інше?
 Правильна відповідь - ніяк і ніколи.
 Мозг опариша міг зробити тільки такий вибір і ніколи ніякий інший ні при яких обставинах.

 Кажуть раб, плебей, кріпак, холуй, совок, малорос, манкурт.
 Ні. Не так.
 Неправильно.
 Правильно:
 Опариш, корм.
 Корм для вищеорганізованих форм життя.
 Ми повинні бути свідомими свого становища.
 Своєї ієрархічної екзистенції.
 Ми база.
 Ми корм.
 Ми навоз.

 Без нас не ростимуть троянди.

40 років без пустелі.

  • 30.12.19, 09:53
 Тато Зеленського самим своїм існуванням пояснив усе.
 Батьки совки з невідворотністю породять подібних собі.
 Дитина в школу - а там учителі совки, дитина на вулицю - а там друзі совки.
 На роботу - співробітники совки.
 Кароче засада.
 Так пройде хоч 40 років, хоч 400, хоч 4000.

 Совок здох. Совки залишились.
 Сиротами.
 У сесесері хоч були декларовані ідеали.
 З крахом сесесеру совки стали вільними від будь-яких ідеалів.
 Формула проста: совок + свобода = пліснява.
 90% плісняви. Можливо більше.
 Що більша частина плісняви наразі зелена - це тимчасово. Колір, відтінок плісняви безперервно змінюватиметься, але сама пліснява залишатиметься.

А.С.Омархоям. Притча.

  • 23.12.19, 14:47
 Зеленая лошадь.

 Посеред двору лежить дохла лошадь. Вона лежить давно, достатньо - уже наполовину розложилась. Сморід стоїть нестерпний.
 У мешканців двору настільки порушене і понижене обоняніє, що вони смороду не відчувають.
 У мешканців двору наскільки порушена, понижена і заторможена розумова діяльність, що вони нездатні усвідомити загрозу страшної епідемії, яка уже в розгарі але буде іще катастрофічніша.
 У мешканців двору настільки порушений і понижений зір, що вони не здатні бачити жахливу картину розгорнувшуся перед їхнім взором - згнивший, розложившийся до зеленого отліва труп, тучі зелених гнойних мух, огромну масу пацюків і тараканів, які сповзлися на піршество, гору гниющої плоті в перемішку з екскрементами.
 Декілька калік, які ще не зовсім втратили нюх, зір, залишки моралі і остатки здорового глузду, кволо морщаться, але мляво заспокоюють навколишніх, але себе самих в першу чергу, тим що мов, гниющий, розлагающийся труп зеленої лошаді легальний і всі документи в порядку.

 Мешканці сусідніх дворів, наблюдаючи таку картину, скрушно чухають потилиці і полегшено зітхають - "Як добре що в свій час ми встигли відібрати у цих обизян гранату - ядерну зброю!"

 Мешканців двору з північного-сходу аж розпирає від радості і злорадства - "А ми ж вас попереджали, що цих обизян не можна виводити між люди без поводка і намордника!"
Страницы:
1
2
3
4
5
6
8
предыдущая
следующая