хочу сюда!
 

Татьяна

33 года, рак, познакомится с парнем в возрасте 28-37 лет

Офшорна йульківщина

Офшорна йульківщина

 

Дмитро “Калинчук” Вовнянко

Я вже писав про небувалу подіюЦентр Протидії корупції Віталія Шабуніна зажадав від Генерального прокурора Юрія Луценка порушити кримінальну справу проти Юлії Тимошенко по факту можливого незаконного збагачення громадянки Тимошенко Ю. В. Не буду глузувати з приводу того, що до ГПУ шабунінський центр звернувся після того, як його відфутболили НАБУ та САП (створені за активної участі ЦПК). Пропоную звернути увагу на суть справи.

Згідно заяви ЦПК, у США компанія «Two Paths LLС» найняла лобістську фірму «Avenue Strategies Global LLC» з метою просувати інтереси громадянки Тимошенко Ю. В. у Сполучених Штатах. Фірма «Two Paths LLС» зареєстрована в офшорній зоні, і тому її власники невідомі (за законами США таке дозволено). У той самий час інша фірма «Innovative Technology and Business Consulting» також найняла лобістську компанію «The Livingstone Group LLC» для організації зустрічей громадянки Тимошенко Ю. В. з деякими політиками у Вашингтоні, й до того найняла журналістку Naomi Decter Munson для забезпечення медіа-підтримки громадянки Тимошенко Ю. В. у США. Фірма «Innovative Technology and Business Consulting» створена у травні 2018 р., особа названа її директором працює насправді веб-розробником.

Загальна ціна питання склала 1 мільйон 170 тисяч доларів США. У декларації Юлії Тимошенко такі суми не вказані. Очевидно, йдеться про суми невідомого походження. До цього, фінансувати політичні партії з-за кордону в Україні заборонено законом.

Історія така з Юлією Тимошенко стається не вперше. У 2016 р. подібну історію розповів журналіст і нардеп Сергій Лещенко. За його словами восени 2015 р. він ознайомився зі звітом, який подала в США лобістська компанія «Wiley Rein LLP», яка багато років лобіює інтереси Юлії Тимошенко в Штатах. Найняв компанію чоловік політика Олександр Тимошенко. Але. З березня 2014 р. (як раз у той час коли був втрачений Крим, а на сході розпалювалася війна) оплачувати послуги компанії стала малозрозуміла британська компанія «Trident Foundation». Причому угода між компаніями була укладена 1 березня 2014 р., а зареєстрована «Trident Foundation» була 13 березня того ж року. За перше півріччя компанія «Wiley Rein LLP» отримала 216 тисяч доларів США, причому 5 тисяч вніс Олександр Тимошенко. Директор «Trident Foundation» – Михайло Соколов. «Закони України забороняють фінансувати політичні партії з-за кордону… Крім того, Юлія Тимошенко з листопада 2014 року має статус народного депутата. І оплата коштом “Trident Foundation” в інтересах Юлії Тимошенко може підпадати під статтю 23 закону “Про запобігання корупції”, якою запроваджено обмеження щодо одержання подарунків», – Сергій Лещенко.

Доречне питання – а з яких таких коштів наймають лобістів для Юлії Тимошенко? Відповідь очевидна. Свого часу преса усмак пореготала з заяви Антоніни Ульяхіної, рідної тітоньки Юлії Володимирівни, про те, що «вся сім’я скидається для Юлії Тимошенко грішми». А даремно сміялися. Детальне ознайомлення з діяльністю родини Тимошенків призводить до несподіваного висновку, вся їхня родина – неймовірно успішні підприємці. Особливо варто звернути увагу на доньку та матір Юлії Тимошенко.

Донька політика Євгенія Тимошенко/Карр виступає засновником дев’яти бізнес-компаній. Сфера інтересів пані-бізнесвумен – ресторани, надання в оренду нерухомості, книговидавництво, центр здоров’я, інжиніринг, надання фінансових послуг і виробництво електроенергії. До речі, разом з батьком та бабусею (матір’ю Юлії Тимошенко) пані Євгенія є співзасновником фірми «Геофорс», створеної для видобутку електроенергії на геотермальних джерелах Криму та офіційно все ще діючої (про цю фірму я уже писав). Позаяк згадали мати Юлії Тимошенко, варто детально придивитися й до неї.

Людмила Телегіна, 82 роки. В часи СРСР – диспетчер Дніпропетровського таксопарку. Виступає засновницею п’яти комерційних компаній. Сфера інтересів – виробництво електроенергії, оптова торгівля, здавання нерухомості в оренду тощо. Це – лише в Україні. Крім України пані Телегіна фігурує як співзасновниця низки фірм офшорного походження.

У вересні 2013 р. стало відомо, що один з українських олігархів найняв детективну компанію «Kroll.Inc» (ту саму, що шукала «золото партії» на замовлення уряду РФ), і та зразу вийшла на дві офшорні компанії – в Болгарії та у Греції. Улов «Kroll.Inc» ніяк не здивував колишнього заступника генерального прокурора Миколу Обихода, який свого часу курував справу родини Тимошенків у ГПУ.

За словами Обихода слідство тоді вийшло на цілу мережу офшорних фірм, створених родиною Тимошенко ще в часи «ЄЕСУ» для проведення різноманітних оборудок. У багатьох з них співзасновницею виступає згадана Людмила Телєгіна. Наразі на офшорних рахунках тих фірм продовжують лежати чималі гроші – Обиход назвав суму в мільярд доларів. Причому лежать гроші не мертвою вагою, їх регулярно перекидають з рахунку на рахунок з метою безпеки. «В британський National Westminster Bank RLC на рахунок компанії UEIL надійшли з різних джерел більше 365 мільйонів доларів. Тільки-но наші слідчі наблизилися до розкриття цих рахунків, всі гроші з них екстрено були перекинуті в інші закордоні банки» – Микола Обиход.

Нескладно збагнути, що фірми-лобісти фінансуються саме з цих коштів, добутих родиною Тимошенко на оборудках з газом спільно з екс-прем’єром Павлом Лазаренком. І, можливо, не тільки.

Один знайомий журналіст якось розповів мені байку. Певний нардеп у Верховній Раді допоміг дружині відкрити салон ворожок. Тепер варто йому проголосувати у ВР за закон, потрібний певним бізнес-корпораціям, в салоні його дружини стає не пропхнутися від людей, які хочуть дізнатися своє майбутнє. Принаймні за документами – так. На Заході лобізм парламентарів – річ буденна, але в нас такі речі кваліфікуються як корупція. Як можуть поворожити за допомогою лідера парламентської фракції, здогадайтеся самі.

На лобістів вистачить.


 

 

12

Комментарии

120.02.19, 11:49

И все равно вытянуть столько денег из действующих предприятий - это их угробить, ищите сторонний источник

  220.02.19, 11:58Ответ на 1 от Тарас Музичук

  И все равно вытянуть столько денег из действующих предприятий - это их угробить, ищите сторонний источникБезусловно, всё что известно на сегодняшний день - это только вершина айсберга. Поиски продолжаются.

   320.02.19, 11:59

   "ніща вана"-капец...

    420.02.19, 12:06Ответ на 3 от Голубка

    "ніща вана"-капец...Ага, зубожіла до ригачки!!!

     520.02.19, 12:45

     от почему все думают, шо в Украине есть претенденты на престол стоимостью не в 1 а в 2 копейки? уже засрали всю ленту и весь мозг.

      620.02.19, 12:50Ответ на 4 от Nahibator


      Церковна миша й та багатша, - хоч має "своє" житло.

       720.02.19, 13:06

        820.02.19, 13:33

        Печально все это. Люди старшего возраста в селах верят в святую йулю...и прям аплодируют с улыбкой..как тот сеня-кролик на Майдане..и боты ейные работают на селах активно.
        Это у нас есть возможность читать больше и немного приоткрывать завесу...зубожиння

         920.02.19, 13:40Ответ на 5 от ProfessorTV

         от почему все думают, шо в Украине есть претенденты на престол стоимостью не в 1 а в 2 копейки? уже засрали всю ленту и весь мозг.Так ты решил засрать и комменты? И как оно жить с засраными мозгами?

          1020.02.19, 13:40Ответ на 7 от Андрій1961

           Страницы:
           1
           2
           предыдущая
           следующая