хочу сюда!
 

Anna

33 года, стрелец, познакомится с парнем в возрасте 27-65 лет

СУМУЄМО...

Помер голова крайової організації ФСТ «Україна» Ярослав Гонтковський
Позавчора, 15 квітня, на 71 році життя пішов у вічність Заслужений працівник фізичної культури і спорту України, голова крайової організації ФСТ «Україна» Ярослав Мирославович Гонтковський.
Ярослав Мирославович народився у селянській сім’ї в с. Голошинці Підволочиського району Тернопільської області. Вчився у середній школі, служив у армії, де проявив себе відмінним воїном-спортсменом, та і став чемпіоном Збройних сил колишньої держави і майстром спорту. Закінчив Львівський інститут фізичної культури.
Почав трудову діяльність на посаді інструктора-методиста тресту «Хімметалургбуд» у Калуші, а потім працював старшим методистом і далі головою спортивного клубу «Кристал» Калуського в/о «Хлорвініл».
В 1978 році запрошений на посаду заступника голови облспорткомітету, де працював до 1981 року. В грудні 1991 року з ініціативи Ярослава Мирославовича вперше в Незалежній українській державі була створена Крайова рада спортивного товариства «Україна». На установчих зборах він одностайно був обраний її головою. У тому ж році на установчому з’їзді республіканської спортивної організації Ярослав Гонтковський запропонував назвати новостворену Всеукраїнську фізкультурно-спортивну організацію «Україною», з’їзд підтримав таку назву.
З дня створення до дня смерті Ярослав Мирославович беззмінно очолював Крайову фізкультурну організацію «Україна». З його подання були проведені вперше у області українські спортивні розваги, козацькі забави та зимові і літні Галицькі ігри. Став організатором обласних галузевих профспілкових спартакіад та змагань серед державних службовців.
За своє життя старався нікого не образити та не скривдити. Робив людям добро, був гарним сім’янином та порадником у житті. Вічна йому пам’ять і царство небесне.
Своє співчуття з цього приводу висловив начальник головного управління у справах сім’ї, молоді та спорту Мирослав Карабін.

0

Комментарии