хочу сюда!
 

Lina

36 лет, лев, познакомится с парнем в возрасте 35-45 лет

Украина в тисках глобального контроля

 • 09.01.13, 11:58
 

Ще   додам до роліка пару цитат українських журналістів і правозахисників: 

Дбайливі господарі завжди хочуть знати, де перебуває, що робить, наскільки активно розмножується і чи не лізе в шкоду ввірена їм худоба. Народні обранці,стурбовані занадто повільним просуванням покращення, очевидно, також хочуть навести лад у державі. Тож днями ухвалили закон, згідно з яким усі дані про громадян України мають бути зібрані в одному місці (Єдиному державному демографічному реєстрі), причому цитуємо: «Порядок взаємодії між уповноваженими суб’єктами, вид і обсяг інформації, надання якої необхідне для ведення Реєстру,встановлюються Кабінетом Міністрів України за поданням уповноваженого органу».Тобто саме Кабмін визначатиме, які дані «уповноважені суб’єкти» збиратимуть про всіх нас.(стаття з "УП")

Трохи про Демреєстр:

"....За створенням єдиного реєстру заховане злиття усіх персональних даних мешканців країни з різних баз даних, в тому числі відомчих,до єдиного банку даних, і тепер вже на цілком законних підставах. Людина і знати не буде про те, що інформація про її життя зібрана разом на невизначений період з невідомою метою. Такі дії держави грубо порушують статтю 32 Конституції, міжнародні угоди і закон про захист персональних даних. Не кажу вже про поганий захист цих даних: досі можна придбати без особливих проблем диски із свіжими версіями бази даних ідентифікаційних податкових номерів...." (Є.Захаров, голова Української Гельсінської Спілки). 

"....Найнебезпечніше ж у цьому законі – створення нової мегабази даних з цинічною назвою "Єдиний державний демографічний реєстр".

До реєстру буде вноситися вся інформація про кожну особу:

- відомості про батьків;

- реквізити документів, виданих особі – тип, назва документа, серія, номер, дата видачі та уповноважений суб’єкт, що видав документ, строк його дії;

- відцифрований зразок підпису особи;

- відцифрований зразок підпису особи;

- відцифрований образ обличчя особи;

- додаткова змінна інформація – про місце реєстрації, про сімейний стан, про відмову від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків, про видачу приватизаційних паперів, додаткові (факультативні) біометричні дані, параметри,а також дані з відомчих інформаційних систем.

Отже, депутати дозволили збирати про громадян практично необмежену інформацію. Хто, коли і з якою метою буде використовувати її,питання риторичне...." (Віктор Тимощук, Центр політико-правових реформ, дляУП)

 

Аналогу Демреєстру не існує ніде в світі - навпаки, в країнах ЄС діють регулятивні акти, що запобігають злиттю баз даних різних відомств в одну:

"Збиратиметься надмірна інформація про особу, вона міститиметься в єдиній базі, куди увійдуть дані з усіх відомчих баз. Існування такої бази є порушенням стандартів щодо захисту персональних даних. Немає правомірної мети для такого збирання інформації. Зате є велика загроза, що ця інформація може бути використана не за призначенням, є ризик продажу таких баз даних чи небажаного для особи витоку інформації", - сказав ВВС Україна юрист, експерт у галузі захисту персональних даних Дмитро Котляр, який має досвід роботи у структурах РадиЄвропи.

Він твердить, що вінших країнах бази даних існують, проте їх тримачами є різні відомства іструктури. "Вони не агрегуються в одну базу, як це передбачено в українському законі", - каже експерт.

 

Риторичне,задумливе:

Олег Соскін,

голова Української національної консервативної партії, професор Національної академії управління:

— По суті українців хочуть загнати у резервацію. Правлячий мафіозний режим для того, щоб узяти всіх українців під контроль, вирішив сформувати Єдиний демографічний реєстр на всіх громадян України... Ми переходимо у суспільство, яке описане у найстрашніших соціальних антиутопіях — у романі Замятіна «Ми», в романах Оруелла«Ферма», «1984». Формуються структури, які матимуть повну інформацію про кожного з нас. Це означає, що Міністерство внутрішніх справ, податкова, прокуратура, будь–які нотаріальні служби, поліклініки, всі бази будуть накопичуватись і вводитись у цей Єдиний державний демографічний реєстр. Це ж стосується і рахунків у банках, будь–якої інформації про укладання угод, здійснення покупок... Як узагалі можна такі закони приймати без референдуму і відкритих обговорень? Чому мовчать священики?

7

Комментарии

19.01.13, 12:06

стоит ли жить с мужчиной?

  29.01.13, 13:02

  Лично мне нечего скрывать, но я совершенно не доверяю ребятам что всё это замутили. И ещё один нюансик... В. Грицак - это партия регионов... У власти у нас ныне рулят товарищи полностью и безоговорочно россиелюбы... посещающие исключиттильно отцов РПЦ... Каким боком здесь уши Рокфелеров и прочих тупых америкосов?

   Гость: medohid

   39.01.13, 13:46Ответ на 1 от von PeepeR-

   Страшно жити у цьому світі

    410.01.13, 04:51Ответ на 1 от von PeepeR-

    Каждый сам решает.... Тут другая проблема - стОит ли добровольно оцифровываться?

     510.01.13, 05:12Ответ на 2 от UA2

     Поймите же, после достижения определенного статуса и дорывания до "корыта" пропадают национальные и партийные различия. Пропадают американцы, украинцы, русские итп. - остаются 2 нации - богатые (всех стран) и бедные (всех стран). И этим богатым, как в Штатах, так и в России надо контролировать массы. В бывших странах СНГ они "обкатывают" одни элементы системы, в Штатах -другие. Например, такой вещи как Налоговый Кодекс нет нигде больше как в бывших странах СНГ. Везде есть просто налоговое законодательство. Это уже эксперимент.
     Общая мировая тенденция- разрушение государственности и переход власти к транснацональным корпорациям, т.н. глобализм, сетевое общество.
     Посмотрите, как в ВР "Свобода" братается с регионалами и дружно делит должности и портфели - более локальный и наглядный пример.

      610.01.13, 05:19Ответ на 3 от Гость: medohid

      Пробъёмся, не боИсь, попереджений -це озброєний!

       710.01.13, 05:38Ответ на 2 от UA2

       Если вы про ролик, там использованы отрывки из американских фильмов для красочности, скажем так,а эпизод с Рокфеллером - это же "Историческое интервью с Аароном Руссо", происходившее в реальности. Каким боком оно к Украине - хотя бы тем, что вся наша и российская т.н. "элита" желает влиться в мировую, и при этом легко сдает нац. интересы. Откуда, при всех бюджетных"дырах" с такой легкостью находятся деньги на ридеры, терминалы, программы, печатание паспортов итп. как в Украине, так и в России? (там вошел в силу аналогичный закон про УЭК).
       Посмотрите на морды Грицака с Сидоренко (владелец ЕДАПСА, "благодетель православных" в ОАЭ) - "..ты все поймешь, ты все увидишь там....."

        810.01.13, 11:06Ответ на 7 от юнона_176

        Если вы про ролик, там использованы отрывки из американских фильмов для красочности, скажем так,а эпизод с Рокфеллером - это же "Историческое интервью с Аароном Руссо", происходившее в реальности. Каким боком оно к Украине - хотя бы тем, что вся наша и российская т.н. "элита" желает влиться в мировую, и при этом легко сдает нац. интересы. Откуда, при всех бюджетных"дырах" с такой легкостью находятся деньги на ридеры, терминалы, программы, печатание паспортов итп. как в Украине, так и в России? (там вошел в силу аналогичный закон про УЭК).
        Посмотрите на морды Грицака с Сидоренко (владелец ЕДАПСА, "благодетель православных" в ОАЭ) - "..ты все поймешь, ты все увидишь там....."
        итак Вы согласились с тем, что "тупые Рокфелеры" захватывают Украину посредством скупки росиелюбов.

         918.01.13, 14:35Ответ на 8 от UA2

         Если честно, не совсем пойму, куда Вы клоните. Еще раз скажу - это общемировая тенденция (переход на карточки с чипами RFid), в России она тоже четко проявилась, но вот, напр. такие факты:
         1) первые закон. акты по созданию реестра были уже в 2003 - см. сайт Украинской Хельсинской группы, к-рая уже в 2005 начала "бить тревогу" о собирать подписи против "биопаспортов";
         2) всем известные протесты в Греции были не только по экономич. причинам, но и против введения чипированных документов. В отл. от Украины, церковь Греции заняла четкую позицию.
         Если честно, откуда оно -с запада, с России, меня тревожит совсем мало. Намного больше - перспектива жить в концлагере. И меня волнует, что я конкретно могу сделать, чтобы ее предотвратить...

          1025.12.13, 17:50

          О-оооооооооо,ще й не читала.Але вже бачу-- ми маємо спільні інтереси.Я ці теми вже 2-роки вивчаю....Зараз почитаю що пишеш.

           Страницы:
           1
           2
           3
           предыдущая
           следующая