хочу сюда!
 

Наталья

37 лет, весы, познакомится с парнем в возрасте 34-40 лет

Цікаві факти про музику

Результат пошуку зображень за запитом "музыка"
Світ непередбачуваний і його історії і факти дивують нас щодня. Сьогодні повідаю вас цікаві фактами зі сфери музику. Вона супроводжує нас усюди, змінює наші настрої, надихає нас, чи просто лагідна до вуха, а ми натомість про неї майже нічого не знаємо.

1. Музика набагато ближче ніж ми думаємо, адже вона у наш організм, і ні, це не метафорично.  Багатьом відомий той факт, що класична музика позитивно впливає на нас, адже допомагає сконцентруватись і заспокоює, а от на противагу класиці є кантрі стиль.Статистики підрахували, що в Америці найбільший відсоток особистих катастроф, самогубств і розлучень припадає на тих, хто є шанувальником кантрі-музики.
2. Притягує своїми звуками всіх і кожного.Якщо в приміщенні, в якому живуть павуки, заграти на скрипці, комахи тут же виповзають з притулків. Але не думайте, що вони цінителі прекрасної музики. Річ у тім, що звук змушує нитки павутини коливатися, а для павуків це сигнал про здобич, за якою вони відразу виповзають.
3. Музика у стихії води. Цікаві факти про музику пов'язані й з класиками. Бетховен, наприклад, приступав до твору музики тільки після того, як опускав голову в великий таз, який був наповнений ... крижаною водою. Ця дивна звичка настільки міцно прив'язалася до композитора, що при всьому бажанні він не міг залишити її до кінця життя.
4. Якщо під час тренування слухати музику то коефіцієнт тривалості збільшується на 20 відсотків. Останнім часом, створюють плейлисти для фізичних вправ, як правило це швидка, ритмічна музика, що набирає обертів і змушує синхронізувати рухи тіла з музичним тактом.
5. Почуттям ритму мають не тільки люди, але і тварини, хоча ще зовсім недавно вчені були впевнені, що цим можуть пишатися тільки люди. У 2011 році вчені звернули увагу на відео з папугою, який танцював під музику. Рухи папуги чітко змінювалися в залежності від ритму, якщо ритм композиції сповільнювався, то руху папуги теж сповільнювалися, якщо ритм прискорювався — то руху папуги, теж прискорювалися.Ретельний аналіз довів, що деякі тварини теж мають почуття ритму, наприклад, папуги, слони і шимпанзе, а ось у кішок і у собак, такі здібності не було виявлено. 

Прекрасне явище музики, супроводжує нас з самого дитинства, можливо і ви виявили якісь цікаві факти. А допоки ми про них згадуємо вона звучатиме далі.
0

Комментарии