хочу сюда!
 

Умница-красавица

40 лет, телец, познакомится с парнем в возрасте 35-46 лет

Алексей32

предыдущая
следующая

Ю.Тимошенко в Білій Церкві

Заради виступу Ю.Тимошенко в Білій Церкві представники «Батьківщини» перерізали провід екрану, що транслює відео з воїнами 72 ОМБр

Як стало відомо з Білоцерківського форуму «bc-city.com», випадок трапився під час приїзду Ю.Тимошенко до Білої Церкви.

«08 лютого 2019 року кандидат в президенти Ю.Тимошенко відвідала м. Біла Церква, щоб розповісти про «Новий Курс» та представити свій план і бачення реформування України. Під час самого виступу Юлії Тимошенко було навмисно перерізано провід від  лед-екран на якому щоденно транслюються відео з Героями легендарної  72 ОМБр.

Як стало відомо від місцевих жителів, екран встановлений на стіні місцевого БК «Білоцерківмаз», що фактично належить колишньому «регіоналу» , а нині  представникові  Херсонської  обласної організації ВО «Батьківщина» — Олійнику Олійнику Олександру Анатолійовичу»

Даний випадок лише ще раз свідчить про цинічність деяких кандидатів в президенти і про їх ставлення до Героїв України, які захищають нас  від російської агресії. А головне, що пост Президента України це й також пост Верховного головнокомандувачa Збройних Сил України! Невже після такого можна розраховувати на підтримку військових?» — написано в повідомленні.

72-га окрема механізована бригада імені Чорних Запорожців – починаючи з 2014 року бригада брала участь у складі сил Антитерористичної операції. Підрозділи бригади влітку 2014 року вели важкі бої на російсько-українському кордоні та здобули значну славу після визволення Маріуполя.

0

Комментарии