хочу сюда!
 

LINA

35 лет, лев, познакомится с парнем в возрасте 30-43 лет

Bourbon готується до серйозної реорганізації та продажу десятків

Французький офшорний постачальник послуг Bourbon оголосив про новий стратегічний план, який передбачає реорганізацію компанії на три окремих бізнес-одиниці і продаж понад чотирьох десятків збиткових суден, оскільки компанія планує відновити свої позиції на нафтогазовому ринку.

«У міру того, як ринковий цикл досяг нижньої межі, компанія Bourbon повинна зосередитися на операційному перевазі, коефіцієнтах використання флоту і зниження витрат більше, ніж будь-коли до цього. Проте, нам потрібно розробляти нові стратегії, тому що ринкові надлишкові потужності ведуть до зниження цін, і ми вважаємо, що умови в секторі офшорного видобутку ресурсів ніколи не стануть колишніми», – сказав в інтерв’ю Гаель Боденес, виконавчий директор Bourbon Corporation.

План, який компанія називає Bourbon in Motion, був схвалений у понеділок Радою директорів і заснований на двох пріоритетах: реорганізація діяльності Корпорації Bourbon на три окремих філії та використання «розумних» технологій, які зменьшать експлуатаційні витрати суден.

Дотичного першого пріоритету компанія повідомляє, що зможе краще обслуговувати своїх клієнтів, реорганізовивая діяльність Bourbon Corp на три окремих підрозділи: Bourbon Marine & Logistics, Bourbon Subsea Services і Bourbon Mobility. Кожному підрозділу буде призначена власна управлінська команда, включаючи генерального директора, і кожен з них зможе реалізувати свої власні стратегії, орієнтовані на прибуткове зростання.

По-друге, Bourbon повідомляє, що компанія зосередиться на об’єднанні свого флоту з 132 сучасних морських суден постачання в систему «розумного судноплавства». Система, яка буде впроваджена новим підрозділом Bourbon Marine & Logistics, буде включати інвестиції в розмірі 75 млн. євро протягом трьох років і буде зосереджена на поліпшенні операцій, що скоротить експлуатаційні витрати судна.

В результаті цього плану Bourbon Marine & Logistics планує продати 41 старе судно, які не можуть бути пов’язані зі смарт-технологіями. Згідно із заявою компанії, використання цих суден за поточною ринковою ціною призведе до збитку до 170 млн. євро на рік.

Згідно з офіційним веб-сайту компанії, в даний час Bourbon Corporation має флот з 513 суден, які працюють на офшорному нафтогазовому ринку по всьому світу.

2

Комментарии