Профиль

На_рече_На

На_рече_На

Украина, Киев

Рейтинг в разделе:

Последние статьи

чего-то сегодня вспомнилось

  • 07.03.18, 09:24
 Чего-то да сегодня вспомнилось о старо-написанном http://blog.i.ua/user/4440239/1743426/ тут буков мало и комментарии интересные 

А хрен там...

  • 28.02.18, 09:51
 - А хрен там! Мы попробовали землян научить, но увы, ваши фальшивые ценности и понятия неперевоспитуемые "ибо семя тли* в вас есть", а нам такая "тля" во Вселенной не нужна! Покоится вы будете с золотыми медальками, так что цель вашего существования достигнута! - это прозвучало как гром среди ясного неба и она проснулась. 
http://blog.i.ua/user/4440239/2209962/ - здесь начало. 
*Тля - насекомое, которое убивает то растение, на котором поселилось и ценности имеет в погибель, а не во здравие. 

Ясоніха

  • 26.02.18, 12:41
                         Розповідь тітки Віхторіхі, як передмова до фантастичного оповідання
   Жила якось дівчина і володіла вона везінням, за щоб не бралися люди, які були їй до вподоби, все в них виходило до ладу. І жив був хлопець, за щоб він не брався, нічого в нього з того не виходило. Якось, цей хлопець зустрів мудру людину, вона нагадувала жебрачку і хлопець поділився з нею хлібом, який в нього був на обід. Та сіла біля нього і запитала про його долю. Коли дізналася про його біду, то дала гарну пораду:
- Іду туди куди я скажу, та знайди там дівчину... Коли ти з нею одружишся, то пам'ятай, як би гарно в вас не йшли справи, ніколи не кажи, що то твоє, що то ти своєю працею всього досяг, кажи що то ваше з жінкою. Запам'ятай це і ніколи не забувай!
   Так і вийшло, найшов той хлопець ту дівчину і зажили вони в щасті і багатстві. Посіють вони жито, а сходи гарніші чим в інших, почнуть жати, а врожай багатший чим в сусідів. Якось рік вдався посушливий і стояли поля ледь-ледь з врожаєм. На фоні цих полів, одне поле буяло врожаєм і таке воно гарне було, ось-ось і жати вже можна буде, а біля поля стояв хлопець і милувався його красою. По дорозі їхала гарна трійка коней, а в кареті гарна панночка, зупинилася та панночка біла хлопця та й запитала: 
- А чиє ж це поле таке гарне?
   Хлопець з гордістю:
- Це моє поле, це мій врожай!
  І знялася буря, і прогриміли громи, і сяйнула блискавка, і зайнялося поле вогнем,
  Хлопець в відчаї закричав:
- Це моєї жінки поле, це моєї жінки врожай!
  Полив дощ, та й загасив полум'я, половину врожаю осталось. Глянув хлопець на панночку, а там вже не було ні трійки коней, ні панночки, тільки чиясь постать, яка йшла в небо.
   І чомусь, після цієї розповіді, сказала мені тітка: 
- Щоб бути багатою, треба спати не на соломі, а на сіні. Коли сниться солома без зерна, то до втрати, а коли сниться сіно, то до багатства. 
  До чого то було, я не знала і не запитала, а тепер би й запитала, та вже не можу, бо немає тітки на цьому світі. 
  Мораль: Якщо ви думаєте, що всього, що в вас є, досягли самі, своєю тяжкою працею, то ви помиляєтесь і той, хто вам в цьому допоміг, завжди у вас це може забрати. 
                                Уривок з фантастичного оповідання (до якого передмова)
   Багато води стекло з того часу, коли в наш край попали нащадки Ясона і Медеї, і чомусь ефект "золотого руна" успадкували не всі нащадки, а тільки дівчата Ясоніхі, і то не всі, чому так, ніхто не знав, але так було. І цікаво те, що вони про свій дар і самі не знали. Одна з них була кмітлива і почала помічати, що там, де вона часто ходила, їздила, відпочивала, перебувала багато часу, там все ладилось, будувалось, люди багатіли, врожаї родили, а біда і напасті стороною обходили. Але помічала вона і те, що хто її ображав, той втрачав, чи приходила в його сім'ю біда, або врожаї косила негода, або палило сонце, або палив вогонь те, що вони мали. І бачила вона це не тільки в віконце, а й по телевізору, хто до вподоби їй був, той мав, що хотів, але коли її відчуття скривдив, то починалися в того напасті і нещастя. В кого зразу, а в кого за рік, два чи аж п'ять. І це робила не вона, а ефект "золотого руна", а хто за цим стояв, та мабуть сам Творець, така була його гра, промисел його такий був. 

Юпитер, Юпитер, я Земля!

  • 08.02.18, 16:19
                                                                                      отрывок из фантастического рассказа
   Она так закрутилась в домашних делах, что сразу и не обратила внимание на то, что ребенок бегал и орал одну и ту же фразу:
- Земля, Земля, я Юпитер! Земля, Земля, я Юпитер. Земля, Земля, я Юпитер!...
   Ну вот, стоило ей на недели три выпасть с сети, как они не нашли другого способа общения, как сказать ей пару "ласковых" через ребенка. Она уже давно перестала задавать себе дурные вопросы типа: "Почему я?" или фразы: "Это же не реально!", "Это же полный бред!" и что-то в этом роде, так как знала, что это ничего не изменит, оно никуда не денется и ей от этого никуда не спрятаться и не деться, даже если она тупо заткнет уши и закроется в темной комнате, все равно ее найдет информация та, что важна, что никак без этого. Ну вот и теперь. Она подошла к ребенку и сказала:
- Юпитер, Юпитер, я Земля, что вы хотите?
- Вы плохие, мы вас уничтожим! - устами ребенка глаголила истина.
- Да, мы плохие, да, мы убиваем свою планету, а когда умрет планета, то умрем и мы, но это наша планета и наши внутренние дела, мы в ваши не лезем, не лезте и вы в наши!
   Ребенок внимательно посмотрел в мамины глаза и как ни в чем не бывало убежал далее гулять. Все бы ничего, но вечером по новостям она увидела запуск тяжелой ракеты-носителя к гелиоцентрической орбите вокруг Солнца. И уже хотят замахнутся на Марс и далее. Вспомнила слова покойной матери: "Если бы люди меньше пхнули свой нос в космос, дольше бы жили!"  
   - Юпитер, Юпитер, я Земля! Не уничтожайте нас, лучше научите как спасти нашу Землю! tears

Жалю!

  • 12.01.18, 12:30
                                             Оці кляті власники підприємств, зажрані, їм все мало й мало, на все ідуть, тільки                                                       б  побільше грошей нашкребти, а влада закриває очі. Віл, твоїй владі прийшов кінець!
   Йшла сьогодні з крамниці додому, а з труб така отрута, що дихати було неможливо, зовсім неможливо і я почала фантазувати собі, що я бджолина матка, яка знаходиться на квітучому полі, де почали розбризкувати ядо-хімікати для знищення комах. І вважалося мені, що понеслись мої бджілки жалити всіх, хто причетний до цього і тих, хто попався під жало. Воно ж як буває у бджил, коли загроза для існування роду, то жалять всіх, хто попадеться, без розбору, бо ця злість, вона ж передсмертна.
    Бачу, люди почали закривати обличчя хто чим міг. Добре що в мене була кофтина з великим комірцем, я підняла його, закрила рот і ніс. І тут вже я стала, в моїх фантазіях, не бджілкою, а ватажком людей в паранджі, або  в балаклавах масках, які, як бджілки, вирушили жалити винуватих в тому, що мені і моїй дитині немає чим дихати! Ось так, фантазуючи і прийшла додому, зла така, що вбити готова! 
                                                                                                           Мед е де я?

Блеф?

  • 02.12.17, 22:13
      Думаете блефую? Так давайте проверим! Жду до марта, а потом делаю турбо! smile

Гаразд. Розкажу

  • 23.11.17, 11:37
                                                                      Як мій рід було очищено вогнем
   Мабуть це було десь літом, пам'ятаю розповідь бабусі, вона пору року не назвала, а я не запитала, та логично вирахувала. Бабуся була в полі, старша дочка, років так два, зовсім маленька, осталася з моею мамою дома, а їй ще й пів року мабуть не було, а що робити, часи тоді такі були. І ось люди в полі зняли галас: "Село горить!" А горіло воно при бабусиній пам'яті, вже в третє. Всі хутко побігли в село. Коли моя бабуся дісталася своєї хати, то побачила, що на подвір'ї зібрались люди, стояв мій дідусь з старшою дочкою та інші родичи, ті що проживали з ними разом. Хатина палала так, що вже нічого не можна було зробити. Бабуся провела поглядом всіх і запитала: "А де молодша дочка?", хтось відповів: "В хаті!". Бабуся зовсім не думаючи кинулась в полум'я, вхопила дитину і вже коли була на порозі на неї впала палаюча балка, але вона встигла прикрити своїм тілом дитину, їх швидко дістали, дитина була зовсім неушкоджена, а ось бабусина спина дуже покалічилась, опіки були страшні і вона не могла стати на ноги. Бабусю положили на живіт і навіть не стали відвозити до лікарні, ось так лежачі на одинці з немовлям під боком, вона і провела пів року, її повертали з боку на бік, щоб вона могла годувати мою матусю грудьми. Молоко довго не пропадало, мабуть тому, що настав голодомор...  
   В мене була дуже гарна бабуся, про неї я можу розповісти богато і до того, як вона мені про це розповіла, я навіть не здогадувалась, що вона була колись так тяжко покалічена. 

ЕВхаристия

  • 12.11.17, 23:40
Она стояла в каком-то помещении. Увидела протянутый ей огромный кубок, он напоминал чашу для причастия. Этот кубок-потир держало множество рук. Она не видела их лиц, но слышала их мольбу, они просили ее разными молитвами и их смешанные голоса наполняли эфир, это напоминало гул пчел в улье, но смысл она уловила, смысл был созвучен Откровению от Иоанна Богослова: "И возопили они громким голосом, говоря: доколе, Владыка Святый и Истинный, не судишь и не мстишь живущим на земле за кровь нашу?" И были протянуты к ней руки, в руках она увидела, что-то на подобие нарезанных проскурок для причастия, что-то среднее между хлебом для причастия у православных и католиков, на каждом кусочке проскурки была как бы печать человека и его изображение лица, они умоляли выбрать, и мольба звучала уже по другому: "Опусти в чашу с вином гнева твоего". Ей так не хотелось этого делать, но мольба людская умолила ее и она взяла один из "хлебцов". И тут прошел шепот как шум вод многих, и она увидела изображение на кусочке проскурки и услышала что это был кто-то с очень влиятельных и очень богатых людей США и было произнесено имя его... 
   И тут она проснулась. В чем обидка? Да в том, что когда просыпаешься, не всегда помнишь имена и фамилии unsmile

Марина Цветаева

  • 09.10.17, 14:21

                                Встреча

Вечерний дым над городом возник,
Куда-то вдаль покорно шли вагоны,
Вдруг промелькнул, прозрачней анемоны,
В одном из окон полудетский лик.

На веках тень.      На веках тень. Подобием короны
Лежали кудри… Я сдержала крик:
Мне стало ясно в этот краткий миг,
Что пробуждают мёртвых наших стоны.

С той девушкой у тёмного окна
10 — Виденьем рая в сутолке вокзальной —
Не раз встречалась я в долинах сна.

Но почему была она печальной?
Чего искал прозрачный силуэт?
Быть может ей — и в небе счастья нет?..


                                       Вечная память тебе, Марина ЦветаЕва


женці прибули на велику жатву

  • 13.08.17, 03:28
Так дивно, ось чому віщі сни так відрізняються від простих? Приснився тобі сон, ти прокинувся і відразу зрозумів: "ти цей сон не забудеш ніколи, він віщий". І таки так, навіть якщо відразу у вікно подивитися, все одно не забудеш, він віщий і все тут. Ось і мені з одинадцятого на дванадцяте серпня приснився такий сон. 
                                                   Сон 
  Стою я в самій середині житнього поля. А навкруги вже достигле зерно, колоски такі налиті, гарний врожай! Ззаду, десь там на пагорбі, вкритому молодою зеленою травою, на краю поля, стоять українці. Але мені так сумно, вони якісь, як би це сказати, щоб не образити? tears Якісь затуркані, ніби під впливом пропаганди, вільні, але зневолені владою і зовсім не розуміють мене. А мені так тяжко на душі від цього, що аж плакати хочеться. Аж раптом, переді мною з'явилось два індіанця, в них я побачила знайомих до болю людей, це українці, але в реальному житті, вони мертві. Вони з любов'ю і співчуттям дивились на мене. 
- Ми допоможемо тобі,- сказали вони.
- Допоможіть, - відповіла я з полегшенням. 
  Вони щось прокричали і я побачила дуже богато індіанців зі зброєю в руках. Військо дуже швидко, надто швидко, нереально швидко, наблизилось до нас і стало по заду моїх знайомих, напроти мене. 
Я прокинулась. 
    Все написане, чиста правда, нічогішенько не придумала. 

"И вышел другой Ангел из храма и воскликнул громким голосом к сидящему на облаке: пусти серп твой и пожни, потому что пришло время жатвы, ибо жатва на земле созрела".
                                                                        Откровение Иоанна Богослова
Страницы:
1
2
3
4
5
6
8
предыдущая
следующая