Профиль

skajeniy_fisk

skajeniy_fisk

Украина, Киев

Рейтинг в разделе:

Важные заметки

Нам грошей не треба, роботу давай

Саме страшне, що маразм виходить з міністерств, а відповідати приходиться виконавцям на місцях.

Один „компетентний” працівник Міністерства фінансів вирішив проявити ініціативу і підрахувати кошти, які отримають місцеві бюджети з акцизу на пальне (це я розповідаю по-простому, щоб усі зрозуміли) та надав завдання з мінімальним строком виконання місцевим органам влади (ОДА – читай попередній пост). Місцеві органи влади, довго не роздумуючи, спустили завдання на органи фіскальної служби, які, в свою чергу повідомили місцеві органи влади, що за такий короткий період часу просто фізично нереально провести звірки та надати необхідну інформацію.

Місцеві органи влади виконали своє завдання на п’ятірку та доповіли Міністерству фінансів України, передавши інформацію фіскальної служби буква в букву.

Міністерство фінансів не заспокоїлося на досягнутому та вирішило надати завдання ДФС України. Працівники Державної фіскальної служби України (а саме департаменту аудиту штатною чисельністю біля 100 працівників в особі в.о.директора департаменту І.М.Удачіної) направляють 27.07.2017 року контроль на регіони зі строком виконання 2 робочі дні . 

Для тих, хто не зовсім зрозумів пояснюю, що за 2 робочі дні підрозділу  в складі 8 працівників потрібно написати та направити з повідомленням про вручення  240 листів з вимогою надати документи для проведення звірки (причому підстави для надання таких документів юридично обґрунтованої немає), отримати відповідь, провести звірки, згрупувати інформацію та надати її ДФСУ. І це в ідеальному варіанті. А в разі неотримання відповіді на лист провести фактичні перевірки по всіх платниках та надати відповідну інформацію. Всі ці дії повинні бути проведені протягом двох робочих днів.

Хіба тільки в мене виникають питання про компетентність працівників та керівників, які надають такі завдання? Чи я в цьому житті чогось не розумію?

На хвилиночку, 240 листів з повідомленням про вручення коштують 3940 гривень, фінансування на поштові відправлення в нашій області (мабуть не тільки в нашій ) відсутнє. Що ви мені пропонуєте, взяти свою зарплату 2500, сказати дітям „вибачте” і оплатити відправлення, які зовсім необов’язкові для виконання?   А потім за власний рахунок купити білет на автобус і вирушити кілометрів за 200 на проведення фактичної перевірки. Вам самим не соромно надавати такі завдання? Чи ви там зовсім на другій планеті живете?

І тут же після того, як наше керівництво "нагнуло всіх раком" з гаслами "завдання треба виконувати", після безсонної ночі, скандалу дома, пів пачки заспокійливих і двох пачок цигарок приходить з ДФС України лист, який відміняє наданий контроль. Виходить не в усіх областях керівники хворіють головою і готові за наказом центру навіть "висратися посеред площі" (вибачте за грубість), є виходить і такі, які захищають своїх працівників від безглуздих завдань та не бояться відстоювати свою правоту.

Проте, питання компетентності керівників вищої структури влади так і залишається відкритим.

. #Кабмін #Міінфін #Адміністрація_Перезидента #Верховна_Рада


Ода ОДА

Ода – це „песнь во славу”, а ОДА – це обласна державна адміністрація, зовсім непотрібна структура виконавчої влади. Або, може і потрібна, та лише відсотків на 30. Скажу точно, що департамент фінансів та департамент економіки, з якими ми співпрацюємо, точно непотрібні структури, які абсолютно нічого не вирішують, а виконують функції збирачів інформації. Саме цікаво, що працівники цих департаментів, праця яких оплачується за бюджетний кошт, в більшості свій зовсім нічого не розуміють ні в фінансах, ні в економіці. Виникає питання навіщо по всій Україні утримувати армію посадовців зовсім некомпетентних і ні за що не відповідаючих, т.я. одну цифру вони беруть у податковій, іншу у статистиці або в пенсійному фонді і передають далі по драбині нічого не роблячих підрозділів, поки ця цифра дійде до кінцевого отримувача вона  зовсім втратить свою інформативність. Це по типу того, як працює „сарафанне радіо” тільки в державному масштабі.

 

 #Кабмін #Міінфін #Адміністрація_Перезидента #Верховна_Рада

ДФС. Боротьба з корупцією.

Яка боротьба? Так, робота над показниками. З якою корупцією може боротися працівник відділу внутрішньої безпеки, якщо у нього зарплата 5000 гривень? Насмішили? Та ні, так воно і є, тому тут про боротьбу не може іти і мови. Всі хочуть їсти, пити і гарно жити, їздити на відпочинок та ще й на гарній машині, тому все в органах фіскальної служби продається, навіть працівники підрозділів внутрішньої безпеки. А показники для Києва вони роблять підставляючи незгодних, або тих, хто на даний час заважає. Так, зберуться у кабінеті начальника всі заступники та й вирішують хто на даний час їм заважає. Коли визначаться з кандидатурою, тоді шукають особу, яка згодиться на проведення операції „підстави”, а далі справа техніки. І всі задоволені, Києву є показники, можна займатися своїми справами.

В нашій області, так зовсім круто безпека влаштувалась. Видали внутрішній лист про те, що їх начальник буде підписувати всі документи в певні часи дня. І його не хвилює, що підрозділи аудиту працюють в режимі „встав і пішов”, його просто немає на робочому місці. Хоча з другого боку, що отримав, те і відпрацював.

 #Кабмін #Міінфін #Адміністрація_Перезидента #Верховна_Рада

 

Пенсійна реформа


Коли я по телевізору бачу рекламу Уряду про пенсійну реформу, мене просто „вкриває” хвиля обурення стосовно повної економічної необґрунтованості даної реформи. Я, як працівник фіскальної служби з 20-ти річним стажем роботи не розумію, які економічні підстави підвищення пенсії є в країні, яка не підвищує заробітну плату навіть працівникам органів державної служби. Своїми популістськими гаслами наш уряд заганяє країну у борговий зашморг все глибше і глибше. За ці борги будуть розраховуватись навіть наші онуки.

Якщо взяти мою середню заробітну плату з урахування стажу роботи 4 500 гривень на руки та десь приблизно 5 700 нарахованих (і це у працівника обласного апарату фіскальної служби), то як я своїми 3-х відсотковими внесками в Пенсійний фонд країни можу забезпечити пенсію навіть в розмірі 3 000 гривень.

Давайте порахуємо скільки державних службовців має працювати щоб забезпечити одного пенсіонера на 3000 гривень: 5700*3%=171 гривня в середньому в місяць відрахування в Пенсійний фонд в моєму випадку, нехай в середньому буде 200 гривень, а тепер 3000 гривень пенсії розділим на 200 гривень і отримаємо, що 15 державних службовців забезпечують пенсію одному пенсіонеру в 3000 гривень.

Про яку пенсійну реформу іде мова? Так це ми ще забули, що є категорії працівників органів прокуратури, національної поліції, служби безпеки, депутати, які звільнені від сплати пенсійних внесків із заробітної плати, але коли приходить час виходити на пенсію, то я навіть не хочу озвучувати суми пенсій, які вони отримують. Тому для наповнення Пенсійного фонду у нас в країні повинно бути пенсіонерів раз у 30 менше ніж працюючих осіб, причому тих, хто сплачують. А воно так?

Із всього написаного виходить, що наповнення до Пенсійного фонду забезпечують державні службовці, працівники бюджетної сфери, державних підприємств, органів виконавчої влади та працівники бізнесу, причому останні з розрахунку мінімальної заробітної плати 3200 гривень. І саме образливе, що при виході на пенсію якраз ці категорії і отримають її по мінімальному розрахунку. Ось і вся реформа.

Судячи з реклами у нас 5600000 пенсіонерів отримають підвищення, тоді повинно бути близько 170 000000 працюючих. Мені смішно з такої арифметики. І я не думаю, що працівники Пенсійного фонду не вміють рахувати, тоді звідкіля реформа? На вимоги МВФ? Ви ж ці гроші пустите на проїдання та розкрадання


 #Кабмін #Міінфін #Адміністрація_Перезидента #Верховна_Рада

Так про що ми говоримо? ЩО ВИ РЕКЛАМУЄТЕ? 

Skajeniy@fiskal

  • 30.07.17, 09:16

„Чому я скажений? Тому що фіскал, тому що за державу прикро….”


 „Дивлюсь я на небо, тай думку гадаю..”, а я дивлюсь на б@ядство, яке робиться в країні, та й думку гадаю: „Коли воно вже закінчиться і людям стане жити краще? Коли наші керівники вже понажираються та згадають про людей за рахунок яких вони зараз жирують. Коли вони зрозуміють, що життя не вічне і що з собою нажите ще ніхто не забрав? Коли #Мінфін #Кабмін #Адмінстрація_Президента #Верховна_Рада  вони почнуть турбуватися про свої душі, а не гаманці?”