хочу сюда!
 

Натта

43 года, дева, познакомится с парнем в возрасте 41-49 лет

Створюємо власний добробут – 8

Вітання! Радію нашій новій зустрічі!

Ми з Вами поставили собі привабливу мету і кожного дня робимо необхідні кроки для її досягнення. Новий рік – новий рівень добробуту.

Поступово починають вимальовуватися складові добробуту. Знаходяться речі, які вимагають зміни. З кожним днем все менше причин скаржитися на ситуацію – ми починаємо розуміти, як саме допомогли їй створитися такою, якою вона є. Це ще тільки проблиски розуміння, але і їх достатньо, щоб усвідомити, що ми можемо впливати на стан своїх справ.

Вчора ми з Вами робили на перший погляд просту практику. І написали свої враження про гроші. Продовжимо роботу з ними.

Практика 1. Перегляньте написаний список. Спробуйте побачити його з боку, немов його писала інша людина. Ми з подивом помічаємо, що він не зовсім про гроші. У ньому розкривається людина, яка його написала. Такою як є. Зі своїми побоюваннями і мріями, переконаннями і цінностями. Відкриваються особливості її відносин зі світом. Стають очевидними проблемні місця і що саме вимагає змін.

Практика 2. Задайте питання “Що таке гроші?” людям, які вас цікавлять. І давно знайомі Вам люди починають відкриватися з зовсім іншого боку. Як я вже писала, гроші немов дзеркальця – в них відображаємося ми. У всій своїй багатогранності, такими як є. (Гроші: магія в кишені) Зрозуміло, що допит з пристрастю саморозкриттю мало сприяє)

Коли ми починаємо заново знайомитися з грошима, стає ясно, що ми про них не так вже й багато знали. Ми щодня тримаємо їх в руках, віддаємо і приймаємо. Обмінюємо на товари і послуги. Але лише тільки коли фінансове становище міцно припирає нас до стінки, починаємо задавати собі питання. “Що ж таке ці гроші?” і “Чому у мене їх рівно стільки, скільки є в даний момент?”

Сьогодні ми з Вами підійдемо впритул до нової теми для розмови. І для цього зробимо наступну практику.

Практика 3. Сідаємо зручно і закриваємо очі. Якийсь час приділяємо диханню – вирівнюємо його, робимо більш глибоким. Давайте подумаємо про своє дитинство. У пам’яті починає спливати, що батьки говорять про гроші. Відзначте своє враження, скільки їх в сім’ї? Які це викликає почуття у Вас?

Тепер згадується момент, як тато чи мама дали Вам гроші. Скільки у Вас в руці? Що відчуваєте, тримаючи гроші в руках?

Потім фокусуємося на моменті, коли хотіли щось купити і просили грошей у батьків. Вони дають/не дають? Купують/не купують? Які почуття у Вас викликають ці спогади? Образу? Страх? Почуття провини? Радість?

А ось ситуація, коли Ви витратили гроші без дозволу або втратили. Які почуття з’являються в душі?

Відкриваємо очі і записуємо все побачене і відчуте в блокнот. У цих спогадах нові шматочки пазлу, який нам належить скласти)

Ну, щоденні практики Ви і так виконуєте) Молодці! Адже для нашої роботи потрібно багато енергії і ми вже навчилися нею наповнюватися.

Дякую за Вашу увагу! Захоплюючого самопізнання!

© Катерина Когут, 2016

http://behappy.pp.ua/stvoryuyemo-vlasniy-dobrobut-8/

0

Комментарии