Зима, зима...(флешмоп)


Зима, зима, коли ти прийдеш? Да, я понімаю, год не такий, але ми хочемо снігу! Прийди, пж!prey

Жуки.

Жив жук, жучиха. Жили жученята жуків. Жили жуки живчиками.

Святкуємо мій день народження на I.UA!

  • 04.09.17, 09:51
Сьогодні незвичайний день. Цього числа я народилась на I.UA. Вітаємо мене з Днем народження на I.UA!bokaliПривіт, осінь!

http://blog.i.ua/community/2311/2034137/ *

* --- Ця замітка перемогла в конкурсі Привіт, осінь!

Привіт, осінь! --- результати.

Пані та панове!spasiboГолосування закінчилось! Переможця визначено. Нагадую місце на перемогу тільки одне, а учасників троє. І переможцем стає --- Голубка! Вітаємо!ura applause bokaliПривіт, осінь!privet

Привіт, осінь! --- голосування.

Пані та панове!spasiboНастав час голосування. Учасників у нас 3. Голосувати будуть всі (якщо вам не наплювати). Голосування буде з 30 до 31 серпня. Місце на перемогу буде тільки одне (тому, що в конкурсі мало учасників). Нагадаємо учасників конкурсу:
Голосуйте швидко!smile Бувайте!poka


8%, 3 голоса

35%, 13 голосов

57%, 21 голос
Авторизируйтесь, чтобы проголосовать.

Новий конкурс!

Пані та панове!spasiboСкоро осінь, тому відкривається новий конкурс --- Привіт, осінь!privet Для цього мені потрібні ваші замітки з міткою "осінь". Скидайте в коментарях ссилки на створену замітку. Вони приймаються з 26 до 29 серпня, голосування --- з 30 до 31 серпня, а результати --- 1 вересня. Замітки-переможці будуть добавлені в мою замітку, котра буде створена після результатів.smile Скоро осінь, тому спішіть! Бувайте!poka

Учасники:

Про мрії. (Конкурс)

Конкурс там: http://blog.i.ua/user/518748/2028913/

Отож:
О, мрії. Так тримати, мрії! Всі мають свої мрії і навіть діти. Мрії --- це чудово! Мрії --- це прекрасно! Мрії і безкінечні, і з кінцем. Мрії і збуваються, і не збуваються. Мрії бувають і великі, і маленькі. Мрії бувають і звичайні, і незвичайні. Ех, мрії, мрії... Всі мають свої різні мрії. Ось такі ці мрії.


Страницы:
1
2
3
4
5
6
7
8
12
предыдущая
следующая