Профіль

Raywin

Raywin

Україна, Кременчук

Рейтинг в розділі:

Герои войны и денег (Онлайн Браузерка)

Онлайн гра "Герои войны и денег" побачила світ першого березня 2007 року. Проект був створений групою людей, захоплених казковими пригодами, та світом фентезі. Із самого початку проект позіціювався під гаслом «від гравців, для гравців». Можна сказати з упевненість, що в тій, чи іншій мірі авторам це таки вдалося. Створивши безкоштовну гру, яка не потребує від вас регулярного онлайну та значних затрат часу, і дозволяє комфортно грати на усіх етапах перебування у цьому казковому світі. Натиснувши клавішу реєстрації вашому вибору предстане вісім різних фракцій, знайомих по героям 5 та 3 серій. Вибирайте сміливо, і головне ту, котра вам імпонує, досягти перемог можна граючи за будь-яку із них. Та якщо ви помилились при реєстрації – не біда. Фракцію можна завжди змінити перебуваючи вже у грі(змінювати фракцію можна один раз на 24 години без інших обмежень). Потрапивши на територію Імперії(на її просторах ви і будете вершити свої подвиги) не засмучуйтесь, якщо вам вона здасться маленькою, перше враження оманливе. До того ж, ви б здивувались, аби побачили, якою маленькою вона була колись.Тепер вас познайомлять з двома основними складовими гри: боями, та економікою.

У грі є чотири типи боїв між реальними гравцями(PvP):

-Дуелі

                                       

-Групові бої(формату 3на3 чи 2на2 серед гравців рівних по бойовому рівню)

-Змішані бої(ті ж самі групові, але чисельність сторін та рівні противників різні)

-КСЗС на 6 та 4 гравців(кожен сам за себе – тип бою, де можна перевірити не тільки свої тактичні але й стратегічні навики у створенні тимчасових союзів, зіткненні своїх ворогів між собою, просто випробувати удачу )

                                     

             Швидше реєструйся, та поринь у казковий світ героїв.

Хто тут повелитель інформації? (Бойовий гопак)

  • 14.05.09, 14:44
о  за Створюю цю темку перебуваючи в стані здивування.parik

Доки поблизу мене ще не відкрили школи Бойового Гопака хотів почати вивчати це мистецтво за книжкою Володимира Пилата " Бойовий Гопак. Вимоги на рівень майстерності "Жовтяк" ". Зіштовхнувся з такою проблемою,що в моєму русофобному місті її не купити. Не здивувався тому почав пошук серед інтернет магазинів, і ніде не зміг знайти.look Лише в одному яомусь знайшов книгу Пилата "Бойовий гопак", але і тієї не було на складі. Спробував зареєструватись на форумі Міжнродної федерації Бойового Гопака, сподіваючись спитати там де можна придбати, але після заповнення форми дізнався що мою заявку  на реєстрацію розглянуть, а про рішення повідомлять на електронну пошту. Це було близько тижня тому і вдповіді немає, а ні запитань як для співбесіди. На сайті київської федерації Бойового Гопаку користуючись формою зворотнього зв'язку запитав Де в Києві можна придбати книгу? І відповідь і досі чекаю... Що це за закрите від Українців Українське товариство?? wakeup  
Попросив свого друга, що проживає у  Києві подивитись на книжковому ринку, але він і там її не знайшов. Якщо хтось знає де можна придбати книгу " Бойовий Гопак. Вимоги на рівень майстерності "Жовтяк" " - відпишіться ту, або напишіть на мою пошту.  ([email protected])