Моя вчителька найрозумніша.

  • 31.08.17, 20:24

Коли, в радянські часи московської окупації, вчителька з Української мови та літератури побачила у в моїй роботі фразу:
- ідіот був написаний не Толстим а Достоєвським!
вона тут же заборонила мені вивчати розділ "склонение фамилий" пояснивши своє дійство так:
- письмова форма прізвища, в Україні, не склоняється а по тому пиши так як товариша твого у свідотстві про народження назвали.
Ця дивна історія не нова - той, хто шукає собі славу, нахиливши чуже прізвище на свій розсуд, сам опиняється в раю чужому...

Вставай, українець, москвічь вже годину не спить

та пропонує Українцям перевести свій годинник на дві години вперед. 

не за горами

  • 01.08.16, 08:42
Яким має бути Український парламент завтра? Без бійок та примусово-добровільного голодування окремих видів депутатів під трибуною, без притягнення до відповідальності, щоб вони та їх родичі мали вільно (як громадяни вільної країни) своєчасно втекти на чужину та переховуватися там як біженці від злочинних законів, що були затверджені не розумом з депутатським мандатом а діяльністю неслухняних рук. 
Де ж та справедливість - взяла чужі речі рука а страждатиме за цей проступок у в'язниці має все тіло?
У майбутньому, всі життєві провини людини будуть вирішувати хірурги, де за крадіжку ампутація руки, зберігання та відбудова її дієздатності (після лікування постраждалого) стане звичним явищем. За те що втікав та переховувався від правосуддя - ампутація ноги, якщо довго не приходив на виклик суду то обидві ноги мають покинути тіло. 
Що до виборів - чи мають Українці право віддати свій голос за вподобаного депутата в іншому окрузі (наприклад - з північного переїхати до центрального або до західного чи східного округу і там проголосувати)? 
До 2016 року громадяни голосували за свого обранця лише для того щоб не було цього злочинця у їхньому місці "хай краще в Києві сидить" - думала людина беручі на себе весь тягар відповідальності свого обранця. 
Не важко вивчити п'ять парламентарів з південного, північного, західного, східного та центрального округів за тиждень-другий. 
Чи має призначати місцева рада помічника до вручення почесного мандату народному обранцю? 
Важке питання, навіть - непосильне, буде стояти перед Верховною Радою у разі зникнення Кубані та появою на мапі світу нової держави - Кубаньцка Україна. Ми сподіваємось що наш президент не піде просити гроші у якогось там МВФ а витягне їх зі свого обшору" і поділиться своїми трудовими доходами з гетьманом нової країни.

Украина не капиталистическая страна

  • 21.06.16, 16:12
Майже все населення України (крім тих хто знає - за неякісні послуги можна притягати до відповідальності), впродовж довгих років, сплачує борги за комунальні та інші нав'язані послуги. Звісно, державі це на руку бо можна створити додаткові рабочі місця: збирачі данини, голова збирачів данини, бухгалтера і, навіть, двірника збирачів данини. 
За совковими стандардами це рай. 
Як би населення житлового будинку мало вибір між сплатою на перед за опалення або придбання свого опалення то, можливо, деякі руки працівників збірки, доставки і встановлення терморегуляторів у вашій хаті озолотилися... 
А за неякісну послугу мають страждати всі але тільки за наші гроші.