хочу сюда!
 

Лида

47 лет, водолей, познакомится с парнем в возрасте 45-57 лет

Опішня зачарувала моє серце

У 2004 році мені довелося приїздити в справах до Опішні і там випадково відвідав Державну спеціалізовану художню школу-інтернат І-ІІІ ступенів «Колегіум мистецтв у Опішні». Вчителі, учні разом зі своїм директором Людмилою Миколаївною Овчаренко зачарували моє серце, ми здружилися і стали вірними друзями. Я вдячний можливості у свій час захищати інтереси Колегіуму в Кабінеті Міністрів України, Верховній Раді України, брати участь в організації виставок у Києві в Кабміні, ВР, Українському фонді культури, який очолював Борис Ілліч Олійник, став одним з організаторів і учасників Міжнародних молодіжних гончарських фестивалів. Багато подій відбулося в нашому житті. Сьогодні я пишаюсь здобутками і успіхами колективу і учнів Колегіуму, горджусь нашою дружбою.

Дорогі мої друзі: учні, вчителі, технічний персонал

«Колегіуму мистецтв у Опішні»!

Щиросердно вітаю Вас із славним 20-річним ювілеєм Колегіуму мистецтв у Опішні. До цієї знаменної дати навчальний заклад йшов довгою дорогою наполегливої праці досвідчених, творчих, талановитих викладачів, завдяки яким зі стін Колегіуму вийшли сотні талановитих випускників, які, без сумніву, стали духовно багатими людьми і понесли у світ, посіяні тут в їх душі, зерна любові до всього рідного.

Бажаю Вам невпинного руху вперед, успішного здійснення всіх планів та задумів. А підґрунтям щасливого життя та плідної творчої діяльності хай буде міцне здоров’я, серце, сповнене любові та добра, натхнена думка й щирі почуття. Щоб життя було світлим і радісним, як цей святковий день, а дружні привітання додали життєвої наснаги в скарбничку Вашої душі. Нехай людська шана буде подякою Вам за плідну працю, чуйність, уміння творити добро.

З повагою Ваш давній друг Микола Степаненко.


 0

Комментарии