хочу сюда!
 

Елена

36 лет, лев, познакомится с парнем в возрасте 35-45 лет

Правоохоронці знайомили дітей із журналістською справою


Не лише на телебаченні і не лише дорослі можуть створювати відео-сюжети. Прикарпатські правоохоронці на прикладі власної прес-служби ознайомили учасників новоствореної громадської організації «Юний міліціонер Прикарпаття» із роботою в журналістиці. В ролі справжнісіньких операторів спробували себе учні Черніївської школи.

Працівники сектору зв’язків з громадськістю УМВС України в Івано-Франківській області завітали до Черніїва, де в загальноосвітньому закладі саме знаходиться осередок «юних міліціонерів». Дітей ознайомили зі знімальною технікою та дали можливість випробувати її в дії.

Учасники організації мали змогу відчути себе в ролі відео-операторів та фотографів. Зізнаються, цей досвід виявився надзвичайно цікавим для них. Проведені заходи отримали позитивні відгуки не лише дітей, задоволеними залишилися також педагоги школи.

Заступник директора школи з виховної роботи Олена Слободян, відзначила, що завдяки отриманим знанням, діти зможуть знімати аматорські сюжети про свою школу та різні виховні заходи, а також готувати тематичні стінгазети на правові теми. Відтепер, це стане невід’ємною частиною учнівського самоврядування та дозволить дітям займатися цікавим та розвиваючим для них заняттям.
0

Комментарии

Гость: Дед Кондратий

111.04.13, 11:50

Вирно.Брасай учьобу.Иды в палисмены!