хочу сюда!
 

Natalia

39 лет, близнецы, познакомится с парнем в возрасте 30-45 лет

voko06

предыдущая
следующая

Свято в преддень Дня Перемоги (з блогу інвалідів

blindukrain.blogspot.com - світ очима інвалідів

Ще з радянських часів збереглася на підприємстві Віницький УТОС  традиція відмічати величні дати. Ось і 7-го траавня у актовій залі підприємства виступав колектив художньої самодіяльності. Концерт вийшов просто супер. Хоч зал був заповнений лише на тритину, атмосфера була святкова й піднесена. Перед самим концертом виголошували промови деректор та його замісник. Для мене це просто формальність. Директор взагаліналякав публіку відсутністю художньої самодіяльності й тим, що концерту, на жаль, не буде. Та потім, коли люди почали вставати, попросив послухати всетаки концерт. Цей момент був якимось непорозумінням, але це честі керівництву не додає.
            Сольні вокальні номери, дуети, художнє читання, виступ з літературною композицією учнів Вечірньої спеціальноі школи для сліпих та слабозорих при УТОСі, гра на саксофоні мого сина, виступ жіночого ансамблю радували глядачів щирісю та майстерністю виконання.
            Художній керівник вибила в профкомі заводу кошти для фуршету, а діткам подякували, подарувавши їм гарні шоколадки. Свято вийшло на славу. Виступаючи на концерті й сидячипоряд з подругами за столом, я в черговий раз переконалася, що «Не хлібом єдиним». За радянських часів той, хто брав участь у художній самодіяльності мав певні привілеї. Нині таких переваг нікому не надають, а навпаки, всіма способами намагаються показати, що це пережитки з минулого. Мій син радів з того, що така гарна сцена, гарний зал, та він не знає, який холод у залі взимку. Виступи зимою не можливі. Після танення снігу чи злив дах протікає і вода капає на апаратуру, сцену. Директор клубу підставляє відра, намагається вберегти апаратуру.
 Я розумію, що у скрутні часи не до співу, але саме пісня й гумор рятували й рятують від розпачу. Наше суспільство дуже хворе, коли люди могли обрати керівником держави злочинця, а грамотних і духовних людей зневажають.


1

Комментарии