Друзям.

  • 28.07.14, 23:12
Колоради та колорадочки, я здаюсь. Відсотків 90 моїх нотаток видаляється адмінами, хоча я нічого не порушую. На мої запитання адміни відповідають, що не хочуть пояснювати причини цензури.
Подальше перебування на цьому сайті вважаю неефективною витратою часу та зусиль. У адмінів все одно прав та можливостей більше. Переходжу на ВК та фейсбук. В неділю займусь збереженням своїх віршів на комп'ютер, після чого видалю акаунт. Якщо комусь з вас я потрібен, дайте знати. Я розповім вам як мене знайти в соцмережах.
Дякую за підтримку! Всіх вас люблю, ціную, поважаю.

Бородатий анекдот

  • 26.07.14, 23:27
Позаминулого року ми висадили гектар картоплі, але її з'їли колоради. Минулого року ми висадили 3 гектари картоплі, але й її з'їли колоради. Цього року ми висадимо 100 гектарів картоплі. І хай ці колоради вдавляться.

Присвячується батальйонам "Дніпро", "Айдар" та "Азов", ліквідованим в марній спробі розблокувати 79 бригаду в "південному котлі".

PS Раділи, коли підгорів "майский шашлык" в Одесі? Насолоджуйтесь липневим барбекю на Донбасі.

Одна з цілей АТО.

  • 23.07.14, 00:51
Пам'ятаєте хто такий Лозинський Віктор Олександрович? Був такий персонаж в українській політиці. Спочатку був у Партії Регіонів, потім по спискам БЮТ пройшов у ВРУ.

Закінчилась політична кар'єра Лозинського в ту саму мить, коли він розстріляв Валерія Олійника, селянина з Кіровоградської області. Цікаво, що Володимир Пилипенко тоді просив дати Лозинському винагороду за вбивство "злочинця". Що, не знаєте хто такий Пилипенко? Це така тушка, яка пройшла у ВРУ по спискам БЮТ, а потім перейшла до Партії Регіонів. До речі, батько цього персонажа - депутат львівської облради від ВО "Свобода".

Так от, коли вся увага суспільства була прикута до колорадів-терористів-сепаратистів-ватників-москалів-чеченців, Лозинського випустили, і всім все було пофіг. Хоча ні, не всім. Знайшлись небайдужі люди, які звернули увагу на звільнення маніяка. Яценюку навіть заднім числом довелось щось там потявкати про неправомірність такого рішення суду. Аваков, в свою чергу, заявив про повторне затримання Лозинського... на своїй сторінці в Фейсбук. І тут уже справді ніхто крім мене не задумався чому інформацію про звільнення вбивці можна знайти в цілком офіційному джерелі під назвою "Єдиний державний реєстр судових рішень", а про його повторне затримання - лише на сторінці Авакова в Фейсбук та в УНІАН Коломойського.

Так де ж Лозинський? А ніхто не знає.

Де Пилипенко? Все ще у ВРУ.

Все ще ненавидите дончан? Хочете проявити свій патріотизм участю в АТО проти Донбасу? І вам не цікаво скількох ще маніяків звільняє гоп-компанія Порошенка? Ви не хочете спрямувати свою агресію на Вознюка, який випускає злочинців, на Пилипенка, який цих злочинців хвалить, на Яценюка з Аваковим, які своїми криками лише присипляють нашу увагу, на Порошенка, який для відволікання від всіх темних справ підтримує ідеальну постановку на Донбасі?

Українці, озирніться - вас дурять! Вся ця кривава бійня на Донбасі - лише спектакль. І поки ви його дивитесь, у нас ростуть ціни, випускаються злочинці, приватизується і реприватизується бізнес.

CNN навіть не здогадується що їм приписують наші ЗМІ

  • 17.07.14, 22:14
Наштовхнувся тут на ресурс з цікавими "шедеврами".

"Терорист Гіркін (Стрєлков) фактично підтвердив, що його бойовики збили малайзійської Боїнг 777"
А далі йде посилання на слова Стрєлкова про збитий АН-26. Що, АН-26 і Боїнг-777 - одне й те саме?

"Супутники Пентагону зафіксували пуск ракети в Боїнг-777 з території Росії - CNN"
Що ж, шукаю що там CNN пише... А CNN пише, що з такої висоти збити не могли, та й зв'язок з літаком зник ще в Кременчузі, та й взагалі, у тієї компанії літаки іноді падають:

Мотиваційна колискова для жінок

  • 02.07.14, 20:50
Минає все - і дні, і ночі.
Минає сум, журба та сльози.
Заплющ свої чудові очі,
засни, забудь життєві грози.

Прокинься завтра на світанку,
всміхнись до Сонця золотого.
Воно ж тебе чекає зранку,
щоб дати щастя неземного.

Радій життю - воно прекрасне.
Хай кожен день добро приносить,
а все погане - швидко згасне.
Страждала вже - і з тебе досить!

Стирено. Взяло за душу.

  • 18.06.14, 21:39
Спит маленький «сепаратист»,
под щёчку положив ладошку,
а в небе — шум, и гам, и свист.
И это всё - не понарошку.
Он спит, но сон взрывает страх.
Так гладь реки взрывает камень.
Всё в этом детском сне — не так.
И он теснее жмётся к маме.
Откуда знать ему, что он
давно записан в «террористы»,
что вычислен и осуждён
на страх и на возможный выстрел,
что прав лишён и должен он
жить в тёмном и сыром подвале?
И не волнуется ООН.
Идёт игра, а он забанен.
Спит маленький «сепаратист»,
под щёчку положив ладошку,
а в небе — шум, и гром, и свист.
И это всё - не понарошку…

Просто крик душі. Не звертайте увагу.

  • 02.06.14, 20:57
Ще півроку тому я пишався тим, що я - українець. Але останнім часом мені вже складно бути патріотом. Зараз з усіх щілин повилізала якась нечисть і ганьбить мою національну символіку. От дивлюсь на жовто-блакитні стрічки та прапори і думаю: "А де були всі ці патріоти тоді, коли Україну можна було врятувати від розколу?". Потім придивляюсь і розумію, що то не патріоти, а просто зомбі. Вони не почали робити нічого корисного для України, а лиш носяться з символікою, продовжуючи красти, давати хабарі, смітити, руйнувати... А серед молоді ситуація ще гірша. Під жовто-блакитним стягом кричать усіляку ксенофобську дурню та стрибають як блохи. Були навіть спроби провести "марш величі духу СС" в українських вишиванках...

Мені стало неприємно бачити рідний прапор. Хоча він-то тут при чому? Хіба ж винні наші предки, що їх прапор так зганьбили сучасні фанатики? Мене дратують вишиванки. Але це культура мого народу. Ці вишиванки довгими ночами виготовляли справжні героїні України. Вони протягом століть допомагали українцям жити в єдності одне з одним. Хіба я маю право відвертатись від вишиванок тільки тому, що в них зараз ходять нео-нацисти? Мені соромно говорити українською. Але якою, якщо не нашою солов'їною? 

Я примушую себе і далі любити все українське, але з кожною новою виходкою неонацистів мені це дається все складніше. З кожним їх криком "Слава Україні! Героям слава!" (фраза передрана з кричалок гітлерюгенд), з кожним новим символом нацизму на стінах та парканах рідного міста, з кожним загиблим на Донбасі в моїй душі залишається все менше любові до рідної культури.

Я не хочу бути космополітом без роду-племені. Я хочу бути українцем. Хочу пишатись своєю країною, її співучою мовою та запашним хлібом, її безкрайніми степами та крутими скелями, її піснями та добротою її народу. Дозвольте мені це. Припиніть відправляти своїх синів, братів та чоловіків на братовбивчу війну. Припиніть ненавидіти тих, хто на Донбасі повстав проти диктатури. Припиніть кричати кричалки, походження та зміст яких не розумієте. Припиніть ненавидіти.

Благаю, зупиніться!

Найчесніші новини.

  • 01.06.14, 23:41
Колись російські ЗМІ були еталоном брехливості, але українські журналюги переплюнули своїх східних колег.
Страницы:
1
2
3
4
5
6
7
8
23
предыдущая
следующая