Як КГБ СССР презервативами боровся з Незалежністю України

З цими фактами зіткнувся впереше. Хоча памятаю, як в 91-му на Миколаївщині палали скирди соломи. І звинувачували в усьому "бандерівців". http://www.museum-ukraine.org.ua/index.php?go=News&in=view&id=6387
Як КГБ СССР презервативами боровся з Незалежністю України Ця історія - класика жанру. Що писати, що читати без сміху неможливо. Але, це вже визнаний історичний факт, який колись детально опишуть дослідники виникнення Незалежності України. Тоді, влітку 1991 року, безпосереднім учасникам тих подій було абсолютно не смішно. Більше того, двадцять перевірених офіцерів центрального апарату КДБ СРСР, реально ризикували життям, без зброї, лише з липовими документами та пачками дефіцитних тоді презервативів, проводячи масштабну диверсійну операцію в Східних та Центральних областях УРСР. Були дивні пожежі збіжжя в Україні у 1991 році. Тоді хтось з визначних аналітиків московського КДБ, згадав сталінські розробки сексуальних коктейлів Молотова.

Рецепт надзвичайно простий і дієвий. Береться звичайна скляна пляшка. Заливається бензином. Додається трохи хімії, яку легко можна придбати легально. Потім це закривається звичайним латексним виробом, який добре знаний всіма, хто вже займається сексом… Потім ще один виріб – а між ними певна хімічна речовина, доступна всім. Чим більше прокладок, тим довше бензинова суміш їх роз’їдає. Коли пробивається повітря – мікровибух, самозапалення… І ніяких слідів…

А тоді в Центральній і Східній Україні підробляло чимало галичан. Їх і вирішили зробити крайніми, натравивши на національно свідомих західників східняків, спровокувавши безлад.

Сформували супертаємну спецгрупу, членами якої стали гебешні спецназівці з України і Кавказу. Під різним прикриттям вони проїхалися кількома центральними та східними областями України. Зробили закладки.

Пам’ятаєте, тоді незбагненно запалали скирди…

Вже напівнезалежні українські менти і кагебісти впали у ступор! До скирд приставили потужну охорону з особливо перевірених активістів. Бувало, і по 10 чоловік стерегли. І що ви думаєте! Навіть під охороною збіжжя буквально вибухало! Ніяких слідів вибухівки тодішні експертизи не знаходили…

Такою оригінальною диверсійною операцією опікувався особисто генерал В.Крючков. Страшенно боялися зради і гласності. Членів групи підбирали індивідуально у різних підрозділах, розбили на трійки. Кілька днів посилено тренували. Інструктори підкреслювали, що операція проводиться фактично на ворожій території, тому категорично заборонялося розкриватися, звертатися за допомогою у форс-мажорних обставинах до місцевих структур КДБ УРСР!

Кожний диверсант отримав значну суму рядянських карбованців, вивчив детальний маршрут двома-трьома областями України.

Рекомендувалося придбати або викрасти десь у селі мотоцикл чи мопед, які не мали державних номерів, каністру з бензином. У визначені дні у конкретному районі, слід було зробити кілька закладок пляшок з бензином, закритих презервативами і переміститися у сусідню область, де все повторити.

Після виконання завдання, мотоцикли та мопеди втопили. Різними шляхами, у тому числі в товарняках та "попутками", диверсанти залишили УРСР та прибули до Москви. За кілька днів почали спалахувати скирди... Хоча, це вже не допомогло.

Існує легенда, що планувався якийсь масштабний теракт на Київській ГЕС під Вишгородом, замаскований під техногенну аварію. Хотіли затопити низинні райони Києва, спровокувати паніку, ввести надзвичайний стан. В останній момент від тих диких планів відмовилися, зрозумівши, що якщо щось піде не так, маса води Київського моря, знесе не лише Київ, а й дамби гідростанцій всього каскаду Дніпровських ГЕС, спричинивши катастрофу планетарного масштабу! Згадайте, які небезпечні хімічні заводи, склади, АЕС розміщені поруч з Дніпром... І якої висоти може бути хвиля...

Розглядали в Москві диверсію на каналі "Дніпро-Крим". Саме ті наробки використовували Л.Кравчук і Є.Марчук за кілька місяців, аби утримати Крим у складі України...

Лише зараз крихти правди про ті події почали просочуватися у пресу.

Дивує аморфність істориків та журналістів! Адже, більшість учасників тих подій живі і радо поділяться деталями! У 1991 році відбулося скільки сенсацій! Процеси планетарного рівня!

Справа в тому, що найбільше ідіотів, навчених вбивати і натасканих на організацію хаоса, сконцентровано саме в армії, міліції, спецслужбах. Це люди з вивернутою свідомістю, для яких якась абстрактна політична чи кар`єрна доцільність важливіша життя співгромадян, громадської стабільності. Слуги пекла. Саме тому їх категорично не можна допускати до влади, а вся їх "діяльність" повинна жорстко контролюватися суспільством.

Інакше - ріки крові заради якихось ідей, які ті довбоящери навіть не спроможні сформулювати...

Віктор Тригуб, редактор журналу "Музеї України"

Новорічне звернення до народу на ТВі.

Те що  в дісності мав  сказати Овощ.

З НОВИМ РОКОМ 2012!

Альтернативне привітання з Новим Роком! У кадрі мистецьке об'єднання "Остання Барикада" разом з друзями!

Ті,хто замість "офіціозу" захочуть послухати привітання від Богдана Бенюка, Лірника Сашка, Олеся Донія, Сашка Положинського,Фагота,Романа Чайки,Артема Полежаки,Лесі Рой,Ксенії Коробчук,Сашка Демченка,Олександра Ірванця,Світлани Поваляєвої,Анжеліки Рудницької, братів Капранових,Василя Шкляра мають закачати "альтернативне привітання з Новим роком!" від "Останньої Барикади" і увімкнути за 6 хв.40 сек до Нового Року!:)

"Многая Лєта" по Одеські.

  • 28.12.11, 21:25

Церковний хіт у виконанні хору йудо-християн з Одеси.

Віталій ЗАПОРОЖЕЦЬ: «Не робіть із мене героя».

Олена Білозерська INFO » Репортажі » Віталій ЗАПОРОЖЕЦЬ: «Не робіть із мене героя».

      Я зараз у Броварах, на суді над Віталієм Запорожцем, який застрелив міліціонера-бєспрєдєльщика. Ситуація така: один із суддів попросив самовідвід, аргументувавши це тим, що він приймав рішення про обмеження Запорожця і його захисників в часі ознайомлення з матеріалами справи. (Хоча у минулому засіданні цей суддя участь брав). Здається, є така норма про самовідвід суддів, які під час досудового слідства приймали якісь процесуальні рішення.

Повністю розповідь про слухання справи із світлинами як завжди тут: http://www.bilozerska.info/?p=5010

Уроки фальсифікації у Вишневому.

В ролику про фльсифікації виборів у Вишневому привертає увагу один важливий момент -- спстерігачів, які протестують проти порушення їх прав, видворяють з приміщення комісії. І тут якраз є проблема, над якою вкарай необхідно попрацювати опозиції. Чому стало можливим таке беззаконня по відношенню до спостірігачів? Відповідь проста -- усі члени комісії проголосували за це беззаконня. Якби хочь один із членів комісії запротестував проти такого рішення, а тим паче висловив свою особисту точку зору в Протоколі, це було б стримуючим фактором для інших. В 2007 році, готуючі членів комісій і спостерігачів від БЮТу, в нашому окрузі, я саме з цієї причини звертав особливу увгу на їхню взаємодію. Члени комісій зобовязані були підтримувати всі вимоги спостергачів, за будь-яких умов голосувати проти рішень, що порушують права спостерігачів. Така взаємдія має сильний ефект -- внутрішній контроль значно обмежує можливість до маніпуляцій. Та й можливість притягнення до відповідальності для багатьох є стримуючим фактором. А така можливість виникає коли  демонстративно розривається кругова порука і фальсифікатори розуміють -- є члени комісії які будуть свідчити проти них. Приклад з відео. Спостерігачям обмежують можливість спостерігати за підрахунком голосів. Якби хочь один членів комісії підтримав справедливі вимоги спостерігачів, та ще й зазначив би, що викладе особисту думку в Протоколі, думаю позиція всі коісії змінилася би. З власного досвіду знаю -- навіть один чоловік може змінити ситуацію в комісії, головне аби він був наполегливим. Говорячі про наступні вибори маємо розуміти -- саме  налагодження взаємодії членів комісій і спотстерігачів від опозиції є одним з головних чиників запобігання фальсифікаціям. А налагоджуватися вона має ще до дня голосування, адже дуже бажано, аби спостерігачі вперше зявилися в комісії ще до отримання нею виборчих бюлетенів. Варто поговорити і про помилки свободівців на цих виборах, аби всі інші уникали їх в майбутньому. Тому прошу всіх зацікавлених називати ці помилки та шляхи їх усунення. Я б особисто спостерігачам потавив "2".

Тягнибок на ТВі

Змістовне інтерв'ю. Відповіді на актуальні питання. Особливо звертаю увагу на слова Олега з приводу умов підтримки Юлії Тимошенко в другому турі президентських виборів. Виходе так, що сама Тимошенко відмовилася від такої підримки.

Лукашенко -- журналістці:"Треба зі мною спати".

Совкові вожді таки схожі між собою. Дається взнаки виховання в одному курятнику -інкуаторі. Такі перли видають -- людина із здоровим глуздом до такого б не додумалася!