Профиль

margot12

margot12

Украина, Киев

Рейтинг в разделе:

Свежие фотографии

Правила ЄС щодо продукції / експорт

Міністерство економічного розвитку та торгівлі України опублікувало українську версію "Блакитної настанови" (The Blue Guide) правил ЄС щодо продукції.

"Блакитна настанова" із впровадження правил Європеиського Союзу щодо продукціі версіі 2014 року є публікацією Європеиськоі Комісіі, яка покликана сприяти розумінню широкими колами громадськості регуляторного режиму, якии існує в ЄС стосовно багатьох видів продукціі. У своіи практичніи діяльності іі широко використовують суб'єкти господарськоі діяльності (виробники, імпортери та розповсюджувачі), що здіиснюють свою діяльність в ЄС або поставляють свою продукцію на європеиськии ринок, а також органи з оцінки відповідності та уповноважені органи влади Держав-членів ЄС.

Таким чином, в Європеиському    Союзі    "Блакитна настанова" розглядається в якості грунтовного довідника та авторитетного джерела інформаціі.

Украінськии переклад "Блакитноі настанови" призначении для украінських виробників, які бажають експортувати свою продукцію до ЄС, украінських органів з оцінки відповідності, які розглядають можливості здіиснювати у маибутньому оцінку відповідності згідно з європеиськими вимогами та відповідати цим вимогам, а також для органів державноі влади Украіни, які залучені до процесу розроблення, прииняття та впровадження законодавства на основі актів законодавства ЄС.

Це видання  також може бути корисним  для студентів і викладачів, бізнес-асоціаціи, асоціаціи захисту прав споживачів, а також для всіх, хто цікавиться механізмами функціонування спільного ринку Європеиського Союзу

Взято тут.

Кухня

Думали, гадали, скопили и купили маленькую кухню. На фото она совсем не такая, главная что наша. В среду повалят родственники на презентацию. Будем рады встретить на столешнице )  И правда говорят, что кухня - это сердце квартиры. Раньше это был очаг возле которого грелись семьей, потом камин, а сейчас кухня. Короче, мы очень рады, что кухня у нас получилась симпатичной и, главное, не сильно дорогой. Теперь хочется проводить на ней больше и больше времени - готовить, чтобы пахло вкусностями и дом был похож на дом, а не халабуду. В этом солидарны все мы, которые любят пож..  покушать )

А зону перед холодильником нужно округлить мелом ))