хочу сюда!
 

Наталия

37 лет, дева, познакомится с парнем в возрасте 34-45 лет

Підтримка книговидання, книгарень і поліграфії в Німеччині

Міністерство культури Німеччини підтримає видавництва та книгарні в рамках програми економічного стимулювання Neustart Kultur, виділивши кошти на загальну суму 20 мільйонів євро.

З 1 вересня 2020 року німецькі видавці зможуть подати заявку на отримання субсидії на друк і виробництво нових публікацій в розмірі до 10 000 євро. Невеликі книжкові магазини можуть отримати фінансування в розмірі до 7 500 євро для вдосконалення своїх цифрових каналів продажів. Про це повідомляє Brsenverein des Deutschen Buchhandels, асоціація німецької книжкової торгівлі, що базується у Франкфурті, яка займається прийомом і розглядом заявок в рамках розподілу допомоги видавцям в розмірі 20 мільйонів євро.

Видавці з зареєстрованим офісом або філією в Німеччині можуть розраховувати на фінансування для випуску нових книг (друкованих, аудіо чи електронних).

У розрахунок приймаються видавничі витрати на друк і виробництво. До останніх відносяться, наприклад, витрати на набір, верстку та друк (проте гонорари автора не враховуються). Що стосується витрат на виробництво аудіокниг, то в них включається оренда студії і технології, гонорари читачам, а також витрати на створення буклету та упаковки.

Максимальна сума фінансування становить 7 500 євро на одне найменування видання для «традиційної» продукції. У разі задіяння екологічно чистих процесів друку або виробництва можлива сума фінансування збільшується до 10 000 євро для друкованих книг і до 8 500 євро для аудіокниг. Мінімальна сума фінансування на одне видання становить 2500 євро. Необхідна власна частка витрат видавців-претендентів становить 30%.

Від кожного видавця може бути подана тільки одна заявка на фінансування одного найменування. Якщо видавець є «дочірньою компанією» іншої компанії, від всіх афілійованих компаній можна подати не більше двох заявок.

Книжкові магазини зі штаб-квартирою або філіями в Німеччині отримають підтримку в оцифрування своїх каналів продажів - від придбання сучасного обладнання до створення зручного інтернет-магазину і відповідного навчання.

Всім книгарнях з максимальним оборотом в 2 мільйони євро в минулому фінансовому році можуть бути подані заявки на фінансування за умови, що не менше 50% їх загального обороту припадає на продаж книг. Максимальна сума фінансування на одну заявку становить 7500 євро на книжковий магазин, мінімальна сума фінансування - 1500 євро. Необхідна частка власних витрат для книжкових магазинів, які подали заявку, становить 20%. Кожен магазин може подати тільки одну заявку на проект.

Повні вимоги до фінансування можна знайти на веб-сайті Brsenverein.
1

Комментарии