хочу сюда!
 

Анна

29 лет, дева, познакомится с парнем в возрасте 27-35 лет

ФК DINERO підтримала всеукраїнський тур Віктора Павліка

У грудні народний артист України Віктор Павлік здійснив концертний тур по українських містах. Партнером співака на всіх заходах стала фінансова компанія DINERO.

Ще навесні 2019 року Віктор Павлік став амбасадором бренду DINERO. Зірковий співак представляє лідера на ринку мікрофінансових послуг. Вже два роки ФК DINERO випереджає конкурентів у своєму сегменті. Не останню роль у цьому зіграла масштабна промо-кампанія за участю співака. Яскрава особистість і харизма Павліка збільшують впізнаваність і довіру до бренду DINERO серед клієнтів.

Звісно, компанія зі свого боку теж підтримує амбасадора. У грудні відбувся його тур по українських містах за підтримки ФК DINERO. Віктор Павлік відіграв концерт у Полтаві, відвідав Слов’янськ, Краматорськ і Дніпро, а завершив тур у Луцьку.

І фанати, і сам співак задоволені концертами. Окрім улюблених хітів Віктора Павліка, зал в кожному місті підспівував і рекламному хіту, створеному у колаборації з DINERO.

«Дінеро, Дінеро, Дінеро!» — скандували на концертних майданчиках. Схоже, що окрім таланта артиста, фанати встигли оцінити і переваги лідера українських МФО. 

А тим, хто ще не встиг скористатися послугами компанії, радимо взяти швидкі гроші в DINERO на найвигідніших на ринку умовах і, можливо, придбати квитки на наступний концерт Віктора Павліка або іншої улюбленої зірки.

Отримуйте позику під 0% на 45 днів на сайті https://www.dinero.ua/.


0

Комментарии