Профиль

Анна Лащенова

Анна Лащенова

Украина, Запорожье

Рейтинг в разделе:

5 вагомих причин поїхати до Швейцарії

  • 01.05.19, 01:59

Ще не вирішили, куди відправитися на наступний відпочинок? Не перегортайте далі! Цей блог для вас!

Що перше спадає на думку, коли чуєте про Швейцарію? Лижі? Або, може, сноуборд?

Хоч ця країна і асоціюється у багатьох із зимовими видами спорту, все ж нескладно знайти розваги, де захисні окуляри не знадобляться.

Ось 5 причин, чому ваш наступний відпочинок повинен бути саме в Швейцарії!


1. Маттерхорн
Похожее изображение

Ви бачили це на календарях і коробках цукерок. А, можливо, навіть в парках розваг! Але красиві фотографії пейзажів точно не викличуть тих емоцій, що відчуваєш, опинившись поруч з цієї могутньої горою.

Моттерхорн відомий всьому світу, як символ Швейцарії.

Розміри цих гірських масивів по-справжньому захоплюючі - цілих 4478 метрів тягнуться вгору до хмар.
Вершина Моттерхорн кидає виклик альпіністам з усього світу і приваблює тисячі туристів своєю ні з чим незрівнянну красою.

2. Водоспади

Похожее изображение

Швейцарські водоспади - справжня гордість своєї країни, адже вони одні з найвищих і великих в Європі.
Тут знаходили натхнення відомі світові письменники і художники. Наприклад, на сторінках збірників Гете і Байрона ви знайдете рядки про Штауббах. Мова йде всього лише про один водоспад в долині Лаутербруннен, а таких там 72!

Одна з найбільш запитуваних зупинок - таємничі водоспади Трюмебах. Тільки уявіть, вони протікають всередині гори! Ви навіть не здогадаєтеся, дивлячись на величні пагорби, що прямо в них нескінченно б'є потужний потік води.

Ну а головною визначною пам'яткою є Рейнський водоспад, який через його неосяжні масштаби можливо сфотографувати тільки зверху.

3. Гірські поїздки

Похожее изображение

Екскурсія по горах обов'язкова, якщо ви приїхали до Швейцарії. Пропустити такі пригоди просто недозволено! Адже споглядати гірські пейзажі з висоти пташиного польоту - справжня удача!
Безліч високих піків Швейцарії стають доступними для відвідувачів завдяки фунікулеру і туристичним залізницях.
Приємний бонус для туриста - невагомі витрати на квиток. На такому транспорті у вас є можливість покататися високо за низькою ціною!

4. Тічіно

Тичино

Хоч Швейцарія маленька за географічними мірками, вона величезна з точки зору різноманітності культур.
Будучи сусідкою  Франції, Італії, Австрії і Німеччини, вона увібрала в себе дух кожної з країн.
Якщо ви шукаєте італійський талант, неодмінно вирушайте в південний катон Швейцарії, Тічино.

Не дарма Тічино прозвали "країною культури". Йдучи по вулиці ви обов'язково почуєте живу музику вуличних маестро. Художні виставки тут на кожному розі! А італійська кухня ... Навіть не варто говорити, цей смак потрібно відчувати!
Тічино - прекрасний регіон для їзди на велосипеді. Тут звідусіль відчувається свіжість і краса - від приголомшливих гірських пейзажів і кристально чистих озер до сільських будиночків з червоними дахами, що розташувалися уздовж берегів.

5. Агротуризм
Картинки по запросу агротуризм швейцария

А ось дещо інше. Чому б не злитися з швейцарською природою максимально і не переночувати на сіннику?
200 ферм по всій країні готові запропонувати таку пригоду приїжджим туристам.
Це відмінний шанс показати дітям не менш симпатичних, ніж ваш домашній кіт, господарських тварин.
Кілька днів один на один з природою очистять думки і нагадають про простоту, яка властива кожному з нас!

Автор: Анна Лащонова

Дорога в одну мить

   Мій день починається о 5:50. Зазвичай, часу обмаль, тому доводиться їхати з пересадками, а не чекати прямого маршруту.

   Для того, аби потрапити до університету мені треба 2 години. Весь цей час я спостерігаю з вікна маршрутки за вже звичними пейзажами, але кожен раз я помічаю нові деталі. Наприклад, на правій стороні мосту Преображенського на 2 штахетинки більше, ніж на лівій. А гарний будиночок, розташований на березі Дніпра, з кожним днем стає більш помітним крізь облисівші гущавини.

   Вийшовши з автобусу, я опиняюсь на проспекті. Нескінчений потік  машин, люди, які завжди кудись поспішають, метушня – невід’ємні атрибути центру нашого міста. Внутрішній спокій змінюється на готовність до боротьби з сьогоднішніми перепонами.

   Далі – інший автобус. Один і той же транспорт, але за вікном не річка та схили, а місто, «одягнене» у камінь. Всюди сірі будинки, сірі дороги, сірі обличчя. Центр, ніби з’їдає енергію.

   З зупинки до університету – 15 хвилин – 5 пісень у плеєрі. Мене оточують кафе, кіоски, парки, булочні. Вже стало звичкою  вітатися з приємним чоловіком, у якого я купую мокачино. 

   Залишаю пальто у роздягальні та йду до аудиторії. 8:00 – перша пара.

   Інколи здається, що тобі не вистачає хвилини, години, доби, щоб встигнути. Але те, чого дійсно бракує, - на секунду затамованого подиху для безкінечно зупиненої миті.

Похожее изображение

Анна Лащонова