хочу сюди!
 

Маргарита

31 рік, козоріг, познайомиться з хлопцем у віці 32-45 років

Енциклопедія корупції: невідомий Київ. Частина 6.

6. Комунальні тендери – це нескінченні жнива, під час яких спритні комунальні чиновники та посадовці, завдяки всіляким корупційним схемам, збирають врожай з десятків та сотень мільйонів бюджетних гривень.

Зокрема відбувається це шляхом забезпеченням переважної можливості перемагати, під час проведення державних тендерів «улюбленим» приватним компаніям. Так, у більшості комунальних підприємств є «свої» приватні компанії, які з ріку у рік, перемагають на комунальних тендерах, навіть тоді, коли вони пропонують ціну вищу, ніж компанії-конкуренти.

Наведемо приклади укладення тендерних договорів через систему Prozorro.

Комунальне підприємство «Київський метрополітен»» проголосило переможцем на дванадцяти тендерах компанію "Київметробуд". Загальна сума переможених тендерів складає 6 мільярдів 476 мільйонів 254 тисячі 073 гривні та 43 копійки бюджетних коштів.

Приватне підприємство "Київшляхбуд" є переможцем дев’яносто шести тендерів проведених Комунальною корпорацію "Київавтодор" на загальну суму в 3 мільярди 617 мільйонів 786 тисяч 577 гривень та 99 копійок.
У цьому ж "Київавтодорі", ТОВ "Автомагістраль-Південь"  перемогло у десяти тендерах на загальну суму в 2 мільярди 471 мільйон 087 тисяча 158 гривень та 84 копійки, бюджетних коштів.

Комунальники з "Київміськсвітло" підписали на 2 мільярди 390 мільйонів гривень тендерних договорів з приватними компаніями. Серед компаній-переможців є компанії, які з року в рік виграють тендери на десятки та сотні мільйонів гривень.

Приватна компанія «ЕКО-БУД-ТРЕЙД» підписала низку тендерних договорів на 7 мільярдів 900 мільйонів бюджетних гривень, з них на 7 мільярдів 200 мільйонів гривен  укладено договорів з комунальним підприємством "Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд м. Києва" (і тільки на 1 мільярд 510 мільйонів бюджетних гривень, екобудтрейдівцями, укладено договорів через систему Prozorro).

І таке інше.

Це - Велика Комунальна Корупція.

Кожен рік, мільярди бюджетних коштів безмежними та широкими ріками течуть на рахунки ділових партнерів комунальних підприємців.

Приватні компанії, постійні переможці багатомільйонних бюджетних тендерів, для комунальної корупційної спільноти є золотим фондом, що годує видатних та почесних корупціонерів – міських депутатів та чиновників. Бюджет Києва забезпечує статки комунальних Ротшильдів та Рокфелерів.

Розкішні маєтки у закритих котеджних містечках під Києвом; нерухомість у елітних житлових комплексах та дорогі авто марок Mercedes, Tesla і Lexus, оформлені на батьків та тіщ; закордонна нерухомість, що оформлена на офшори; багаточисельні земельні ділянки оформленні на довірених осіб; таємні рахунки у швейцарських банках; морські яхти; відпочинок на модних фешенебельних курортах на Лазурному березі, у Дубаях, на Сейшельських островах та у Куршавелі; рідкісний антикваріат та картини всесвітньо відомих художників; колекції ексклюзивних брендових годинників Patek Philippe, Vacheron Constantin та Rolex; коштовні прикраси для дружин від Tiffany&Co та Cartier; навчання у кращих навчальних закладах світу для своїх діточок і взагалі, все це гламурне та неосяжне красиве життя – звідси, з київського бюджету, який комунальні комерсанти використовують, як домашній бюджет та власний гаманець.

Це таке життя, коли до самого себе заздрощі хапають!!!
0

Коментарі