хочу сюда!

Ирина

40 лет, весы, познакомится с парнем в возрасте 39-50 лет

150 років тому, північний Кавказ...

"Імам Шаміль запитав у російського генерала: «Навіщо ви прийшли на нашу землю і воюєте з нами?». Генерал відповів: «Ми прийшли до вас, дикунів, з вищою культурою і цивілізацією».
Тоді імам Шаміль підізвав одного з мусульман і попросив зняти черевик і шкарпетку і показати ногу генералу – нога мусульманина блищала від пятикратного обмивання. Тоді імам підізвав російського солдата і попросив його зробити те ж саме. Нога солдата була брудною і смерділа на відстані.
Імам запитав: «Ви з якою культурою до нас прийшли?!» *
Взято у Рената Резепова

13

Комментарии

15.04.21, 23:37

і з того часу нічого не змінилося...

25.04.21, 23:52Ответ на 1 от яНат

і з того часу нічого не змінилося...точно, до сих пор блестят пятками. Правда, сегодня видел, украинкам удалось блеснуть жопами в Дубаях ну ничё – их там имамы культуре научат

36.04.21, 06:16Ответ на 2 от Patriout

і з того часу нічого не змінилося...точно, до сих пор блестят пятками. Правда, сегодня видел, украинкам удалось блеснуть жопами в Дубаях ну ничё – их там имамы культуре научатСпрячь жопу

46.04.21, 06:51

56.04.21, 07:54

66.04.21, 10:41Ответ на 2 от Patriout

Знаю багато виходців з Росії що перебралися жити до України, Кануннікови, Кулакови та багато інших що працювали у мене під керівництвом. Більшість алкоголіки, ледарі і брехуни. Даси наряд на роботу, а потім ще приходиться перевіряти особисто його виконання, бо брешуть що зробили , а там і кінь не валявся. Був єдиний виходець з Росії на прізвище Фіраго, зробить якісно і його доповідям можна було довіряти , але у нього французькі корені. Прадід його був французом. На строковій службі надивився на дебілів-росіян що жрали ваксу з зубною пастою, обворувавши для цієї втіхи всі прикроватні тумбочки солдат.

76.04.21, 14:56Ответ на 1 от яНат

і з того часу нічого не змінилося...

86.04.21, 14:57Ответ на 3 от NoTaRь

і з того часу нічого не змінилося...точно, до сих пор блестят пятками. Правда, сегодня видел, украинкам удалось блеснуть жопами в Дубаях ну ничё – их там имамы культуре научатСпрячь жопу

97.04.21, 07:49Ответ на 6 от Nikolka

жрали ваксу з зубною пастою Навіщо?!

107.04.21, 09:36Ответ на 9 от Merovingian

Вони від цієї потрави "балдєлі" ! І правда ходили немов чмаленні. Я був механіком -водієм тягача, так вони скоти випили два відра антифризу з системи охоложення! Також "для балдєжа".