М'ясна Гільдія - Майстри смачного життя. 3 квітня- День вечірки

Не дивлячись на те, що робочий тиждень тільки починається, щорічно, 3 квітня проходить Всесвітній день вечірки (World Party Day). Досить часто вечірку іменують, як просто "party". Відзначати її массово не обов'язково, адже можна з легкістю організувати веселе свято за участі сусідів, колег та друзів у себе вдома. М'ясні делікатеси від ТМ "М'ясна Гільдія" допоможуть зробити вечірку не тільки приємною, але й смачною Закуски, канапе, брускети із напівкопченими та сирокопченими ковбасами від "Майстрів Смачного Життя", ковбаски сирокопчені, або навіть, сосиски, підсмажені на вогні- тематика, характер та сценарій залежить тільки від вас-організаторів цього дійства. 
Проведіть весело час, сказавши добрі слова тим, хто поруч. Нехай навколишня дійсність стане світліше і краще. Адже світ починається з кожного з нас і тих, хто поруч з нами.М'ясна Гільдія- Майстри Смачного Життя
http://master-chef.com.ua


Ковбаса напівкопчена «Зі свининою» від ТМ "М'ясна Гільдія"


Ковбаса напівкопчена «Зі свининою» від ТМ "М'ясна Гільдія" виготовляється зі добірного, нежирного м'яса свині. На зрізі ковбаси- класичний структурний малюнок салямі зі свинини. Напівкопчена ковбаса «Зі свининою» - зроблена за особливим грузинським рецептом класичного салямі від «Майстрів Смачного Життя».

Детальніше: http://master-chef.com.ua/production/kolbasa-polukopchenaya-zi-svininoyu/
М'ясна Гільдія- Майстри смачного життя. 
http://master-chef.com.ua

Найсмачніший бутерброд Королівський від ТМ М'ясна ГільдіяКоли немає часу на повноцінний обід із трьох страв, залишається один, але дуже смачний вихід - бутерброд з ковбасою. Головне, щоб він був не тільки смачним, але і корисним. 
Ідея для поживного обіду: найсмачніший бутерброд "Королівський" із ковбасами від ТМ "М'ясна Гільдія"- свіжа булочка із напівкопченою ковбасою "Преміум", бужениною "По-домашньому" і з нарізаним тонкими скибочками беконом- "Грудинка пряна". Завершаючий акорд цієї композиції- італійський сир Маскарпоне.
Рекомендуємо додати улюблені спеції та прикрасити ароматною зеленню.

М'ясна Гільдія- Майстри Смачного Життя
http://master-chef.com.ua

А яку ковбасу до бутербродів вживаєте Ви?


50%, 1 голос

0%, 0 голосов

50%, 1 голос

0%, 0 голосов
Авторизируйтесь, чтобы проголосовать.