хочу сюда!
 

Света

45 лет, лев, познакомится с парнем в возрасте 25-55 лет

Сирійська поразка путіна!?

 • 14.04.18, 22:44
СІРІЙСЬКА ПОРАЗКА ПУТІНА!?

СІРІЙСЬКА ПОРАЗКА ​ПУТІНА!?
СІРІЙСЬКА ПОРАЗКА ​ПУТІНА!?

 

СІРІЙСЬКА ПОРАЗКА ПУТІНА!?

(брехня стократна)

 

Не варто цього Путлера боятися,

Його карати треба, та… сміятися!

І ким би карлик, ще й брехун не був,

Він би зразу, в власній злості потонув!

Знайшла Росія псевдо-скорпіона,

І той царює на імперськім троні…

 

Ось Вам сьогоднішня "свіжатина" – після неодноразових попереджень об’єднані сили US, UK and France (тобто Сполучених штатів, Великої Британії і Франції) нанесли вибіркові точкові удари ракетами «Томагавк» по Сирії! Кількість ударів вдвічи перевищує попередні у минулому році (десь більше сотні). За сирійською інформацією – ракет було всього 30 і що їх третина знищена Сирійською протиракетною обороною.  Однак російські ЗМІ таку значно применшану кількість не підтвердили. З інформацією світу ці удари нанесені по об’єктах химичної зброї, які за гарантіями РФ не знищені і застосовані Асадом для атаки по місту Думи. Міжнародні спостерігачи до об’єктів в Сирії не були допущені свого часу…

Розвідка СШ і ії союзників стверджує, що виробництво химичної зброї не припинилося, тим більш, її застосування… Але чи можна вірити брехні РФ та Сирії, тим більш, що скільки разів їх ловили (а це відомо всьому світові) на відвертій і брутальній брехні. Десь, згадав, було справді надруковано, що якби «за один раз російської брехні зараховували б один метр шляху, то можна було би вже опоясати декілька разів екватор», а екстремалісти вважають що «більше того - можна б було подолати шлях до Місяця»! Може хтось читав старовинну фантастику про місяць де є твердження «раніше на Місяці водилися лише брехуни, зате з длінучими до самої лунної поверхні язиками»! Може й Путлера батьки народили на місяці… А що???

Путін засудив удар по Сирії: РФ скликає екстрене засідання РБ ООН….

"Росія найсерйознішим чином засуджує напад на Сирію, російські військовослужбовці допомогають законному уряду у боротьбі з тероризмом"....  "Своїми діями США іще більше підсилюють гуманітарну катастрофу в Сирії, несуть страждання до мирного населенню, потурають терористам", - зазначив він. Удар по Сирії Президент РФ назвав "актом агресії проти суверенної держави", по якій було здійснено цей удар "без санкції РБ ООН, (тобто без його згоди) у порушення статуту ООН, норм і принципів міжнародного права"…

Далі вже йде питання віри. Вірити фаховому брехуну Путіну, чи ні. Згадайте початок діяльності…

Вибухи у Волгодонські, Москві тощо…. А потім були і Буйнакск і Нальчик і багато ще до цього. Афери Другої Чеченської, вбивства, підлоги, піджоги, афери і провокації… А по путинські повсюди брешуть лише усі його опоненти та закляті вороги…. У Абхазії він правий, в усіх подіях Придністров'я теж, в усіх вбивствах – він непричетний, Росія в усіх провокаціях та тероризмі - не причому… Це випадково диктатори люблять його, заговори організовує не він. Зброю всім невизнаним режимам Росія не поставляла, війська, якщо десь і бували то тільки з метою підтримки демократії, та і взагалі це «їхтамнема», «це наші ісконні», «ми збирачі земель руських», «ми несемо всім демократію», «ми захищаємо російськомовних», «нас не люблять в світі неправильно», «ми захищаємо весь світ і повсюди», «наші діди воювали», «ми нікого не вбивали», «ми ніколи не брехали», «ці наші військові випадково заблукали», «то не ми Боїнги збивали», «то не наші літаки», «то не наші рибаки» «це не ми втручалися у вибори багатьох країн» і «ми всюди де наші інтереси, і «ми не винні що ми повсюди» «це всі винні, що ми не зовсім всюди» та так далі, і таким чином… А «новачок» і той що «полоній то були не наші», «наша гундяївська церква сама свята», «нам можна довіряти», «не можна нам брехати», «наша раша не один», «путін наша господін».

Вибачте, за «подекуди гіперболи» та ще «подекуди не все та іще із применшанням»…

Досить, треба винним давати по лапам!  Рашкам тим більш!!!

 

Джерела:

1.    Трамп анонсував ракетний удар по Сирії, НВ, 11.04.18

2.    США та союзники завдали ракетних ударів по Сирії, ВВС, 14.04.18

3.    Меркель поддержала военную операцию США и их союзников в Сирии, INTERFAX, 14.04.18

4.    Трамп про удари по Сирії: "Місію виконано!", BBC Ukraуn

5.    "Франція оприлюднила звіт по Сирії: доказів достатньо", France Dimanche, щотижневик.

6.    Путін засудив удар по Сирії: РФ скликає екстрене засідання РБ ООН, УП, 14.04.18

 

СІРІЙСЬКА ПОРАЗКА ​ПУТІНА!?
СІРІЙСЬКА ПОРАЗКА ​ПУТІНА!?
СІРІЙСЬКА ПОРАЗКА ​ПУТІНА!?

11

Комментарии

115.04.18, 07:57

Ударом называется поражение цели, а то что взорвалось в небе называется фейерверком. Расскажи это Трампу и его избирателям.

  215.04.18, 08:35Ответ на 1 от пыжик

  Ударом называется поражение цели, а то что взорвалось в небе называется фейерверком. Расскажи это Трампу и его избирателям.Раскажи это Сирийцам у которых раздолбали объекты военной инфраструктуры

   315.04.18, 09:04Ответ на 2 от сонный

   Ударом называется поражение цели, а то что взорвалось в небе называется фейерверком. Расскажи это Трампу и его избирателям.Раскажи это Сирийцам у которых раздолбали объекты военной инфраструктурыВірне уточнення.

    415.04.18, 09:16Ответ на 1 от пыжик

    Ударом называется поражение цели, а то что взорвалось в небе называется фейерверком. Расскажи это Трампу и его избирателям.Якщо ти назвав це "фейерверком", то для чого тоді кремлівські "пыжики" зібрали Раду Безпеки ООН?

     515.04.18, 09:23

     Я б сказав, що кремлівська брехня не стократна, а не має меж.

      615.04.18, 09:23Ответ на 1 от пыжик

      Якщо "фейверк", то всі радіють...
      А як "удар" - тоді і сльози ллиють...

       715.04.18, 09:56

       Это было веское предупреждение плешивому педофилу о том, что есле они с сирийским дегенератом не утихомирятся, то получат пи...дюлей по полной программе. Список поражённых целей очень неплох, и если 2 недоумка намёк не поймут, то будет значительно хуже.
       Кстати, а какого дюдиля ржавые корыта дебилороссии не дождались "фейерверка" и урыли из сирийских портов впереди собственного визга?

        815.04.18, 10:03

        Оказывается, ночная операция коалиции в Сирии проводилась под кодовым названием «Vova, tvoe mesto u parashi!»

         915.04.18, 10:08Ответ на 4 от Геннадий М

          1015.04.18, 10:09Ответ на 2 от сонный

           Страницы:
           1
           2
           3
           4
           5
           7
           предыдущая
           следующая