хочу сюда!
 

Света

45 лет, лев, познакомится с парнем в возрасте 25-55 лет

РАСИ, РИСИ і НАРОДИ СВІТУ (трохи з гумором)

  • 28.11.17, 21:04

РАСИ, РИСИ і  НАРОДИ  СВІТУ

(трохи з гумором)

(за загальногалактичною класифікацією)

            Знаєте шановні! Серед людей, якби їх класифікація була би зроблена іншими гуманоїдами, інопланетянами, існували б зовсім інші раси - не ті що визначені зараз, зроблені нашим, людським розумом… Такими расами  були б такі, як це зараз буде перераховано нижче:

·         Вухасті, це ті, що вуха розвісили, як оті віслюки, та слухають, слухають, слухають! Скільки б на це часу не знагодилося. Інші б давно втомилися, деякі б вже закипіли, а хтось заснув би давно! А такі - все слухають. Такі, слухають, і  спочатку одних  та,  дуже старанно,  кивають  головою, нібито геть все сказане розуміють, та з усім, буквально згодні… Слухають  інших,  тих  які  викладають  зовсім інше, незай часом і протилежне, та знову теж, ніяк не менш старанно, хитатимуть головою: вперед, вперед, вперед, та знов погоджуються: так, так, так… Якщо знайдуться треті, якраз такі, що щось  інше верзуть, причому (вже ж ніби не згодні ні з першими, ані з другими) – то вухасті знову стануть кивати. Тим четвертим, ті які нічого не кажуть, нічого нового, та ніяких власних ідей не генерують (звичайно вони кивати не стануть). Але і з такими останніми, у них повна-повна, хоч і мовчазна згода….

·         Глазасті – це такі, які дивляться, дивляться, дивляться! Вони дуже полюбляють ці впровадження! Зараз такі, та і не зараз, а з моменту, як ото телебачення з’явилося, у них закріпивився условний такий рефлекс, як тільки-но звільнився від роботи, (а вони і намагалися працювати так, щоб будь-яка робота ніяким чином телебаченню не заважала)… Комусь, ще більше повезло - і там знайшли у службові часи телепередачі. Дивляться з дуже невеликими перервами. Як сподобається то зранку до вечора, бува що з вечора та до самого кінця… Раніше коли "теликів" ще не було, вони сиділи біля житла, також – на всіх дивилися. Потім на всіх стучали «туди куди треба», та ще за це, отримували почесні звання «ветеранів стукачества» і їм житло надавали у злчаних місцях, таких, як тепленький Крим! Пообережніше з такими вони бува і зараз стучать разом з тими, що попереду (з вухастими)….

·         Беззвучні, хоч вуха на своєму місці, не те щоб з вадами слуху, нічого і нікого не хочуть навіть чути, звичайно окрім себе чи свого безпосереднього керівництва, та також посадовців надзвичайно високого рівня. Тут у них, вже дуже чутливий слух, і виконувати щось вони намагаються набагато раніше, ніж їхні керівники встигнуть закінчити у наказі! Старанні до надзвичайності, про таких (безумовно, коли тих вже поряд нема) кажуть підлабузники чи стукачи. От обзивають, а самі ж точно не знають, чи так воно чи не так? Може вони безкорисно і віддано обожнюють своє керівництво, бо у них цілком однакові погляди на життя, та вони на все дивляться з одного боку. А може у них (ну так сталося) і інші боки завжди відсутні начисто. А ще простіше вони з начальством разом в одному вимірі. Інші виміри у них зовсім не існують, а якщо і є, то не такі як воно треба…З тими які цього не розуміють вони завжди знаходяться у непорозумінні.

·         Волалники, категорія тих, які верещать з будь-якого маломальского приводу, а бува часом, і без будь-якого приводу. Таким, завжди де б не були, в яку б ситуацію не потрапили всюди погано, та винні не вони, тому верещать вони, як різані, що всі навколо бездушні, не співчувають, ображають і чекають де чергову капость зробити. Верещать вони вимагаючи справедливості (до них). Само собою, до інших їх вимоги справедливості, мають інше забарвлення, як визначати ближче до суті. Слухати їх прагнення (вони краще інших знають, що потрібно робити, як, та і кому). Почуєте то все буде тіп-топ! Волальники ті силком навимагають, щоби їх почули! Зовсім, ніби з внутрішнього континенту: (чи то малоросії, чи то лугандонії, вони ж усю Україну годували) і ще встигали ненажерливим хазяєвам в Кремляндії в рот солодке заштовхати. Слід визнати: що більшість волальників мешкають на величезному - "разійському просторі"! Завдяки шаленим "кремлядським зусиллям" останнє сторіччя їх насаджували в Україні та Криму, так ні, до євроопів прагнуть!

·         Чекальники (ось нарешті добралися і до загальної категорії, до котрої і автор цього опусу належить)! Вони все чекають поки вухасті та оті ж глазасті настучать достатньо, волальники наволаються та ще знов змінять свої гасла: «змінити курс з кремлядського на євроамериканський»! Та ні! Але, навчання діточок..., для тих офшорів (куди активи ховають), або для останнього свого притулку (пошепки: це ж коли всіма колінами і під зад) зроблено, а «головна кремблядь» свисток не дає! Товариши чекальники! Дивись дочекаєтесь, коли кремблядь, щось катострофічне влаштує. Ця гидість ні на що гарне не здатна,  а от всіх «труїти» і «палити» або «бонбу» (всім – своїм, чужим) то прохати не треба – «завжди напоготові». Така вже їх вдача. Ось видмиватися самому чи «своїх відмивати» як зиску нема -- не робить, обвинувачення його дратують, обережніш!!!

·         Правуни – це поки останні, яких визначу зараз. Ще й досі дебати йдуть, щодо походження такої назви. Особливо, серед кремлівсько-наукової челяді! Одні виводять слово від "правителів", другі – від "вічно правити", вже треті від "право" – бо вони визначають Право, ось четверті – від "правильно", п’яті…. Та пішли вони всі лісом, їм значні державні асигнування, коли ж тут всім – тільки головний біль!   

     Саме головне, що вони до себе взагалі нікого не підпускають, навіть часом з величезними, можна сказати і з шаленими грошима. Та ще і намагаються "чесно зароблені": відтяти, віджати, забув ще з перехопленням правління – рейдерство. Таких то очолюють цілі армії відпітих подонків, сволоти, наволочі, вбивць. Хоча, вищеназвані безхребетні (ой вибачте, волальники) намагаються, разом з хором отих гундяївських церковників визначити його за Бога чи Святого!

     І самий, самий, якого дуже неприємними словами хто - печатають і обзивають (більше не прилюдно), його хтось вважає за «іпостась зла», хто «рядовим дідьком» з великими повноваженнями робити все те падлюче зло, а вні намагається заявити притязання на весь світ. Це теж занадто…

А ЯК ЖЕ ГАЛАКТИКА, КЛАСИФІКАЦІЯ, РАСИ!

Вибачте, АЛЕ МАБУТЬ, ЩЕ НЕ ВСЕ ДОПРАЦЬОВАНО, надавайте свої пропозиції, може і альтернативне наукове бачення….

1

Комментарии

128.11.17, 21:43

що це?