хочу сюда!
 

Иришка

30 лет, овен, познакомится с парнем в возрасте 35-40 лет

«Who is mr. Zelenskiy?»

 • 19.04.19, 08:08
 • зе


Багато хто пише, що відсутність відповіді на запитання: «Who is mr. Zelenskiy?», створює ситуацію невизначеності. Мовляв, після виборів можливо все. «Є велика загроза реваншу», - говорять скептики. «Якщо за Зеленським стоять алігархічний консунсус та Кремль - Україні гаплик», - запевняють фаталісти. Я ж реалістка. Тому впевнена, що ніякого Зеленського, який є проектом Коломойського, не існує в природі. Це кремлівський проект, якому Коломойський надав майданчик і для якого став умовно проукраїнською ширмою. Тому діяти потрібно зараз. Завтра може бути пізно.

Російський сморід проглядається не тільки в риториці та малоросійщині Кварталу. Це вже наслідок. Побочний, так би мовити, продукт їх життєдіяльності. Сам по собі Квартал 95 є доволі показовим та цікавим для дослідження проектом. Згадаємо, як він розкручувався, за рахунок чого ставав популярним. Це ж не тільки гумор та талант. Це було сприяння на самому високому рівні. Важко уявити, що група талановитих хохотунів, яка покинула Маслякова та пішла у самостійне плавання, змогла би забезпечити присутність на своїх концертах всіх цих російських мега-зірок, які щотижня з‘являлися на їх сцені, щоб заспівати одну пісеньку. Так не буває, панове. Для того, щоб розкрутити Квартал 95, щотиждня по українському телебаченню показували шоу, в якому десятки мега зірок російського та українського шоубізу терпіли жарти щодо себе, а потім розважали публіку хітами. Оплата гонорарів в данному випадку не могла покриватися ані вартістю проданих квитків, ані телерекламою. Для того, щоб щотиждня в Київі з‘являлися всі ці Кіркорови, Галкіни, Мілявські та прочі Любе, гостьовими редакторами проекту Квартал 95 мали б бути дуже і дуже «важливі люди» в російських погонах. Шоу «Вечірній квартал» ще тоді здавалося мені не бізнес-проектом.

Квартал 95 - це проект впливу Росії на українську аудиторію, який розкручувала, за який сплачувала, і присутність в якому зірок по рознарядці забезпечувала Москва. Саме цим можна пояснити сприяння обранню ЗЕ з боку самих різних вже мега-зірок російського та українського політ-бізу. Зараз його розкручують так саме, як Квартал, за допомогою виступів Жириновських, Азарових, Лєщенків та інших Абромавічусів з Данилюками. Цінність Зеленського та його команди ще десять років тому для Кремля була набагато вище, ніж всі найсміливіші припущення про причини його зв‘язку з Коломойським. Більшість українців не бачать небезпеки політичної окупації України російськими спецслужбами саме через натяки на те, що за Зеленським ховається Коломойський. Адже він - ворог Путіна. Він врятував український Дніпро, Одесу, Миколаїв тощо. І скоро у всіх буде нагода в цьому переконатися.

Що робити? - Наведу приклад. Тільки но виникла небезпека, що Трамп може вийти з НАТО, Конгрес та Сенат, обклали президента прапорцями. Загроза реваншу, або більше - приходу до влади в Україні кремлівського кандидата вимагає від політиків та суспільства рішень зараз. Хочу бачити законодавчий марафон у ВР. Хочу бачити запит від громадськості на такий марафон.

Я впевнена, що небезпеку становить не тільки загроза реваншу та повернення до влади регіоналів. Але й те, що більшість аналітиків не вірно розуміють хто кому бос у цьому тандемі Зеленський-Коломойський. Хто із них кого танцює. Коломойський для кремлівського проекту ЗЕ зараз - «баришня на виданні». І чим скоріше ми почнемо діяти, чим скоріше будуть запроваджені механізми стримування та контролю за владою, тим меншими будуть втрати.

 
19

Комментарии

119.04.19, 08:17

То что все отвернуться от Украины просравшей независимость сомнений не вызывает

  219.04.19, 08:25

  Так оно и есть. Просто те кто смотрит открыв рот это шоу "народной самодеятельности" никогда не задавались вопросом о финансовой составляющей этого действа. Аренда только зала потянет чемодан денег.

   319.04.19, 08:30

   так і є

    419.04.19, 08:46Ответ на 1 от Манго

    То что все отвернуться от Украины просравшей независимость сомнений не вызываетЗначит часть нашего народа заслуживает именно такого Моисея

     519.04.19, 08:53

     вже одному там, здається Трампу, раділи, а Обамка чмо ну не можемо ми по-кацапськи без пошука ворогів і полярності з чітким розмежуванням злотворного тла із патріотів має вижити лише один.... а все решта рука, нога, а то й срака москви

      619.04.19, 08:53

      Моисея? Моисей привел свой народ к свободе и независимости, спас от рабства.

       719.04.19, 08:59

       как говорится = А КТО ВАМ виноват?
       свято-царево место не должно быть пусто...
       ...и чётко наблюдается спекулятивная торговля этим местом = кто больше заплатит...москва вашингтон жиды-масоны бандюки свои-закордонные..???
       ....в результате свято-место кто-то возьмёт задаром
       крепко всех хитрожопых нажер послав...

        819.04.19, 09:01

        Зеленський чому мало говорить, щоб потім сказати: "А я вам нічєво нє абєщал, ви самі прідумалі".

         919.04.19, 09:02Ответ на 8 от muxa-xa-xa

         Зеленський чому мало говорить, щоб потім сказати: "А я вам нічєво нє абєщал, ви самі прідумалі".Это такой массовый обман...что даже Льоня Космос отдыхает...

          1019.04.19, 09:05Ответ на 4 от Ксена31

          То что все отвернуться от Украины просравшей независимость сомнений не вызываетЗначит часть нашего народа заслуживает именно такого МоисеяУкраина уже устала и от москвосея, и от еврогея... уверенно движемся в сторону олигофренической парламентрольской республики

           Страницы:
           1
           2
           3
           5
           предыдущая
           следующая