хочу сюда!
 

Наталия

29 лет, козерог, познакомится с парнем в возрасте 25-38 лет

Приручаємо слова

Сьогодні ми торкнемося теми добробуту. А саме – як впливає сила слів на стан наших справ.

Про потужну силу слова є чимало чудової літератури, з якою Ви ознайомитеся, коли зацікавитеся цим питанням. В цей момент нас цікавить наступне – як слова творять нашу дійсність. Тому одразу до практики)

Промовимо вголос кілька разів слова: стрес, страх, погано, тривога, байдужість, проблеми, криза, депресія, втома, інфляція, старіння. Відчуйте, як змінився настрій і самопочуття від слів, якими насичене телебачення та чимало розмов зі знайомими.

Тепер промовляємо інші слова – тепла, любляча, любов, люблю, кохання, процвітання, багатство, достаток, радість, щастя, молодість, енергія, сила. Не квапмося. Посмакуймо словами, відчуймо як тіло відкликається на ці слова. Відчуваємо, як по тілу проходять хвилі розслаблення та задоволення від цих слів, стає легше дихати. Вживаючи ці слова частіше, ми позитивно впливаємо на власне самопочуття, стан справ та на настрій оточуючих.

Слова, які ми вживаємо і які споживаємо (ТБ, книги, розмови), викликають у нас відповідні вібрації. Які створюють нашу життєву ситуацію – притягуюючи людей, події тощо.

Завдання для польової роботи) Послідкуйте, які слова переважають в розмовах окремих людей із Вашого оточення. Якими словами насичені новини та ток-шоу? Які реакції в тілі та настрої вони викликають?

Провівши ретельну ревізію, можемо вже працювати над збільшенням концентрації позитиву та життєдайних слів у своєму житті. Змінюючи власні висловлювання, теми розмов. Насичуючи свій інформаційний простір якісною інформацією.

Отже, закочуємо руками і до роботи) Чи залишаємо все як є? Вибір за Вами)

Дуже дякую за увагу та гарних вихідних!

© Катерина Когут, 2016

2

Комментарии

121.11.16, 13:06

Те, которые в кайф.