хочу сюда!
 

Наталья

37 лет, весы, познакомится с парнем в возрасте 34-40 лет

Помста «зека»

Помста-відплата кому-небудь за вчинену кривду, заподіяне зло. Бажання відплатити за вчинене зло, готовність мстити.

З психологічної точки зору помста є психологічною реакцією людини, яка зазнала знущання, і чим воно, більше, тим більше виникає бажання помститись кривднику.

Особливістю помсти може бути і реакція на агресію. Таке бажання виникає переважно тоді, коли відреагувати зразу ж і по відношенню саме до того, хто й причинив особі шкоду, неможливо – в силу тих чи інших причин.

А тому помстою стає така реакція індивіда на проявлену щодо нього агресію, яка передбачає зворотну реакцію або як реакцію, відтерміновану в часі.

Тоді в ролі таких осіб переважно виступають ті, хто уособлює в собі більш узагальнений образ кривдника особа, група осіб, нація.

В соціально-культурному плані слід виділити такі види помсти:

1. Етнічна – винищення представників інших народів, які на думку основної маси населення можуть служити причиною їхніх бід і негаразд.

2. Соціальна за яких одна частина суспільства користується привілеями і благами за рахунок іншої.

3. Психологічна виникає як відновлення справедливості однієї людини, чи їх груп, а фактично весь народ, об’єднаний цією спільною ідеєю.

Які особливі чинники, що сприяють виникненню саме такої реакції на агресію, яку можна відносити до помсти, слід вважати і культуру та традиції даного народу, в т.ч. і його релігійні вірування. З цієї точки зору, в першу чергу слід виділити такий феномен, як кровну помсту – вона в історії людської цивілізації займає дійсно немаловажне значення.

Тому основна суть такої помсти це відновлення справедливості або завдання шкоди кривднику.

Таке уявлення про помсту як єдину можливість відновлення справедливості ще й досі збереглося і в християнській міфології.

Подальший розвиток світу – в основному під впливом християнства і філософської думки, освіченість суспільства, наявність справедливого суду – призвели до засудження помсти.

Таким чином помста є патологічною якістю, від термінованою в часі або її направленість на окремих людей, групи або нації зокрема.

Проте в більшості випадків шукають складніші варіанти помсти – наприклад, направлення її на інших осіб, замість кривдника, більш характерне саме для людини, яка має низькі моральні якості.

Тому враховуючи всі її особливості, слід вважати помсту феноменом, притаманним, в першу чергу, саме людському суспільству.

Пояснити помсту з точки зору рефлекторної теорії, саме як реакції, іноді буває достатньо важко – хоча би тому, що іноді просто неможливо зрозуміти чому і як саме може протягом багатьох років зберігатися одне і те ж джерело збудження, якщо причина, що його викликала, здається давно вже відійшла в минуле. Але несправедливе засудження, з роками стає очевидним і виглядає як зрозуміла реакція, яку неможливо виправити.

Тоді, розглядаючи людину як істоту, для якої більш притаманна цілеспрямована дія, а не реакція у відповідь, можна вважати помсту саме акцією, а не реакцією – дією, спрямованою на досягнення певних і цілком визначених цілей.

Мінімальна ціль – це відновлення справедливості, визнання засуджень несправедливими як (Янукович В.Ф. уже не «Зек») і максимальна ціль – помста нації (як зрада киянина, який розкрив таємницю де можна прорватись до міста Києва на Подолі, як Кочубей провів війська Муравйова до Батурина і як В.Ф. «Зек» віддав Крим та впустив російський найманців до Донецька та Луганська.

Така історична паралель є логічною, закономірною і стосується не тільки «Зека», але й тих, хто сприяв цьому в усіх сферах суспільного життя.

 

Перший крок до помсти. Коли в усіх куточках України, громадяни свідомі і не свідомі, бідні й багаті, підлеглі й начальники, судимі й не судимі, байдужі й патріоти своїми мозолястими і ніжними ручками опускали бюлетені в урни для таємного голосування з позначкою - за Януковича В.Ф., тобто за «зека», я зрозумів - це кінець?! Безумство нації, яке повернеться для народу такими трагедіями і руйнацією, якої ще світ не знав.

На зміну бухгалтерській ручці, яка нічого не крала, прийшла сильна кримінальна рука. Да, дійсно до влади прийшло потужне «мафіозне» кримінально-комуністичне угруповання. Так сталося, що перед виборами близькому оточенню, тобто родичу Толстоухова А.І., такому собі першому донецькому десантнику Лазутку В.І., я сказав: «Зек» ніколи не буде моїм президентом».

Неодноразово, я бачив тваринний оскал грабіжників, убивць, але це був тваринний оскал, очі хижака, до речі пораненого, який загнаний у кут безвиході і готовий до останнього смертельного стрибка. Але, поки що треба було жити серед зрадників, перевертнів, людей, які святкували своє безумство - перемогу над демократією.

Переможці перетворили це у свято безумства, з дебільною люттю, з жадібними очима, єхидною посмішкою, неприкритою сором’язливістю, а у деяких, з наглим тупим неприкритим виразом рішучості знищити будь – кого, хто стане на їхньому шляху.

Так, на загальних зборах вищого навчального закладу НАВС з трибуни з неприхованою люттю і піною на устах один із тих та нині діючих керівників Сокуренко В.В. кричав – демократи - це демони! Забудьте про демократію, забудьте слова «панове» тепер ми будемо говорити тільки «товарищі». І саме головне, що він нав’язував думку, зомбував особовий склад, що ця влада прийшла надовго, надовго, надовго! Слухати це були принизливо, а тим більше сьогодні дивитись в очі міліцейським чиновникам, Коваленку В.В., Чернєю В.В., Лозовому В.М., Сокуренку В.В., Користіну В.М., які віддано служили «Зеку», глумились над викладачами, організували переслідування неугодних, виконували команди «Зека» і незаконно звільняли з роботи, рапортували перед заступником МВС Лекарем C.І., про очищення своїх рядів від «демонів» тощо.

Тому, більшість вчених, свідомих, розумних людей відійшли від влади, посад, наукових розробок тощо, щоб не допомагати «Зеку» і його «халуям». Це дуже сприяло перемозі демократії з найменшими втратами - небесної сотні - найкращих людей нації. А тим часом, міліцейські генерали, які розробляли плани «Хвиля» та «Бумеранг» Руденко, Вербенський В.М. продовжують успішно працювати, таємно, чинити супротив новій владі, розставляють одіозні кадри в ГУВС, навчальні заклади, користуються автомобілями «Зека», лікуються у відомчих пансіонатах і готують чергове пекло для українців. Вони готові потопити в крові не тільки майдан, але й всю Україну задля збереження своїх існуючих посад, або здобуття собі вищих посад, а головне - далі керувати!

Для цього «мафіозі» спустошують власну мафіозну казну «общак», йдуть на колосальні витрати: надають кошти на благодійність, пригощають, наливають представникам демократичної влади, влаштовують вірних псів на вигідні посади у поліції, (наприклад Воробйов Р.А. віддано тримав парасольку над головою заст. МВС України Чеботаря С.І., який знаходиться у розшуку за кримінальні злочини), сподіваються обманути керівників держави, але народ вам не обманути ніколи. 

Тим часом «Зек», готував помсту, і тим хто за нього проголосували, і тим хто був проти. Всі колишні комуністи аферисти це дуже добре розуміли і ми зрозуміли але трохи запізно.

З іншого боку, дуже шкода тих, хто до сих пір вірить «Зеку» сором'язливо опускаючи очі, мріють про третій майдан, у них один аргумент--а чим ця влада краще за ту? Думаєш - як Ви ходите по цій землі, їсте українське сало, виховуєте, навчаєте дітей, але правда переважно за кордоном.

Ось чому, для більшості керівників підприємств, організацій та керівників усіх державних установ, перемога Януковича В.Ф. була такою бажаною і рідною. Дарма, що був раніше засуджений, але тільки при ньому можна було давати хабар і вирішувати всі питання. Звісно, що серед засуджених людей є добрі, не втративши совість люди, є ті, хто був засуджений несправедливо, є й такі, кара яких була не зовсім справедливою, при комуністичному фашизму.

До такої ж категорії засуджених і відноситься наш герой. З точки зору науки кримінології Янукович В.Ф. належав до кримінальних романтиків, поки не потрапив до лап комуністичної судової системи. Люди, які там працювали виконували жорстокі ідеологічні закони комуністичного режиму.

Перша судимість за пограбування -2 роки дуже жорстоке покарання.

Друга судимість - тілесні ушкодження 3 роки, теж дуже суворе покарання.

Так, наш агресивний романтик попадається у лапи самої гуманної судової комуністичної системи у світі. Відчувши на своїй долі повну зневагу, знущання і саме головне несправедливість та не відповідність кари за вчинення злочину. Наш герой сказав собі досить.

Одружився, появились діти і агресивний романтик Янукович В.Ф. почав задумуватись над помстою суспільству, яке його несправедливо принизило і так жорстоко покарало, хоча можна як в інших державах, повернув збитки потерпілим, отримав кару, що не передбачає позбавлення волі тощо. Про це Янукович В.Ф. узнав значно пізніше, коли отримав вчене звання «проффесора».

Перша помста працівникам карного розшуку. Всю свою лють Янукович В.Ф. спрямував проти працівників карного розшуку, які ходили за ним по п’ятам і готові були посадити його знову. Він зрозумів, що викрили його саме працівники карного розшуку, а не слідчі. На той час вони були його головними ворогами. Саме вони піймали «малолітку» і посадили «сирітку» до в’язниці.

Згадується як серед курсантів НАВСУ Пугач С.В. розповсюджував через Навчально-методичній центр (який сьогодні очолює хрещена Чернея В.В. Корж-Ікаєва центр особистого планування, зневаги до всіх, і навчально-часова махінаторша) автобіографічну книгу про «сирітку Януковича В.Ф» - плакати хотілося. А зараз знову у ММДЦ надає безцінну допомогу керівнику цього центру Корж-Ікаєвій, яка має родинні «квазі» стосунки з нашим новим, старим ректором НАВСУ. Про автопарк НАВСУ, про «квартирний бізнес» і їх нужденних буде окрема тема, на кінець народ дізнається правду. Куди дівались наші гроші.

Друге, що зрозумів В.Ф. так це те, щоб не сидіти тюрмі, треба придбати «дах», без нього йому «свободи» не бачити. Такий «дах» був віднайдений співробітниками КДБ. Через оперативні комбінації працівники КДБ відшукали шановну та авторитетну людину космонавта Берегового Георгія Тимофійовича, який народився (15 квітня 1921, Федорівка, Карлівського району, Полтавської області, УРСР ) і попросили взяти участь в їх заходах, тобто це на мові КДБ - оперативній комбінації з прикриттям агента, створення йому умов, за яких він міг би виконувати будь – які завдання, а не пояснювати кожному - чому Янукович В.Ф. не сідає знову і - знову. Таким чином, була прикрита таємна співпраця Януковича В.Ф. з оперуповноваженими КДБ СРСР.

Перші кроки на посаді механіка, завгара, тобто маленького керівника дали йому можливість прикрити свій агресивний романтизм. Янукович В.Ф. зрозумів головне, що можна трошки красти, тобто вчиняти злочин і не сидіти в тюрмі.

Друга помста – помста своєму оточенню дрібним розкрадачам. Таємна співпраця з КДБ дала Януковичу В.Ф. можливість мститись значно більшому колу дрібних чиновників як своїм ворогам, так і тим, хто міг стояти на його шляху.

Таких людей є дуже багато, по долі кожного з них проїхала «зеківська» зрадлива душа у якості таємного співробітника КДБ. Думаю після публікації цієї статті будуть надані конкретні докази цьому.

Так, Янукович В.Ф. поступово піднімався по службових сходинках завдяки співпраці з КДБ і бачив як грабують народ представники влади, і їх за це карають ? Ніхто їх не судить, не переслідує, начебто інша країна, інші закони, інші прокурори, інші судді, і, він все більше і більше задавав собі питання: Так це ці чиновники відправляють правосуддя, виносять вироки – жах!

Усе це все, більше і більше спонукало Януковича В.Ф до помсти, уже більшому колу чиновників, міліції, суддям, прокурорам тощо.

Помста третя. Серед кумів Януковича В.Ф. з’явилися чиновники обласного рівня: прокурори, які пояснюють йому юридичні тонкощі; з’являються судді, які пояснюють жорстокість комуністичної системи. Але душею йому близько ті, з якими він пройшов сувору школу ГУЛАГУ, наприклад: Іванющенко Ю.В., і це не випадково. У голові Януковича В.Ф. відбувається трансформація відхід від агресивного кримінального романтика до розкрадача, з дуже обмеженими можливостями.

Рух по службовій драбині відбувався послідовно і впевнено за допомогою КДБ, які не тільки допомагали рухатись, але й стримували апетити Януковича В.Ф., ось чому він не «сів» черговий раз. Така опіка дуже обмежувала В.Ф., і накопичувала жагу до помсти. У силу своєї боягузливості Віктора Федоровича задавав собі одне й теж запитання: іншим можна красти, а мені і тут не можна. Разом з тим, у голові Януковича В.Ф. жевріла ідея колись взяти реванш, помститись суспільству за всі страждання, а бажання помсти збільшувалось і збільшувалось і це ставало «маніакальною» ідеєю.

Помста четверта церкві за те, що не захистила від наступної судимості. Янукович В.Ф. дуже молився богу і просив у Господа зберегти його від другої «ходки», але бог не почув його. І тоді він дав собі обіцянку, що буде сам ходити до храму не як богохульник, а свідомий прихожанин і буде нагадувати Богу за зраду, легенько посміхаючись, на що люди звернули увагу, але ніхто не зрозумів таку єхидну «зеківську» посмішку. А прихожани дивились на В.Ф. і говорили «дивись як «Зек» хреститься, а може і справді вірить в бога».

Найважливіше, що всі члени головної «мафії» і, ті, хто утворив «мікромафії» нижчим рангом чиновники теж почали ходити до церкви, будувати каплички у державних установах, навчальних закладах (більшість Московського патріархату), які мають доступ у всі держустанови, освячують кожен кабінет (наприклад в НАВСУ), як режимний, так і загального користування. Що характерно, що колишній проректор Сокуренко В.В. навіть виділяв особливо відданого офіцера для супроводження «Божої братії» по НАВСУ. Зараз стало очевидним, що спецслужби РФ організували в Україні релігійну експансію, в т. ч. через колишніх агентів КДБ, яких уже викрили у країнах Європи. Думаю, що СБУ займеться цими согладатаями.

P.S. Далі буде...

Доктор юридичних наук,

доцент                                                        І.В. Сервецький

5

Комментарии

128.01.16, 10:45

все вірно.

  228.01.16, 11:00Ответ на 1 от ЛУКАВИЙ

  все вірно.Или почти все...

  Муравьев точно не брал Батурин. Наверное, его с Меньшиковым перепутали.

   328.01.16, 11:08Ответ на 2 от Хайдер

   все вірно.Или почти все...

   Муравьев точно не брал Батурин. Наверное, его с Меньшиковым перепутали.
   ну да ну да. але основний сюжет то правельний

    428.01.16, 11:09

    нічого не змінилося, все старе як світ... бандити прагнуть реваншу, тобто помсти за майдан, який відібрав у них награбоване... і це награбоване використовують, як кажуть, нашим салом по нашій же морді... фінансується війна на Донбасі, чула від знайомої, що готується Вілкулами реванш опоблоку, криворожан до виборів підкуповують, присилаючи пропозицію в 500 грн. начебто на оплату комунпослуг, звісно зі збором персональних даних, тільки от куди... навіть проїзд до 4 грн. зменшили, так в кріслі мера хочеться лишитись, аби народ не попер

     528.01.16, 11:32Ответ на 3 от ЛУКАВИЙ

     все вірно.Или почти все...

     Муравьев точно не брал Батурин. Наверное, его с Меньшиковым перепутали.
     ну да ну да. але основний сюжет то правельний
     Да и в основном сюжете тоже неточности встречаются. Например: "...як В.Ф. «Зек» віддав Крим та впустив російський найманців до Донецька та Луганська..."

     Янукович сбежал из Киева еще 21 февраля, и до конца месяца уже сбежал совсем из страны. А зеленые человечки появились в ночь с 26-го на 27-е. В этих числах Янукович уже не мог командовать ни милицией, ни войсками, ни даже своей личной охраной.

     Ну, а Донецк и Луганск это вообще апрельские события.

     Конечно, как президент он был обязан оставаться на посту в тяжелое для страны время, но сбежал то он от трусости, а не от помсты.

      628.01.16, 11:36Ответ на 5 от Хайдер

      Янукович сбежал из Киева еще 21 февраля, и до конца месяца уже сбежал совсем из страны. А зеленые человечки появились в ночь с 26-го на 27-е. В этих числах Янукович уже не мог командовать ни милицией, ни войсками, ни даже своей личной охраной.

      Ну, а Донецк и Луганск это вообще апрельские события.

      Конечно, как президент он был обязан оставаться на посту в тяжелое для страны время, но сбежал то он от трусости, а не от помсты.
      єє ні! то наслідки його діяльності щоб він остався то взагалі торба була б

       728.01.16, 11:38Ответ на 4 от Полина_Я

       нічого не змінилося, все старе як світ... бандити прагнуть реваншу, тобто помсти за майдан, який відібрав у них награбоване... і це награбоване використовують, як кажуть, нашим салом по нашій же морді... фінансується війна на Донбасі, чула від знайомої, що готується Вілкулами реванш опоблоку, криворожан до виборів підкуповують, присилаючи пропозицію в 500 грн. начебто на оплату комунпослуг, звісно зі збором персональних даних, тільки от куди... навіть проїзд до 4 грн. зменшили, так в кріслі мера хочеться лишитись, аби народ не поперот тут би і дать тим гнидам прикурить. так наша власть серлива

        828.01.16, 11:40Ответ на 6 от ЛУКАВИЙ

        Янукович сбежал из Киева еще 21 февраля, и до конца месяца уже сбежал совсем из страны. А зеленые человечки появились в ночь с 26-го на 27-е. В этих числах Янукович уже не мог командовать ни милицией, ни войсками, ни даже своей личной охраной.

        Ну, а Донецк и Луганск это вообще апрельские события.

        Конечно, как президент он был обязан оставаться на посту в тяжелое для страны время, но сбежал то он от трусости, а не от помсты.
        єє ні! то наслідки його діяльності щоб він остався то взагалі торба була б
        Конечно, наслидки. Кто ж с этим спорит? Но какая же это помста? Когда это все происходило, у Януковича уже не было никакой власти. В то время он уже не мог повлиять на ход событий вообще никак.

         928.01.16, 11:42

         Трогательная история.... это как напоминание в каком говне мы живем что ли )))

          1028.01.16, 11:43Ответ на 8 от Хайдер

          Янукович сбежал из Киева еще 21 февраля, и до конца месяца уже сбежал совсем из страны. А зеленые человечки появились в ночь с 26-го на 27-е. В этих числах Янукович уже не мог командовать ни милицией, ни войсками, ни даже своей личной охраной.

          Ну, а Донецк и Луганск это вообще апрельские события.

          дки його діяльності щоб він остався то взагалі торба була б
          Конечно, наслидки. Кто ж с этим спорит? Но какая же это помста? Когда это все происходило, у Януковича уже не было никакой власти. В то время он уже не мог повлиять на ход событий вообще никак.
          як це не міг? а хто ж клич кидав із ростова? та і іще багато чого шкідливого робив

           Страницы:
           1
           2
           предыдущая
           следующая