хочу сюди!
 

Оксана

47 років, козоріг, познайомиться з хлопцем у віці 42-47 років

Мультфільми - загроза для наших дітей?

Сьогодні на "Коментарях" розмістили цікаву статтю: Украинские католики-сектанты требуют убить Кенни и Шрека
  І так, Губка Боб - гомосексуаліст, Маша із мультфільму "Маша и медведь" - садистка, Шрек - збоченець, Лунтік (от цього героя я аж ніяк не чекала побачити в такій брошурці) - шкодить дитячій психіці своєю інопланетністю і т. п. 
 В інтернеті є дуже багато статтей, які "викривають" брутальні підтексти добрих казок і мультфільмів. Мультфільми роблять з наших дітей дебілів? 

  Чому в ланцюжку дитина-мультфільм-дебіл автори забувають про таку важливу ланку, як батьки? Адже саме батьки є авторитетом для дітей, а не мультяшні герої. Недавно мене шокував випадок в магазині: жінка сказала своєму 3-річному (на вигляд) синові "Ти куди лізеш, гівнюк малий?!" Після цих слів, я вже й забула за чим туди прийшла. Сумніваюсь, що це мультфільми, переглянуті в дитинстві, так вплинули на цю мамочку. В жодному з дитячих мультфільмів не пропагують такої неповаги до рідної дитини. 
 Повернусь до цього мего-дослідження. Дитина бачить події в мультфільмах і казках буквально, сприймає картинку, вона не може побачити збочених контекстів, бо й не здогадується про існування тих збочень, які там побачили дорослі. Мультфільми впливають на формування світогляду дитини, тут гріх сперечатись. Але щоб цей вплив був "правильним", треба дивитись мультфільми разом з дитиною і приготуватись до коментування певних моментів і вичерпних відповідей на сотні питань, пов'язаних із сюжетом. 
   Після прочитання статті згадалась ситуація, в якій опинився фронтмен глем-метал групи "Twisted Sister" Ді Снайдер. У 1985 році його запросили виступити на слуханні Батьківського комітету з питань музичної цензури. Він спростував всі звинувачення в аморальності текстів пісень, закрема пісні "Under the Blade" (Під ножем), в якій, як стверджували члени комітету, йдеться про садомазохізм. насправді ж пісня про операцію на горлі в гітариста Twisted Sister. 

  "Не потрібно особливої фантазії, щоб переконатись в тому, що ця пісня ні про що інше, як про операцію або лікарню. - відзначав у своєму виступі Снайдер. - Як я вже говорив, пісні дозволяють людині спроектувати на текст свої фантазії, переживання і мрії. Пісні можна інтерпретувати по-різному. Міс Гор шукала там садомазохізм і знайшла його. Той, хто шукав би там операцію, теж знайшов би її. Я не винен, що в Тіпер Гор такі брудні думки".
  Моїй дитині 4 роки, всі ті мультики передивилась разом з нею - в сюжетах про Губку Боба, наприклад, є суперечливі моменти для мене, але дитина їх бачить по-іншому.  Зрештою, не телевізора це діло - виховувати дітей.
 
26

Коментарі

Гість: Ангел мой

115.08.12, 13:33

О боже ..не читая заметку ...глядя только на этого дибила боба ..мрак а не мультфильм

  Гість: Masільок

  215.08.12, 13:37

  все правильно
  але жортокість в іноземних мультиках присутня.. найбільше мене кумарять японські збочені фантазії

   Гість: Masільок

   315.08.12, 13:38Відповідь на 1 від Гість: Ангел мой

   О боже ..не читая заметку ...глядя только на этого дибила боба ..мрак а не мультфильмщо з ним не так?

    Гість: Kopengagen

    415.08.12, 13:41

    Безперечно, якщо фільм мультиплікований,то це не означає що його можна дивитися,навіть дорослим, але цензура теж повинна бути без надлишкового ефекту, бо сектанти можуть казати що всі і все жах як погане,а як про них скажеш ПРАВДУ то ".......пі-пі-пі....."і тікають. Так що ь=треба слухати порад авторитетних людей - батьків, дідусів,вчителів і т.п. а не тих які цього не те що не заслуговують,а взагалі постійно цитують слова що їм навязують

     515.08.12, 13:44Відповідь на 3 від Гість: Masільок

     О боже ..не читая заметку ...глядя только на этого дибила боба ..мрак а не мультфильмщо з ним не так?мені подобались справжні монстри на айсітіві, асобєнно муха

      Гість: Ангел мой

      615.08.12, 13:45Відповідь на 3 від Гість: Masільок

      О боже ..не читая заметку ...глядя только на этого дибила боба ..мрак а не мультфильмщо з ним не так?погляди

       Гість: Rita Gautier

       715.08.12, 13:47

       Да, мамки матерят детей, так что хочется такую мамашу приложить личиком о прилавок

        815.08.12, 13:48Відповідь на 7 від Гість: Rita Gautier

        Да, мамки матерят детей, так что хочется такую мамашу приложить личиком о прилавокРито вы прадовщицо

         915.08.12, 13:48Відповідь на 7 від Гість: Rita Gautier

         Это не мультики - это оружие уничтожения

          1015.08.12, 13:52

          самая большая "загроза" для наших детей это их родители...

           Сторінки:
           1
           2
           3
           4
           5
           6
           7
           8
           22
           попередня
           наступна