Оголошено конкурс на вакантні посади!

  • 22.10.21, 15:26


Якщо Ви цілеспрямований, бажаєте докласти зусиль для розбудови держави та готові долучитися до сильної команди професіоналів з унікальною можливістю самореалізації – Вам до нас!

 Ознайомитися з актуальними вакансіями в апараті Північно-східного офісу Держаудитслужби(Харківська область) можна на сайті Офісу https://khrk.dasu.gov.ua/ua/plugins/userPages/83, або на  Єдиному порталі вакансій державної служби за адресою https://career.gov.ua

Для цього в розділі «Державний орган» необхідно обрати «Північно-східний офіс Держаудитслужби» та натиснути кнопку «Знайти вакансії».

Чекаємо Вас у Північно-східному офісі Держаудитслужби, на новій державній службі!

 Звертаємо увагу!

Особа, яка бажає взяти участь у конкурсі на вакантні посади, подає інформацію через Єдиний портал вакансій державної служби за інструкцією  https://career.gov.ua/site/view-article?id=66 у термін до 09.11.2021 року.

Держаудитори повідомляють про мільйонні збитки


 

Фінансові порушення та збитки на 836 млн грн, економічний ефект на 1,3 млрд грн від наданих рекомендацій та 25 кримінальних проваджень - все це результати наполегливої праці держаудиторів Харківщини.

 

Фахівцями Північно-східного офісу Держаудитслужби протягом січня-вересня 2021 року за результатами проведених 42 ревізій виявлено фінансових порушень на загальну суму понад 836 млн гривень. Зусиллями аудиторів, забезпечено відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на загальну суму понад 381 млн гривень.

За підсумками проведених 6 державних фінансових аудитів, об’єктами контролю враховано 48 рекомендацій, завдяки впровадженню 25 з них, досягнуто економічного ефект на суму 1,3 млрд  гривень.

За вчинені фінансові порушення до адміністративної відповідальності притягнуто 98 посадових осіб, 9 осіб притягнуто до дисциплінарної та 3 особи притягнуто до матеріальної відповідальності за поданням Офісу.

На розгляд правоохоронним органам передано 38 матеріалів заходів фінансового контролю, за результатами розгляду яких, розпочато 5 досудових розслідування та 20 матеріалів ревізій долучено до вже відкритих кримінальних проваджень.

За результатами проведених досудових розслідувань, правоохоронними органами вручене 9 письмових повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

 До об’єктів, на яких виявлені порушення бюджетного законодавства, у 41 випадках застосовано фінансові санкції.

Перед органами прокуратури та об'єктами контролю, Офісом, ініційовано подання 5 позовів, з метою повного усунення встановлених ревізіями збитків.

 

#ДопомагатиПросто

  • 13.10.21, 13:11


Напередодні дня захисників і захисниць України представники Північно-східного офісу Держаудитслужби та профспілкової організації, відвідали Харківський Військово-медичний клінічний центр Північного регіону, що надає лікування та реабілітацію воїнам, які захищаючи нашу країну втратили здоров’я.

Колектив Офісу, зібрав та передав до шпиталю найнеобхідніші речі для наших захисників, що нині проходять лікування у військовому госпіталі.

Ми не забуваємо, що Ви заплати високу ціну оберігаючи мир і спокій.

Дякуємо кожному нашому захиснику і захисниці та бажаємо міцного здоров’я!

Зверення громадян за 9 місяців

  • 12.10.21, 16:28

 
Звернення від громадян є дуже важливим засобом взаємодії громадськості з органами фінансового контролю, як можливість повідомлення про порушення фінансової дисципліни на підконтрольних установах.
У зверненнях, що надходили до Офісу, здебільшого підіймались питання стосовно комунального господарства, охорони здоров’я, порушень при нарахування заробітної плати, фінансової дисципліни у сфері освіти, діяльності органів місцевого самоврядування, діяльність підприємств та установ.
Шановні громадяни! Нагадуємо, що у випадку, коли Ви володієте інформацією щодо фінансових порушень бюджетного законодавства на території м. Харкова та Харківської області, Ви можете звернутись до Північно-східного офісу Держаудитслужби, надіславши нам звернення на нашу поштову адресу: м. Харків, м. Свободи 5, будинок Держпром, 4 під’їзд, 10 поверх, поштовий індекс: 61022, або на електронну поштову скриньку: 202000@dasu.gov.ua.
Детальніше щодо результатів розгляду звернень, Ви маєте можливість дізнатися за посиланням: https://khrk.dasu.gov.ua/ua/news/66

Завершено аудит Державного науково-дослідного інституту

  • 30.09.21, 14:20

Завершено аудит Державного науково-дослідного інституту організації і механізації шахтного будівництва

 

Здійснення витрат на будівництво з порушенням законодавства, продаж як металобрухту виробничого обладнання, проведення оплати за послуги без фактичного їх надання та інші порушення загалом на 2,8 млн гривень виявили держаудитори в Науково-дослідному інституті на Харківщині.

Фахівці Північно-східного офісу Держаудитлужби за результатами проведеного державного фінансового аудиту господарської діяльності  Державного підприємства «Державний науково-дослідний інститут організації і механізації шахтного будівництва» за період 2019–2021 років, встановиши неефективні управлінські рішення на суму 2,8 млн грн та збитки на суму понад 700 тис гривень.

Відсутність державних замовлень та ряд неефективних управлінських рішень керівництва, призвели до початку процедури ліквідації науково-дослідної установи з 70 річною історією.

Аудитом виявлено проведення поточного ремонту будівлі на суму 1,9 млн грн, з порушенням норма законодавства. Зазначені факти можуть призвести до значних незаконних витрат.

Керівництвом Інституту втрачено можливість отримання додаткового доходу шляхом надання в оренду приміщень, що не використовуються Інститутом та здійснення продажу основних засобів, як металобрухту, а не у якості вживаного виробничого обладнання.

Крім того, посадовими особами підписувались акти здачі-прийняття послуг, які не мають підтвердження здійснення господарських операцій на суму майже  300 тис. гривень.

Також, аудиторами виявлені збитки у розмірі 777 тис гривень, завдані Інституту, через допущені порушення під час нарахування працівникам заробітної плати та премій, а також недостачі майна, що виявлені під час інвентаризації.

За результатом аналізу діяльності підприємства, аудиторами надано 6 пропозицій, які спрямовані на покращення економічного стану Інституту та направлено вимогу щодо повного усунення виявлених фінансових порушень та нанесених збитків

За порушення у веденні бухгалтерського обліку двох посадовців інституту притягнуто до адміністративної відповідальності та про результати ревізії проінформовано правоохоронні Харківщини.


Розпочато ревізію в дитячо-юнацькій спортивній школі «ХТЗ»

  • 24.09.21, 11:28

 


Північно-східний офіс Держаудитслужби повідомляє про початок проведення  ревізії фінансово-господарської діяльності в Комунальному закладі «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа «ХТЗ». Ця школа вважається однією з найкращих спортивних шкіл в Харкові та Україні. На її базі працюють спортивні секції з 19 видів спорту та школа має величезну матеріально-технічну базу.

Держаудитслужба постійно проводить роботу по збору інформації щодо наявності ризиків у фінансово-господарській діяльності підконтрольних установ, а саме: вивчається публічна інформація з відкритих джерел, звітність установи, обсяги фінансових потоків, ризики допущення фінансових порушень, розглядаються звернення громадян, громадських об’єднань та звернення правоохоронних органів.

Дослідивши зазначену інформацію аудиторами встановлено, що фінансова діяльність Установи має достатню кількість ризиків.

Під час ревізії, планується дослідити питання використання і збереження ресурсів, необоротних та інших активів, стан і достовірність бухгалтерського обліку, фінансової і бюджетної звітності, перевірятимуться видатки установи та дотримання законодавства про закупівлі.

 Ревізія розпочинається у вересні та триватиме до листопада  цього року. Планується дослідити фінансово-господарську діяльність за період з 2014 по 2021 рік.

Про відомі факти фінансових порушень, громадяни та громадські об’єднання можуть проінформувати Північно-східний офіс Держаудитслужби, надіслати звернення на електронну адресу: 202000@dasu.gov.ua., або поштову адресу: 61022 м. Харків, м. Свободи, 5, Держпром, 4 під., 10 поверх.

При інформуванні, прохання враховувати термін завершення ревізії, для можливості здійснити вичерпну перевірку наданої інформації про фінансові порушення.

Стан фінконтролю на Харківщині за 8 місяців

  • 21.09.21, 10:33

Держаудитори розповіли про стан фінконтролю на Харківщині

 

За результатами ревізій та аудитів проведених держаудиторами впродовж 8 місяців, виявлено фінансових порушень, збитків та неефективні витрати бюджетних коштів на 831 млн  гривень. По виявленим фактам правоохоронцями вже проводяться 23 досудових розслідування.

 Фахівцями Північно-східного офісу Держаудитслужби протягом січня-серпня 2021 року за результатами проведених 39 ревізій виявлено фінансових порушень на загальну суму 831 млн гривень. Зусиллями аудиторів, забезпечено усунення фінансових порушень та відшкодування збитків на загальну суму 372 млн гривень.

За підсумками проведених 4 державних фінансових аудитів, об’єктами контролю враховано 38 рекомендацій, завдяки впровадженню 20 з них, досягнуто економічного ефект на суму понад 1,3 млрд  гривень.

На розгляд правоохоронним органам передано 35 матеріалів заходів державного фінансового контролю, за результатами розгляду яких, розпочато 3 досудових розслідування та 20 матеріалів ревізій долучено до вже відкритих кримінальних проваджень.

За результатами проведених досудових розслідувань, правоохоронними органами вручене 9 письмових повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

Також, за вчинені порушення держаудитори оштрафували 93 посадові особи, за поданням Офісу, 8 осіб притягнуто до дисциплінарної та матеріальної відповідальності.

До об’єктів, на яких виявлені порушення бюджетного законодавства, у 40 випадках застосовано фінансові санкції.

Також, за рекомендаціями Офісу, органами місцевої влади, керівниками об’єктів контролю та їх вищими органами,  прийнято 12 управлінських рішень щодо поліпшення фінансово-господарської діяльності та фінансової дисципліни об’єктів контролю.

Перед органами прокуратури та об'єктами контролю, Офісом, ініційовано подання 5 позовів, з метою повного усунення встановлених ревізіями збитків.

Оголошено конкурс на вакантні посадиЯкщо Ви цілеспрямований, бажаєте докласти зусиль для розбудови держави та готові долучитися до сильної команди професіоналів з унікальною можливістю самореалізації – Вам до нас!

 Ознайомитися з актуальними вакансіями в апараті Північно-східного офісу Держаудитслужби(Харківська область) можна на сайті Офісу  https://khrk.dasu.gov.ua/ua/plugins/userPages/75 , або на  Єдиному порталі вакансій державної служби за адресою https://career.gov.ua

Для цього в розділі «Державний орган» необхідно обрати «Північно-східний офіс Держаудитслужби» та натиснути кнопку «Знайти вакансії».

Чекаємо Вас у Північно-східному офісі Держаудитслужби, на новій державній службі!

 Звертаємо увагу!

Особа, яка бажає взяти участь у конкурсі на вакантні посади, подає інформацію через Єдиний портал вакансій державної служби за інструкцією  https://career.gov.ua/site/view-article?id=66 у строк до 03.10.2021 року.

Результати проведених Офісом моніторингів закупівель у серпні


 

Фахівцями Північно-східного офісу Держаудитслужби постійно проводиться аналіз процедур публічних закупівель (оприлюднених на веб-порталі prozorro.gov.ua) та виявляються ознаки порушень законодавства. За результатами 38 моніторингів публічних закупівель, проведених за серпень місяць, охоплено контролем закупівлі загальною вартістю 192 млн гривень.

 За результатами проведених моніторингів по 22 процедурам закупівель, аудиторами попереджено, незаконні витрати бюджетних коштів на загальну суму понад 52 млн гривень.

 Найпопулярніші порушення, що допускають замовники – це порушення законодавства в частині розгляду та не відхилення замовником тендерної пропозиції, невідповідність тендерної документації вимогам законодавства та порушення встановлених законом термінів оприлюднення інформації на веб-порталі prozorro.gov.ua.

 За результатом складених аудиторами висновків про результати моніторингу закупівель, замовниками здійснено відміну результатів 15 торгів на суму понад 45 млн грн та розірвано 7 укладених договорів на суму понад 6  млн гривень.

 Задопущеніпорушення вимог законодавства у сфері закупівель, за серпень місяць до  судових органів направлено один протокол про адміністративне правопорушення, для подальшого притягнення особи  до адміністративної відповідальності.

У Держкомбінаті хлібопродуктів виявлено збитків на суму 60 млн  

Фахівцями Північно-східного офісу Держаудитслужби проведено ревізію окремих питань фінансово-господарської діяльності Державного підприємства «Новопокровський комбінат хлібопродуктів», за період господарської діяльності з червня 2017 по грудень 2020 року та встановлено нанесення збитків підприємству на суму 59,6 млн гривень.

    Новопокровський комбінат хлібопродуктів (який знаходиться смт Новопокровка Харківської області) є державним унітарним підприємством, метою діяльності якого є одержання прибутку на основі здійснення виробничої та комерційної діяльності, пов’язаної з виробництвом та реалізацією борошномельної продукції, приймання, зберігання, надання послуг по доробці та відпуску товару, переробкою власного та давальницького зерна.

    Під час проведення ревізії, аудиторами встановлено, що Комбінатом недоотримано доходів у розмірі понад 56 млн грн, внаслідок проведення безоплатного відвантаження іноземному замовнику продукції (борошно пшеничне вищого сорту).

    Такий безпідставний відпуск продукції проводився всупереч існуючого договору, що укладено між Комбінатом та фірмою-покупцем з Об'єднаних Арабських Еміратів, за умовами якого будь-яке відвантаження товару повинно відбуватися лише після 100% передплати.

    Цікавить й те, що Комбінат продовжував здійснювати поставку продукції даному контрагенту, накопичуючи при цьому дебіторську заборгованість в той час, як покупець жодного разу не виконав умов договору та не сплатив за надану продукцію.

    Як свідчить листування з Посольством України в ОАЕ, Міністерством юстиції України та Головним підрозділом детективів Національного антикорупційного бюро України, ліцензія компанії-замовника була скасована, а відомості у компетентних органів ОАЕ про вказану компанію, відсутні.

    У зв’язку з чим, документи у цій справі були повернуті без проведення належних заходів щодо погашення заборгованості. 

  Серед інших недоотриманих Комбінатом доходів є списання з обліку без проведення претензійно-позовної роботи дебіторської заборгованості, по якій пропущено термін позовної давності на суму 871 тис. гривень.

    Також, мають місце хоча й менш гучні, проте вагомі порушення, а саме незаконні витрати понад 1,4 млн грн в розрізі зайвої оплати праці з ЄСВ  на суму 932 тис. грн,  здійснення витрат на благодійну допомогу, рекламу тощо без затвердження фінансового плану на суму  433 тис. грн та інші порушення фінансової дисципліни загалом на суму 218 тис. гривень.

 Північно-східним офісом Держаудитслужби направлено вимогу керівнику ДП «Новопокровський КХП» щодо негайного вжиття заходів для повного усунення виявлених ревізією фінансових порушень та збитків.

   Крім того, за допущенні порушення у веденні бухгалтерського обліку до адміністративної відповідальності притягнуто двох посадових осіб Комбінату та інформацію щодо виявлених ревізією порушень та збитків передано правоохоронних органів.

Страницы:
1
2
3
4
5
6
7
8
25
предыдущая
следующая