Ревізія у Красноградському комбінаті комунальних підприємств

  • 17.01.20, 16:38

Розпочато проведення ревізії у Красноградському комбінаті комунальних підприємств

 

До уваги громадськості!

 

Північно-східний офіс Держаудитслужби повідомляє про початок проведення ревізії в Красноградському комбінаті комунальних підприємств.

 

Період, що підлягає контролю: з 01.01.2016  по 31.12.2019 року.

 

Початок проведення ревізії – 08.01.2020 року.

Орієнтовний термін завершення ревізії – березень 2020 року.

 

Про відомі факти фінансових порушень, а також інші конкретні факти, котрі свідчать про порушення об’єктом контролю вимог законодавства, контроль за дотриманням якого належить до компетенції органів Державної аудиторської служби України, громадяни та громадські об’єднання можуть поінформувати за телефоном довіри Північно-східного офісу Держаудитслужби - (057) 725-86-24, або надіслати інформацію на електронну адресу: Kharkiv@dkrs.gov.ua

 

При інформуванні, прохання враховувати термін завершення ревізії, для можливості здійснити перевірку наданої інформації про фінансові порушення.

 

Прес-служба Північно-східного офісу Держаудитслужби.

Результати розгляду Офісом звернень громадян за 2019 рік.

  • 16.01.20, 18:05
Результати розгляду Офісом звернень громадян за 2019 рік.

 

Один із важливих напрямів діяльності Північно-східного офісу Держаудитслужби  – це розгляд звернень громадян, що є засобом відстоювання громадянами своїх прав і законних інтересів та відновлення їх у разі порушення.

 

Згідно з обліковими даними, від громадян до Північно-східного офісу Держаудитслужби, у 2019 році надійшло 201 звернення, з них: поштою – 145 звернення; на особистому прийомі – 12 звернень; через органи влади надійшло – 22 звернення; від інших органів, установ, організацій надійшло – 21 звернень.

 

У зазначених зверненнях до Північно-східного офісу Держаудитслужби звернулось 371 громадянина, у тому числі надійшло 17 колективних звернень, які були підписані 181 особами.

 

Питання, які порушуються громадянами у зверненнях, здебільшого стосуються питань: оплати праці – 66 звернення, комунального господарства – 18 звернень, соціального захисту – 10 звернень, охорони здоров’я – 7 звернень,  освіти та науки – 21 звернення, діяльності органів місцевого самоврядування – 15 звернень, діяльність місцевих органів виконавчої влади - 6, діяльності підприємств та установ – 10 звернень, екологія та природні ресурси - 1 звернення, культура та культурна спадщина, туризм – 1 звернення, щодо інших питань – 46 звернення.

 

За результатами розгляду звернень, що надішли до Північно-східного офісу Держаудитслужби: 51 звернення вирішено позитивно; на 91 звернення надано роз’яснення та необхідну інформацію; 16 звернень направлено установам до компетенції яких відносяться питання висвітлені у зверненнях та наразі триває розгляд 39 звернень.

 

У 2019 році до Північно-східного офісу Держаудитслужби надійшло 2 звернення, які оформлені без дотримання вимог статті 8 Закону України «Про звернення громадян» та з якого неможливо встановити автора звернення, були  визнані анонімними.

 

Також, впродовж 2019 року до Північно-східного офісу Держаудитслужби надійшло 2 звернення, в яких не дотримувались вимоги до звернення, внаслідок чого вони були повернуті авторам відповідно до вимог статей 5 і 7 Закону України "Про звернення громадян".

 

У зв’язку з особливостями призначення та проведення заходів державного фінансового контролю, залишаються не розглянутими по суті 39 звернень, які надійшли у 2019 році. Розгляд зазначених звернень відбудеться під час наступних планових заходів державного фінансового контролю, що відбудуться впродовж 2020 року.

 

Прес-служба Північно-східного офісу Держаудитслужби.


Завершено ревізію Русько-Лозівської сільської ради

  • 11.01.20, 12:47

Харківські аудитори провели ревізію Русько-Лозівської сільської ради

 

Фахівці Північно-східного офісу Держаудитслужби провели ревізію сільського бюджету та фінансово-господарської діяльності Русько-Лозівської сільської ради Дергачівського району Харківської області за період з 01.05.2016 по 30.04.2019 року. За результатами ревізії встановлені фінансові порушення на загальну суму 121,63 тис. гривень.

 

Перевіркою питання надання в оренду комунального майна підприємствам, установам, організаціям встановлено, що між приватним підприємством та сільською радою було укладено договори про передачу в оренду спец автомобіля.

 

Проведеним розрахунком встановлено, що сільською радою не коригувався розмір орендної плати на індекс інфляції, що призвело до недоотримання коштів від надання в оренду спецавтомобіля в сумі 15,17 тис. грн, чим завдано збитків сільській раді.

 

Крім того, сільською радою здійснено покриття витрат приватного підприємства, без зворотного відшкодування цих послуг, на загальну суму 76,03 тис. грн, чим завдано збитків сільській раді.

 

Перевіркою питання надходжень до бюджету сільської ради, виявлено, фактично недоотримання коштів від надання в оренду водопровідно-каналізаційних споруд в сумі 22,69 тис. грн, чим завдано збитків сільській раді на відповідну суму.

 

Під час проведення інвентаризації основних засобів та іншого комунального майна встановлено, що на балансі сільської ради безпідставно рахуються одноповерхові приватні житлові будинки в кількості 20 шт, які на час проведення ревізії приватизовані та мають відповідні свідоцтва на право власності (або інші підтверджуючи документи щодо права приватної власності) на суму 7752,74 тис. грн, що призвело до завищення активів у бухгалтерському обліку сільської ради.

 

За неналежний контроль у веденні бухгалтерського обліку та допущені порушення фінансової дисципліни двох посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності за статтею 164-2 КУпАП шляхом накладання штрафів.

 

З метою недопущення в подальшому порушень бюджетного законодавства голові сільської ради направлено попередження про неналежне виконання бюджетного законодавства.

 

Всі фінансові порушення виявлені під час ревізії були відшкодовані сільською радою, у повному обсязі.

 

Про результати ревізії та виявленні порушення, проінформовано правоохоронні органи.

 

         Прес-служба Північно-східного офісу Держаудитслужби.

Шукаїмо кадри

  • 03.01.20, 10:07Північно-східний офіс Держаудитслужби відповідно до наказу від 23.12.2019 № 613-о оголошує конкурс на зайняття  посад державної служби, що відбудеться 9 січня 2020 року о 10  годині за адресою: майдан Свободи, 5, Держпром, 4 під’їзд, 10 поверх, м. Харків,  61022.

 

 Перелік вакансій:

·       -  заступник начальника відділу  контролю у сфері закупівель  Північно-східного офісу Держаудитслужби

·     -  головний спеціаліст  сектору роботи з персоналом Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Сумській області відділу роботи з персоналом Північно-східного офісу Держаудитслужби.

 

         З умовами проведення конкурсу та вимогами до кандидатів на посаду можна ознайомитись на сайті Держаудитслужби http://www.dkrs.gov.ua у розділі: інформаційний каталог » Конкурс на зайняття вакантних посад Держаудитслужби » Територіальні органи Держаудитслужби » Північно-східний офіс Держаудитслужби».

 

         Прес-служба Північно-східного офісу Держаудитслужби.

Харківські аудитори завершили ревізію бюджету смт Зачепилівки.

  • 26.12.19, 09:03

Харківські аудитори завершили ревізію бюджету смт Зачепилівки.

 

Фахівці Північно-східного офісу Держаудитслужби провели ревізію бюджету Зачепилівської селищної об’єднаної територіальної громади та фінансово-господарської діяльності Зачепилівської селищної ради за період з 01.01.2018 по 31.05.2019 року. За результатами ревізії встановлені фінансові порушення на загальну суму 203,57 тис. гривень.

 

Аудиторами встановлено, що в порушення вимог законодавства здійснювалось утримання понадштатних працівників, не передбачених штатним розписом, за період з 01.04.2018 по 31.07.2018, що призвело до зайво нарахованої та виплаченої заробітної плати на загальну суму 79,65 тис. гривень.

 

За результатом дослідження питання достовірності відображення в бухгалтерському обліку витрат на будівельні роботи, встановлено, що при виконаних ремонтно-будівельних робіт, однією з підрядних організацій допущено завищено вартість зазначених робіт на загальну суму 42,95 тис. гривень.

 

    Крім того, під час дослідження питання наповнення сільського бюджету встановлено, що протягом 2018 року та 5 місяців 2019 року бюджетом селищної ОТГ недоотримано доходів від орендної плати на загальну суму 33,30 тис. гривень.

 

       Під час дослідження дотримання бюджетного законодавства, встановленні   порушення законодавства зі сторони Зачепилівської селищної ради, а саме: за рахунок загального фонду кошторису проведено покриття видатків за інших юридичних осіб, без відображення заборгованості по обліку, на загальну суму 27,86 тис. гривень.

 

  Окрім того протягом  квітня - травня 2019 року селищним бюджетом недотримано доходів від продажу земельної ділянки на загальну суму 19,80 тис. гривень.

 

На теперішній час, виявлені порушення усунуті в повному обсязі.

 

За неналежний контроль у веденні бухгалтерського обліку та допущені порушення фінансової дисципліни 3-х посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності.

 

Крім того, за порушення законодавства про закупівлі, в частині порушення порядку оприлюднення інформації про закупівлі, відносно голови тендерного комітету, складено протокол про адміністративне правопорушення та направлено до Зачепилівського районного суду Харківської області.

 

За встановлені порушення бюджетного законодавства, розпорядженням Північно-східного офісу Держаудитслужби зупинені операції з бюджетними коштами на реєстраційному рахунку, відкритому в Управлінні Державної казначейської служби у Зачепилівському районі Харківської області  у відповідності до вимог законодавства.

 

Про результати ревізії проінформовано правоохоронні органи.

 

         Прес-служба Північно-східного офісу Держаудитслужби.

Результати ревізії Зміївської РДЛВМ

  • 24.12.19, 15:18

Харківські аудитори завершили ревізію Зміївської районної державної лікарні ветеринарної медицини 

 

Фахівці Північно-східного офісу Держаудитслужби перевірили Зміївську районну державну лікарню ветеринарної медицини за період роботи з  01.04.2014 по 01.07.2019 року. За результатами ревізії встановлені фінансові порушення на загальну суму 312,02 тис. гривень.

Так, ревізією питання дотримання законодавства при встановлені, нарахуванні та виплаті працівникам надбавок та доплат, встановлено, що при встновленні надбавок працівникам лікарні було безпідставно встановлено доплату за шкідливі умови праці на загальну суму 143,18 тис. гривень. Як наслідок цим завдано матеріальної шкоди держаному бюджету на суму 89,78 тис. грн та місцевому на суму 88,67 тис. гривень.

 

Окрім того встановлено, що окремим працівникам лікарні безпідставно надавалась щорічна додаткова відпустка за шкідливі умови праці тривалістю 7 календарних днів та проводилось нарахування та виплата відпускних в загальній сумі 59,62 тис. гривень. Внаслідок допущеного порушення завдано матеріальної шкоди (збитків) державному бюджету на суму 36,79 грн та місцевому (обласному) бюджету на суму 37,44 гривень.

Також, в порушення вимог Цивільного кодексу України лікарнею не забезпечено проведення заходів щодо своєчасного стягнення дебіторської заборгованості в загальній сумі 23,14 тис. грн, по якій сплив строк стягнення.

 

За результатами проведеної Північно-східним офісом Держаудитслужби ревізії, начальнику лікарні направлено вимогу щодо необхідності повного усунення виявлених ревізією фінансових порушень та притягнення до відповідальності вини осіб.

 

За неналежний контроль у веденні бухгалтерського обліку та допущені порушення фінансової дисципліни, 2-х посадових осіб лікарні притягнуто до адміністративної відповідальності.

 

Про результати ревізії проінформовано правоохоронні органи.

 

Прес-служба Північно-східного офісу Держаудитслужби.

Телефон довіри Північно-східного офісу Держаудитслужби

  • 20.12.19, 15:26

Шановні громадяни нагадуємо, що у Північно-східному офісі Держаудитслужби  працює телефон довіри. 

Основними завданнями функціонування телефону довіри є:

1. Надання інформації щодо повноважень Північно-східного офісу Держаудитслужби;

2. Забезпечення оперативного реагування на порушення законодавства при витрачанні бюджетних коштів, використанні державного чи комунального майна підконтрольними установами, визначеними у Законі України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні»;

3. Виявлення фактів можливих корупційних та інших неправомірних дій (бездіяльності), рішень посадових осіб органу державного фінансового контролю, при здійсненні ними своїх повноважень.

 

            На теперішній час, у Північно-східному офісі Держаудитслужби тривають заходи державного фінансового контролю у наступних підконтрольних установах:

1.      Відділ освіти Чугуївської районної державної адміністрації;

2.      Управління освіти Ізюмської міської ради Харківської області;

3.      Управління освіти адміністрації Слобідського району Харківської міської ради;

4.      Департамент праці та соціальної політики Харківської міської ради;

5.      Національний університет цивільного захисту України;

6.      Державне підприємство "Завод імені В.О.Малишева”;

7.      Державний фінансовий аудит селищного бюджету селища Васищеве Харківського району

8.      Регіональна філія "Південна залізниця";

9.      Філія "Панютинський вагоноремонтний завод";

10.  Комунальне підприємство «Комплекс з вивозу побутових відходів»;

11.  КП "Міськелектротранссервіс";

12.  Державне підприємство "Богодухівський сільськогосподарський учбово-курсовий комбінат".

 

            У випадку наявності інформації про порушення законодавства з фінансових питань на зазначених підприємствах, просимо повідомляти про це Північно-східний офіс Держаудитслужби.

 

 

Наш номер для надання повідомлень: (057) 725-86-24

 

Графік роботи залишився незмінним: щодня з 9 до 18, а в п'ятницю до 16:45.

 

Телефонуйте!

 

Прес-служба Північно-східного офісу Держаудитслужби.

Проведено семінарське заняття для Харківських аудиторів.

  • 19.12.19, 17:09
Проведено семінарське заняття для Харківських аудиторів.

 

Сьогодні, відділом роботи з персоналом Північно-східного офісу Держаудитслужби, організовано проведення загального семінарського заняття з підвищення кваліфікації фахівців структурних підрозділів Офісу.

 

На семінарі підіймались теми, що наразі є одними з актуальних у роботі державних аудиторів.

 

Семінар розпочався вступною промовою  в.о. начальника Північно-східного офісу Держаудитслужби Каліннікова Владислава Віталійовича, відносно планування семінарів та формування актуальних тем для підготовки доповідей.

 

В якості першого доповідача виступив начальник відділу формування НАФ та діловодства Державного архіву Харківської області Михасенко Любов Олександрівна, яка розповіла про правила організації діловодства та архівного зберігання документів у державних органах, органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах і організаціях.

 

Заступник начальника відділу роботи з персоналом Островерх Тетяна Миколаївна відповіла на найбільш поширені питання щодо порядку складання індивідуальної програми підвищення рівня професійної компетентності (індивідуальної програми професійного розвитку державного службовця).

 

Наразі одним з актуальних питань, що стосується кожного держслужбовця є підготовка до чергового етапу декларування, передбаченого Законом України  «Про запобігання корупції» і цю тему висвітила завідувач сектору запобігання та виявлення корупції Міночкіна Інна Вікторівна.

 

Завідувач режимно-секретного сектору Панаріна Юлія Степанівна приділила увагу питанню експертизи матеріального носія інформації щодо наявності відомостей, що становлять державну таємницю.

 

Завершив семінар, головний спеціаліст-юрисконсульт юридичного відділу Третьяков Олександр Миколайович доповіддю про порядок функціонування електронного суду та його особливості.

 

Державні аудитори, які були присутні на семінарі, не тільки заслуховували доповіді, а й брали активну участь в обговорені найбільш поширених та актуальних питань.

 

Прес-служба Північно-східного офісу Держаудитслужби.

Проведено семінарське заняття для Харківських аудиторів.

  • 19.12.19, 16:59
Проведено семінарське заняття для Харківських аудиторів.

 

Сьогодні, відділом роботи з персоналом Північно-східного офісу Держаудитслужби, організовано проведення загального семінарського заняття з підвищення кваліфікації фахівців структурних підрозділів Офісу.

 

На семінарі підіймались теми, що наразі є одними з актуальних у роботі державних аудиторів.

 

Семінар розпочався вступною промовою  в.о. начальника Північно-східного офісу Держаудитслужби Каліннікова Владислава Віталійовича, відносно планування семінарів та формування актуальних тем для підготовки доповідей.

 

В якості першого доповідача виступив начальник відділу формування НАФ та діловодства Державного архіву Харківської області Михасенко Любов Олександрівна, яка розповіла про правила організації діловодства та архівного зберігання документів у державних органах, органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах і організаціях.

 

Заступник начальника відділу роботи з персоналом Островерх Тетяна Миколаївна відповіла на найбільш поширені питання щодо порядку складання індивідуальної програми підвищення рівня професійної компетентності (індивідуальної програми професійного розвитку державного службовця).

 

Наразі одним з актуальних питань, що стосується кожного держслужбовця є підготовка до чергового етапу декларування, передбаченого Законом України  «Про запобігання корупції» і цю тему висвітила завідувач сектору запобігання та виявлення корупції Міночкіна Інна Вікторівна.

 

Завідувач режимно-секретного сектору Панаріна Юлія Степанівна приділила увагу питанню експертизи матеріального носія інформації щодо наявності відомостей, що становлять державну таємницю.

 

Завершив семінар, головний спеціаліст-юрисконсульт юридичного відділу Третьяков Олександр Миколайович доповіддю про порядок функціонування електронного суду та його особливості.

 

Державні аудитори, які були присутні на семінарі, не тільки заслуховували доповіді, а й брали активну участь в обговорені найбільш поширених та актуальних питань.

 

Прес-служба Північно-східного офісу Держаудитслужби.

Страницы:
1
2
3
4
5
7
предыдущая
следующая