хочу сюда!
 

Оксана

48 лет, рак, познакомится с парнем в возрасте 44-52 лет

Поверніть як було за Порошенка!ПОВЕРНІТЬ ЯК БУЛО ЗА ПОРОШЕНКА!

Масові протести громадян проти підвищення тарифів мусили викликати бодай якусь реакцію у депутатів правлячої фракції. І вони її викликали. Спершу голова фракції «Слуга народу» Давід Арахамія пообіцяв створити план антикризових заходів. Потім нардеп Тищенко висловив обурення ситуацією з тарифами. Й нарешті сам «буковельський лижник», президент Володимир Зеленський доручив Кабміну розібратися з тарифами на газ.

Депутати «Слуги народу» навипередки пишуть пости про те, як вони готові зменшувати тарифи. Відтак – маю пропозицію до «Слуг». І чому б їм просто не взяти і не повернути все так, як було за президента Порошенка? Дивіться самі.

Для початку, в часи президента Порошенка існував пільговий тариф – ціна перших 100 кВт*год становила 90 грн, кожні наступні 100 кВт*год вартували вже 168 грн. Щойно ця норма була відмінена. Чому б не повернути? Характерно, владнати ситуацію з тарифами на електрику Зеленський не вимагає – він вимагає розібратися з тарифами на газ. Просто нагадаю, що електрику з 1 січня Україна заходилася імпортувати – з Білорусі, читайте з Росії.

Опікування президента тарифами на газ – не випадкове. На січень 2021 р. в Україні кубометр газу залежно від регіону становить до 10 грн. і ще біля 2 грн. – розподіл газу, якого окремо за президентства Порошенка просто не існувало. Загалом по Україні громадянин за спожитий газ сплачує від 11,62 до 12,69 грн за куб. Все б добре, але у 2018 р. (тобто після всіх підвищень тарифів, які Петру Олексійовичу вартували посади президента) ціна становила 8,55 грн. Тобто за президента «розкажи чому ти клоун» газ для населення уже подорожчав на 30%. І це – не межа. Експерти уже говорять що в лютому ціна на газ додатково підросте на 20-25%, з простої причини – підросла вартість газу на європейському хабі TTF – на 14,6%.

Хоча. Чи знаєте ви, що навіть з таким подорожчанням, ціна газу у Європі наразі нижча ніж у 2018 р., тобто в останній повноцінний рік президентства Порошенка? На тому таки нідерландському хабі TTF на 11 січня поточного року вартість тисячі кубів газу становила $261, тоді як у жовтні 2018 р. вона була $363. Тобто справа – не у подорожчанні газу в світі, він як раз подешевшав. Справа в тому, що зелена влада тихою сапою підвищила населенню ціни на газ – і буде підвищувати їх надалі. Підвищує так, що часи Петра Порошенка уже виглядають дивовижними.

Ну й на додаток. На момент завершення повноважень Петра Порошенка як президента України, холодна вода у Києві коштувала 21,8 грн за кубометр, нині – 25,4 грн.

Доречне питання – депутати зменшувати тарифи готові як? До рівня тих які були за президента Порошенка? Чи ні? А то є ще один показник, де варто було б повернути все так, як було за п’ятого президента.

В бюджеті на 2018 р. на виплату субсидій населенню у зв’язку з нездатністю сплачувати тарифи на комунальні послуги, було закладено 72,7 мільярди гривень, тоді як в бюджеті на 2021 рік – 36,6 мільярдів. А це означає, що при такому самому курсі гривні, живих субсидій зелена влада виплачує у ДВА рази менше ніж виплачували в часи президента Порошенка. При тому, що мінімальна зарплатня (а відтак – і надходження від єдиного соцвнеску) тоді були на 30% менші ніж зараз.

То доречне питання. Депутати «Слуги народу» та інших стурбованих фракцій нині ревом ревуть про те, що тарифи треба зменшити. Вони їх зменшать до рівня як було за п'ятого президента? Чи сором’язливо занизять на кілька відсотків, аби не псувати життя призначеному ними ж Кабміну, який до керувався до того, що людям субсидії призначають – але не виплачують бо у Казначействі немає грошей?

А що скаже народ, який лише два роки тому волав «Гірше не буде»? Хоче він аби повернулося як за президента Порошенка? Чи так згодиться?

Автор: Дмитро "Калинчук" Вовнянко


Це, звичайно, добре, коли справджуються твої прогнози. Тобто нічого доброго загалом, але повчально.

Але знаєте що відрізняє одну четверту виборців від трьох четвертих? Нас відрізняє те, що ми не припиняємо думати навіть після того, як виявляємося правими.
Те що сталося зараз – вже пройдений етап, ми його проїхали. Не на цьому потрібно зосередитися. За шкарпетками і кульочками у супермаркеті видно значно серйознішу проблему. Видно те, чого ми боялися і одночасно очікували з весни 19-го. Ця проблема називається «Велика Остання Гастроль».

Ні, не Вовина. Вова це так, піна на воді, сьогодні є, завтра нема і забудуть як звали. Остання гастроль путіна.

Сподіваюсь, усі наші бачать зрежисований характер тарифних майданів. Та звісно бачать, якщо навіть на ватних пабліках задаються запитанням: ой, а як це так вийшло, що всі прям так домовилися і вийшли в один день у різних містах? Ой, а хто це там за мужчина більше всіх на мітингу кричав, хтось його знає? І навіть – о боги, це top level, це чи майже зародки критичного мислення – «а чого це ми ідемо дорогу перекривати? При чому це дорогу? Давайте іти до міської ради!»

Ну чого ви, дайте їм іще сто днів, вони здогадаються, куди треба іти.
Але виникає таке чувство, що Бог десь наказує нас за щось… і що ста днів у нас не буде.

Тому що одночасно з тарифною розкачкою ми бачимо, як нам виводять Бойка у лідери виборчих симпатій. Одночасно з Бойком бачимо, як Зе і компанія з усіх сил підіграють опезеже, словом і ділом посилюючи хаос, і одночасно знищують проукраїнську опозицію.
Одночасно зі Степановим і буковелями ми бачимо ознаки реальної, а не медійної, катастрофи і розуміємо, що до справжнього локдауну, коли зупиняться виплати субсидій, пенсій і зарплат бюджетникам лишилися лічені тижні.

Ми з тривогою піднімаємося навшпиньки і шукаємо вишеньку на торті. Вона обов’язково повинна бути, це фірмовий стиль. І знаходимо вишеньку: теракт на газопроводі у Полтавській області і сьогоднішній теракт у Вінницькому дитсадку, коли діти підірвалися на саморобному вибуховому пристрої.

Вони завжди так роблять, у кожній країні, де «нє канчаются русскіє інтєрєси.». Вони просуватимуть своїх креатур у димовій завісі з хаосу, паніки, терору і провокацій.

І ось у цей момент нам із вами потрібно зібратися і прямо проговорити важливе. Ми не граємо у гру «або Вова, або російський реванш». Ми не обираємо між двома сортами гімна. Ми гуртуємося довкола нашого, українського лідера, і перемагаємо і на виборах, і у разі чого – у силовому протистоянні.

На щастя, українцям є довкола кого об’єднатися, і треба бути сліпим, щоб це заперечувати.

Тамара Горіха Зерня6

Комментарии

112.01.21, 07:43

І чому б їм просто не взяти і не повернути все так, як було за президента Порошенка?А чому не повернути все так, як було до порошенка? Так буде навіть краще

  212.01.21, 08:07Ответ на 1 от xMbIPEHOK

  І чому б їм просто не взяти і не повернути все так, як було за президента Порошенка?А чому не повернути все так, як було до порошенка? Так буде навіть кращеТочняк.. Мудаковича с Азировым давайте возвернем.. и дорал по 8 гр..
  Это как Яйценюк поступово начал подымать тарифы..набравшись кредитов.. кинув всем желающим субсидии.. дабы опять бузу не устраивали.. так и эти продолжили.. А на субсидии денёг уже и нету.. возвертать кредиты надо.. А как их возвертать коль казна пуста?..Подымать тарифы.. дабы хоть штото показать нашим евро-американским кредиторам..

   312.01.21, 08:15

    412.01.21, 09:33

    Все вірно

     512.01.21, 09:38Ответ на 1 от xMbIPEHOK

     І чому б їм просто не взяти і не повернути все так, як було за президента Порошенка?А чому не повернути все так, як було до порошенка? Так буде навіть кращеІнночка, ти високо піднялася на "соціальному ліфті" чи не хочеш розумнішати?)))

      612.01.21, 09:40Ответ на 2 от Хармс

      І чому б їм просто не взяти і не повернути все так, як було за президента Порошенка?А чому не повернути все так, як було до порошенка? Так буде навіть кращеТочняк.. Мудаковича с Азировым давайте возвернем.. и дорал по 8 гр..
      Это как Яйценюк поступово начал подымать тарифы..набравшись кредитов.. кинув всем желающим субсидии.. дабы опять бузу не устраивали.. так и эти продолжили.. А на субсидии денёг уже и нету.. возвертать кредиты надо.. А как их возвертать коль казна пуста?..Подымать тарифы.. дабы хоть штото показать нашим евро-американским кредиторам..
      так з таких впертих "хармсів" й наздирають...

      чи ти тіпа ніразу не "нарід"?)))

       712.01.21, 09:51Ответ на 2 от Хармс

       Больше всего кредитов наша страна получила, когда президентом был Янукович (Азаров). Юля - на втором месте.

        812.01.21, 09:54Ответ на 6 от Лъйошкин_Кот

        Шо думаешь тебя это не коснется?..

         912.01.21, 09:58Ответ на 7 от Геннадий М

         Больше всего кредитов наша страна получила, когда президентом был Янукович (Азаров). Юля - на втором месте.Не мелы дурныц.. Кроме Хуйла Мудню никто денег давать не желал.. Зайди на сайт Минфина и сам убедись.. Сколько было и сколько стало..

          1012.01.21, 10:10Ответ на 9 от Хармс

          Читай, и не между строк

          https://dengi.ua/finance/1801202-ykraina-i-mvf-kakoi-prezident-bral-kreditov-bolshe-vseh

          https://dengi.ua/finance/1801202-ykraina-i-mvf-kakoi-prezident-bral-kreditov-bolshe-vseh

           Страницы:
           1
           2
           3
           4
           5
           6
           7
           8
           12
           предыдущая
           следующая