240 кращих українських кліпів 2016 року

Насолоджуйтесь, на окупаційному бариго-кацапоязикому ТБ цього не покажуть.

Прокуратура Нідерландів офіційно стосовно МН17

Коротко зміст 
Міжнародна Група криміналістів (JIT) під керівництвом Прокуратури Голландії: 
всі зібрані слідством факти, докази, свідчення засвідчують що МН17 був збитий ракетою Бук, з російського комплекса, і, швидше за все, з російським екіпажем цей комплекс - Бук був привезений з Росії в Україну незадовго до трагедії, виявлено численні фото та відеозаписи, також знайдені та опитані свідки.

Сім рівнів війни: стратегічні рамки для України

Розуміння сутності нинішньої війни в значній мірі ускладнюється її багаторівневістю. Наявність безлічі прихованих рівнів не дозволяє досить глибоко зрозуміти мотиви учасників та їх стратегії, ускладнює інтерпретацію поточних подій і сценування майбутнього. У даній статті ми робимо спробу розібратися в рівнях війни, без чого неможливо ефективно її вести і перемогти (власне, неможливо навіть зрозуміти, що вважати перемогою).

читати аналітичну статтю

Терорист #1


Приблизно так звучать передовиці провідних видань світу.

Останнє інтерв'ю Кузьми

Західна Україна. Заправка. Місто Рівне. Херачить шансон по-русскі, розумієш, вони стоять з такими бантами жовто-синіми, шо аж ноги заплутуються не можуть ходити. 
Кажу: "Люди, ну та ви ше гірші чим футін той, чим його пропагандистська машина". 
Розумієш, ви ше гірші, тому шо ви отут і отут ви гниєте з середини. Так шо то є просто відсутність гідності, мама з татом не дали, в школі було по цимбалах, а вулиця своє зробила.

"Українська правда" і Антон Геращенко стали на бік терористів?

"Минометчики батальона "Азов" также нанесли серьезный урон врагу, обстреливавшему поселок Гранитное с целью деморализации и запугивания жителей" 


Як же переклали текст каліки з УП:

"Мінометники батальйону "Азов" також завдали серйозної шкоди ворогові, обстрілювали селище Гранітне з метою деморалізації і залякування жителів"


Виходить, що "Азов" обстріляв ворогів - жителів Гранітного! Який подарунок терористам з лайфньюз!

Думаєте це тільки УП такі каліки? Та ні, Антон Геращенко, як державний службовець, зобов'язаний надавати достовірну інформацію, але коли він це робить виключно державною мовою країни-агресора, тоді на вході до українського споживача інформація стає спотвореною до рівня наклепу і криміналу.

РФашисти можуть піти у наступ

Секретар РНБО розповів, що на окупованій частині Донбасу знаходиться 36 тисяч терористів, серед них 8 тисяч військових регулярної армії РФ. У їхньому розпорядженні 542 танки, до 990 бойових бронемашин, артилерійських систем 694 одиниці, реактивних комплексів "Точка-"У - 4 одиниці, зенітно-ракетних комплексів – до 57 одиниць. 

Він також заявив, що уздовж кордону з Україною перебуває у повній бойовій близько 52 тис. російський військових зі значним наступальним потенціалом, понад 300 танків, більше 1800 бойових броньованих машин, до 360 бойових літаків і ударних вертольотів.

Що робити Україні?

1. Разробити стратегію війни з РФ у воєнній, політичній, економічній та інформаційній сферах.

2. Завершити перебудову армії, створивши сучасні збройні сили, здатні відбити російську агресію.

3. Заручитись підтримкою західних союзників, жорстко пояснивши їм, що лише Україна стоїть між ними і повзучим зі сходу хаосом.

4. Передислокувати воєнну промисловість виходячи з реальних загроз.

5. Жорстко боротись з російською агентурою в силових структурах, политиці та медіа.

6. Поставити заслін російській пропаганді у вигляді регуляторних обмежень і власної контрпропаганди.

7. Поступово, але незворотньо розривати економічні зв'язки з РФ, особливо у сфері енергетичної незалежності.

8. Розробити нову міграційну політику.

9. Розвивати нову українську культуру, котра витіснить російську культуру в свідомості громадян.

10. Пред'явити світу міжнародну суб'єктність України і власне розуміння нового месця Украини в світі.

Коротко кажучи, потрібно стати сильними, самостійними та економічно процвітаючими. (Зрозуміло, що це задача не тільки держави, але і всіх громадян). Міфи про братскі народи, тісні економічні зв'язки і споріднені культури повинні бути остаточно знищені: вони стають смертельно небезпечними.

Зі статті на NR


Величезні обсяги військового вторгнення лише за листопад


http://ru.slovoidilo.ua/uploads/news/3ac52a966cd8c56cb1e5730959b36721.png


Схоже чергове одностороннє оголошення режиму "тиші" - це вже хапання за соломинку перед загрозою подальшого просування військ рашистських окупантів, замість проведення загальної мобілізації і переведення економіки у воєнний режим.


Єдино правильний вибір українців - ВО "Свобода"

Просто нагадування: "Свобода" залишається єдиною україноцентричною партією, перевіреною і надійною, тому вибір досить простий.


Правий сектор не проти русифікації України, блок Порошенка не проти перейняти курс партії регіонів, Народний фронт не проти людей у своєму списку, які не володіють державною мовою, Радикальна партія і Батьківщина не проти чорного піару і тупого популізму, Самопоміч - просто тупо проти Свободи.

Страницы:
1
2
3
4
5
6
7
8
74
предыдущая
следующая