хочу сюда!

Ирина

40 лет, рыбы, познакомится с парнем в возрасте 39-48 лет

Гавриїл Добрий-посланець

предыдущая
следующая

Послання від Ісуса

Послання від Ісуса.
«Жодна протаврована на чолі людина, прочіпована в руку чи інші частини тіла не залишиться жити на Землі після другого пришестя нашого справжнього синьоокого Ісуса. Пам’ятайте, що спочатку багаті цього світу об’являть чорноокого і темно волосого лжеісуса із ранами на зап’ясті і взутого, що буде ходити по Землі. Після цього буде прихід справжнього русого синьоокого Ісуса із наскрізними ранами на долонях і босого з ранами на ногах. Всі, хто таврований і чіпований згідно з об’явлень Івана Богослова глави 16 будуть покарані, і пам’ятайте, що Вавилон (об’явлення від Івана Богослова вірш 19) – це Москва. Перечитайте 16 розділ Одкровення від Івана Богослова, бо вже скоро буде його виконання. 
Хто вже прийняв тавро звіра по своїй глупоті або через те, що не знав, уже винен у крові Господа Ісуса Христа і уже несвідомо поклонився сатані, тому кайтеся поки не наступили ті страшні часи, бо тоді це буде уже пізно. 
Зараз наступають дуже скрутні часи для кожного, хто живе на Землі, уже тепер більшість людей вибрали кому служити: ті, що протавровані – вже служать сатані, а хто прочіпований, - то практично шанс на спасіння мізерний. Ісус звертається до людей, що не встигли себе протаврувати і прочіпувати, їх лишилося третина людства. Уже сьогодні вони мають вибрати кому служити – це перша заповідь Божа. А якщо вони не виберуть, то за них зроблять інші: багаті і пихаті слуги сатани цього світу. Так, що будьте розумними ідіть за меншістю і пам’ятайте, що шлях до Божого Царства – це терниста стежка, по якій ходять одиниці, більшість людей 2/3 людства уже знаходяться на широкій дорозі, де панує сатана, і та дорога гріхів і розпусти веде до пекла. Тільки 357 млн праведних людей залишиться жити на Землі після другого пришестя справжнього синьоокого і русого з ранами на долонях і ногах Ісуса. Серед 357 млн не буде жодна протаврована людина!!! Зараз у Вас є вибір: іти за сатаною і прийняти тавро, а потім чіп і попасти у пекло, або прийняти терпіння на тернистій стежці, якою йде Ісус. Бідність і нужда заганяють людей у безвихідь: ставити тавро на чоло і виробляти ID-картку – це йде від людей, що поклоняються сатані, або ставати ще біднішими і йти за синьооким Ісусом. Тавро – це знак сатани, а чіп – знак пекла. Пам’ятайте про це!»
(Це послання людям було передано від Ісуса 28 вересня 2017 року, прошу поширювати це)
0

Комментарии

112.11.17, 17:49

якщо спершу ставиться тавро а потім чіп то спочатку вже служать сатані а потім має мшанс на спасіння. твій Ісус щось наплутав.

213.11.17, 00:40Ответ на 1 от tal117

Тавро - це штрих код нанесений лазарем на чоло або на руку. Чіп у вигляді зернини, вводять спеціальним шприцом на праву руку. Ісус нічого не наплутав, я передаю так як мені було сказано.

313.11.17, 13:10

ті, що протавровані – вже служать сатані, а хто прочіпований, - то практично шанс на спасіння мізерний ПРОТАВРОВАНІ ЦЕ ХУЖЕ ЧІМ ПРОЧІПОВАНІ, БО НЕ МАЮТЬ І МІЗЕРНОГО ШАНСУ, ПРАВИЛЬНО? а дальше читаєм Зараз у Вас є вибір: іти за сатаною і прийняти тавро, а потім чіп і попасти у пекл... СНАЧАЛА ТАВРО ??? ТО ВЖЕ ЛЮДИ САТАНІ СЛУЖАТЬ, ЧИ СНАЧАЛА ЧІП, І ЛЮДИ ЩЕ МАЮТЬ ШАНС А ПОТОМ ТАВРО І ШАНСА НЕМАЄ? Ты вообще понимаешь о чем я? И еще, Иисус был жидом а никак не сынёокым блондином.

415.11.17, 01:12Ответ на 3 от tal117

Там все вірно написано, то ви погано розумієте, або не хочете розуміти.
        Пояснюю: ті люди які вже протавровані - мають на лобі штрих коди, то вони вже служать сатані, бо носять три 666 на своїх чолах, (як відомо у кожному штрих коді є три 666) але у них є шанс не потрапити в пекло а в чистилище. Такими людьми не так зможуть управляти як з чіпованими. А ті що приймуть чіп на праву руку чи на іншу частину тіла, то практично попадають в пекло, або дуже важке чистилище. Прочіпованих людей легко управлятимуть через спутник.

Ісус Христос є Сином Божим, а Бог немає національності, він прийшов спасти всі народи, тож ніяким жидом він не був. Ісус був ще перед Адамом... Читайте Біблію і самі знайдете відповідь.

515.11.17, 21:41

ты униат?

615.11.17, 21:46

я тебя понял, а вот ты не понял мой вопрос, твой Исус сказал, что прочипованные имеют шанс, а ты пишешь, что нет.

717.11.17, 21:40Ответ на 6 от tal117

Ісус сказав: "хто прочіпований, - то практично шанс на спасіння мізерний".
              Я не розумію де ви знайшли, що Ісус сказав по іншому?

817.11.17, 21:41Ответ на 5 от tal117

я християнин.

917.11.17, 22:02Ответ на 6 от tal117

я тебя понял, а вот ты не понял мой вопрос, твой Исус сказал, что прочипованные имеют шанс, а ты пишешь, что нет.
                  Ісусові слова правдиві, цитую: "ті, що протавровані – вже служать сатані, а хто прочіпований, - то практично шанс на спасіння мізерний". Пояснюю; люди які є протавровані і прочіповані то вони уже поклоняються сатані і йому служать, але протавровані мають ще шанс відректися від сатани якщо покаються будуть мати шанс бути з Богом але через очищення в чистилищі. В прочіпованих мало шансу попасти в чистилище, скоріше в пекло.

1017.11.17, 22:21

Що перше, тавро чи чіп? у Вас є вибір: іти за сатаною і прийняти тавро, а потім чіп. Так написано. Якщо спочатку тавро, то ті, що протавровані, вже служать сатані. Правильно? а потім чип, і з прийняттям чіпа у людей з*являється мізерний шанс на спасіння?????? як так???? послідовність роз*ясни, про ІНН та інше я знаю. Тепер про християнство, християни чистилище не визнають, цією єрундою страдають єретики католики та уніати. І про твого Ісуса (бо насправді Він Іісус, чому обов*язково синьоокий та русий? Бо комусь так захотілось? А може він прийде вузькооким китайцем, обо нігером чорномазим? Чому б ні?

Страницы:
                      1
                      2
                      предыдущая
                      следующая