хочу сюда!
 

Тетяна

32 года, стрелец, познакомится с парнем в возрасте 35-50 лет

**************

  • 11.07.19, 12:35

Реплянчук Володимир:
Судячи з результатів голосування, то зеелекторат віддавав свої голоси десь приблизно в такому стані. 
#ЗЕ, ви зробили це разом з ними, відпочивайте!

Віолета Левіна:
Я, як клінiчний психолог з 20-річним досвідом роботи, коли вперше побачила ЗЕ у вуличному спілкуванні - одразу написала: «кличте нарколога для експертизи».

Це було тоді не в трендi. Як психолог скажу, що це залежна, істероидно -демонстратівна людина, у якої в житті є одне завдання - бути в центрі уваги. Головним захистом такої особистості є «ВИТИСНЕННЯ» у підсвідоме негативних почуттiв. Едина провідна його діяльність була - це грати різні ролі інших людей. А не Себе. Хто він сам, він і сам не знає.

Саме головне, для істерика-демонстранта характерна нескінченна патологічна брехня, в яку він сам вірить, бо правду витісняє. І це, якщо не брати за увагу залежність та нестабільність психіки. ПоГугліть, що таке істерія. Я нагадаю вам мій коментар, коли симптоми стануть ще більш очевидними.

Хроники хунты:
Если ты н@ркоман и психопат, если ничего не знаешь об истории своей страны и называешь её порноактрисой, не владеешь государственным языком и издеваешься над памятью жертв Голодомора, если ты с трудом выражаешь свои мысли и называешь всех "чуваками", то вероятно, ты следующий президент Украины.

Зеленский говорит, что пришёл сломать систему. Но пока что вся Украина наблюдает ломку у Зеленского.

Янукович в свое время возглавил конторы по обналу. Нынешний президент имеет все шансы возглавить телеграм-закладки.

Хроники хунты:
Надо срочно отобрать у 73% загранпаспорта. Чуваки и чувихи не должны сбежать. Они по полной должны насладиться зеорашизмом, который они принесли на нашу землю.

1

Последние статьи

Комментарии