Сорок сорок

  • 22.05.18, 20:01

Із десятків тисяч сіл, які є в Україні, далеко не кожне може запам’ятатись своїм виглядом. Але це точно не про Сороку. При чому виділяється вона не чим небудь, а гігантських розмірів елеватором, який видно ще за кілька кілометрів. А заїхав я туди взагалі-то у пошуках старовинного млина.

Але про все по порядку.


[ Сорока + Жадани ]

Тому що у кожного туриста має бути замітка про Львів

  • 20.05.18, 21:48

Львів туристичний – це українське всьо номер один. Певно, найпопулярніше місто, усі принади якого давно розписані й розібрані під мікроскопом. Писати будь-що про Львів фактично означає банальність, нічим нікого тут уже не здивуєш. Але я все ж спробую.


[ Читати і дивитись далі ]

Місто-музей Жовква: ідеальне, королівське

  • 18.05.18, 20:18

Жовква замикала мою 4-денну осінню міні-відпустку на Галичині. Так, я здогадувався, що саме варто залишити на десерт. Хоч і маленьке, це містечко на Львівщині має чудовий історичний центр з не одним десятком збережених пам’яток і своїм неповторним обличчям.


[ Читати і дивитись далі ]

106 хвилин умиротворення

  • 16.05.18, 20:07

Саме це відчуття мені найперше приходить на думку стосовно відвідин Крехівського монастиря та його околиць. Бувають же такі місця, які поєднують в собі і природну красу, і історичну цінність (адже це не просто монастир, а оборонний, справжня фортеця), і людей тут небагато.


[ Крехів ]

Старе Село: найбільший замок і своя армія

  • 14.05.18, 20:36

Місце, яке приваблює, по-перше, замком – найбільшим у Львівській області та найближчим до Львова. Старе Село лежить в стороні від траси, але добратись сюди нескладно: «Богданчиком» від котрогось із «Ашанів» або приміським поїздом.


[ Читати і дивитись далі ]

Стежками священних бобрів

  • 12.05.18, 19:22

«Це неможливо!» - сказала Причина.
«Це нерозсудливо!» - зауважив Досвід.
«Це марно!» - відрізала Гордість.
«У Бібрці зупиніть, будь ласка.» - сказав я.

Точніше, якось так «у Бірбрбці…». Ні, ну правда, хіба можна придумати таку назву, що язик зламаєш?


[ Бібрка ]

Свірж

  • 10.05.18, 20:14

Замок у селі Свірж значно поступається у популярності золотій трійці Львівщини (Підгірці – Олесько – Золочів), а дарма. Як на мене, саме він є найгарнішим замком України (серед бачених мною на власні очі, так точно). Ренесансний красень під червоним черепичним дахом височіє на мальовничому пагорбі над ставом просто посеред галицької малолюдної глибинки.


[ Читати і дивитись далі ]

Броди

  • 07.05.18, 20:06

Здається, не так давно я чув про це місто хіба як про кінцеву точку відомого нафтопроводу, а от минулого року вдалось і побувати там, і походити вдосталь. Точніше, побродити.

З автобусу я вистрибнув десь на околиці, з неї і почав огляд. Пам’ятна каменюка свідчить, що Броди уже відсвяткували своє 900-річчя і є одним із найстаріших міст України.


[ Читати і дивитись далі ]

Камінь, Підкамінь і те що навколо

  • 04.05.18, 19:49

Навіть якщо ви такі самі товстошкірі, як я, і жодним чином не відчуваєте впливу усяких там «місць сили» (а Чортів камінь, є таким місцем, безперечно), відвідати містечко Підкамінь Бродівського району усе одно варто. По-перше, із-за дуже гарної природи навкруги, монастиря-фортеці та й загального антуражу.


[ Читати і дивитись далі ]

Залізці

  • 02.05.18, 20:32

Якось у 2016 ще році я їхав у Почаїв автобусом із Тернополя, і десь на півдорозі вирішив подивитись по навігатору, де ми є. Проїжджали тоді якраз крупний населений пункт, і я звернув увагу на відмічений на його околиці замок.

Так у моєму списку бажань виникла нова точка, яку я відвідав через рік з копійками. Варто відзначити, що Залозецький замок – один із найбільш поруйнованих на Тернопіллі, тому туристичною популярністю не користується. А от мені чомусь ходити такими місцями подобається, є у їх безлюдді і забутості якась особлива атмосфера.


[ Читати і дивитись далі ]

Страницы:
1
2
3
4
5
6
7
8
32
предыдущая
следующая