хочу сюда!
 

Таня

32 года, близнецы, познакомится с парнем в возрасте 31-38 лет

Створюємо власний добробут – 7

Вітаю, дорогі читачі!

Ми з вами продовжуємо шукати відповідь на питання: “Чому грошей рівно стільки, скільки є на даний момент” А також “Що потрібно змінити в собі і своїх відносинах зі світом, щоб поліпшити рівень добробуту?”

Негласно ми домовилися перестати скаржитися. Зайняти активну життєву позицію. І чесно розібратися, яким чином можемо вплинути на ситуацію, що склалася.

За минулий тиждень ми з Вами непогано попрацювали. Вже знайшлися перші підказки щодо грошей. А саме – те, що ми говоримо про гроші і свої справи, створює ситуацію такою, якою вона є. Хочемо поліпшити – починаємо приручати свої слова)

Пам’ятайте, ми вже зробили пару практик, щоб зрозуміти, які приказки та вислови щодо грошей у нас сидять в підсвідомості. Ми їх записали. І тепер можемо побачити, що всі вони реалізуються в нашому житті. Адже у нашої підсвідомості відсутнє почуття гумору. Вона просто дослівно виконує все, що ми в нього завантажуємо. Тепер – наступний крок)

Практика 1. Дістаємо свій чарівний блокнот і пишемо список з 20 пунктів: “Гроші – це …” Ми щиро зацікавлені в поліпшенні свого добробуту і тому не філонимо. Вдумливо і свідомо записуємо, чим для нас є гроші. Яке у нас про них враження? Що ми про них думаємо?

Оголосивши весь список, ми з вами побачимо чергову підказку щодо грошей)

Життєвою ситуацією керують також і наші думки. Те, що ми думаємо, в тій чи іншій формі реалізується в нашому життєвому досвіді. А оскільки більшість таких думок ми запозичили з батьківських настанов і телевізійних сюжетів, їх доведеться гарненько перетрусити. І залишити лише ті, які відповідають бажаному нами рівневі добробуту.

Практика 2. Які враження про гроші до нас прийшли з телевізора? Починаємо згадувати побачені фільми. І виловлювати з них те, що прилипло і стало частиною наших переконань. А значить – частиною нашої реальності. Які враження про гроші Ви отримали з бачених фільмів? З якими наслідками асоціюється збільшення кількості грошей? І т.п.

Практику робимо не поспішаючи. Важливо виловити всі сюжети, що вплинули на нас. Саме вони рулять в нашій підсвідомості, доки ми їх не усвідомлюємо.

Продовжуємо працювати з іншими практиками. Щодня малюємо спеціальні малюнки. Якщо один день пропустили, починаємо новий відлік серії з 14 картинок. Працюємо зі списком бажань. Робимо все необхідне для припливу енергії – розгойдуємося, крокуємо, підстрибуємо. Виконуємо всі енергетичні і тілесні практики. Кожен день знаходимо 10 речей, за які вдячні в своєму житті (список благословень). І дякуємо за них від душі)

Дякую за Вашу увагу! Дивовижних всім відкриттів!

© Катерина Когут, 2016

http://behappy.pp.ua/stvoryuyemo-vlasniy-dobrobut-7/

2

Комментарии