хочу сюда!
 

Cristina

32 года, водолей, познакомится с парнем в возрасте 32-37 лет

Rolando

предыдущая
следующая

"Зрада"!!! Або піар президента Порошенка.

Я рідко висловлюю свої думки, щодо політики, але здається, що вголові накипіла критична маса і думки просяться на зовні.
    Мене вже дістали "зрадоіфли". Вони усюди, і вже нудить від них, майже фізично, по-справжньому. 
    З кожного девайсу, з кожної праски чуєш, одне й те саме,  що "все пропало!" Навкруги бринять дзвінкі фальсцети зрадофілів: - "зрада!!!", "стало гірше, чим при Янику!!!", " нічого не міяняється!!!", "гроші на крові!!!", "шоколадний пєця!!!", "корупція!!!". 
    Але найбільше мене вибішує, коли вони нарешті бачать якісь значні досягнення Порошенка і його команди, іноді настільки значні, що обійти увагою їх не можливо, а обгидити сам факт цієї події, якось не зручно, бо ці досягнення значущі для України і становлення нашої державності. Тоді зрадофіли вмикають шарманку, про те, що, мовляв "зрада!!!" І це, все знову ж таки, лише піар Порошенка!!! Все зробилося якось саме собою, а Порох лише присвоює собі усі лаври! 
    Ці тези на сто відсотків повторюють риторику кремлівських ЗМІ і ботів. Наші зрадофіли і кремлівські боти розміщують одні й ті самі карикатури і меми про Порошенка.
    Панове, я також бачу багато недоліків в роботі наших можновладців, але розумію, що не може бути все і одразу класно! Але я бачу, що Порошенко єдиний проукраїнський президент за всі часи відновленої незалежности. Не буду перераховувати його досягнення, всі хто не сліпий і не дурний їх знає. 
І хоча мене й вибішує "зрадофільство", але я згоден із цими "альтернативнообдарованими"  в єдиному, що ці досягнення це піар Порошенка! Так, це піар! І нехай і надалі всі президенти України піаряться тим, що роблять, а не тим про що балакають! Слава Україні! Все буде Україна :)!
0

Комментарии