Молитва

[Присоединенная картинка] Ласкавий Господи, наш Боже, Ти, Царю неба і землі. Який з великою любов`ю Спішить на поміч у біді. Благаю я тебе, Владико. Прости провини всі мої, І зроси серце благодаттю, Скріпи мене у боротьбі. Бо слабну я на цій дорозі, Ридає  серце і душа. Під тягарем турбот і жалю до тебе прибігаю я. Ісусе, Чистото Безмежна, Духовна радосте й добро, Допоможи нам побороти Усі тривоги, гнів і зло. Ісусе, Пресвятий Владико, Відблиску й Сяйво Божества, Змилосердися наді мною В...

Читать дальше...

вітаю

[Присоединенная картинка] В цей день весняний, В цей день святковий Бажаю щиро, бажаю радо Безхмарного неба, сонця в душі Здоров`я міцного, дитячого слова Натхнення, кохання й краси.

ВЕСНА

[Присоединенная картинка] Весна прекрасна, Золотиста і квітчаста. Квіточками сяє, Діточок забавляє. Над усе люблю весну, Різнобарвну, запашну.

Це ще нелюбов

[Присоединенная картинка]  Це ще не любов... Просто радість забута, І світлість очей І чекання, що знову Весною зелена трава потече, А білі берези сховають пташину, Сонце сховають у лісі прадавнім. ... ці очі, як сонце, Мене відродили, Бачу священний і ніжний огонь голубий, що палає. Виходжу із погляду Наче із моря Беззахисно й чисто, І падаю в трави...

На відстані сльози

[Присоединенная картинка]     На відстані сльози Ідуть за днями дні, Одним одне вікно Горить мені між ними, Горить мені вікно У рідній стороні, Щоб я не заблукала Між вікнами чужими...

Мамине свято

[Присоединенная картинка] Матусю моя мила, Сьогодні твоє свято! І з ним тебе, рідненька, Я хочу привітати. Тобі я подарую Букет троянд І в добрі твої очі Тихесенько загляну. Побачу, як заблисне Радості сльозинка, І притулюсь до тебе, Бо ж я - твоя дитинка!                                                      2000р.

Червоні троянди в літах...

[Присоединенная картинка] Червоні троянди в літах - Іскри надії... Мій обезкрилений птах в образі мрії... Серця й душі джерело - Сила тяжіння! Кличе любові крило І воскресіння: Тут, у чужій стороні, Тільки півнеба, - Любий, не треба мені Свята без тебе!

Что хочет дождь?

[Присоединенная картинка]

З днем народження

[Присоединенная картинка]

Букет троянд

[Присоединенная картинка] Букет троянд таких, як ти, Ніхто мені не принесе, Й на світі дощ іде І мокрий сад - Не повертайся вже, Промокнеш до кісток, Як будеш йти назад. Букет троянд таких, як ти, Ніхто мені не принесе, Між нами вічність злива йде...                                                    1996 р.