хочу сюда!
 

Алина

44 года, лев, познакомится с парнем в возрасте 45-55 лет

Ласкаво просимо до електронного концтабору

 • 17.06.11, 14:44

Министр внутренних дел Украины Анатолий Могилев прогнозирует, что через год в стране вместо внутренних паспортов будут выдаваться ID-карточки

Звичайно, хтось скаже - вся справа в грошах. Це ж скільки бабла можна заробити на держзамовленнях ЄДАПСУ. Такими категоріями і мислять і ті, хто зараз при владі, і радіють з цього. Та хто ставить їм умови для продовження кредитування їхніх потреб? До кого на поклон вони їздять разом з своїми уявними "супротивниками"? Те, що здавалося таким далеким і наче існуючим тільки в фантастичних реаліях кіберпанкових фільмів, може стати дійсністю вже завтра. Ті, хто хочуть правити світом, вже навіть не криються. Вони відкрито бравують своїми злочинами і планами. Пам"ятаю, як був вражений, коли набрав комбінацію літер і цифр з рейсу, який врізався в башти-близнюки в Office'97, і що потім висвітилось. Як на стопкадрі з фільму "Матриця" побачив дещо дуже цікаве...

Дивний час нині. Все робиться прозоро і нахабно. Нас заганяють до електронного концтабору, де кожен наш крок буде відстежений, де приватного життя не буде в принципі. Спочатку чіп в картку, потім в руку. І вас переконають, що так же зручніше, бо картку можна загубити. 

"16 І зробить вона, щоб усім малим і великим, багатим і вбогим, вільним і рабам було дано знамено на їхню правицю або на їхні чола, 17 щоб ніхто не міг ані купити, ані продати, якщо він не має знамена ймення звірини, або числа ймення його..."  Одкр. Іоанна Богослова р.13

Нас травлять "їжею" від якої здорова людина пару століть тому померла б через тиждень. Для нас виводять бактерії "атипічної пневмонії", "e-coli", щоб перетворити нас на живі трупи, батарейки з "Матриці", які підживлюють світові фармкомпанії. Нам міняють психіку так, що ми б 15 років тому не повірили, що деякі речі стануть прийнятними так скоро...Мегатонни теленавозу пояснюють нам, що "homus homini lupus est", що любити, дружити і допомагати одне одному - це смішно і по-лоховськи, тобто вибивають з голови те єдине, завдяки чому сформувалася і вижила людська цивілізація. Багато хто здогадується, що відбувається, багато кому взагалі по барабану, поки по ТБ безперервним шлакопотоком йдуть такі цікаві шоу з нашими бидлозірками. Найгірше, що ворог майже явний, методи підлі, а зробити нічого не можна...Чи можна? А може спротив у своїй свідомості - це така сама сила, як і спротив фізичний (який неможливий, бо ворога не дістанеш)? Може, вирвати з себе той ментальний імплант, і допомогти вирвати його з інших і є найдієвіша боротьба?

42

Комментарии

Гость: Тінуська

117.06.11, 14:57

  217.06.11, 14:57Ответ на 1 от Гость: Тінуська

  ну, нічого радісного в цьому не бачу

   317.06.11, 15:00

   Розслабтеся, не панікуйте. Це всього лише ваші теорії )

    417.06.11, 15:04Ответ на 3 от Rewand

    канєшна, канєшна...

     Гость: Тінуська

     517.06.11, 15:05Ответ на 2 от R0mmel

     А твій допис?     Біблія не пояснює, чому страхає людей, пояснюючи, що "звір зробить" і т.д. Насправді це мотивація. На жаль. Мені колись показали, як звір розірвав на шматки меншу звірину, дитинча навіть... Сказали, що то через мене... Отакої! Погодилися, що не через мене. А тоді сказали, що то так повинно бути. І що я маю зрозуміти природу речей. А ще це робилося на правах Бога. Однак я і досі вважаю, що Бог - це світло, любов безмежна до сліпучого світла. І доброта є справедливою.

     Сприймай їх, як божевільних. У давнину їх би ніхто не вважав би за тих, що керують водами, емоціями, людьми, собою... Вони несуть самий бруд. а не світло.

      617.06.11, 15:10Ответ на 5 от Гость: Тінуська

      Хто кого страхає? При чому тут мотивація і т.д.? Що, Бог це буде робити? Чи світлофор теж тебе "страхає", і винний у тому, що ти можеш загинути, переходячи дорогу на червоне світло? Я, до речі, божевільними вважаю людей, які ігнорують конретні факти. Люди не вміють і не ХОЧУТЬ аналізувати об"єктивну реальність. Тільки за нашого життя здійснилося одне пророцтво з Апокаліпсису. І скоро (а може і не так скоро) може здійснитись інше, про ці чіпи.

       Гость: Тінуська

       717.06.11, 15:14Ответ на 6 от R0mmel

       Ну, тебе ж ті всі біблійні словеса примусили це все писати, чи не так? Дивись, скоро і палицю до рук візьмеш, а потім навіть тією палицею лупонеш нарешті того Могильова. І все. Уся мотивація. А що мені до пророцтв? Я сама ходяче пророцтво... Не будемо про сумне.

        817.06.11, 15:16

        дожились... Щодалі страшніше...

         Гость: скоро удалюсь

         917.06.11, 15:18

         ничего страшного, даже удобно

          1017.06.11, 15:20

          Меня всегда удивляли люди, которые отказывались от ИННа "по причинам религиозного характера". Отказ они мотивировали нежеланием получать "число зверя".
          Но что же они получали взамен? Что пишется в документах в графе ИНН у таких людей. А я один раз увидел что - номер "справки об отказе от получения ИНН"

          Спрашивается, какая разница?

           Страницы:
           1
           2
           3
           4
           5
           6
           7
           8
           13
           предыдущая
           следующая