хочу сюди!
 

Леся

42 роки, лев, познайомиться з хлопцем у віці 39-46 років

Mixsport - проект Володимира Кличка

Спортклуби зачинені, спортивні івенти перенесені на невизначений термін, багато хто працює в режимі онлайн. Так українців зустріла весна-2020. Ситуація чітко дає зрозуміти, що без використання діджитал-інструментів неможливо бути конкурентоспроможним гравцем на ринку. Тож саме час зайнятися інтернет-маркетингом, щоб після карантину не просто залишитися на плаву, а стати ще сильніше і успішніше.

Mixsport.pro дає можливість всім клубам і тренерам безкоштовно додати інформацію про себе. Радимо не зволікати.
Всеукраїнський портал Mixsport — один із кращих інструментів для просування спортивних локацій, івентів і тренерів в Інтернеті. Це онлайн-платформа, на якій зібрано інформацію про спортивні клуби, школи, секції, змагання, воркшопи і тренерів зі всієї України. Щомісяця сайт відвідують більше 120 000 унікальних користувачів, які цікавляться спортом і ЗСЖ, шукають місця для тренувань та ідеї, як активно провести вільний час. Саме на Mixsport знаходиться ваша цільова аудиторія.
Mixsport для спортивного клубу або секції
Спочатку перевірте, чи є ваш клуб на Mixsport.pro. Для цього скористайтеся пошуком на сайті.
·             Якщо ви знайшли свою локацію на Mixsport, напишіть на [email protected] і візьміть її під управління.
·             Якщо вашого клубу немає в розділі «Місця», додайте його самостійно. Внесіть всі необхідні дані: назву, опис, фото, контактну інформацію, посилання на соціальні мережі, ціни на абонементи і тренування і навіть 3D-тури.
·          Додайте тренерів свого клубу і прикріпіть їх сторінки до вашої локації. Завантажте їхні фотографії, вкажіть досвід і досягнення.
Влаштовуєте онлайн-тренування, відкриті воркшопи або змагання? Додавайте їх на Mixsport у розділ «Події» і починайте продавати квитки вже сьогодні.
Mixsport для тренера
За допомогою Mixsport у тренерів є можливість отримувати більше клієнтів і ставати популярнішими. 
·             Зареєструйтеся на сайті.
·             Додайте інформацію про себе в розділ «Тренери»—  вкажіть вид спорту, на якому спеціалізуєтесь, розкажіть про свій досвід і спортивні досягнення.
·             Додайте місце роботи, контактну інформацію, фото, посилання на соціальні мережі та ціни на свої тренування.
·             Завантажте свої сертифікати, ліцензії та підтвердження вашого членства в профільних федераціях, лігах і асоціаціях.
Mixsport дозволяє користувачам безпосередньо зв'язуватися з тренерами. Для активації кнопки Бронювання відправте заявку на [email protected]
Після верифікації на вашій сторінці з'явиться кнопка «Забронювати». Повідомлення про бронь будуть приходити на вашу електронну пошту. Все, що вам залишиться зробити — передзвонити клієнту та узгодити всі деталі. Mixsport не бере комісію за отримання заявок з сайту.

Безкоштовно додавайтеся на всеукраїнську спортивну мапу Mixsport і користуйтеся можливостями, які дарує діджитал!
0

Коментарі