Санкції - послідовний крок у боротьбі з РФ - Баканов

Голова Служби безпеки України Іван Баканов назвав рішення РНБО щодо запровадження санкцій проти телеканалів 112, NewsOne та ZIK послідовним кроком української влади у боротьбі з російською гібридною агресією. За словами очільника відомства, рекомендація щодо запровадження санкцій належить ВР та СБУ.  

«Проти України ведеться гібридна війна, зокрема, й на інформаційному полі. Ми маємо системно їй протидіяти, аби захистити інтереси держави. Запровадження санкцій – іще один важливий та послідовний крок для цього. Тож, враховуючи дані, якими володіє Служба безпеки, а також численні порушення законодавства у сфері телерадіомовлення, зафіксовані Національною радою України з питань телебачення та радіомовлення, СБУ надала обґрунтовані рекомендації РНБО прийняти відповідне рішення», - наголосив Іван Баканов. 

Як підкреслив Голова СБУ, рішення РНБО спрямоване на захист територіальної цілісності та суверенітету України і не має жодного відношення до обмеження свободи слова. 

«Існує велика різниця між свободою слова та відвертою антиукраїнською риторикою. Свобода слова закінчується там, де з’являються ознаки посягання на територіальну цілісність та суверенітет України», - резюмував Іван Баканов. 

Нагадаємо, 2 лютого Президент увів у дію рішення РНБО про застосування санкцій щодо фізичної та юридичних осіб. Цим рішенням, зокрема, підтримано пропозиції щодо застосування санкцій, внесені Верховною Радою України 4 жовтня 2018 року та Службою безпеки України.

Персональні спеціальні економічні та інші обмежувальні заходи застосовуватимуться, зокрема, до громадянина України Тараса Козака, юридичних осіб «Товариство з обмеженою відповідальністю «АРІАДНА ТВ», «Товариство з обмеженою відповідальністю «НОВИЙ ФОРМАТ ТВ», «Товариство з обмеженою відповідальністю «ТВ ВИБІР», «Товариство з обмеженою відповідальністю «ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ «112-ТВ», «Товариство з обмеженою відповідальністю «ЛІДЕР ТВ», «Товариство з обмеженою відповідальністю «ПАРТНЕР ТВ», «Товариство з обмеженою відповідальністю «НОВИНИ 24 ГОДИНИ», «Товариство з обмеженою відповідальністю «Нові комунікації».

СБУ перевіряє можливі зв’язки підозрюваного у замовному вбивстві

Служба безпеки України буде детально вивчати можливі зв’язки колишнього першого заступника голови СБУ Дмитра Нескоромного, якого підозрюють в організації замовного вбивства Андрія Наумова, зі спецслужбами Російської Федерації.

Про це заявив голова СБУ Іван Баканов під час виступу на закритому спільному засіданні Комітету Верховної Ради з питань національної безпеки, оборони та розвідки та Комітету з питань правоохоронної діяльності.

«Як бачимо з окремих аудіозаписів, оприлюднених у ЗМІ, ймовірно, не обійшлося тут і без російського сліду. Тож буде детально вивчено можливий зв’язок підозрюваного зі спецслужбами країни-агресора», – повідомив голова СБУ.

Мотивом для готування замовного вбивства керівника внутрішньої безпеки Служби Андрія Наумова є його професійна діяльність – він не давав змоги злочинній групі призначити своїх людей на посади в СБУ. І оприлюднені записи розмов фігурантів це чітко підтверджують.

Також Іван Баканов зазначив, що Служба безпеки має унікальний досвід із розкриття замовних вбивств – тільки протягом 2020 року таких справ було 12.

«Розкриття організації замовного вбивства Андрія Наумова – нічим не відрізняється від інших аналогічних злочинів. Для нас усі життя – однакові», - підкреслив голова СБУ.

Зокрема, резонансними були справи про вбивство активістки Катерини Гандзюк чи попередження вбивства добровольця Адама Осмаєва та затримання генерал-майора СБУ Валерія Шайтанова, який планував цей злочин.

«Зрадник у наших лавах – це, безумовно, неприємний факт. Але затримання його та інших осіб якраз і свідчить про те, що ми взяли курс на очищення СБУ. На побудову нової – ефективної та дієвої – спецслужби», – підкреслив Іван Баканов.

Він наголосив, що в своїй діяльності Служба оперує виключно фактами і доказами. «Наше завдання – запобігати злочинам і робити все, аби країна була в безпеці. А не реагувати на піар-хвилі. Особливо, коли вони ще підживлюються ззовні та мають очевидні мотиви», – зазначив Іван Баканов.

Нагадаємо, 27 січня СБУ оприлюднила докази причетності колишнього першого заступника голови Служби Дмитра Нескоромного до організації готування вбивства начальника Головного управління внутрішньої безпеки СБУ Андрія Наумова.

Нескоромному було оголошено про підозру за ч. 1 статті 14, ч. 2 статті 28 та статтю 348 Кримінального кодексу України.

СБУ викрила агентурну мережу спецслужб РФ

Кіберфахівці Служби безпеки України викрили масштабну агентурну мережу, яка займалася розвідувально-підривною діяльністю на замовлення спецслужб Російської Федерації.

У ході довготривалої спецоперації оперативники СБУ встановили, що агентурна мережа створена так званим 85 Головним центром спеціальної служби Головного управління Генерального Штабу Збройних Сил РФ. До її складу входили мешканці Харкова та Одеси, активісти так званої «руської весни». Вони наразі «базуються» на території підконтрольної Росії «ПМР» – Придністровської Молдовської Республіки в Тирасполі.СБУ проводить дії щодо незаконних зборів акціонерів Мотор Січ

Служба безпеки України проводить санкціоновані судом слідчо-оперативні дії у Запоріжжі за адресою оголошення ТОВ «МС-4» загальних зборів акціонерів.

Правоохоронці фіксують можливі протиправні дії представників компаній «DCH» та «Skyrizon Aircraft Holdings Limited», які пов’язані із встановленням контролю над акціонерним товариством «Мотор Січ».

У межах розпочатого кримінального провадження, Служба документує факти підготовки до знищення виробничих потужностей акціонерного товариства, яке має важливе оборонне та народногосподарське значення.

Тривають слідчі дії.

Криваве злочинне угрупування сестер Седлецьких на службі у Путін

Здавалося б де «рейдерство», а де телепрограма «Схеми». І це ті «Схеми», які викривають та висвітлюють «корупцію в деталях», проводять незаангажовані та незалежні журналістські розслідування (з їх слів).

Але на практиці все зовсім по іншому. Під прикриттям команди «Схем» діє злочинне угрупування, яке спеціалізується на рейдерстві та лобіюванні російських інтересів (і не лише бізнес інтересів) в Україні.

Знайомтеся, одним з ключових гравців рейдерського угрупування є Ірина Юріївна Сідлецька.

Так, знайоме прізвище. Адже Ірина Юріївна є рідною сестрою Наталії Седлецької, журналістки «Радіо Свобода», автора телепередачі «Схеми. Корупція в деталях».

Але повернемося до Ірини Сідлецької.

В 2016 році Ірина закінчила Корнельський університет готельного управління (Нью Йорк, США), чим завдячує своєму чоловікові Володимиру Цимбалу фінансовому директору «Ореанди».

Цікавий факт: 23 січня 2020 р. Ірина Сідлецька подала декларацію до НАЗК за 2019 р. для участі в конкурсі по заміщенню вакантної посади керівника Державного Агентства розвитку туризму України, але не пройшла, згідно розпорядження КМ України від 03 березня 2020 р. № 189-р., на вказану посаду було призначено Олеськів Мар’яну Ігорівну. Чому тут чоловік не «замовив слівце» – незрозуміло. Можливо тому, що на Ірині лежить відповідальність за російський бізнес в Україні. Звичайно не весь, але «шматок пирога» гарненький.

Ірина Сідлецька є генеральним директором готельного оператора Premier Hotels and Resorts та управителькою українським бізнесом одного з лідерів «лужниковського» угрупування Олександра Бабакова, який є представником Володимира Путіна з питань взаємодії з організаціями росіян за кордоном.

Отже, вдале заміжжя та освіта не пройшли для Ірини дарма.

По перше: їй довіряють свій бізнес люди Путіна і дають на цьому гарно заробити.

Судіть самі. Ірині Сідлецькій належить наступне майно: Земельна ділянка загальною площею 1499 м2 (Київська область, Баришівський район, с.Коржі); Житловий будинок загальною площею 114,4 м2 (Київська область, Баришівський район, с.Коржі); Квартира загальною площею 42,4 м2 (м.Київ); Земельна ділянка загальною площею 1200 М2 (Київська область, Кагарлицький район, с. Півці);  автомобіль легковий «Ауді 3» 2016 р.

Крім того, Ірина володіє 50% в ТОВ «Готельні Технології».

А ще, під прикриттям бізнесу сестер Седлецьких  відбуваються криваві злочини.

Згадаймо призабуту трагічну подію, коли на виході з готелю «Прем’єр-палас» трьома пострілами кілера був убитий екс-депутат російської Держдуми Вороненко. А «Премєр-палас» належить Олександру Бабакову.

Інша кривава подія відбулася майже 14 років тому.

27 березня 2007 у внутрішньому дворику Святошинського суду снайперським пострілом в серце був убитий Максим Курочкін, на прізвисько Макс «Скажений», який вів з Бабаковим спільний бізнес …

Наприклад, персонал готелю не приховуючи розповідає, як за часів євромайдан в готелі жили офіцери російської групи «Омега», які безпосередньо брали участь в масових розстрілах. Неймовірно, але в буквально в декількох сотнях метрів від Майдану, де відспівували Героїв Небесної Сотні – їли, спали і розважалися їхні кати. Все це відбувалося, мабуть, з легкої руки не тільки старшої сестри, а й відомої журналістки зі «Схем».

Ситуація навколо «Прем’єр-паласу» викликає масу питань. Перший з них, чому в той час поки на Донбасі гинуть наші хлопці, в центрі Києва спокійно працює російський бізнес, прибуток від якого йде в Москву? Гроші, зароблені в Україні – на постояльців «Прем’єр-паласу» йдуть країні-агресору, яка цими ж грошима потім вбивство українців і оплачує.

По-друге: Ірина Сідлецька, не сама звичайно, а в складі злочинного угрупування займається рейдерством.

Зокрема, 24.11.2006 Сідлецька І.Ю., Уколов Є.В., Пономарьов П.А., здійснили рейдерське захоплення будівлі за адресою: м. Київ, вул. Госпітальна 4, загальною площею 22 934,40 кв.м., яке належало ТОВ «Русь Інтернешнл».

Погрожуючи т.в.о. генерального директора ВАТ «Готельний комплекс «Русь» Мазепі Ганні Юріївні, вказаними особами, на виконання підроблених ухвал суду, отримано від останньої наказ про призначення Сідлецької І.Ю. керівником ВАТ «ГК «Русь» та ТОВ «Русь Інтернешнл», заволоділи установчими документами, первинною бухгалтерською документацією, штампами та печатками зазначених товариств.

З 24.11.2006 по 11.10.2008 в.о. генерального директора ВАТ «ГК «Русь» Ірина Сідлецька вчиняла від імені товариства юридично значимі дії, розпоряджалася майном та коштами товариства. Під час перебування на посадах виконуючого обов’язки генерального директора ВАТ «Готельний комплекс «Русь» та директора ТОВ «Русь Інтернешнл» здійснювала діяльність спрямовану на узаконення права власності на будівлю за ТОВ «ГК «Русь».

Вказане підтверджено в кримінальному провадженні №12012000060000073, внесеного в ЄДРДР 22 листопада 2012 року, розслідування якого здійснює слідче управління Головного управління Національної поліції в м.Києві, за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч.З та ч. 4 ст. 190 КК України.

Як бачимо, програма «Схеми» не висвітлює реальні злочини, а їх банально «кришує».

Друге питання до Наталії Седлецької – чому її передачі обходять стороною розслідування про діяльність бізнес-імперії Олександра Бабакова в Україні та до злочинної діяльності своєї сестри Ірини Сідлецької.

Напевно тому, що Ірина Сідлецька завдячує карколомною кар’єрою своєму чоловікові Володимиру Цимбалу, представнику від «лужківців». Крок за кроком Сідлецька отримала остаточний допуск до більшості таємниць угруповання та заслужила довіру особисто Бабакова. А через Ірину довіру від російського куратора заслужила і сестра Наталія.

Саме Бабаков, який довгі роки займався в Росії українським питанням, в перші ж дні після Майдану, запропонував Наталі вивести на новий рівень тему розслідувань, які журналістка раніше вела на каналі TVi – зробити свою передачу.

Після вербування у Наталії Седлецької почалося нове життя, повна розваг, вечірок, легкої витрати грошей і подорожей. Тільки за час після Революції Переваги вона здійснила понад 25 виїздів за кордон на шопінг і тусовки. Нью-Йорк, Амстердам, Берлін, Париж, Відень, Стамбул – ось далеко не повний список напрямків подорожей журналістки. І це в той час, коли в країні кожну копійку направляли волонтерам для армії, коли бабусі збирали в селах закрутки, а бізнесмени продавали майно, щоб допомогти добровольцям.

Але Наталю та її сестру Ірину завжди турбували тільки гроші. Як ви думаєте, де була Наталія Седлецька в той час, коли йшли найзапекліші бої за донецький аеропорт? Правильно, в Москві. У столиці країни-агресора Наталія Седлецька, наприклад, зустрічала новий 2015 рік. У той час, коли артилерійські обстріли в АТО не вщухають навіть в новорічну ніч, а кіборги гинули, захищаючи український прапор над донецьким аеропортом, Наталя Седлецька в компанії Олександра Бабакова і його партнерів гульвіса на підмосковній Рубльовці.

Ось і зрозуміло на кого працюють «Схеми» та чиї інтереси вони захищають.

Звісно, зазначені факти є предметом зацікавленості та розгляду правоохоронних органів.

Будемо сподіватися, що вони звернуть увагу на такі явні факти.

Бізнес-поліція

4 січня в теллеграм каналі Авак OFF (avakjack/297) було опубліковано повідомлення про затримання співробітників слідчого відділу Національної Поліції, які під виглядом «міжнародного детективного агентства» збували інформацію із закритих баз даних правоохоронних та органів державної влади. <!-- /wp:paragraph -->

До складу угруповання входили діючі та колишні працівники правоохоронних та контролюючих органів, у тому числі керівник одного зі структурних підрозділів регіонального управління ДПС України, чиновник державної кредитно-фінансової установи та менеджери однієї з вітчизняних страхових компаній.

<!-- /wp:paragraph -->

За попередніми даними досудового слідства, «детективи» спеціалізувалися на збуті інформації з бази даних «Безпечна столиця», яка фіксує, зокрема, рух транспортних засобів, дані руху коштів клієнтів у банківських установах. Фігуранти також реалізовували замовникам дані з баз Державної податкової служби, Національної поліції, Державної прикордонної служби та органів юстиції.

<!-- /wp:paragraph -->

Ситуація ще більш вражає на фоні нарощення Арсеном Аваковим фінансування Міністерства внутрішніх справ України. Здається ми даремно довіряємо свої особисті дані НацПоліції, вони знають куди їх можна продати...

<!-- /wp:paragraph --> UPD: інформація підтверджується офіційним ресурсом СБУ https://ssu.gov.ua/novyny/u-kyievi-sbu-prypynyla-protypravnu-diialnist-pryvatnoho-detektyvnoho-ahentstva-yake-zbuvalo-informatsiiu-iz-zakrytykh-baz-danykh <!-- /wp:paragraph -->

Пушилин поддержал майдан

Ситуация с тарифами ЖКХ набирает обороты и пользуясь случаем, Пушилин не растерялся – заявил, что он с нами, с украинцами, и подстрекает нас же встать против власти и устроить не только майдан, а целую революцию. Не будет ни митингов, ни майданов и уж тем более революции, как говорится не дождетесь, мы на эти провокации не ведёмся. Ясное дело, что «врагу» выгодно дестабилизировать ситуацию в Украине, но не в этой жизни!!!

Нарисовались новые «народные лидеры» с подачи Пушилина:Доротич, Штанько, Шарий и остальные – пророссийские марионетки, это известно всем уже давно. Сложившееся ситуация с повышением тарифов на газ, электроэнергию, отопления и т.д.никак не должна волновать Пушилина!!!  Посмеется вместе над заявлением последнего на своей странице в Твиттер и соберемся каждый у себя дома 15 числа.

На изображении может находиться: текст «Places も irefox ESR срочно! фициальное заявление срочно официальное Thu03:59 донецкой народной республики дениса владимировича относительно soobshhilo- aktivnosti krainskix- краине. дан Mozilla Firefox 回 дац агентство новостей донецкое главная связь редакцией адрес редакции: город донецк, ул. артема, 97, этаж, большой зал English RSS интервью опросы срочно официальное заявление главы донецкой народной республики дениса владимировича пушилина относительно событий на украине. январь 2021 0:33 популярноен сайте компания <<вода донбасса>>> пояснила изменение цвета питьевой воды жители дзержинска забросали колонну краинских днр миндоходов заявили, что продукцию днр покупать резиденты стран днр месяцев прошлого года экспортировала товары на публей»На изображении может находиться: 1 человек, текст «Places မ Firefox ESR срочно! фициальное заявление срочно! официальное Thu03:59 донецкой народной республики дениса владимировича i soobshhilo- aktivnosti krainskix- дан Mozilla Firefox фото: дорога году село петровское, архив M пункте пропуска границе рф миндоходов где днр родом ба-хищник северной америки рассказали, будет отремонтировано реконструировано днр 2021 году поиск руководство поиск: донецк янв- дан. олигархическое расширенный поиск донбасса, искренне поддерживаем рудовой украинский борьбе против нечисти, правит сейчас мелкого календарь дарь январь20 пт вс»На изображении может находиться: текст «срочно официальное срочно официальное заявление лавы донецкой народной республики дениса владимировича пушилина dan- news. aktivnos тельно обытий украине. дан- Tor Browser дац агентство новостей донецкое главная траница адрес редакции: большой связь редакцией RSS English ул. 97, фициальнаяинформация фото пресс-центр интервью опросы срочно официальное заявление главы донецкой народной республики дениса владимировича пушилина относительно событий на украине. январь прямаялиния 10:33 популярноена сайте <<компания <<вода донбасса>>>> изменение цвета запаха воды регионе жители дзержинска забросали колонну украинских военных- унм HP вминдоходов заявили, что продукцию стали покупать резиденты 12c стран днр месяцев прошлого года экспортировала овары на 50 млрд рублей миндоходов»На изображении может находиться: 1 человек, текст «срочно официальное срочно официальное заявление лавы донецкой народной республики дениса владимировича пушилина dan news.l тельно обытий украине. дан Tor Browser ALL фото: дорога через село петровское, архив границе днр рф- миндоходов ≡ экологи рассказали, днр опасная ихтиофауны ыба-хищник родом северной будет минстрое рассказали, отремонтированои реконструировано днр 2021 году поиск руководство украины расширенный поиск олигархическое мелкого предпринимательства, календарь январь 2021 ротестую тарифов Bc ero борьбе против 10 13»На изображении может находиться: текст «срочно официальное срочно официальное заявление лавы донецкой народной -news.i to/ дениса владимировича пушилина тельно обытий искренне поддерживаем трудовой украине. дан Tor Browser мы революцию! народ его борьбе против просто мвф протеста, всеукраинскую народную простых украинцев, которые капитала. дек анатолий побоялись пойти против власти, олигархов, 31 иванович шарий виктория лидерами простых людей александрович счастье власти! отовы ыстраивать дружеские межгосударственные примечание редакции неравнодушных граждан днр: народную финансово перечислив информационно реквизиты: <<збережифоп>> счета сергея личным банк: приватбанк мфо: 320649»

Чергове павутиння влади із забудовниками викрито на Вишгородщині

Численні скандали із незаконного будівництва у столичному регіоні стали традиційними, а відтак, майже непомітними серед свого багатоманіття. І Вишгородська міська влада далеко не виключення із нескінченного переліку, проте, цинізм з яким забудовники облаштувались на території потенційних дитячих садочків та шкіл, суттєво вирізняє масштаби її забудовницьких амбіцій.

Не так давно стрічки місцевих ЗМІ повнились розслідуваннями щодо нелегальних забудов та незаконного захоплення землі міського кладовища і лікарні, а профільний заступник міського голови запевняв громадськість про невідкладне і надтермінове реагування. Попри це, місцеві чиновники знову дали зелене світло черговому забудовнику ЖК «Борисо-глібський», який розпочав зведення багатоповерхівок декількома чергами по вулиці Шкільній №№73А,Б,В,Г.

Відтак, сьогодні правоохоронці навідались з обшуками як до самого забудовника, керівником якого виявився громадянин Калінкін М.М., так і провели відповідні слідчі дії у приміщеннях Вишгородської міської ради для отримання кінцевих доказів причетності чиновників які курували цей проект, у порушенні вимог містобудівного законодавства.

Як стало відомо, Калінкін заручився підтримкою ще одного відомого місцевого забудовника з числа депутатів Київської обласної ради та вишгородських чинуш для отримання дозвільної містобудівної документації і витягу з Плану зонування території Вишгороду. Земельна ділянка, про яку йде мова, фактично відноситься до функціонального типу території Г-8 «зона загальноосвітніх та дошкільних навчальних установ і зони транспортної інфраструктури».

Слідчими також встановлено, що Калінкін отримав містобудівні умови та обтяження забудови земельної ділянки, видані відділом містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Вишгородської РДА Київської області, які в подальшому були скасовані розпорядженням в.о. голови Вишгородської РДА Київської області.

З метою приховання фактичного розташування будівництва, службовими особами Вишгородської міської ради та забудовником присвоєно поштову адресу будівництву багатоквартирного будинку на вказаній земельній ділянці.

Зазвичай, подібні павутиння не виникають без відома чи мовчазної згоди і деяких правоохоронних відомств, тому, вірогідно, не викличе здивування і той факт, що в одній із квартир Калінкіна проживає колишній заступник Вишгородської місцевої прокуратури, а в теперішній час Броварської. Тому зрозуміло, чому не розслідуються справи у відношенні зазначеного забудовника.

Так, зацікавлені забудовники за домовленостями з представниками органів місцевої влади, як це постійно буває у Вишгороді, здійснюють будівництво багатоквартирного будинку на земельній ділянці в порушення містобудівних умов та інших нормативних обмежень, а населення міста Вишгород продовжує задихатися від не хватки дитячих садочків та шкіл.

В черговий раз не дивно спостерігати як місцевим «князькам» гроші набагато важливіші ніж майбутнє наших з вами дітей.

Рейдерство під крилом Авакова або скільки квартир пообіцяв Микит

Незважаючи на будь-які зміни у верхів’ї української політики, її прогнивше днище під незмінним керівництвом Авакова досі нарощує свій вплив у силовому блоці та тероризує громадський сектор.

Предметом чергової рейдерської кампанії стали офісні приміщення в центрі Києва по вулиці Пушкінській площею більше трьох тисяч квадратних метрів.

Як повідомляється у ЗМІ, 22 грудня група озброєних людей намагалася проникнути в будівлю колишнього офісу компанії «Укрбуд» за адресою вулиця Пушкінська, 27а. Близько 13:00 в приміщення увірвалися озброєні люди і почали розпилювати невідому речовину, свідки повідомляли, що навіть чули декілька вибухів.

Проте, згодом виявилось, що поліція прибула першою на місце події, навіть аніж самі злочинці, а у «Укрбуду» не найпрозоріші права на цю адресу.

Дехто пов’язує цю ситуацію з проведеними на початку року обшуками НАБУ у справі про хабарі компанії «Укрбуд».

Зокрема йдеться про недовиконані домовленості забудовника Максима Микитася, який в свій час обіцяв хабар у вигляді передачі нежитлових приміщень у центрі Києва на величезну суму в американських доларах багатьом можновладцям.

А от приміщення на вулиці Пушкінській в будинку 27а «Укрбуд» здобув лише на початку цього року і досить тернистим шляхом. Раніше вони знаходились у розпорядженні ТОВ «Регіональні ресурси».

Ще у лютому 2020 року «невідомі» особи підробили довіреність від імені єдиного на той час учасника згаданого Товариства, внаслідок чого і передали в іпотеку ТОВ «Укрбуд Девелопмент» вказане приміщення, а в подальшому все майно безпідставно було зареєстровано як власність «Укрбуду.

Тим часом, незважаючи на судові тяжби, рейдери вирішили нарешті фізично захопити будівлю Товариства. 22 грудня до Товариства зателефонували орендарі, які повідомили, що особи намагаються проникнути до приміщень, документів, на підставі яких діють, при цьому – не пред’являють. Коли представники Товариства прибули до будівлі, виявилось, що туди також прибули і працівники поліції, які заявили, що прийшли з обшуками та зайшли до приміщень у компанії невідомих осіб. Коли представники поліції розпочали проведення псевдослідчих дій до будівлі одразу забігло кілька десятків характерної зовнішності чоловіків, які силою та з використанням вибухівки почали захоплення приміщень.

Як не дивно, але одразу на місці поді виявився і представник ТОВ «Укрбуд Девелопмент» – адвокат Клименко Е.Н. який заявив, що є представником «нового власника» – ТОВ «Кілментон», і йому на зберігання поліція передала вказану будівлю, що особи, які захопили приміщення – це охоронці «нового власника», і що тепер цю будівлю контролюють і використовують саме вони. Варто зазначити, що Клименко супроводжує від імені «Укрбуду» всі судові процеси, пов’язані з захопленням майна ТОВ «Регіональні ресурси» та чудово знає про незаконність реєстрації права власності за «Укрбудом» та «Кілментоном». На підтримку «нового власника» прибув і спецпідрозділ поліції «Корд», який допоміг нападникам проникнути до всіх приміщень, викинути звідти всіх працівників, яких телеканал «ZIK» назвав затриманими, разом із охоронцями законного власника та орендаря. Більше того, затримання все ж відбулись, проте за статтею хуліганство.

Жодна особа не повідомила представника охоронної компанії орендаря про правові підстави їх знаходження у будівлі, представники слідчої групи, що начебто здійснювали обшук в рамках кримінального провадження, також не було повідомлено ані представника орендаря, ані орендодавця про наявність будь-яких документів, що надають правові підстави для знаходження третіх осіб у приміщенні Пушкінської 27а. Не кажучи про те, що поліцією було надано невідомим особам доступ у приміщення без перевірки жодних документів.

Отже, по суті, рейдери зайшли «на плечах» співробітників поліції, а її столичний очільник Крищенко ніколи б не наважився на таке зухвале викрите захоплення приміщення в інтересах одіозного та зашквареного Микитася без наказу «всемогучого» Арсена Борисовича, який, на диво, вже нічого не боїться і впевнений, що можна застосовувати методи, якими він користався на зорі свого становлення.

З поверненням нас усіх в кінець 90-х початок 2000-х!
Джерело: https://onview.com.ua/publish/rejderstvo-pid-krilom-avakova-abo-skilki-kvartir-poobiczyav-mikitas-policzi%D1%97

Антиподатки від «SaveФОП»

Київ штормить від «ФОПів». Ледь не кожен киянин міг чути чи бачити в центрі столиці невелику групу осіб, одягнених в однаковісінькі манішки та прапорами «SaveФОП». Зазвичай, кожен пересічний киянин, вже звикший до постійних протестів, не звертає уваги на такі групи, що  організованими автобусними колонами прибувають до Києва. Ігнорування переривається у випадку створення такими протестантами транспортних незручностей для місцевих жителів, які й так потерпають від частих київських заторів.

Тобто, для киянина чергове звезення невідомих мітингарів з транспорантами – є вже чимось буденним і малоцікавим. Але, як і в будь-якому іншому випадку, попередньо організовані мітинги мають притаманні їм характерні ознаки – наявність організаторів. Здебільшого такі організатори здійснюють збір, підготовку до поїздки та безпосередньо координують захід. І в «SaveФОП» повністю наявні такі ознаки.

Зокрема, Київська область знаходиться під кураторством ще одного представника ФОПів  – Віктора Кучеренка. Основна дільяність Кучеренка як ФОПа – оптова торгівля квітами та рослинами.

 Безпосередньо у м. Києві координацію «SaveФОП» здійснює мешканка Чернігівщини – Лілія Чередніченко.

За короткий термін часу громадянка Чередніченко змогла ввірватись в інформаційний простір України поряд з основними координаторами руху «SaveФоп» Сергієм Доротичем, Катиной Равлюк та Владиславом Орловим. Лілія Чередніченко неодноразово з’являлась в ефірах як проросійських каналах, належних до В.Медведчука так і протилежних. Крім того, ходили чутки, що протести можуть фінансуватись посольством однієї із країн Заходу.

Проте, керівник київського осередку «SaveФОП» маловідома для широкого загалу, а тим більше інформація про її відношення до діяльності як ФОПа ставновить ще більшу таємницю.

Як відомо, «білим» підприємцям нема чого приховувати, проте таких підприємців в Україні, на жаль, дуже мало. Зазвичай за невеликим офіційними доходами приховується значно більше джерело грошових обертів в тіньовому секторі економіці. Тому ініціатива влади щодо введення касових апаратів для ФОПів урядом стала своєрідним  «детонатором» для осіб, дотичних до діяльності в тіньовому секторі.

Введення нових вимог до діяльності ФОПів стало невід’ємною частиною, що диктується економічними процесими. Світові держави вже навчились швидко реагувати на економічні процеси, що дозволяє залишатись їм більш гнучкими до нових економічних умов. Тоді як в Україні будь які об’єктивні зміни супроводжуються супротивом окремих груп суспільства.

Вихід в законну діяльність може вдарити по схемам нечистих підприємців. А деяким особам може порушити їх традицію – щорічний відпочинок в Буковелі, який так полюбляє координатор київського осередку «SaveФОП» Лілія Чередниченко, судячи з її дописів у Facebook.

Сама ж Лілія зареєстрована як ФОП в Чернігівській області  та займається підприємницькою діяльністю в сфері «ресторанів, надання послуг мобільного харчування» та має не надто «великі» сплати до бюджету.

Проте, позиція Л.Чередніченко можливо і стає зрозумілою в ракурсі її діяльності, але ще краще про це можуть свідчити слова «рідної крові» координатора по місту Києву «SaveФОП»,  сина Л.Чередніченко – Захара Селецького.

Захар Селецький вірно відданий справі своєї матері і також присвятив свою діяльність сфері надання послуг харчування. Зайшовши на його сторінку в соціальній мережі Facebook, можна переконатись, що він активно підтримує організовані акції «SaveФОП» та є учасником групи «Підприємці України/#SaveФОП» в якій активно закликає не платити податки.

Також, за інформацією зі сторінки Захара, він є керівником в «Їстина»«Амстер-Дамстер» та є власником  «Croquer». Всі заклади пов’язані зі сферою харчування. Інше питання чи пов’язані вони з діяльністю його матері.

Ситуація з протестами ФОПів має багато темних плям і чим більше будемо спостерігати за її організаторами, тим більше задаєш собі питання «а чи справжні ці підприємці?» І чи дійсно вони хочуть жити і працювати в процвітаючій країні, де всі сумлінно сплачують податки та розвивають її?

Сторінки:
1
2
3
попередня
наступна