. Антропологія (навіяно "зеленими" виборами)

  • 08.04.21, 11:37
.  Людина народжується ідіотом. Якщо немовля загубиться в джунглях і стане маугльом - залишиться ідіотом на все життя. В іншому випадку - степінь ідіотизму індивіда визначатиметься степінню ідіотизма оточення в якому він розвиватиметься.
.  Здавалось би, теперички люди мали б знаходитись на високому рівні на умовній ідіотичній шкалі, на відміну від минулих дрімучих віків без шкіл, універів, книг, компьютерів, інтернетів. Тоді вибору не було, бо не було можливості. Зараз вибір є. Є можливість самому обрати своє місце на шкалі ідіота. Але мало хто користується такою можливістю. Причина - великий підводний камінь під кодовою назвою "доросла людина". В якийсь момент люди чомусь зупиняються, і тут уже як кому повезе - на якому рівні шкали ідіота у кого ця зупинка станеться.
.  Хоч все життя дерись по цій шкалі, але все одно рівень буде обмежений природними, фізічними, часовими факторами, тощо. Тобто, людина - ідіот по визначенню. Різниця тільки на якому місці знаходитись на цій шкалі - вище чи нище. То тим більш обідно, коли люди самі себе опускають нище від доступного, самі відмовляються від дарованого. І це результат іще одного підводного каменю під кодовою назвою "шара".
 Ярчайший приклад - останні вибори. Люди спокусились шаровим. Як результат - вибрали найгірше з можливого.  Кожна людина тут і зараз знаходячись на якомусь визначеному рівні шкали ідіота, живе і обманюється у відповідності до цього рівня. При цьому не має значення, чи хтось її обманює, чи вона сама себе, бо це одне і те саме. Оскільки знаходитись на якомусь рівні "шкали ідіота" - це аналогічно, це те ж саме що й мати рівень мороку - густину мороку власної свідомості. Обьєктивний ліс існує а разом з ним і обьєктивні труднощі пошуку дороги. Але люди як правило більшість свого часу і зусиь витрачають на блудіння в штучно і власноручно створених трьох соснах - трьох соснах густо покритих мороком власної обмеженості, плоскості, мєлочності(злоби, зависті, жадності, гордині і тд і тп)

 пс
 Не встиг оглянутися, як два калічних речення розжиріли до цілої монографії.
 Как би соромно словоблудить наївно-інфантильною підлітковою примітивністю, але самі винуваті - контузили невинну людину масовістю наголовуненалазного макабричного "зеленого" вибору.

. Три способи.

  • 25.01.21, 18:26
 Військовий - фізичного знищення.
 Але в 2021 році і посеред Європи - дуже обмежений.
Одиниці в день. При нагоді десятки, сотні, але за весь час кацапсько-української війни. за 6 років, ледве до десятків тисяч знищених пішов відлік - це не варіант.
 Звісно ж залишаються гібридні методи.

 Хорошо було раніше. Знищуєш на місці маси народу, а потім заміщуєш їх готовим матеріалом. На крайняк вивозиш місцевих де-інде, а потім заміщуєш.

 Але наразі один спосіб і залишається. Гібридний. Обнулять моск клієнтам. Потом загружать в пустий моск кацапоязичіє. А там од кацапоязичія рукою подать і до кацапожопості.


 Глосарій.

 Кацапоязичниє - громадяни України, ментальні полукровки. Кацапоязичіє - нестабільний, тимчасовий стан носія, який неотвратимо розрішається двома стабільними станами - або клієнт стає нормальним українцем, або ж кацапожопою кансєрвою.

 Кацапожопі - завезений матеріал або ж лоботомований абориген. Те ж саме що й кацап, але має український паспорт. Всією жопою ненавидить Україну і всіма силами вредить Україні - в міру своїх способностей і навіженості.

. "Посол Израиля против Бандеры"

  • 05.01.21, 11:17
 . Суть події двома аксіомами.

1) Де Адольф Алоізович навчався, там Моісей Абрамович викладав.
 
2) (логічно витікає з першої) Природньо, що єврейським таваріщам не до вподоби всяка конкуренція - всяке зменшення монополії на що небудь, природньо веде до пропоційного зменьшення девідендів від таких монополій.
 
 Але навіщо ж нам процвітання нашої власної країни, і взагалі українців, де б вони не були?
 Нам головне процвітання, в даному контексті, Ізраїлю, і взагалі, в даному контексті, євреїв, де б вони не були!
 Правда ж, корисні ідіоти?

 Для чого нам власне процвітання, для нас головне процвітання олігархів і їх посіпак.
 Правда ж таваріщі виборці, а по сумісництву, знову ж таки, корисні ідіоти?

 А чому ж це раптом Україна в жопі, і українці зокрема?

 Як дивно...

 Як неочікувано...
. КАПІТАН О.

  • 10.11.20, 08:27
  .  Чому на "ZIK" україномовні ведучі?
 Щоб не сплутати з російськими каналами - бо суть, зміст, темники - одинакові. То потрібно відрізнятися хоч формою.
 .   Чому останнім часом на українському ТБ буйним цвітом розквітли подібні канали?
 .  Бо після тріумфального вибору Зеленського, кацапам стало зрозуміло, що піпл хаває, піплу заходить, піпл ведеться, отже є сенс вкладати мільярди в лапшу для українців - тут є обширне поживне середовище примітивності для зародження місцевої ватножопості.

 . П.С.  Зеленський хороший хлопець, але я голосував проти нього, бо він, по-перше, ватножопий, а по-друге -  ніразу не президент. З чого з невідворотною очевидністю випливає, що за нього змогли б проголосувати тільки вкрай невибагливі ватножопенці.

. Невіртуальна Ностальгія Віртуального Світу

  • 08.10.20, 11:41
. Наразі блог сайту перетворився переважно на площадку для заробляння грошей тим чи іншим чином і маніпулятивно-пропагандиським жупелом з невеличким вкрапленням чогось живого, до того ж левова частина із живого - доморощені окупанти і манкурти. Не те що було в старі добрі часи - коли тут бурлило і било ключем спавжнє життя.  Очевидно, що в цих обставинах і не виникає ніякого бажання лишній раз тут зявлятися.
 А втім можливо це й на краще - більше часу залишається для реального світу.

. "Станы. События. Люди"

  • 08.10.20, 07:12
 .Наше суспільство за 300 років сформувалось колоніально-кріпацько-совковим. Кожна людина є носієм такої ментальної генетики, яка являється не меншою реальністю як і фізіологічна генетика.
 Нові покоління від народження замариновуються в цей ментальний бульйон.
 "40 років по пустелі щоб розмаринуватися"
 Тут пустеля виступає як метафора насильства - штучного відлучення від усталеної ментальної жижі, такої ж рідної, як і "радной русскій язык" с намертво вмонтованою спайкою "русскава міра".
 Безперечно в нових реаліях з кожним поколінням відбувається нєкий невеличкий ментальний здвиг. Але якщо з пустелею(насильством) потребувалось 40 років для зміни ментальної парадигми лічності, то в умовах самотьоку до 40 потрібно домальовувати, принвймні, ще один нолик. Тобто, наше суспільство ще на протязі принаймні 10 поколінь буде обирати собі таких милих їхньому серцю тухлих манкуртів-малоросів "зеленських".

Мао Лао Цзи Дун

  • 01.06.20, 10:42
 Обранець уособлює всі кращі риси своїх виборців,
 Якщо цей чмошнік найкраший із них,
 То навіть уявити страшно,
 Що собою представляють вони...


. Екзистенційна Тррагедія .

  • 08.04.20, 01:16
 Як трапилось, що від ідіота так багато всього залежить.
 Як трапилось, що 100% не ломанулись аж бігом, в свій час, щоб цього не допустить.
 Чи можливо, що тільки я один бачив, здавалось очевидне, що він ідіот, а для всіх остальних це було далеко не очевидним.
 І якщо ізначально для всіх це було далеко не очевидним, то з якого б дива це б стало для них очевидним теперрича.
 Ібо прожити якийсь відрізок часу звично і по інерції, це не тотожно цілеспрямовано провчитись якийсь відрізок часу наполегливо збільшуючи розширення поступу. А відтак всі залишаться такими як і були. Ака сліпі щенки во мглє ночі. З глазами які не видять з ушами які не слишать з язиками які несуть чуш.

. Особь отсасывающая .

  • 26.03.20, 06:35
 Нема нінайменших сумнівів, що і династія зеленських і єрмаки і арахамії і прочіє новиє ліца належать до клану особєй отсасивающих.
 Для чого він зробив цей каммінгаут на стадіонних дебатах?!! Тепер же всі побачили шо воно і шо воно. Спала мара полуди іскажающої медійної оптики і всі узріли внутрішню суть - "особь отсасивающая".
 Але не тут то било. Не на тих напали.
 300 років рабства і 70 років совка не пройшли зазря не пропали дарром. А створили нову істоту - "особь отсасивающу" Бо і саме суспільство переважно саме таке. Тому звісно воно предпочло подобного собі. Тобто, камінг аут пішов тільки на корристь справі.
 Стоїть крихту задуматься і зразу все стає на свої місця. Все логічно, бо суспільство особєй лякає шось чужде і непонятне. А шо поселяни саме такі, це очевидно, бо олігархат в тому вигляді як він є, аналогічно як і все проче, може виникнути і існувати  тільки в середовищі отсасивающих особєй.
 Всі зусилля, всі труди олігархів і їхніх посіпак, аналогічно запорєбріковської і внутрішньої кацапоти, направлені саме на це - шоб суспільство завжди залишалось таким як є і там де є("ми такі як є").

 Притча про Іуду Іскаріота в суспільстві отсассивающих особєй непонятна, бессмисленна і позбавлена щонайменшого сенсу. Людина заробила гроші бо була така можливісь. Ну і чого переживать із-за цього?! Нормальна людина поступила нормально. Якшо б він цього не зробив, то був би неадекватом і того хуже - тупим. Як можна не взять взятку?! Як можна не обкрасти бюджет?! Як можна не продать країїну?! Як можна не продаця, коли за це харашо платять?! Нада бути останнім дибілом шоб цього не зробить. А ми ж не дибіли якісь. Ми нормальні здравомислящі люди. Ми не лохи - лохи не ми.

 МИ НЕ ЛОХИ-ЛОХИ НЕ МИ - релігія і внутрішня суть, життєве кредо і святе внутрішнє переконання нових зелених ліц.
 І переважної більшості суспільства, яке і породило із своїх нєдр нових зелених ліц.

. В полку гив-моторыл-захарченкив прибыло .

  • 16.03.20, 18:47
 Новоіспєчьонний сепаратист-тероррист єрмак, новоіспєчьонний сепаратист-террорист зеленський,
з множеством собі подобних. До речі туда же і всі депутати, крім тих шо внятно і однозначно відмежувались від дій зеленсько-єрмакоподобних державних злочинців .
 З таким же успіхом можна було брати гів, моторил, гіркіних тощо, шоб вони відстоювали інтереси України  тутечки і на міжнародних аренах. Результат був би аналогічним.

 Сподіваюсь всі ці мышебратья мышебратьев іступлённо-ідейні фанатитики русскага міра і знають на шо ідуть. І свідомо приносять себе в жертву во славу ватної справи імені єванглії от путіна.
 В іншому разі вони ідіоти. Хоча в любому випадку вони ідіоти. Але в цьому випадку особенно. Турбо ідіоти. Робити ставку на биту карту. Закладатися життям на дохлу рибу.
 Піднять бабла путінської чорної каси і здриснуть з бабками?
 Але куди?
Тарртаррщина і сама накануні великого шухера, а весь остальний світ наразі став таким маленьким і прозорим.
 Генералгубернаторствовать на маллоросії?
Але, шо до цього дійде, ше далеко не факт. І гарантовано шо не все пройде так гладко. І гарантовано шо знайдеться масса інших медведчуків-новінських охочих при случаї погріть руки на пожарищі. І феесбешникам отработанний матеріал, равно лишні рти, равно небажані свідки зовсім ні до чого. І доля гіві-моторил-захарченків уже в предкушенії свіжого мясця неофітів сепаратисько-террористичного двіженія мечаіорала імені зеленських-єрмаків-арахамій-іпроча.
 І в пандан - радість марплів і прочих віскарів і іжеснімі від усього проісходящого буде канєшно бурна, в короткій перспективі, але гарантовано недовга і трагопечальна фінітою.

Страницы:
1
2
3
4
5
6
7
8
10
предыдущая
следующая