хочу сюда!
 

Александра

45 лет, лев, познакомится с парнем в возрасте 40-50 лет

Прокиньтеся!Говорять, що Всевишній сказав: 
- "Я - Є".
Насправді Він  - " Є", а це Суть і Життя. Але ми Йому приписуємо "Я", тому, як вважаємо Його особистістю. Якщо це не так, то якомога звертатися до Нього в молитві і як Він може тоді нас чути? Можливо, нам варто розібратися, хто такий Творець і що означає речення "Є"
Розглянемо в цілому момент "Я - Є".
"я" – це его, а тому воно властиве тільки людині. "Є" - суть всіх світів матеріальних і духовних, а це - Він Сам!
Якщо людина зациклюється на "Я" (в ньому «я» більш ніж "Є")  - то вона матеріаліст-егоїст, якщо на "Є" – езотерик, гностик, - людина духовна. Ми розуміємо, що в особі дуже багато "я" і мало " Є ". Людське его придбало високу значимість в цьому світі і продовжує розповсюджуватися як вірус. Звідси ми маємо все те, що відрізняє нас від Любові у царственому розумінні цього слова. 
 Всевишній не може бути особистістю як таковою, тому що Він - є весь Всесвіт. 
Після того, як Адам не зміг увійти до Покою, запропонованого йому від Всевишнього, відсторонився від шляху Життя і перейшов на шлях Пізнання добра і зла, то останній став мати ще дві гілки, два напрями. Це гілка Страждання і гілка Усвідомлення. 
Наше "я" повинне розчинятися в "Є", а це - шлях Усвідомлення і навпаки, якщо «є розчиняється в я» - шлях Страждання . 
Шляхом страждання пішли всі апостоли Христа, окрім апостола Іоанна. Іоанн, який провів Христа до смертного одру, написав книгу Одкровення і Євангеліє духу, відмінне від трьох інших синоптичних Євангелій соборного канону.
Усвідомлення себе людиною, будь-кого з нас, повинне бути в кожний момент простору, а не чи колись повинно бути, або вже чи було. Тому, з такої позиції розгляду цього питання, людське поняття "надія" не може існувати, адже це майбутнє, яке будується в теперішньому часі, та має відлуння від нього. Таке поняття як "віра" – народжено в минулому часі і воно також помилково. "Любов" – була до створення людини, є і буде від Предвічного. 
Без віри і надії людина не може існувати і це зрозуміло, тому що тільки вірою і надією людина «прив'язана» до часу цього світу. Вона жива минулим і майбутнім, і ніяк не теперішнім. Ця «прив'язка» до часу і породжує в людині его. Справжній момент простору абсолютно не усвідомлюється людиною і душа, переступаючи його, йде з минулого в майбутнє.
Людина живе вірою тому, як у неї немає ніякої впевненості в майбутнє, а є тільки надія, яка, як виражається сама людина, вмирає останньою (навіть після людини). Виходить, що від віри немає усвідомлення, а надія - обрій, до нього йдеш, а він віддаляється. 
Так може досить себе паморочити?
Друга заповідь Христа говорить:
 - Полюби ближнього як самого себе, в цьому закон і пророки. 
Це означає що ближні (абсолютно всі люди, що знаходяться поряд з тобою, які тотожні твоїй особі) теж, за допомогою твого духовного зростання, віддалятимуться від "Его", яке зоветься "я". В цьому випадку ти будеш центром Усвідомлення. Ось тому в першу чергу важливе особове духовне зростання, а не групове.
На початку свого духовного шляху одна молода людина звернулася до Творця з таким проханням, мовляв, Боже, дай мені сили виправити мир від гріху. В середині свого життя чоловік побачив, що залишився на тому ж місці, що й на початку шляху і тоді зажадав, щоб Бог дав йому сили виправити хоча б свою сім'ю. І в кінці життя, усвідомивши, що у нього ніщо не вийшло, в повному відчаї, попрохав годину для виправлення своєї душі, але часу вже не було. 
Тому, щоб в кінці нашого життя не було такого засмучення і розпачу, ми повинні зрозуміти, що в нашій душі – весь світ і він в усвідомленні теперішнього часу, а не минулого і майбутнього. Виправивши свою душу, ми виправимо мир навкруги нас. В цьому наше виявлення і порятунок. Недаремно Всевишній сказав, що Царство Боже усередині вас є.
Там, зовні часу, все вже знаходиться на своїх місцях і той, якого ми тут називаємо ближнім там, в повному і глибокому зв'язку з тобою, як клітини в організмі Христа. Про це не дарма згадував апостол Павло.
 В Писанні Предвічний звертається завжди до особистої особи, а не до групи, натовпу. Це видно по Авраму, Іакову, Мойсею. Саме в той час, коли Іаков був повністю відчуженим від світу (сімейна невизначеність, брат загрожував вбивством, позбавлення майна в дорозі), йому на Храмовій горі були показані ступені сходження до Предвічного. Мойсей був усунений від будинку Фараона, після вбивства єгиптянина, повного звільнення від світу, будучи пастухом – на Храмовій горі пізнає Всевишнього.  Творець Авраму відкривається в той час, коли той відрікся від магії і чародійства і залишився в повному своєму усвідомленні, відречення від мирської похоті. 
Той запит Творця до збиття з праведного шляху Адама, що відлунився, в раю: «Адам, де ти?» - актуальний і в даний час тому, як Предвічний дозивається з цим реченням до кожної людської душі і не знаходить нікого на тому місці, в тутешньому моменті простору, де б Він бажав бачити кожну з душ людських. 
Як кожна нота звучить на своєму місці в музичному ряді мелодії, так і душі людські повинні мати служіння і кожна на своєму місці. Але…душа повинна спочатку стати на своє місце, а потім отримати служіння і ніяк не навпаки, як це спостерігається зараз в помісних багатьох соборах. Пригадаємо з Тори (П’ятикнижжя Мойсея), як Корах із своїм оточенням отримав поразку, як були уражені сини первосвященика Аарона. І все тому що, не будучи на тому місці, де їх бажав би бачити Творець, вони приймалися за служіння Йому. Дозріло питання, як нам стати на те місце?
 В даний час люди, прагнуть пройти до Всевишнього натовпом, а святих, яким відкритий Творець майже, що немає. Вони, як завжди, є відлюдниками, "пустельниками", тому що мир, так званих віруючих, їх не приймає, через те що як вони – ченці, іновірці, неугодні своїми діяннями помісним «церквам» і зборам.
"Гріх" - слово, яке другорядно випливає з біблійних понять про помилковий шлях, це не є вина або провина, бо першорядно - це  невірний вектор напряму. При стрільбі з лука - "молоко", стріла пройшла мимо мішені. 
В головній молитві Христа сказано: «…и пробач нам борги наші…», але не гріхи, а ми, чомусь маємо на увазі друге. Борг в значенні - є наше життя в цьому світі, що ми повинні віддавати своїм ближнім, йдучи, таким чином по шляху Усвідомлення до Предвічного.  
Ось тому важливо не визначатися на тому, що людина народжена неправильною (як говорять в гріху) і не може існувати життям Істини від народження. Якщо буде така зацикленность, то душа ніколи не вибереться з цього болота. Гріх (его) прилипатиме до гріху і не буде людського наближення до Усвідомлення самої себе, як частинки Творця. Це важливо тому, як в цьому матеріальному світі Свідомість придбала форму, а форма прив'язана до часу цього світу. 
Розум - вивідне від цієї форми і він керує людиною. Знаходячись під управлінням свого розуму людина, не усвідомлюючи себе - спить. Людина може стати вище свого розуму, організувати його і згодом управляти ним. 
В Свідомості - мудрість Всевишнього.
 Прокинься людина, усвідом себе, відкинь своє «я» і займи те місце простору - «Є» - де б бажав тебе бачити Творець.


0

Комментарии

111.05.14, 14:59

слишком сложная теория, дядя